Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

+18
evitaa
jozefk
Amyicha
The Guardian
Neukrotivi pastuh
mala_lutkica
Mass
FALKON 2
hogar_grozni
Sinister
Hell
Arkannen
fosforica
m
WEYLAND-YUTANI
Prop
Love
ager
22 posters

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by Mass uto kol 02, 2011 4:30 pm

scorpio nije pobjego, dobio je ban na 2 mjeseca čini mi se. A ti i minutas imate ego veličine amerike
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty200 / 999200 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty Re: Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama

Postaj by tanuki sri kol 03, 2011 5:53 pm

Mass je napisao/la:scorpio nije pobjego, dobio je ban na 2 mjeseca čini mi se. A ti i minutas imate ego veličine amerike
i u čemu je problem hmm
imati svoje JA je pozitivna vrlina!
JA nikoga ne tjeram da se slaže samnom, JA samo iznosim svoje stavove i mišljenja-
dali je to negativno zato što ih JA imam hmm
da sumnjam da će se minutas vratiti na forum, jer nema živaca razgovarati sa forumašima koji ne razumiju ni slovo od onoga što je napisao, ali osjećaju da imaju nešto protiv-
ali da ne spamamo dalje po temi-
mislim da su ateisti i dalje ugrožena manjina u hrvatskoj-
crkva se i dalje bezobrazno petlja u apsolutno sve-
politiku, ekonomiju, školstvo, medicinu, obitelj....
nebi me čudilo da ti besposleni neoženjeni mužeki, kojima je nedjelja jedini ozbiljni radni dan- kada imaju diareju svog tjednog umovanja i jedu krekere koje zaljevaju vinom, počnu prićati koji je mob prikladniji i draži bogu,
i dal je estetska kirurgija poželjna i kako zadovoljiti partnericu predigrom ( u ovom zadnjem većina ima dobro iskustvo ) Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell sri kol 03, 2011 7:50 pm

..ah moja je politika, ako se netko mješa tebi u život, mješaj se i ti njima...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu sri sij 11, 2012 9:11 am

Glupo mi je zabraniti križ, totalno!

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell sri sij 11, 2012 9:37 am

ah tebi nije ali bit demokracije i sekularizma je da su na javnim službama neutralni simboli tipa zastava. Križ tu nema mjesta jer nisu svi te vjere..EU pod pritiskom meni drage francuske polako zabranjuje sve religijske simbole u javnosti...samo naprijed...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by jozefk sri sij 11, 2012 12:36 pm

Nije kriz jedini simbol religije i hriscanstva.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 11, 2012 12:54 pm

nije ni simbol samo krščanstva!
postoji i crveni križ, andrijev križ...
ni kukasti križ nije simbol samo fašizma pa nitko nitkome ne može zabraniti da si istetovira na guzicu svastiku, križ, petokraku, davidovu zvijezdu...
i nitko nije rekao da bi trebalo zabraniti križevi generalno, već u sekularnoj državi bi trebalo zabraniti križeve i ine vjerske simbole u javnim ustanovama, što je logično i normalno za sve normalne!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa pet ruj 07, 2012 9:52 pm

ager je napisao/la:zabrana križa u javnim ustanovama
znači i kod nas će maknuti te simbole iz bolnica i ostalih javnih ustanova želimo li zakone jednake onima EU

Nije li isticanje vjerskih simbola u drzavnim ustanovama i onako zabranjeno u svim sekularnim zemljama neovisno o Eu?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu čet ruj 25, 2014 10:30 am

"Ako smo već morali, zahvaljujući i ulagivačkom stavu pregovarača s Vatikanom (Jure Radić), dovesti vjeronauk u škole, tada se ne smije dopustiti da elementi tog izbornog predmeta budu nametani i onima koji ga nisu izabrali. A time se još krši i zajamčena sekularnost obrazovnog procesa. Ministar Mornar, bavite se budućnošću obrazovnog sustava, onakvog kakav imaju Finci i kakav žele Šveđani gdje kičaste donacije ravnateljeve sestre ne nagrđuju školske hodnike", piše Jutarnji o slučaju zadarske škole koja u hodniku ima postavljen gospin kip.monitor.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Kraj diskriminacije ateista u EU-zabrana križa u javnim ustanovama - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:50 am

Neu je napisao/la:"Ako smo već morali, zahvaljujući i ulagivačkom stavu pregovarača s Vatikanom (Jure Radić), dovesti vjeronauk u škole, tada se ne smije dopustiti da elementi tog izbornog predmeta budu nametani i onima koji ga nisu izabrali. A time se još krši i zajamčena sekularnost obrazovnog procesa. Ministar Mornar, bavite se budućnošću obrazovnog sustava, onakvog kakav imaju Finci i kakav žele Šveđani gdje kičaste donacije ravnateljeve sestre ne nagrđuju školske hodnike", piše Jutarnji o slučaju zadarske škole koja u hodniku ima postavljen gospin kip.monitor.hr
Zao mi je Adminice, ali ovdje moram reagirati, jer tvoj ministar je najveca budaletina koja postoji, buduci da se danas nitko vise ne ugleda u skole i skolske programe i skolsku kulturu skandinavskih zemalja, jer to je kultura propasti i smrti, utemeljena na Kinseyevim principima seksualnosti i odgoja djece...

Za kojih 50 godina, autohtonog stanovnista u skandinavskim zemljama vise nece biti, jer ce odumrijeti. Ono sto ce preostati biti ce cvrsta sarija i sarijetski zakon u skolama.

To je nagrada za njihovu liberalnu i rusilacku politiku u skolstvu i opcenito. Svaka zemlja, koja je ugrozena, demografski kao i kulturno, mora se odreci "multi-kulturalnosti" jer je to propala politika socio-komunistickih kretena na Zapadu.

Okrenite se svom nacionalnom etosu i krscanskoj kulturi, na svim poligonima, pa i u skolama i odbacite pomodarstvo, koje vodi izravno u ponor. Hrvatskoj nitko vise nije u stanju pomoci, jer je mortalitet nadmasio natalitet, a kulturna devastacija u skolama je jezgra ili korjen te propasti, buduci da se mlade generacije zaglupljivaju i unistavaju propalim eksperimentom "multi-kulturalnosti" i seksizma u skolama

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:50 am

evitaa je napisao/la:

Nije li isticanje vjerskih simbola u drzavnim ustanovama i onako zabranjeno u svim sekularnim zemljama neovisno o Eu?
Nije, i nece nikad biti! To je dio nase kulture!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 12:09 pm

Mihael12 je napisao/la:
Zao mi je Adminice, ali ovdje moram reagirati, jer tvoj ministar je najveca budaletina koja postoji, buduci da se danas nitko vise ne ugleda u skole i skolske programe i skolsku kulturu skandinavskih zemalja, jer to je kultura propasti i smrti, utemeljena na Kinseyevim principima seksualnosti i odgoja djece...

Lažeš.

Obrazovni sustav i školski program skandinavskih zemalja je najsuvremeniji, najnapredniji i najhumaniji na planeti, utemeljen na dokazanim i potvrđenim znanstvenim i odgojnim načelima.

Mihael12 je napisao/la:
Za kojih 50 godina, autohtonog stanovnista u skandinavskim zemljama vise nece biti, jer ce odumrijeti. Ono sto ce preostati biti ce cvrsta sarija i sarijetski zakon u skolama.

Lažeš.

Za kojih 50 godina skandinavske zemlje biti će ono što su i sada – demokratske, liberalne, integrirane, pluralističke države otvorenog i ravnopravnog društva. Ono što će nestati su vjerski ekstremisti, poremećeni fundamentalisti i desničarski manijaci.

Mihael12 je napisao/la:
To je nagrada za njihovu liberalnu i rusilacku politiku u skolstvu i opcenito. Svaka zemlja, koja je ugrozena, demografski kao i kulturno, mora se odreci "multi-kulturalnosti" jer je to propala politika socio-komunistickih kretena na Zapadu.

Lažeš.

Jedini način na koji ljudsko društvo može opstati jest promicanje i zaštita ljudskih prava i individualnih sloboda. Nitko ne ugrožava europske zemlje niti demografski niti kulturno, a multikulturalnost jest i ostati će kamen temeljac, osnov i baza europskog društva. Mrziteljska netolerantna politika desničarskih katolibanskih imbecila neće i ne može se održati, koliko se god oni upinjali.

Mihael12 je napisao/la:
Okrenite se svom nacionalnom etosu i krscanskoj kulturi, na svim poligonima, pa i u skolama i odbacite pomodarstvo, koje vodi izravno u ponor. Hrvatskoj nitko vise nije u stanju pomoci, jer je mortalitet nadmasio natalitet, a kulturna devastacija u skolama je jezgra ili korjen te propasti, buduci da se mlade generacije zaglupljivaju i unistavaju propalim eksperimentom "multi-kulturalnosti" i seksizma u skolama

Lažeš.

Nacionalistički šovinizam, katolibanska vjerska netrpeljivost i izvitopereni kršćanski fundamentalizam uvezen iz sjevernoameričkih vukojebina predstavlja put u propast. Samo i jedino pluralizmom, promicanjem i širenjem slobodnog razmišljanja, tolerancije, liberalne demokracije i prihvaćanja i razumijevanja drugačijeg i različitog europsko društvo može opstati a temeljna ljudska prava i slobode, koji pripadaju svakom ljudskom biću, mogu se sačuvati.

Hrvatska je na dobrom putu, jer polako ali sigurno prihvaća i usvaja ta humana, pozitivna načela na kojima počiva europska civilizacija – načela tolerancije, individualne slobode, prihvaćanja, razumijevanja i suživota sa svima koji uzajamno poštuju tuđu slobodu izbora, načela jednakosti svih vjerskih i političkih opcija koje ne ugrožavaju slobodu individualca.

Takva se tolerancija i razumijevanje mora i treba učiti u školama, jer je to jedini pravilan i ispravan način ka napretku hrvatskog naroda, hrvatske države i hrvatskog društva.

Poremećene mrziteljske šovinističke vjerske fanatike, s druge strane, treba zabraniti, progoniti, odstraniti i iskorijeniti, jer šire govor mržnje i netolerancije kakav je nespojiv sa normalnim europskim društvom.

Mihael12 je napisao/la:Nije, i nece nikad biti!

Lažeš.

Jest, i uvijek će biti.

Mihael12 je napisao/la:To je dio nase kulture!

Lažeš.

To nije dio naše kulture.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 44
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 12:48 pm

Kad psihopati pocnu sa definicijama i objasnjenjima, onda je vrijeme da se pametni povuku.
Obrisi pjenu sa usta, smiri se, popij tabletice, one plave, i idi konacno na pocinak.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 1:41 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu uto ruj 30, 2014 8:24 pm

Smije li kip gospe stajati u školi?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto ruj 30, 2014 9:27 pm

Ne jer je riječ o državnoj školi namijenjenoj svima i gdje su svi jednaki. Isticanje pojedinog vjerskog obilježja vrijeđa sve ostale ljude u toj ustanove druge vjere ili ateiste.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihael12 sri lis 01, 2014 6:33 am

Hell je napisao/la:Ne jer je riječ o državnoj školi namijenjenoj svima i gdje su svi jednaki. Isticanje pojedinog vjerskog obilježja vrijeđa sve ostale ljude u toj ustanove druge vjere ili ateiste.
Egalitarci na djelu! "Orwellovska farma zivotinja", gdje su iskljucivo svinje jednakije od svih drugih.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri lis 01, 2014 10:48 am

Mihael12 je napisao/la:Kad psihopati pocnu sa definicijama i objasnjenjima, onda je vrijeme da se pametni povuku.
Obrisi pjenu sa usta, smiri se, popij tabletice, one plave, i idi konacno na pocinak.

Pogledao si se u zrcalo pa konačno napisao samokritiku umjesto tvoje uobičajene beskonačne rijeke sranja?

Ajde neka... to znači da ti posljednja moždana stanica još uvijek nije odumrla.

Mihael12 je napisao/la:
Egalitarci na djelu! "Orwellovska farma zivotinja", gdje su iskljucivo svinje jednakije od svih drugih.

Nije točno. Svinje su po pravima potpuno izjednačene sa katolibanima i drugim vjerskim fanaticima. I jedni i drugi imaju pravo beskrajno se valjati po vlastitom izmetu.

A i njihova društvena vrijednost je, otprilike, podjednaka. Mada bi ja rekao da je svinja korisnija od katolibana ili nekog drugog vjerskog fanatika. Naime, od svinje se može dobit pršut. A od katolibana ili drugog vjerskog fanatika se ne može dobit ništa niti približno toliko korisno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 44
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell sri lis 01, 2014 10:59 am

Mihael12 je napisao/la:
Ako se stavi kršćanski kip, što situacija nije ista? Dio populacije dobije neko obilježje, a ostali ne.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihael12 sri lis 01, 2014 1:39 pm

Hell je napisao/la:
Ako se stavi kršćanski kip, što situacija nije ista? Dio populacije dobije neko obilježje, a ostali ne.
Blablablablablablabla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, spam ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, misa

Mihael12
Privremeno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]