Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bundesliga

+11
Teo
Neu
Ive
THUNDER_DINIX
Mass
Prop
Sinister
goc
Iron Man
tekilinho
fernando torres
15 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Prop ned svi 24, 2009 4:36 pm

Bio je on prvak i s Bayernom, tako da....
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by fernando torres pon svi 25, 2009 11:22 am

s bayenom je bio 4.... Very Happy
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Prop pon svi 25, 2009 1:19 pm

Al' je bio i prvak prve sezone... kaj ne?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by fernando torres pon svi 25, 2009 5:17 pm

neznam.. znam da je nasljedil hitzfelda (il kak se već piše) a sad dal je prije 4. mjesta bil prvak, ne sjećam se...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc sri lip 03, 2009 9:59 pm

Džeko: Ostajem ako dobijem što zatražim

Džeko: Ostajem ako dobijem što zatražim

Edin Džeko, 23-godišnji sjajni nogometni reprezentativac Bosne i Hercegovine, te član novog prvaka Bundeslige Wolfsburga, nalazi se na odmoru u domovini...

No, i tamo ne prestaju priče o tome hoće li strijelac 26 pogodaka tijekom Bundeslige (drugi strijelac iza suigrača Grafitea) ostati u Wolfsburgu ili će promijeniti sredinu.

Zov Chelseaja, Arsenala ili, pak, Milana je sve jači.

- Počeli su pregovori oko mog ostanka ili odlaska. Znam što tražim i ako mi Wolfsburg to ispuni nema nikakve prepreke da ostanem u klubu - rekao je za državnu radijsku postaju BiH Edin Džeko.

Recimo i to da su prije nekoliko dana igrači svih 18 klubova Bundeslige izabrali baš Edina Džeku za najboljeg igrača završene sezone u njemačkom nogometnom prvenstvu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc čet lip 04, 2009 11:46 am

Danijel Pranjić potpisao za Bayern

Lijevi bočni Heerenveena i hrvatske reprezentacije Danijel Pranjić je novi igrač Bayerna, koji u ljetnom prijelaznom roku osnažuje momčad na nekoliko pozicija
Bayern je prošle sezone s najkvalitetnijom momčadi završio na samo drugom mjestu u prvenstvu. Čelnici najbogatijeg bundesligaša odlučili su dodatno osnažiti momčad. Doveli su Marija Gomeza, Ivicu Olića, Alexa Baumjohanna i Anatolija Timoščuka, a sada i Danijela Pranjića.

'Što reći nego da sam presretan, radi se o velikom klubu. Dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje Luisa Van Gaala. Drago mi je što ću igrati u vezi, a posebno mi je drago što ću igrati s Ivicom Olićem', rekao je novi igrač Bayerna.

U klubu inače nisu bili zadovoljni time kako je funkcionirala lijeva strana iza Francka Riberyja prošle sezone te su sada doveli Pranjića i to za sedam milijuna eura, dok bi bivši igrač Dinama i Osijeka po sezoni trebao zarađivati 1,5 milijuna eura.

Vijest o Pranjićevu dolasku završila je i na naslovnicama Bilda, a za njega pišu kako je bio u momčadi koja je u Klagenfurtu prije godinu dana pobijedila Njemačku te da se radi o svestranom igraču, kojem ni obrana ni napad nisu strani te da ga je htio i Liverpool

U Hereenveenu je prošle sezone odigrao 46 utakmica kao lijevo krilo i zabio 21 pogodak uz 12 asistencija.

Kao nova lica, i to na desnoj strani Bayerna, spominju se Jose Bosingwa (Chelsea), John Heitinga (Atletico M.) i ponovo naš Darijo Srna (Šahtar), kojega se uz Bayern povezivalo i prije nekoliko tjedana.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by THUNDER_DINIX čet lip 04, 2009 12:18 pm

dobro za njega gore
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc čet lip 04, 2009 12:22 pm

Grafite najbolji napadač, Džeko drugi

Popularni njemački Sportal.de zaključio je sezonu Bundeslige svojim izborom najboljeg napadača u završenoj sezoni. Na popisu deset najboljih nije bilo hrvatskih nogometaša...

Premda su Mladen Petrić (12 pogodaka) i Ivica Olić (10 pogodaka) bili najbolji igrač Hamburga, koji je izborio nastup u Europa ligi sljedeće sezone, petim mjestom, to nije bilo dovoljno da ih Sportal.de uvrsti među deset odabranih.

Na prva dva mjesta se nalaze zvijezde novog prvaka Wolfsburga: prvi je Grafite, a drugi bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko.

Podsjetimo da je Grafite u 25 utakmica postigao 28 pogodaka, dok je Džeko u 31 utakmici zabio 25 pogodaka. Recimo da nakon toga na ljestvici slijede: treći Mario Gomez iz Stuttgarta, četvrti Demba Ba iz Hoffenheima, peti Claudio Pizarro iz Werdera, šesti Chiendu Obasi iz Hoffenheima, sedmi Cacau iz Stuttgarta, osmi Luca Toni iz Bayerna, deveti Patrick Helmes iz Bayera, te deseti Stefan Kiessling, također iz Bayera.

Za Edina Džeku sportal.de donosi sljedeći opis:

"Na početku svoje trenerske karijere u Wolfsburgu Magath je za Džeku rekao da nikada nije čuo za njega i tko je taj dečko. No, ove sezone su svi upoznali sjajnog napadača. Mislilo se na početku da bi mogao biti sjajan džoker s klupe, no Džeko je iz utakmice u utakmicu dokazivao da je rođen za glavne uloge. U posljednjih pet utakmica, kada se lomilo prvenstvo, je postigao čak deset pogodaka. Nevjerojatno. Time je pokazao koliko je dobar".
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc sri lip 10, 2009 7:34 pm

Wolfsburg ne pušta Džeku u Milan

Milan užurbano traži pojačanja kako bi smirio navijače nakon prodaje Kake. Talijanima je zanimljiv napadač Wolfsburga Edin Džeko, ali ga Nijemci ne žele prodati
Njemački nogometni prvak Wolfsburg objavio je u srijedu da neće prodati svog napadača Edina Džeku za kojeg je interes pokazao Milan.

'Dobili smo ponudu Milana, ali nismo zainteresirani. Ne želimo se odreći Džeke', izjavio je izvršni direktor Wolfsburga Juergen Marbach.

Talijanski mediji tvrdili su da je Džeko već sve dogovorio sa Milanom, te da je talijanski klub spreman platiti 30 milijuna eura za reprezentativca BiH.

Džeko je protekle sezone bio drugi strijelac Bundeslige sa 26 golova, iza svog klupskog suigrača Grafitea, koji je zabio 28 pogodaka.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by THUNDER_DINIX sri lip 10, 2009 8:43 pm

lik ima ime ko cigan neki. sta ga ovi klosari zadrzavaju u wolfsburgu, treba ih poubijat :ukut
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc uto lip 16, 2009 6:56 am

Wolfsburg: Zanima nas što će reći Džeko

- Edina Džeku možemo prodati Milanu donesu li nam Talijani 30 milijuna eura odštete - izjavio je u ponedjeljak za Wolfsburger Nachrichten generalni direktor Wolfsburga Jürgen Marbach...

Iz bundesligaškoga su nogometnog prvaka tako potvrdili da su voljni prodati svoju najveću zvijezdu pod dva uvjeta: prvi je spomenuti odštetni zahtjev, koji u Milanu dosad nisu bili voljni poštovati, a drugi je igračeva volja.

- Naš je prioritet, ipak, razgovor s Edinom oko produživanja njegova ugovora. Edin ima 23 godine i jako nam je bitno njegovo vlastito stajalište oko njegove budućnosti. Zato želimo oči u oči razgovarati s njim, a ne s njegovim menadžerima - izjavio je Marbach.

Za BiH-reprezentativca zanima se više europskih klubova. Milan je došao u prvi plan jer bi sam nogometaš najradije zaigrao na San Siru.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by goc sri lip 17, 2009 5:46 pm

Petrić (ipak) ne odlazi u Wolfsburg

Iako su iz redova aktualnog njemačkog nogometnog prvaka, Wolfsburga, poslali i službenu ponudu za hrvatskog napadača, Mladen Petrić ipak neće napustiti HSV

Sportski direktor Hamburger SV-a Dietmar Beiersdorfer još je jednom odbacio mogućnost da Mladen Petrić napusti klub, to jest da ga prodaju Wolfsburgu. Iako je HSV dobio ponudu od devet milijuna eura, Petrić će ostati na sjeveru Njemačke.

'Petrić će ostati u Hamburgu. Uopće nismo ni pomišljali na njegovu prodaju, a s time je upoznat i njegov agent Volker Struth', jasan je bio Beiersdorfer.

Wolfsburg je do nedavno inzistirao na našem 28-godišnjem napadaču, tvrdeći da im treba 'top-klasa'.

'Tražimo igrača tog kapaciteta. Naravno, željeli bismo Petrića, ali znamo da će to biti teško izvedivo', rekao je prije nekoliko dana glasnogovornik Wolfsburga Jürgen Marbach. Dakle, njegove crne slutnje su se obistinile, a Petrić bi trebao ugovor s HSV-om odrađivati do 2012. godine.

Inaće, u izboru za najljepši HSV-ov gol sezone, od 11 ponuđenih, Petrić konkurira s dva gola.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Ive ned ruj 27, 2009 8:06 am

Petrić: Srećom, pogodio sam kad je najviše trebalo

Treći ovosezonski prvenstveni pogodak postigao je Mladen Petrić za HSV, vodeću momčad njemačkog nogometnog prvenstva. Ovaj puta vrijedan tri boda u 1-0 pobjedi protiv minhenskog Bayerna...

Iskoristio je napadač Hamburga i hrvatske nogometne reprezentacije krasnu akciju Ze Roberta i ubacivanje s lijeve strane u peterac gostujuće momčadi. Lopta, koja je zaobišla nekolicinu suparničkih igrača, došla je do Petrića kojem iz blizine nije bilo teško pogoditi tri boda. Zabio je doduše svojom slabijom, lijevom nogom.

Nakon poraza u Europa ligi od bečkog Rapida (3-0), prvenstvenog remija kod Eintarchta (1-1) i ispadanja iz DFB Pokala od trećeligaša Osnabrücka (7-5 nakon penala), Hamburžanima je napokon “zasjalo sunce”.

Priznaje to i Petrić:

- Naravno da smo bili malo depresivni nakon rezultata proteklih tjedana i ne odveć sretni. Stoga smo dobro analizirali našu igru i iskoristili to u utakmici protiv Bayerna. Uvijek se pokušavam pritajiti u šesnaestercu, a potom iz prikrajka iskoristiti priliku. Dobro je da mi je to u odlučujućim trenucima igre i uspjelo - kazao je Petrić nakon susreta.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Ive ned lis 04, 2009 10:59 am

Soldo uzeo bod Bayernu, Banović strijelac

Nogometaši Bayern Münchena nastavljaju s neuvjerljivim igrama u Bundesligi. U osmom kolu na svojoj Allianz Areni nisu uspjeli pobijediti Köln trenera Zvonimira Solde...

Dvoboj je završio bez golova, a iako su domaćini bila bolja i opasnija momčad nisu uspjeli probiti čvrsti obrambeni zid koji je postavio Soldo.Oba hrvatska reprezentativca u redovima Bayerna u ovoj su utakmici dobili svoju priliku s klupe, pa je tako Danijel Pranjić u igru ušao u 46. minuti umjesto Francka Riberyja, a Ivica Olić u 71. umjesto Miroslava Klosea.

Freiburg Ivice Banovića uvjerljivo je poražen na gostovanju kod Hannovera 5-2, a hrvatski je veznjak bio jedan od ponajboljih igrača svoje momčadi. Svjedoči tomu i postignuti gol u 35. minuti utakmice koji je zabio glavom na asistenciju Fluma. Bio je to njegov treći prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je svih 90 minuta. Mensur Mujdža nije dobio priliku u redovima Nürnberga.

“Apotekari” iz Leverkusena nastavljaju sa sjajnim igrama ove sezone. Na domaćem su travnjaku upisali i šestu pobjedu, protiv Nürnberga s uvjerljivih 4-0, te tako barem privremeno izbili samostalno na vrh ljestvice. U strijelce su se upisala četiri različita igrača, Toni Kroos, Simon Rolfes, Eren Derdiyok i Stefan Kießling. Kießlingu je postignuti gol bio šesti, te je vodeći strijelac lige.

Na kraju spomenimo i gostujući 1-1 remi aktualnog prvaka Wolfsburga kod Bochuma. Poveo je Bochum preko Hashemiana u 53. minuti, da bi bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko postavio, pokazalo se konačan rezultat, lijepim golom glavom nakon asistencije Karima Zianija u 75 minuti.

Bio je to njegov peti ovosezonski gol, sličan onome koji je zabio Manchester Unitedu na Old Traffordu tijekom tjedna u Ligi prvaka. Kažimo i da je Wolfsburg od 63. minute igrao s igračem više radi isključenja Sinjija Ona, kao i da je propustio veliku šansu za osvajanje tri boda budući je udarac Obafemija Martinsa iz 78. minute zaustavila prvo lijeva, pa desna vratnica.

U posljednjem subotnjem dvoboju 8. kola njemačkog nogometnog prvenstva u dvoboju dvaju Borussija, u Mönchengladbachu je uspješnija bila ona dortmundska s minimalnih 1-0...

Za prvu ovosezonsku gostujuću i drugu ukupno pobjedu Borussije Dortmund zabio je argentinski napadač Lucas Barrios u 38. minuti.

Bio je to njegov prvi bundesligaški gol u karijeri vrijedan tri boda koja su njegovoj momčadi donijela skok na 12. mjesto na ljestvici.

Bundesliga, 8. kolo:

Schalke - Eintracht 2-0 (Asamoah 67, Farfan 90 1 - 11m)
Bayer Leverkusen – Nürnberg 4-0 (Kroos 2, Rolfes 28-11m, Derdiyok 34, Kießling 68)
Bayern München – Köln 0-0
Bochum – Wolfsburg 1-1 (Hashemian 53 / Džeko 75)
Hannover – Freiburg 5-2 (Chahed 7, Bruggink, Haggui 45, Ya Konan 85, Pinto 90 / Banović 35, Schuster 82)
Mainz – Hoffenheim 2-1 (Ivanschitz 6, Bance 11 / Ibertsberger 87)
Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund 0-1 (Barrios 38).

U prvoj utakmici 8. kola njemačkog nogometnog prvenstva Schalke je u Gelsenkirchenu svladao frankfurtski Eintracht 2-0...

U vodstvo je domaćina utakmice doveo Gerald Asamoah, džoker s klupe Felixa Magatha. Ušao je na travnjak u 59. minuti, a samo sedam minuta kasnije iskoristio oštro ubacivanje s desne strane i glavom proslijedio loptu u mrežu. Bio mu je to prvi pogodak u ovoj sezoni, ali i prvi ukupno u 2009. godini.

I s drugom je izmjenom Magath u petak pogodio.

Nekih šest minuta prije kraja osnovnog vremena utakmice na teren je poslao hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića, a iz igre izvadio indisponiranog Kevina Kuranyija. Rakitić mu se odužio početkom sudačke nadoknade kada je izazvao gužvu u suparničkom šesnaestercu, a potom proslijedio laganu i upotrebljivu loptu Jeffersonu Farfanu. Perauanskog napadača nepropisno, u nastavku akcije, zaustavlja vratar Zimmermann zbog čega biva javno opomenut, a njegova momčad kažnjena jedanaestercem. Sigurno ga je izveo sam Farfan.

Dodajmo da je u 85. minuti zbog drugog žutog kartona igru morao napustiti Eintrachtov švicarski veznjak Pirmin Schwegler, te da je u 89. minuti s pravom poništen pogodak Asamoaha. Za razliku od prvoga pogotka, Nijemac rođen u Gani se ovaj puta poslužio rukom pri postizanju gola.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Ive uto lis 20, 2009 4:19 pm

Najbolji start Schalkea u sezoni u zadnjih 38 godina

Trener koji je prošle godine odveo nogometaše Wolfsburga do prvog naslova u Bundesligi u povijesti kluba, Felix Magath, nastavlja nizati sjajne rezultate i kao trener Schalkea...

Magath je tako ove sezone predvodio Schalke do osvajanja 19 bodova u devet odigranih kola, što je početak kakav klub iz Gelsenkirchena ne pamti od sezone 1971/72 kada je momčad skupila 24 osvojena boda u istom razdoblju (preračunato zbog različitog sustava bodovanja iz tog vremena, dva boda su se dijelila za pobjedu, op.a.).

Schalke je trenutno na omjeru od šest pobjeda, jednog remija i dva poraza, a za vodećim Bayer Leverkusenom zaostaje dva boda.

Schalke u gostima igra puno kvalitetnije nego kod kuće ove sezone, pa je tako u pet utakmica od maksimalnih 15 bodova osvojio njih čak 13. Posljednju gostujuću pobjedu sastav Felixa Magatha ostvario je prošlog vikenda kada su slavili kod Stuttgarta 2-1, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je Schalkeov prvi gol.

Zanimljivo je kako je to bila prva Schalkeova pobjeda u Stuttgartu nakon deset godina.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Ive čet pro 17, 2009 10:44 pm

Goal.com: Olić je jedan od najboljih igrača Bundeslige

Svoje viđenje deset najboljih prošloljetnih pojačanja u Bundesligi dao je nogometni web-portal Goal.com. Ivicu Olića ekspertni je tim portala svrstao na visoko treće mjesto...

"Olić nije mašina za golove niti je čarobnjak u tehničkom smislu, ali je svejedno jedan od najboljih igrača Bundeslige. Malo je igrača na planeti s takvom radnom etikom, koja na suigrače djeluje zarazno. U izostanku Francka Riberyja tijekom većeg dijela jesenske sezone Bayernu je trebao upravo jedan igrač koji će postaviti primjer drugima, pokrenuti kolektivno motivaciju momčadi. Takvoga je trener Van Gaal pronašao u Oliću. Hrvatskom je reprezentativcu njegov "intenzitet igre bez prestanka" priskrbio učinak od šest golova i tri asistencije", stoji u opisu.

Boljim pojačanjima od Olića Goal.com je proglasio 22-godišnjeg HSV-ova Nizozemca Eljera Eliju te 25-godišnjeg argentinskog golgetera Borussije Dortmund Lucasa Barriosa (devet golova u deset utakmica).

Iza Olića su veterani Sami Hyypiä (Bayer Leverkusen) i Ze Roberto (HSV).
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Neu pon vel 04, 2013 9:51 pm

Dugih 36 godina čekala je Bavarska da ima napadački dvojac kao danas. Mario Mandžukić i Thomas Müller postali su najubojiti napadački duo još od Gerda Müllera i Karl-Heinza Rummeniggea...

"Novi san"! to je naslov teksta u njemačkom Kickeru u kojem su naš Mandžukić i Müller glavne zvijezde. U gostujućoj pobjedi minule subote kod Mainza (3-0) Mandžukić je zabio dva, a Müller jedan pogodak, čime su stigli do zajedničke brojke od 25 golova u 20 kola Bundeslige! Naš napadač zabio je 14., a Müller 11 golova ove sezone.

Bayern nije imao uspješniji napadački dvojac još od sezone 1976/1977 kada su legendarni Gerd Müller i Rummenigge kombinirano postigli 30 golova u 20 kola.

Bayern je u proljetnom dijelu Bundeslige odigrao tri utakmice, postigao sedam pogodaka, a svih sedam djelo je spomenutog dvojca! Mandžukić je utrpao pet, a Müller dva komada.

"Ne bi se mnogo ljudi okladilo uoči sezone da će Mandžukić u potpunosti izgurati Marija Gomeza iz momčadi. Čak se i činilo da će Gomez vratiti svoje mjesto u udarnoj postavi kada je hrvatski reprezentativac imao post od šest utakmica, nakon "incidenta" kada je uslijed pogotka salutirao, pretpostavlja se, hrvatskim generalima", piše Kicker.

''Ma nije zbog toga. Bio sam opušten cijelo vrijeme. Znao sam zašto sam to napravio tako da me to nije brinulo'', rekao je Mandžukić za Kicker, te otkrio što ga je nakon priprema u Kataru vratilo, osim nove Gomezove ozljede, u momčad, ali i formu.

''Rekao sam sam sebi da ću davati sve od sebe na svakom treningu, jer sam znao da ću jedino tako postati bolji i nači na travnjaku'', rekao je hrvatski napadač, s kojim se složio i pouzdani čuvar mreže Manuel Neuer.

''On naporno radi na svakom treningu. Kod takvih igrača sve sjedne na svoje s vremenom. Osvojio je navijače i trenere svojim karakterom i samopouzdanjem.''

Riječi hvale nije se ustručavao uputiti ni kapetan bavarske momčadi Philipp Lahm.

''Sjajno se razvio kod nas. Otkako je došao, pa od prvog pogotka do danas je velika razlika. Bolji je u svakom segmentu svoje igre. Sjajan je!'', zaključio je Lahm. (TS), gol.hr


što kažete?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Teo uto vel 05, 2013 7:02 am

Ja sam pročitao naslov teme Bundekliga Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by John Kimble uto vel 05, 2013 11:08 am

Da Mandzo zabije i trideset, slijedece sezone mu ne gine klupa. Vec su ga pokusali ujebat povratkom Gomeza, zato je i pao u formi al se trgnuo i opet trpa. Bas ce svabe trpit da im napadacka uzdanica repke sjedi dok jeftina zamjena trpa na terenu. Ujebat ce oni đilkoša.....

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Prop uto vel 05, 2013 11:28 am

Bude li Gardioala forsirao tiki-taku Mandžo će najebati svakako, upitan je tu i Gomez.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by damfisk uto vel 05, 2013 12:44 pm

A da niste malo paranoični?

Te priče o tome kako je zli i podli Nijemci namjerno ujebat čovjeka koji im uredno postiže golove, samo zato da bi spasili "uzdanicu repke" (šta god to bilo) mi opasno smrde na teorije zavjere...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Prop uto vel 05, 2013 12:56 pm

Ja nisam sklon tom vjerovanju kako će Mandžo ispaštati radi Gomeza čisto radi imena (Ola nije kad je bio u boljoj formi), ali mislim da ni jedan ni drugi nisu igrači za tika-takanje.

Opet, ako je Guardiola mudar sumnjam da će pokušati progurati taj stil u Bayernu, jednostavno nema takav profil igrača ni blizu.

S druge strane, Guardiolina obrana se uvik bazirala na snažnom pritisku na protivničku obrambenu liniju, kako bi morali izbijati loptu. U tom slučaju mu Mandža donosi više, čisto jer je agresivniji i pokretljiviji igrač.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by John Kimble uto vel 05, 2013 1:20 pm

damfisk je napisao/la:A da niste malo paranoični?

Te priče o tome kako je zli i podli Nijemci namjerno ujebat čovjeka koji im uredno postiže golove, samo zato da bi spasili "uzdanicu repke" (šta god to bilo) mi opasno smrde na teorije zavjere...

Nema tu nikakve teorije zavjere. To je tako. Mandzukic nije doveden da bude first team choice, nego backup za Gomeza. Gomez se ozljedio, Mario je ugrabio mjesto u prvoj ekipi i poceo zabijat. Gomez se oporavio i odmah je Mandzo gurnut na klupu. Sad je opet izborio prvu postavu, jer Gomez ocito trazi formu i ne ide mu.....
Zar zaista mislis da ce Mandzukic igrat kraj prvog napadaca Njemacke....
Guardiola ce bit isforsan od Bekenbauera i ekipe odozgo da gura Gomeza, jer je to u interesu ne samo Bayerna vec i Njemacke...

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by damfisk uto vel 05, 2013 4:10 pm

Prop je napisao/la:Ja nisam sklon tom vjerovanju kako će Mandžo ispaštati radi Gomeza čisto radi imena (Ola nije kad je bio u boljoj formi), ali mislim da ni jedan ni drugi nisu igrači za tika-takanje.

Opet, ako je Guardiola mudar sumnjam da će pokušati progurati taj stil u Bayernu, jednostavno nema takav profil igrača ni blizu.

S druge strane, Guardiolina obrana se uvik bazirala na snažnom pritisku na protivničku obrambenu liniju, kako bi morali izbijati loptu. U tom slučaju mu Mandža donosi više, čisto jer je agresivniji i pokretljiviji igrač.

Sve to stoji.

Ali, ja iskreno sumnjam da će Guardiola u Bayernu tražit isto ono šta je imao u Barceloni. Jer sam siguran da nije toliko glup.

Mislim da će tražit nešto drugo, a šta god to drugo bude bilo, igrač u formi u kakvoj je Mandžukić će mu sigurno dobro doći.

John Kimble je napisao/la:
Nema tu nikakve teorije zavjere. To je tako. Mandzukic nije doveden da bude first team choice, nego backup za Gomeza. Gomez se ozljedio, Mario je ugrabio mjesto u prvoj ekipi i poceo zabijat. Gomez se oporavio i odmah je Mandzo gurnut na klupu. Sad je opet izborio prvu postavu, jer Gomez ocito trazi formu i ne ide mu.....
Zar zaista mislis da ce Mandzukic igrat kraj prvog napadaca Njemacke....
Guardiola ce bit isforsan od Bekenbauera i ekipe odozgo da gura Gomeza, jer je to u interesu ne samo Bayerna vec i Njemacke...

Sve ovo šta ti pišeš nije ništa drugo do čista teorija zavjere, bez ikakvog uporišta u činjenicama.

U svojoj opsjednutosti zavjerama kojih nigdje nema, niti ne vidiš da činjenice (koje navodiš) same po sebi proturječe onome o čemu pišeš.

Madžukić igra dobro, u formi je - pa upravo zbog toga ima mjesto u prvoj ekipi.

Gomez ne igra dobro, nije u formi - pa upravo zbog toga nema mjesta u prvoj ekipi.

Dakle, status prvotimca se stječe formom i igrom, a ne nekakvim zajverama i njemačkim interesima i čime već... Onaj tko je u formi, taj igra. Vrlo jednostavno.

A to hoće li Beckenbauer gurati nekog ili neće, je najobičnije nagađanje i špekulacija. Jer ni ti, niti bilo tko drugi, ne možeš znati šta će netko nekome reći - osim ako ne sjediš u istoj prostoriji i ne sudjeluješ u razgovoru između Guardiole i Beckenbauera.

Inače, iskreno sumnjam da će klub treneru kojeg je platio 17 milijuna EUR-a diktirat tko će igrat u prvoj ekipi.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by John Kimble uto vel 05, 2013 4:22 pm

Ohohohoho naravno da ce mu diktirat. Ovo nije "njegova" Barca da ce radit sto zeli. Ovdje je masno place i predocit ce mu se ono sto se ocekuje od njega. Poznavajuci ekipicu iz loze i njihova enormna ega, bit ce veselo. Za Mandzukica sam svoje rekao i necu vise ponavljat...

John Kimble
Trajno baniran/a

Registriran/a : 17.10.2012
Broj postova : 267
Reputacija Reputacija : 21
Započeo/la tema :
Bundesliga - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Bundesliga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Bundesliga - Page 2 Empty Re: Bundesliga

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.