Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by THUNDER_DINIX on sri kol 25, 2010 11:41 am

ti napravio?

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost on sri kol 25, 2010 11:42 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:ti napravio?
pa nego tko kavica
daj + XD
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on sri kol 25, 2010 11:44 am

inace ti nebi dao, ali samo zato sto zicas eo ti Laughing

XD

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri kol 25, 2010 3:52 pm

Bravo Ivek, ja već imam instalirano to zahvaljujući tebi, plusić

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub pro 04, 2010 6:08 pm

ivek, onaj apb, avb, ili kako već, što si mi ti dao da skinem, e meni se to izgubilo s kompa, mogu dobit ponovno?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Narco on sub pro 04, 2010 6:11 pm

nod32
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty30 / 99930 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by stitch on sub pro 04, 2010 7:09 pm

više niti jedan
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty15 / 99915 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub pro 04, 2010 7:58 pm

Neu je napisao/la:ivek, onaj apb, avb, ili kako već, što si mi ti dao da skinem, e meni se to izgubilo s kompa, mogu dobit ponovno?
avira kavica

http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

Kako se mogao izgubiti sw7
Ako ga nisi brisala, nije se mogao izgubit
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on sub pro 04, 2010 8:05 pm

sad aviru koristim kao

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty336 / 999336 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on ned pro 05, 2010 11:30 am

Jesu maknuli splash screen i reklame iz nove revizije Avire?

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned pro 05, 2010 11:43 am

Izgubio se, nešto mi se sve zblokiralo a nestalo je ono iz desnog kuta i ja ga obrisala

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned pro 05, 2010 12:05 pm

Turrican je napisao/la:Jesu maknuli splash screen i reklame iz nove revizije Avire?
Jesu. Jedino što free verzija ima onaj popup prozor sa reklamama kod update-a
al i to se da uklonit http://www.wikihow.com/Remove-the-Popup-Ads-in-Avira-Antivir

Neu je napisao/la:Izgubio se, nešto mi se sve zblokiralo a nestalo je ono iz desnog kuta i ja ga obrisala
Instaliraj si onda ponovno...
Da se nije tebi samo ona ikona sakrila dole kod sata pod onu strelicu?
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on pet pro 10, 2010 4:59 pm

nod32
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty39 / 99939 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja on pet pro 10, 2010 8:54 pm

mcafee
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on pet pro 10, 2010 9:06 pm

AVG
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty20 / 99920 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sinister on sub pro 18, 2010 7:01 am

Spletom okolnosti, instalirao sam Avast free na komp. Nadam se da će poslužiti svrsi.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Teo on sub pro 18, 2010 11:56 am

McAfee
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned tra 17, 2011 2:13 pm

Imam NOD 32 licencirani maza
stric poklonio licencu kao
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned tra 17, 2011 3:46 pm

Microsoft Security Essentials
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on ned tra 17, 2011 6:14 pm

Avast-besplatan i do sada mi je uvijek pokazao virus
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty65 / 99965 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on ned tra 17, 2011 6:43 pm

Crko mi NOD tak da sad nemam ništa. Sad
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty39 / 99939 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on ned tra 17, 2011 8:30 pm

Zločesti je napisao/la:Imam NOD 32 licencirani maza
stric poklonio licencu kao

ja kad sam imal nod meni striko internet poklonio licencu Laughing

sad sam na avastu
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty20 / 99920 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon svi 30, 2011 12:43 am

Hunnerkongen je napisao/la:Crko mi NOD tak da sad nemam ništa. Sad
haha... nabaci si avast ili aviru i miran si...

Danas onaj tko nema antivirusni na Windowsnima nije normalan. Zašto je nekima toliki problem nabaciti neki free antivirusni. Ako vas je briga što će netko imati pristup vašim podacima, bar si onda olakšajte da ne morate svako malo formatirati windowse, pogotovo ako nekome plaćate nanovo podizanje windowsa. Oni koji toliko ne mare oko toga imaju li antivirusni ili ne bi se trebali malo informirati oko toga kakvi virusi postoje i što oni zapravo rade.

Ima jedna priča kako je jedan čovjek došao u informatičku trgovinu i zatražio neki najbolji antivirusni koji imaju. I tako on kupi ode doma instalira i dođe drugi dan natrag i kaže prodavačima što su oni njemu to prodali. Dok nije instalirao taj CD nije imao ni jedan virus, a sad mu stalno iskače obavijest da mu je sustav zaražen Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon lip 18, 2012 8:52 pm

Imam avast trenutno. Jel' mi dovoljan?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on uto lip 19, 2012 3:57 pm

Za koga je dobar je Laughing
No šalu na stranu, ne bi smjelo biti problema.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]