Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ?

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty Re: Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ?

Postaj by House on sri oľu 11, 2009 6:56 pm

pa dobro, al da sam s tobom vidio bih što te najviše privlači i kad bi bili spremni zaprostio te Very Happy

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty390 / 999390 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty Re: Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ?

Postaj by Sinister on sri oľu 11, 2009 6:56 pm

Meni baš suprotno,koliko god se čini klišejom,drži vodu...
House,ak ti šta znači,ja bih pristao Laughing
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bittersweet on sri oľu 11, 2009 7:54 pm

Dr.House je napisao/la:pa dobro, al da sam s tobom vidio bih što te najviše privlači i kad bi bili spremni zaprostio te Very Happy

pa upravo to, kad se nas dvoje bolje upoznamo neće ti pasti na pamet tak me zaprositi :love-:

Laughing

bittersweet
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 7152
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty51 / 99951 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by House on sri oľu 11, 2009 8:03 pm

Cynic je napisao/la:
House,ak ti šta znači,ja bih pristao Laughing

neznači, rađe bi bio otkantan od nje nego priznat od tebe Very Happy

House
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty390 / 999390 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri oľu 11, 2009 9:45 pm

Dr.House je napisao/la:" otkad sam te upoznao život mi je krenio, ti si mi sve u životu, sad te molim, usreći me do kraja života: Udaj se za mene" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing mislila bi da se sprdaš Laughing

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on sri oľu 11, 2009 10:40 pm

zašt?
ja sam mislio isto tak nešt slično, al sad ste me navele na razmišljanje joj neznam
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on sri oľu 11, 2009 10:47 pm

neznam ni ja kaj fali.

Ocete romantiku ili ne?

Ja budem curu zaprosio, negdje 2017, pod morem Arrow... I da... ne pitaj me kak cu pricat Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bittersweet on sri oľu 11, 2009 11:13 pm

pa jedno je biti romantičan, a drugo nabaciti joj neki klišej.

bittersweet
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty51 / 99951 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on sri oľu 11, 2009 11:16 pm

neznam meni je ono zvučalo ok
moram još puno naučit hehe Very Happy, budem tu pitao za savjet na forumu Very Happy
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by House on čet oľu 12, 2009 8:02 am

pa jesu li rječi te koje su u pitanju dali bi pristale ili prsten?

Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 2638733_df

House
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bittersweet on pet oľu 13, 2009 1:03 pm

niti jedno, fučka mi se i za riječi i za prsten. bitna su dijela. a ako radi dobro, svadba je samo pitanje dogovora između nas dvoje.

bittersweet
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pet oľu 13, 2009 1:06 pm

kak ni jedno lol
pa kako tebe onda treba zaprosit? Laughing
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on pet oľu 13, 2009 1:06 pm

ponosni purger je napisao/la:Ja budem curu zaprosio, negdje 2017, pod morem Arrow... I da... ne pitaj me kak cu pricat Laughing
Ti: um...em...ovaj...hoćeš...ehm...
Ona: da, da, da!!
Ti: super! Viš kak se mi razumijemo!

smajlić

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bittersweet on pet oľu 13, 2009 1:39 pm

gocpz je napisao/la:kak ni jedno lol
pa kako tebe onda treba zaprosit? Laughing

pa ne treba me, to bu tak i onak došlo s godinama kad ćemo se dogovoriti da je vrijeme za bebače i da bi bilo dobro da se oženimo zbog toga kaj bu nam lakše u vezi zakona..
neznam
vjerojatno budem ja to i njemu predložila, a ne on meni Laughing

bittersweet
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pet oľu 13, 2009 1:40 pm

hehe, šta ako on učini prvi korak Laughing
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bittersweet on pet oľu 13, 2009 1:59 pm

pa nek napravi, ali čisto sumnjam da će to biti tak da klekne i da odmah moram dati odgovor. više bude to dok igramo igrice pa mi veli, čuj ti si gotova s faksom, tak i onak smo stalno skupa, kaj nije lakše da živimo zajedno? nakon toga, ak vidimo da sve funkcionira kak spada počet ćemo razglabati o bebačima, a s tim odmah i o braku.. neznam

bittersweet
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by gio_deluxe on pet oľu 13, 2009 1:59 pm

ja bih curi napravio pripremu od par mjeseci da dobije dojam, da je to zadnje što mi je na pameti i onda puf,ko grom iz vedra neba
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by osijek88 on pet oľu 13, 2009 3:22 pm

Čitam do sada i mogu reći da mi je drago zbog nekih koji su uspjeli. Meni bi recimo bilo orginalno zaprosit curu u zraku npr. skokom padobranom, a ironija bi bila da se neotvore..hh.
osijek88
osijek88
Nevina dušica
Nevina dušica

Broj postova : 13
Reputacija Reputacija : 0
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on uto tra 28, 2009 6:24 pm

neznam meni je onak gesta bitna, tj način na koji ćeš to napraviti i izabrati savršen trenutak za prosidbu............
a sam prsten to je već obilježavanje, a to mi se nesviđa uopće kad netko želi obilježavati i nabijati na nos čak i toj osobi koju voli da je njegova, jer da nebi to valda zaboravila, pa joj kupio prsten od pola kile,

ako je ljubav u pitanju onda je bitna gesta i sigurno cura neće zaboraviti da se udaje..... Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dedli Minđa on uto tra 28, 2009 7:05 pm

mirjana, umrla ti je mama
-ova se sva šokira i otupi-
šalim se, oš se udat za mene?

i onda od sreće kaj joj je stara živa pristane
Dedli Minđa
Dedli Minđa
Junior
Junior

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 897
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty8 / 9998 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on uto tra 28, 2009 7:09 pm

e vidiš o ovome načinu nisam nikad razmišljao..........

dobro one do koji mi nije bilo stalo ja sam odmah na prvom sastanku pitao da se udadu za mene............ i jedna me zajebala pa rekla da hoće pa meni bilo neugodno i zaglavio godinu dana sa njom u vezi :shock:
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dedli Minđa on uto tra 28, 2009 7:12 pm

a htio si pojebat odmah pa zato...
Dedli Minđa
Dedli Minđa
Junior
Junior

Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty8 / 9998 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mr.Cooly on uto tra 28, 2009 7:13 pm

najlakse kleknes i pitas ju dali ce se udat za tebe i kakvog tu ima mudrovanja
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je najbolje,najoroginalnije zaprositi djevojku ? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dedli Minđa on uto tra 28, 2009 7:15 pm

HANCKOK je napisao/la:najlakse kleknes i pitas ju dali ce se udat za tebe i kakvog tu ima mudrovanja

tebi... ja nemrem kleknut jer nemam noge
Dedli Minđa
Dedli Minđa
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on uto tra 28, 2009 7:17 pm

ma dobro............ hank to i jeste........ali cure vole i malo romantike........a ja koliko sam puta pito jbt imao bi žuljeve na koljenima.......

nije dovoljno samo klekniti i pitat, bitno je napraviti ugođaj, da ti osoba koju voliš zapamtila taj trenutak kao nešta ljepo, a ne kao da si to uradio reda radi..........

ma da mindža, pa jošmalo me sjebala da sam ju i oženio, a ta godina dan mi bila jako duga........ a bilo mi neugodno raskiniti,........ Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]