Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk

+23
Angie
Hate
lexfan_96
Mattej
Stevo Largo
shakti
scorpio57
Neu
THUNDER_DINIX
Ive
FALKON 2
Sinister
goc
Prop
m
gio_deluxe
Purgy
WEYLAND-YUTANI
tekilinho
Mass
Iron Man
Max007
fernando torres
27 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 1 / 23. 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Hajduk Empty Hajduk

Postaj by fernando torres ned pro 21, 2008 12:43 pm

Hajduk odustaje od Ivice Križanca, Zenitov stoper preskup Splićanima!

Do izjave Križanca u subotu je bilo nemoguće doći jer je cijeli dan bio nedostupan. Sigurno je da Križanac unatoč želji da zaigra u Hajduku neće u Split doći ispod cijene
Hajduk je nakon odbijenice Hrvoja Vejića ponovo krenuo u akciju dovođenja iskusnog stopera. Obližnji Omiš, u kojem je Ivica Križanac najpozantija “faca”, u petak navečer pohodili su predstavnici Hajdukove uprave.

Nitko iz kluba jučer nije želio potvrditi piće u susjedstvu. Poznato je da Križanac ima vrijedeći ugovor sa Zenitom koji mu istječe za godinu dana pa je pravo vrijeme za pregovore s igračem iz zadnje linije Bilićevih Vatrenih.

Do izjave Ivice Križanca jučer je bilo nemoguće doći jer je cijeli dan bio nedostupan. Nepoznati su i parametri po kojima bi Rusi već na ljeto pustili Križanca, ali sigurno je da Križanac unatoč želji da zaigra u Hajduku neće u Split doći ispod cijene, koja je, kao i u Vejićevu slučaju, Bijelima ipak malo previsoka.

Sportski direktor Ivan Buljan, kao i obično, nije želio potvrditi pregovore s Križancem, a naglasio je da će se neke stvari u komunikaciji s novinarima morati promijeniti.
- Ubuduće će vam isključivo glasnogovornik davati potrebne informacije. Jest, zanimaju nas neki igrači, i to ne krijemo, poput Rodića, koji je još samo želja, i Vručine, sviđa nam se, ali više od toga ne mogu reći - zakopčao se jučer Buljan nakon pitanja o Ivici Križancu.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hajduk Empty57 / 99957 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Max007 pon pro 22, 2008 6:32 pm

Srđanu Andriću smanjena kazna, smije igrati protiv Dinama!
Hajduk mora platiti 25.000 kuna zbog 'južnjačke zastave' te još 15.000 kuna zbog pirotehnike protiv Rijeke. Šibenčane će neredi protiv Hajduka koštati 10.000 kuna

Prije Skupštine jučer je u Ilici 31 sastančio Upravni odbor u kojem participiraju Štimac, Medić, Rubeša, Karađole i Čulo. Taj forum se izjasnio o Hajdukovoj žalbi na kaznu od dvije utakmice zabrane nastupa Srđanu Andriću. Odlučeno je (Štimac kao izravno zainteresirani nije imao pravo glasa) da se Andriću sankcija ublaži za jednu utakmicu, a jednu je odradio jer nije nastupio u zadnjem jesenskom kolu u Šibeniku. To znači da smije igrati 22. veljače u prvoj rundi proljetnog nastavka u Splitu kada gostuje Dinamo. Dakako, mora platiti 6.000 kuna. Glede toga nije bilo popusta.

Usput, disciplinski sudac Krešimir Vlajčević izrekao je sankcije grešnicima iz finiša jesenskog natjecanja:
- Hajduk mora platiti 25.000 kuna zbog transparenta s rasističkim sadržajem te još 15.000 kuna zbog pirotehnike upotrijebljene u utakmici s Rijekom;
- Zbog ponašanja navijača na utakmici Šibenik - Hajduk, koja je nekoliko puta prekidana nakon silne bakljade, Šibenik je kažnjen sa 10.000, a Hajduk sa 5.000 kuna;
- Cibalia mora uplatiti 25.000 kuna zbog navijačkih uvreda Ljupku Petkoviću, treneru sesvetske Croatije na utakmici u Vinkovcima.
Max007
Max007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 98
Započeo/la tema :
Hajduk Empty31 / 99931 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Iron Man pon pro 22, 2008 7:55 pm

Hajduk nije došao na pregovore, Vručina za sada ostaje u Slavenu

Čelnici Hajduka trebali su se u ponedjeljak pojaviti na pregovorima s kolegama iz Slavena Belupa, u vezi transfera najboljeg koprivničkog napadača, Bojana Vručine. Međutim, tijekom nedjelje se nitko iz Splita nije javio u Koprivnicu, iako je poziv bio iščekivan. Direktor Slavena Belupa, Robert Markulin, u ponedjeljak je potvrdio kako od pregovora o prodaji Vručine, za sada, neće biti ništa.

U Slavenu su spremni na razgovore oko eventualnog transfera njihovog najefikasnijeg igrača, no konkretne ponude za sada nije bilo, javio se tek Hajduk, sa željom za razgovorom, no Splićani su, iz nekog razloga, odustali.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty336 / 999336 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Max007 uto pro 23, 2008 8:00 am

Hajduk se raspituje za napadača Budućnosti
U moru nagađanja hrvatskih novinara tko bi mogao da uz Nikolu Kalinića bude u vrhu napada Hajduka u Podgorici bez imalo sumnje tvrde kako na Poljudu žele Fatosa Bećiraja, najboljeg strijelca Budućnosti!

Tu informaciju potvrdio je za tamošnju televiziju i sportski direktor Budućnosti Mojaš Radonjić, kazavši kako je bilo više riječi o razgovorima negoli pregovorima, a trgovati bi se moglo na ljeto.
- S obzirom na sjajne partije našeg napadača, spremni smo na ponude za Bećiraja, no svaka koja bi bila ispod 2 i pol ili tri milijuna eura bila bi mala – kazao je Radonjić.

Mojaš je u Podgoricu stigao prošle zime, a na 41 utakmici u plavo-bijelom dresu postigao je 27 pogodaka. Time je mladi Kosovar zaslužio i crnogorsko državljanstvo, ali i standardno mjesto među “sokolovima”.
Max007
Max007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 98
Započeo/la tema :
Hajduk Empty31 / 99931 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Max007 sri pro 24, 2008 1:36 pm

Peroš priznao: Hajduk definitivno odustao od Bojana Vrućine


PREDSJEDNIK Hajduk Mate Peroš otkrio je kako Splićani ne namjeravaju kupiti napadača koprivničkog Slavena Bojana Vručinu.


Podsjetimo, već se nekoliko tjedana po medijima provlači potencijalni dolazak Vručine na Poljud. Jedno vrijeme Splićani su bili jako daleko, kada je Iko Buljan javnosti otkrio kako je Vručina preskup, da bi onda uslijedili trenuci kada su u Koprivnici svi čekali najavljeni dolazak Hajdukovih predstavnika na pregovore i kada se Bojanov prelazak u Split činio vrlo izglednim.

"Ne kupujemo Vručinu"

Na koncu čini se od posla neće biti ništa, Peroš je to danas oštro demantirao.

"Niti smo dogovarali dolazak u Koprivnicu, niti kupujemo Vručinu! Ne znam tko je autor te informacije i navodne cijene od 1,5 milijuna eura. Hajduk s tim nema veze", rekao je za Jutarnji Peroš.

Peroš je također najavio da će poslije Nove godine biti prezentirana sva dosadašnja pojačanja Hajduka u ovom prelaznom roku te oni igrači koji su obnovili ugovore. Peroš je potom znakovito dodao da će biti još prinova.

"Mislim da lista pojačanja još nije zgotovljena", za kraj će Peroš.

Vručina ili Bećiri opcije za ljeto kada Kalinić ode?

Sada kada je potvrđeno da je Hajduk odustao od Vručine, gotovo je sigurno da će na Poljud sletjeti ona puno jeftinija varijanta iz Šibenika, naravno, radi se o mladom napadaču Rodiću.

Po svemu sudeći čelnici Hajduka su dogovorili ostanak Kalinića do ljeta pa je ishitreni transfer Vručine za sada nepotreban.

Na ljeto će oko Vručine biti druga priča, ako se u igru ne umiješa mladi kosovski Crnogorac, za koga su Splićani vrlo zainteresirani, a koji bi bio zamjena za Kalinića kada na ljeto ode.
Max007
Max007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 98
Započeo/la tema :
Hajduk Empty31 / 99931 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Iron Man čet sij 01, 2009 9:23 pm

Miše: Protiv Dinama nema eventualne pobjede, mi sigurno pobjeđujemo!

Stopostotni trener Hajduka vratio se s odmora i odmah odaslao upozorenje konkurentu iz Maksimira da 22. veljače na Poljudu nemaju što tražiti. Čeka se odgovor iz Dinama...

Ante Miše nakon povratka s odmora u Sloveniji posljednji dan protekle godine proveo je na Poljudu. Imao je, kaže, o čemu razgovarati s čelnicima kluba, ali s obzirom na pravila koja vladaju u Hajdukovoj kući ni on se pred novinarima ne razbacuje velikim riječima. U protekloj polusezoni uspio se nametnuti kao realna trenerska opcija poglavito nakon sjajnog niza koji je prekinula prvenstvena stanka. Miše prvi put samostalno vodi Hajduk u nove pripreme koje će biti usmjerene i tempirane već za nastavak prvoligaške bitke.

Jeste li očekivali da će vas Uprava iznenaditi ponekim novim pojačanjem?
- Ne znam što bi se trebalo dogoditi u vrijeme dok prijelazni rok nije bio ni počeo. Mislim da će se uskoro znati s kojim igračima Hajduk kreće na pripreme. Tu ponajprije mislim na igrače koji još nisu regulirali svoju budućnost i očekuju ih razgovori s klubom. Znaju se moji stavovi, na pripreme neću voditi igrače koji nemaju ugovor.


Znači, na čekanju su Bartolović, Bušić, Živković i J. Buljat. Njih ne vodite ni na Dvoransko prvenstvo u Zadru?
- Postoji lista igrača za Dvoransko prvenstvo koja nije definitivna. Upitni su J. Buljat i Bušić, nemaju produžen ugovor, dok Bartolovića i Živkovića svejedno ne bih poveo jer želimo igrati isključivo s mlađim snagama.

U prvom derbiju s Dinamom i eventualnom pobjedom Hajduk bi zauzeo prvu poziciju koja mu daje velike šanse uoči odigravanja.
- Nema eventualne pobjede, mi ćemo sigurno slaviti na našem terenu. Ta utakmica može biti presudna i sigurno neće biti laka. Svi koji misle obrnuto, varaju se. Mi i Dinamo do posljednjeg kola prije doigravanja imamo podjednake šanse da budemo prvi.

U svlačionici vas čekaju Marin Tomasov i Mario Brkljača. Što se očekuje od vezne linije koja je i dosad bila temelj Hajdukovih pobjeda?
- Već sam rekao da se radi o kvalitetnim igračima koji su za Hajduk prava pojačanja. Dovođenjem Brkljače osiguravamo poziciju i za nove europske utakmice u kojima neće biti Srđana Andrića zbog kazne. Gradimo već momčad za dogodine i on je zajedno s Tomasovom ta dugoročna investicija. Obojica nisu u poziciji koja im obećaje sigurno mjesto jer se tek moraju izboriti za svoju minutažu. Sigurno neće igrati prije igrača koji su iznijeli golem teret na svojim leđima u jesenskim dvobojima koji s nam donijeli današnje mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Što znači da oni imaju povlašten status?
- To znači da Tomasov i Brkljača ne polaze s iste pozicije kao, recimo, Andrić, Skoko, M. Buljat ili neki drugi igrač. Oni će svoj status tek morati zaslužiti bez obzira što su došli kao pojačanja. To im baš ništa ne znači.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty336 / 999336 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Iron Man sub sij 03, 2009 3:17 pm

Hajduk odustao od Rodića, ali ne i od Sharbinija?

SPLIT - U moru spekulacija koje su se vrtjele zadnjih tjedana a vezane su uz Hajduk dolazak šibenskog napadača Ivana Rodića na Poljud činio se najsigurnijim, ali na kraju je ispalo da od najavljenog transfera neće biti ništa. Barem zasad.

Rodić je odigrao izvrsnu polusezonu, centarfor koji je u naletu nadao se da će s dolaskom u Hajduk ugrabiti priliku za punu afirmaciju. Splićani su ga željeli, a Šibenčani ga se nisu htjeli odreći.

U pregovorima su na kraju pobijedili šibenski argumenti.

- Odustali smo od dovođenja Rodića jer smo procijenili da je trenutno tako najbolje. Hajduk je bio zainteresiran, igrač je želio doći, ali procjena Šibenika je da im je Rodić nužno potreban i zato ništa nismo htjeli na silu. Zbog prijateljstva klubova složili smo se s tom odlukom - kaže glasnogovornik Hajduka Pavić.

Hajduk je zasad potpisao Tomasova i Brkljaču, a na listi želja i dalje je Hrvoje Vejić. Isto bi se moglo reći i za Anasa Sharbinija koji je Novu godinu dočekao u Brelima, pa se odmah javljaju spekulacija da ga je Hajduk kontaktirao.

- Radimo na više fronti. Javnost ćemo obavijestiti kad stvar bude gotova. Naša igračka pojačanja prezentirat ćemo početkom tjedna, pred odlazak na Dvoransko PH u Zadar - najavio je Pavić.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty336 / 999336 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Max007 pon sij 05, 2009 6:10 pm

Rodić: Dolazim u Hajduk šta Košta da košta!


Mladi napadač Šibenika Ivan Rodić progovorio je o neslaganju sa šibenskom Upravom, sudskoj arbitraži njegova ugovora te dogovoru sa splitskim Hajdukom.

Prisjetimo se, Rodića se proteklih tridesetak dana konstatno povezivalo sa Bijelima, da bi prije nekoliko dana službeni stav Uprave Šibenika glasio: Rodića sada ne želimo prodati, eventualno na ljeto.

Ne želeći narušiti dobre odnose sa Šibenikom, čelnici Hajduka su se povukli, no tada se zainatio Rodić koji je angažirao bivšu odvjetnicu Hajduka Doris Koštu i sudskim putem zatražio raskid ugovora. Evo o čemu se tu zapravo radi...

"Evo baš danas sam bio na prozivci na Šubičevcu, zajedno sa svojom zastupnicom, odvjetnicom Doris Koštom koja je Upravi Šibenika iznijela naše usuglašene stavove. Dakle, cijeli ovaj slučaj dajemo sudu na arbitražu, gdje tražimo raskid ugovora sa NK Šibenikom. Odlučio sam ići do kraja", rekao je u razgovoru za Index napadač Šibenika Ivan Rodić.

"Odvjetnica Doris Košta pronašla rupe u ugovoru, raskid ugovora sa Šibenikom je gotova stvar"

Ivan je sada u vrlo neugodnoj situaciji, mora se do daljnjega ponašati kao igrač Šibenika, iako u mislima to već odavno nije. U Hajduk bi, kaže, trebao najkasnije za desetak dana.

"Naravno, u međuvremenu ću se ponašati kao igrač Šibenika te naravno ispunjati sve zadatke koje mi oni postave. Prema nekim procjenama rješenje bi trebalo doći tijekom iduće sedmice, tako je barem rekla moja odvjetnica, kada bi napokon bio slobodan potpisati ugovor s Hajdukom", ističe mladi napadač.

Arbitraža bi trebala pokazati kako Rodić ima vrlo dobre argumente za raskid ugovora. U pozitivno rješenje, tvrdi Rodić, Košta ga uvjerava.

"Košta je pogledala moj ugovor sa Šibenikom i pronašla neke rupe u njemu. Rekla mi je da i bez obzira na dugovanja kluba spram mene, mogu zatražit raskid ugovora, koji bi tako sada sudski gotovo sigurno trebao biti razvrgnut", napominje Rodić.

"Šibenčani su mi morali izaći u susret, ponuda Hajduka dolazi jednom u životu"

Ni sam Rodić ne zna zašto su se tako zainatili na Šubičevcu, već smatra kako su mu zaista trebali izaći u susret i pustiti ga odmah u Hajduk.

"Na Šubićevcu me jednostavno nisu htjeli pustiti da odem, zaista ne znam zašto. Njihov odgovor je bio da im ja nužno trebam u nastavku prvenstva, međutim, oni trebaju razumjeti da odlazak u Hajduk snivam još od dječačkih dana. Mislim da su mi mogli izaći u susret i pustiti me, ali što je tu je. Neka oni govore da su mi pomogli u karijeri, ali i ja sam pomogao njima da osvoje treće mjesto, pomogli smo si mi međusobno, to treba biti svima jasno", rekao je Rodić.

Iako će to možda biti i teško izbjeći, Rodić ističe kako ljutnje i svađe nema, niti će biti. On želi sa svima ostati u dobrim odnosima.

"Ma ne, nema nikakve ljutnje, želim ostati u dobrim odnosima sa svima u Šibeniku, od Uprave, igrača do Funcuta. U Šibeniku mi je bilo prekrasno, ali svi oni moraju shvatiti da ja samo želim otići stepenicu dalje u profesionalnom i životnom smislu", ističe napadač Šibenika.

"Čim dobije čiste papire, Rodić potpisuje za Hajduk"

Ponuda Hajduka nešto je što se ne odbija, ona dolazi jednom u životu i istina je da tko zna što se može dogoditi na ljeto. Može se Ivan ozlijediti, može prestati zabijati, a onda bi bilo glupo čelnike Hajduka povlačiti za rukav: Obećali ste mi....

"Gledajte, ovakva ponuda kao što je ova Hajdukova dolazi jedan put u životu, to je nešto što se mora ugrabiti. Tko zna što se može dogoditi za nekoliko dana, a kamoli šest mjeseci, koliko bi trebao pričekati za odlazak na Poljud. Ja u Hajduk želim odmah i vjerujem kako ću za desetak dana tamo i biti.

Na koncu Rodić je otkrio prešutni dogovor sa splitskim čelnicima: Čim dobije čiste papire, Rodić potpisuje za Hajduk.

"Da, imamo garanciju Hajduka da će mi sada ponuditi ugovor ukoliko im dođem sređenih papira kao slobodan igrač. Oni ne žele remetiti dobrosusjedske odnose sa Šibenikom pa su mi rekli: Ako možeš dobiti papire javi se."[u]
Max007
Max007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 98
Započeo/la tema :
Hajduk Empty31 / 99931 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass pon sij 12, 2009 4:32 pm

Svaka cast hajduku na osvojenom dvoranskom prvenstvu. Pokazali su da su na malom nogometu najbolji, sad jos trebaju to prenjet na veliki u prvom kolu proljetnog prvenstva. Mislim da su u ovom trenutku u boljoj formi od dinama i mislim da ce dobit tu utakmicu 22.2. i ove sezone napokon osvojiti prenstvo
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass pon sij 12, 2009 11:59 pm

Vejić konačno potpisao za Hajduk: 'Na Poljudu ću završiti karijeru!'
Vejić će u Hajduku zarađivati 300.000 eura po sezoni, a treninzima će se priključiti već u srijedu. Tako su Splićani riješili problem stopera i ostalo je samo pitanje napadača

Hrvoje Vejić je dogovorio dolazak u Hajduk, a nekadašnji kapetan Bijelih sa splitskim klubom potpisat će tro i pol godišnji ugovor.
- Obećao sam Luki Miličiću da ću doći u Hajduk i na kraju naših pregovora mogu radosno objaviti da sam od srijede ponovno na Poljudu - kazao je Vejić nakon što je definirao sve uvjete dolaska u Hajduk.
- Želio sam ostati u Hrvatskoj, više nisam htio odlaziti u inozemstvo premda je bilo i nekoliko ponuda iz Rusije - kaže Pločanin koji je u bijelom dresu igrao od 2001. do 2005:

- Bude li se sve odvijalo prema našim planovima, u Hajduku ću i zaključiti karijeru - rekao je Pločanin, koji će u lipnju napuniti 32 godine, u Hajduku će zarađivati 300.000 eura po sezoni.
Dolaskom Vejića Hajduku je za završenje posla u prijelaznom roku još ostalo realizirati angažman šibenskog napadača Rodića i time bi se zaključila rubrika dolasci. S Tomasovom, Brkljačom i Vejićem bitno jači Hajduk ulazi u proljeće.


Ponedjeljak, 12.01.2009
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by tekilinho uto sij 13, 2009 7:09 pm

Veliko pojačanje
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hajduk Empty19 / 99919 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by fernando torres sub sij 31, 2009 10:20 am

Ante Šerić potpisao za Hajduk!

Potpredsjednik Hajduka Mate Peroš došao je u Antalyju i donio poklone. Ante Šerić potpisao je ugovor sa splitskim Hajdukom.

Bivši reprezentativac (koji se u kockastom dresu nije naigrao), te igrač koji je karijeru započeo u bijelom dresu splitskog kluba, ali od 1999. godine luta nogometnom Europom u Splitu će provesti tri i pol godine, te vjerojatno okončati karijeru kao igrač Hajduka, s obzirom da je nedavno napunio 30 godina.

Šerić je kao igrač nosio dresove Hellasa Verone, Ubede, Brescije, Parme, Lazija, Panathinaikosa i Besiktasa, dok je za hrvatsku reprezentaciju upisao 16 nastupa. Šerićeva prirodna pozicija je na lijevoj strani terena, gdje može igrati beka ili krilo pa će se konkurencija u momčadi zaoštriti dolaskom još jednog iskusnog igrača.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hajduk Empty57 / 99957 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass sub sij 31, 2009 1:58 pm

Napokon
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by fernando torres uto vel 03, 2009 3:18 pm

Hajduk demolirao Mikićevu Hiroshimu 8:0

Nakon dva uzastopna poraza od Rieda i Busana na prijateljskim utakmica u Turskoj, današnju provjeru sa japanskom Hirošimom puleni Ante Miše shvatili su vrlo ozbiljno, piše Glas Dalmacije.

Naime, sa nevjerojatnih 8:0 Hajduk je svladao odnedavnog japanskog prvoligaša Sanfrecce Hirošimu. Strijelci za Hajduk bili su Kalinić i Ibričić dvaput, Strinić, Gabrić, Vejić i Mirko Oremuš koji je u devedesetoj minuti okrunio upravo briljantnu partiju Hajduka.

Hajduk je igrao u sastavu: Subašić - Rubil, Pandža, Vejić, Strinić - Gabrić, Andrić, Skoko, M. Buljat - Ibričić, Kalinić. Poveli su Splićani preko Nikole Kalinića iz kaznenog udarca. Na 2:0 povećao je Senijad Ibričić, a na 3:0 Ivan Strinić koji je prije udarca lijepo prevario bivšeg Dinamovca Mihaela Mikića.

U 18. minuti već je četiri nula golom Kalinića, dok 5:0 postavlja Drago Gabrić. Nakon pola sata Hajduk je poveo sa 6:0, a strijelac je bio Senijad Ibričić, da bi minutu prije kraja poluvremena Hrvoje Vejić zabio za nevjerojatnih 7:0. Konačni rezultat postavio je Mirko Oremuš.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hajduk Empty57 / 99957 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by tekilinho pet vel 06, 2009 9:07 pm

Hajduk izgubio od Steaue 1-0 golom u 82. minuti
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hajduk Empty19 / 99919 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass pet vel 06, 2009 9:36 pm

Sad
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass sri vel 25, 2009 3:12 pm

Hajduku kazna od 200.000 kuna!

Hajduk 0395007.17

Zbog rasističkog vrijeđanja Sammira, nepripremljenosti terena za igru te upotrebe velike količine pirotehnike, splitski je klub kažnjen i igranjem utakmice pred praznim tribinama.

Disciplinski sudac Prve HNL Krešimir Vlajčević donio je odluke o isključenim igračima u 19. kolu, ali i o neredima te propustima u organizaciji utakmice između Hajduka i Dinama.

Spliski je klub kažnjen jednom utakmicom igranja bez prisutnosti gledatelja te novčanom kaznom u iznosu od 200.000 kuna. Koji su to 'grijesi' pobrojani pobjedniku derbija?

Rasističko vrijeđanje igrača Dinama Sammira, nepripremljenosti terena za igru zbog čega je utakmica kasnila 19 minuta, te upotrebe velike količine pirotehnike tijekom dvoboja koji je zbog toga bio prekinut u 57. minuti.

Zagrebački je klub kažnjen novčanom kaznom od 30.000 kuna zbog objektivne odgovornosti za ponašanje svojih navijača, koji su prije početka utakmice zapalili nekoliko sjedalica na tribini te se fizički sukobili s pripadnicima policije.

Disciplinski sudac je prihvatio prijavu protiv igrača Giovannija Rosse te je pokrenuo disciplinski postupak i zatražio očitovanje od igrača u roku od 24 sata zbog paljenja baklje po završetku utakmice.

Isključeni igrači u derbiju, Dejan Lovren i Jurica Buljat, kažnjeni suutakmicom zabrane igranja te novčanim kaznama od 3.000 kuna (Lovren) odnosno 6.000 kuna (Buljat zbog recidiva).
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass ned oľu 01, 2009 5:09 pm

Hajduk četvorkom prošao Inter

Hajduk 0638007.17

Bili su uvjerljivom igrom i nakon 20. kola ostali na vrhu HNL-a. Vrijednu pobjedu upisala je Cibalia protiv Varteksa, dok je Zadar propustio sjajnu priliku da u Rijeci osvoji tri boda.

Inter - Hajduk 0:4 (0:1)
Zaprešić. Gradski stadion. Gledatelja: 5.000. Sudac: Križarić (Čakovec). Strijelci: 0:1 Gabrić (11), 0:2 Ibričić (55), 0:3 Andrić (65), 0:4 Bartolović (81).

Hajduk je na krilima prošlotjedne pobjede nad Dinamom u Zaprešiću pod svaku cijenu želio i ostati na tronu, a to je bez većih problema i uspio učiniti.

Nije se dugo čekalo na prvi pogodak Bilih. Igrala se 11. minuta kada je Šerić ubacio loptu s lijeve strane, a Drago Gabrić ju iz blizine zakucao za vodstvo.

Mogao je domaćin i izjednačiti i to već u sljedećoj minuti kada je Pecelj nakon kornera pucao glavom, a Šerić s gol-linije loptu skrenuo u vratnicu.

Hajduk je prednost povećao u 55. minuti kada je Šerić pronašao Senijada Ibričića, a reprezentativac BiH, koji je do tada bio nevidljiv, sigurno zabio za 2:0.

Iako je i tada već bilo jasno da će se Splićani kući vratiti s punim plijenom, Srđan Andrić je prekrasnim golom iz slobodnog udarca potvrdio nadmoć nad Interom.

Desetak minuta prije kraja susreta Gabrić je izmiješao obranu domaćina i pucao prema golu, a loptu je glavom u mrežu ugurao Bartolović.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass ned oľu 01, 2009 9:41 pm

Ibričić i torcidaši se nagutali suzavca

Hajduk 0092007.17

Navijači su na kraju utakmice s ograde željeli pozdraviti svoje ljubimce, no to se nije svidjelo redaru koji je suzavcem pošpricao tifose, igrača, pa čak i sebe. Policija je spriječila veće sukobe.


Neposredno nakon završetka utakmice u Zaprešiću, u kojoj je Hajduk svladao Inter s 4:0, došlo je do incidenta kojeg je prema tvrdnjama svjedoka izazvao redar domaćeg kluba.

Naime, nakon što su se pripadnici Tordice popeli na ogradu kako bi pozdravili Hadukove igrače jedan od redara je izvadio suzavac te počeo špricati po navijačima splitskog kluba.

Pošteđen nije ostao ni Senijad Ibričić, koji je zajedno sa Danijelom Subašićem došao pred tribinu sa svojim navijačima, a vratar Bilih je uspio izbjeći neugodan sprej.

Gnjevni pripadnici Torcide pritom su bacili više stolica na redare, na tribine je odmah uletjela policija, ali do većeg sukoba nije došlo.

Prilikom nepotrebne i potpuno neshvatljive intervencije Interov redar je pošpricao čak i samoga sebe i nekoliko minuta ostao suznih očiju, javlja Dalmacijanews.

Kakav debil taj redar jebbo mu bog mamu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned oľu 01, 2009 10:26 pm

Svaka cast Hajdukovcima na visokoj pobjedi,a naslov prvaka zna se tko osvaja.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Hajduk Empty133 / 999133 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass ned oľu 01, 2009 10:27 pm

ovi koji imaju najbolje i najvjernije navijace :cigara:
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned oľu 01, 2009 10:33 pm

da se razmemo volio bi da osvoji moj Diname,ali ako osvoji Hajduk svakom blitvaru cu stisnut ruku i cestitat.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Hajduk Empty133 / 999133 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Mass ned oľu 01, 2009 10:35 pm

nostromo je napisao/la:da se razmemo volio bi da osvoji moj Diname,ali ako osvoji Hajduk svakom blitvaru cu stisnut ruku i cestitat.

...
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hajduk Empty200 / 999200 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned oľu 01, 2009 10:38 pm

masiello88 je napisao/la:
nostromo je napisao/la:da se razmemo volio bi da osvoji moj Diname,ali ako osvoji Hajduk svakom blitvaru cu stisnut ruku i cestitat.

...
a kak de se izrazim!? jbg :sorry:
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Hajduk Empty133 / 999133 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Purgy ned oľu 01, 2009 10:38 pm

Tovari? smajlić
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hajduk Empty142 / 999142 / 999Hajduk Empty

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 23. 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.