Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsenal

+15
gio_deluxe
Prop
m
Stevo Largo
THUNDER_DINIX
Ive
Neu
Sinister
FALKON 2
Mass
goc
tekilinho
Max007
Iron Man
fernando torres
19 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by goc čet lip 04, 2009 12:23 pm

Svi žele zvijezde, Arsene Wenger želi - Vermaelena

Vermaelena

Kakav Kaka, kakav Ronaldo, kakav Ribery, koga zanimaju takvi igrači... U modi je Vermaelen! Barem ako pitate Arsenea Wengera. Francuz voli dovoditi igrače koji se još nisu afirmirali na najvišoj razini i promovirati ih u velike zvijezde. S tim ciljem ponudio je Ajaxu 12 milijuna eura za 23-godišnjeg Belgijca, braniča Thomasa Vermaelena.
- Istina je, riječ je o vrlo dobrom igraču koji bi lako mogao biti uspješan u dresu Arsenala - potvrdio je za Sun izvor iz kluba.

Vermaelean, ljevonog branič s 21 nastupom za belgijsku reprezentaciju, slovi za jednog od najboljih stopera nizozemske lige. Ozljedom Williama Gallasa ove je sezone Wenger došao u velike probleme, budući da nema previše opcija u obrani. Mladi Djourou nije pokazao da je vrhunsko rješenje, Silvestre je već polako na zalasku, a i Gallasu su već 32 godine. Ove se sezone ponašanjem zamjerio Wengeru, koji mu je oduzeo kapetansku traku, a sada bi mu mogao potpisati i "otpusno pismo". U tom bi slučaju Vermaelen u Arsenal došao kao zamjena za Francuza.

Wenger još nije uspio finiširati posao, no ovih dana bi se i to moglo dogoditi. Tim će transferom Wenger nastaviti prkositi svima onima koji tvrde da Arsenal treba nekoliko pravih pojačanja za iskorak u borbi za naslov. Francuz na klupi Arsenala ne obazire se što Real, Chelsea, Barcelona i društvo kupuju najveće zvijezde, njemu je dovoljno dobar i Vermaelen...
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by goc čet srp 23, 2009 5:43 pm

Wenger: Eduardo će igrati u ponedjeljak!

Iako je još neki dan izjavljivao da će Eduardo biti spreman tek za dva mjeseca, trener Arsenala Arsene Wenger u četvrtak je obznanio da će hrvatski reprezentativac zaigrati već u ponedjeljak u prijateljskoj utakmici protiv Szombathelyija
Francuz na klupi 'topnika' Arsene Wenger zbunjivao je hrvatsku javnost proteklih dana. Razlog tomu bile su njegove izjave da će Eduardo zaigrati tek za dva mjeseca. Očito je mislio da će Dudu biti optimalno fizički spreman u tom razdoblju, jer kako drukčije objasniti to da je samo nekoliko dana kasnije kazao nešto sasvim drugo.

'Eduardo će igrati u ponedjeljak', kratak je bio Wenger i tako prekinuo spekulacije o tome je li Eduardo i dalje ozlijeđen ili ne. Tako će Dudu zaigrati protiv Szombathelyija.

Trenutačno se Arsenal nalazi na pripremama u Austriji, a iz kluba tvrde da trenira pod punim opterećenjem.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive ned ruj 20, 2009 11:26 am

Jučer

Arsenal - Wigan 4:0

Link
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive pet ruj 25, 2009 11:05 am

Povratak Aršavina i Walcotta nakon ozljeda

Menanžer Arsenala Arsene Wenger imat će u subotnjem dvoboju 7. kola Premiershipa na gostovanju kod Fulhama na Craven Cottageu na raspolaganju dvojicu oporavljenih nogometaša...

Riječ je o ruskom i engleskom reprezentativcu, Andreju Aršavinu i Theu Walcottu.

Ozljeda preopna udaljila je Aršavina s travnjaka posljednjih nekoliko utakmica, dok je Walcott ozljedu leđa zadobio u predsezonskom dvoboju s Valencijom 8. kolovoza i otad nije igrao.

- Aršavin se vraća, a Walcott bi trebao biti u sastavu jer se vratio normalnim treninzima - rekao je Wenger.

Na vratima “topnika” protiv Fulhama i dalje neće biti prvi vratar Manuel Almunia koji se nije potpuno oporavio od bolesti, te će Wenger u posljednji trenutak odlučiti hoće li ukazati povjerenje 19-godišnjem Wojciechu Szczesnyju ili 21-godišnjem Vitu Mannoneu, koji je branio nedavno u dvoboju protiv Standard Liegea u Ligi prvaka gdje je ujedno primio i dva gola (pobjeda Arsenala 3-2).

Osim Almunije, Nasrija i možda Denilsona, Wenger bi trebao imati sve igrače na raspolaganju i tako loviti četvrtu ovosezonsku pobjedu. Nakon šest odigranih kola Arsenal je sedmi na ljestvici s devet bodova, ali i utakmicom manje. Fulham zauzima 14. mjesto sa šest bodova iz također pet utakmica.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive ned stu 08, 2009 1:35 pm

Van Persie: Odupro sam se životnim porocima

Napadač Arsenala i nizozemske nogometne reprezentacije Robin van Persie (26) u razgovoru za News of the World progovorio je o svojim životnim iskušenjima.

- Moj život je lako mogao biti potpuno drugačiji. Dolazim iz opake četvrti u Rotterdamu gdje su izmiješane brojne kulture – započeo je svoju priču Van Persie.

- Bio sam jedan od rijetkih bijelih Nizozemaca ondje, moji su prijatelji bili iz Afrike, iz Surinama, Maroka, te iz Turske. I naravno da je bilo svačega. Kada sam bio mlađi ušao bih u dućan sa slatkišima, platio jedan, a ukrao drugi. Svi smo to radili tu i tamo. Ali kada sam napunio 14 došao sam do životne prekretnice i lako sam mogao zastraniti. Na primjer, puno mojih prijatelja nudilo me pićem, cigaretama, znate kako to već biva u Nizozemskoj. Ali mene je uvijek više zanimao nogomet, pa tako nikad nisam krenuo “mračnom stranom”. Bilo je lako krenuti tim putem, većina mojih prijatelja je otišla tim putem, ali ne i ja – dodao je Van Persie koji je profesionalnu karijeru započeo u Feyenoordu 2001. godine, a u Arsenal je prešao 2004. za 2.75 milijuna funti.

- Neki dan sam baš gledao sliku svoje momčadi dok sam imao 14 godina i znate što? Oni koji su pili i pušili nisu uspjeli – osvrnuo se sjetno Van Persie koji je ove sezone zabio osam pogodaka, od čega sedam u Premiershipu, te je najbolji klupski strijelac.

Od ove sezone Nizozemac ima velika očekivanja.

- Otkako sam došao u Arsenal osvojio sam dva trofeja, Community Shield i FA Cup. To mi nije dovoljno i ne bih volio okončati karijeru samo s dvama trofejima. Očajno želim osvojiti Premier ligu i Ligu prvaka s ovim klubom i iskreno vjerujem da je to moguće. Isto tako imam priliku ovdje igrati s prekrasnim igračima koji igraju prekrasan nogomet poput Fabregasa, Aršavina, Eduarda, Walcotta, Nasrija i Rosickog. Tada ponekad pogledam neku drugu utakmicu na televiziji i pomislim si: “Bože, kako je ovo ružna igra!” To mi pomaže da shvatim koliko je posebno igrati u ovakvom klubu. S Arsenalom želim osvojiti sve...

Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive ned stu 08, 2009 1:38 pm

Wenger prijeti otkazom ako Ušmanov preuzme klub

Francuski menadžer Arsenala Arene Wenger navodno je zaprijetio odlaskom iz kluba ukoliko uzbekistanski milijarder Ališer Ušmanov preuzme većinski udio u klubu...

Tako barem piše News of the World koji navodi da je upravo iz tog razloga američki milijarder Stan Kroenke u posljednje vrijeme krenuo u žestoku ofenizvu kupnje dionica, te je dogurao do 29.6% ukupnog vlasništva, što je za 0.4 manje od onoliko koliko mu treba da bi predao ponudu za otkup kompletnog vlasništva kluba.

Izvor blizak londonskom klubu kaže da Kroenke podržava Wengerovu politiku afrirmiranja mladih igrača kroz vlastiti pogon, dok bi Ušmanov (trenutno vlasnik 25% dionica) svojim preuzimanjem po uzoru na Real Madrid odmah utukao barem 100 milijuna funti na pojačanja i tako uništio viziju i sustav rada francuskog stručnjaka.

- Wenger ne želi da mu se ijedan vlasnik miješa u njegov način rada i razvoja momčadi. Dugo se opire dolasku bogatih i zvučnih pojačanja. Ima vlastitu viziju koja uključuje dolaske pojačanja, ali pod njegovim uvjetima. Jasno je dao do znanja upravi da ne može raditi pod vlasnikom koji inzistira na dovođenju skupih pojačanja. Kako stvari stoje, Wenger je zadovoljan suradnjom s Kroenkeom jer se on ne miješa u njegov rad, što ne vrijedi za Ušmanova – rekao je anoniman izvor blizak “topnicima” za News of the World.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Mass ned stu 08, 2009 1:53 pm

Nadam se da ce wenger ostati..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 08, 2009 2:47 pm

pa i ja bi popizdio na njegovom mjestu
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive sri stu 11, 2009 9:36 am

Eduardo: U Arsenalu je odlična atmosfera

Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo smatra da bi njegov Arsenal mogao prekinuti post u osvajanju trofeja i okititi se naslovom prvaka Engleske…

Arsenal je posljednji od 13 naslova prvaka Engleske osvojio u sezoni 2003/04., dok je posljednji trofej uopće momčad francuskog menadžera Arsenea Wengera, koji već 13 godina vodi ''topnike'', u vitrine pospremila u sezoni 2004/05., kada je bila pobjednik FA Cupa.

Arsenal ove sezone igra jako dobro, te u Premiershipu zaostaje pet bodova za vodećim Chelseajem, ali ima i susret manje. Arsenal će kasnije ovoga mjeseca ugostiti Chelsea na svom Emirates stadionu.

- Naša je momčad u zadnje vrijeme jako napredovala, osjećamo se mentalno puno jači. Atmosfera u ekipi je dobra, vlada veliko zajedništvo u momčadi - prenosi Eduardovu izjavu Goal.com, pozivajući se na The Press Association.

- Trenutno igramo jako dobro. Nadam se da ove sezone možemo prirediti veliko iznenađenje - dodao je Dudu, koji je i ove sezone nastupao u prekidima zbog određenih problema s ozljedama.

- Sada se osjećam dobro. Na početku sezone sam imao problema s manjim ozljedama, ali sada je to iza mene. Spreman sam pomoći momčadi u proboju ka vrhu ljestvice u Premiershipu, kao i progresu u Ligi prvaka - zaključio je Eduardo.

To se i vidi po Arsenalovoj formi, u posljednje vrijeme jako dobro igraju, i sada su već na diobi drugog mjesta u prvenstvu zajedno sa Manchester Untitedom, imaju 5 bodova manje od Chelsea, ali i utakmicu manje ako se ne varam.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive ned stu 15, 2009 1:06 pm

Robin van Persie se teže ozlijedio igrajući za reprezentaciju

Loše vijesti za navijače Arsenala stigle su nakon prijateljske utakmice između Nizozemske i Italije, u kojoj se ozlijedio njihov napadač Robin van Persie. Van Persie je bio u početnoj postavi svoje reprezentacije, a teren je morao napustiti već u 14. minuti nakon što ga je ozlijedio branič Juventusa Giorgio Chiellini.

Prema prvim vijestima, koje je novinarima prenio nizozemski izbornik Bert van Marwijk, radi se o ozljedi gležnja, u kojem su vjerojatno ozlijeđeni ligamenti, te Van Persiea čeka poduže izbivanje sa terena.

Ozbiljnost ozljede će se utvrditi nakon što budu obavljene dodatne pretrage, no prema prvim procjenama Van Persie bi izvan terena mogao biti i do dva mjeseca.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Ive pon stu 16, 2009 3:38 pm

Za navijače Arsenala Eduardo je prvi izbor

U Arsenalu su, na njegovu žalost, postale uobičajene ozljede ključnih igrača. Gotovo da ne postoji član Wengerove družine koji nije duže vrijeme izbivao s travnjaka, a sada je zla sudbina zadesila Robina van Persieja.

Nizozemski napadač je ozlijeđen u prijateljskom dvoboju s Italijom, a zbog gležnja će pauzirati od 6 do 8 tjedana. Ta vijest je rastužila navijače premijerligaša, jer je Van Persie bio prvi strijelac 'topnika' u prvenstvu sa sedam golova.

Na klupskoj internet stranici Arsenala postavljena je anketa u kojoj se posjetitelje pita, treba li Eduardo biti prvi izbor kao zamjena za Van Persieja. U trenutku izlaženja teksta čak 95 posto glasača je odgovorilo potvrdno.

Anketa je još jedan dokaz koliko je Eduardo cijenjen u Londonu i koliko mu navijači vjeruju. Inače, u napadu osim spomenute dvojce su još i Carlos Vela, Nicklas Bendtner, Theo Walcott i Andrej Aršavin.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Neu ned vel 14, 2010 4:16 pm

Chamakh (još) nije Arsenalov

Napadač Bordeauxa Marouane Chamakh na kraju sezone ima "slobodne papire" i može ići bez odštete kuda god želi, no unatoč njegov želji da igra za Arsenal, londonski klub opovrgava kako je postignut dogovor...

Marouane Chamakh je prošle godine odigrao odličnu sezonu, zabio 21 gol i osvojio naslov prvaka Francuske s Bordeauxom, a obzirom da mu koncem ove mu ističe ugovor - dobro će naplatiti svoje igre.

Sam igrač je nedavno rekao kako želi pristupiti Arsenalu, no Arsene Wenger tvrdi kako dogovor Topnika i Marokanca nije postignut: "Ne pregovaramo s nikime već se koncentriramo na utakmicu s Liverpoolom.

Što se tiče 26-godišnjeg Chamakha, Wenger je rekao: "Vjerujem da razgovara s više klubova na što ima puno pravo jer mu ističe ugovor pa čak smije i potpisati za neki klub. Ja ne mogu utjecati na to hoće li on pregovarati s drugim klubovima ili ne", poručio je francuski trener.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo sub oľu 06, 2010 9:57 am

Aaron Ramsey: Vratit ću se jači nego prije!

Mladi vezni nogometaš Arsenala Aaron Ramsey danas se po prvi put javno oglasio nakon teške ozljede, dvostrukog prijeloma loge, koju je zaradio proteklog vikenda nakon starta nogometaša Stokea Ryana Shawcrossa.

Reprezentativac Walesa će propustiti ostatak sezone nakon što je slomio i tibiju i fibulu, a zahvalio se nogometašu Stokea Glennu Whelanu za pomoć na terenu, dok ispriku i poruku potpore Ryana Shawcrossa nije želio komentirati.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo pet oľu 12, 2010 4:14 pm

Kod:
[Sead Hajrović - nova Arsenalova nada!

Arsenalov mjesečnik u izdanju od ožujka predstavio je novog nadarenog nogometaša iz svojih redova, 16-godišnjeg švicarskog braniča bosanskog porijekla Seada Hajrovića koji izgledom pomalo podsjeća na Andreja Aršavina...

Malo tko može se pohvaliti s toliko uspjeha kao mladi švicarski branič koji je u Arsenal stigao prošlog ljeta iz redova Grasshoppersa. Hajrović igra na poziciji centralnog braniča, a sa švicarskom U17 reprezentacijom osvojio je protekle godine Svjetsko prvenstvo pobjedom nad Brazilom u finalu 1-0.

Tehnička potkovanost i sjajno čitanje igre njegove su jake osobine kojima se ističe, a za Arsenalovu rezervnu momčad debitirao je u prosincu prošle godine u porazu 1-0 od Fulhama.

Za Arsenalov mjesečnik Hajrović je odgovorio na nekoliko blic pitanja, od kojih smo izdvojili neka zanimljivija.

*Koji je vaš najbolji dosadašnji trenutak u karijeri, a koji nagori?

- Najbolji kada sam osvojio U17 Svjetsko prvenstvo sa Švicarskom, a najgori kada sam se ozlijedio zbog čega sam izbivao šest tjedana.

*Koji je najbolji igrač s kojim ste igrali?

- Cesc Fabregas. Samo sam trenirao s njim, ali svejedno je to bio sjajan osjećaj.

* Kojem igraču najviše sliči vaš stil igre?

- Mislim Johnu Terryju.

*Koji je najbolji gol koji ste ikad zabili?

- Udarcem s tridesetak metara u desne rašlje.

* Koja je najbolja stvar koju donosi igranje u Arsenalu?

- Ovo je jedan od najboljih svjetskih klubova i ovdje imate priliku učiti svaki dan. Ako želite unaprijediti svoju igru, ovo je pravi klub.

Komentar na Hajrovićev razvoj dao je i trener Arsenalovih igrača do 18 godina Steve Bould.

- U svojoj prvoj sezoni kod nas Sead je pokazao jako puno. Kada je došao ritam igre ga je malo iznenadio, ali se dobro prilagodio, fizički se bolje pripremio i sada je jako dobar mladi branič. Dobar je na pozicijama centralnog i desnog braniča, a jako se dobro snalazi u igri po travi, kao i u zračnim duelima. Konstantno pokazuje pravi stav, iz dana u dan, i jako smo zadovoljni s njime – kazao je Bould.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by THUNDER_DINIX sri oľu 31, 2010 9:09 pm

navijao sam za njih danas jer su slabiji bili, 1. put da ja za slabije navijam XD drago mi je da su izjednačili na 2-2
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo sri oľu 31, 2010 9:13 pm

šteta šta Dudu nije zaigrao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by THUNDER_DINIX sri oľu 31, 2010 9:18 pm

da, al walcot igra ko zmaj
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo sri oľu 31, 2010 9:19 pm

nemoj njega spominjat kako nam je repku uništio No
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 8:54 am

Wenger: Pokazali smo karakter prave momčadi

S obzirom na sve viđeno na Emirates stadionu, nogometaši Arsenala mogu biti presretni što su izvukli 2-2 protiv Barcelone u prvom četvrtfinalnom ogledu Lige prvaka...

Barcelona je vodila 2-0 pogocima Zlatana Ibrahimovića, ali je isto tako Barcelona pri 0-0 imali pet-šest fantastičnih šansi koje je mahom zaustavljao domaći vratar Almunija.

Nakon dva primljena pogotka Arsenal se probudio, te je do kraja izjednačio rezultat i održao određene nade za uzvrat na Camp Nou.

- Istina je, poigravali su se s nama u prvih dvadesetak minuta. Mogli su nam dati mnoštvo pogodaka. No, kada se vratimo protiv tako jake momčadi mogu govoriti da imamo karakter. Uostalom i mi smo promašivali šanse, zar ne - upitao se domaći strateg Arsene Wenger.

- Bila je ovo fantastična utakmica i premija je igrati u njoj. Žao mi je što nisam igrao od početka, a pogotkom sam dokazao da imam što pokazati. I svi mi smo pokazali da se možemo nositi s uglednom Barcelonom - rekao je Theo Walcott, strijelac prvog pogotka za Arsenal.

Fabregas: Bojim se da sam slomio nogu!

Kapetan nogometaša Arsenala Cesc Fabregas strahuje da je prilikom izvođenja penala u sjajnom prvom dvoboju četvrtfinala Lige prvaka protiv Barcelone ''nešto slomio'', te da bi mogao propustiti Svjetsko prvenstvo...

Fabregasa je u 85. minuti u kaznenom prostoru gostiju nepropisno zaustavio kapetan gostuju Carles Puyol, koji je zaradio crveni karton, zbog čega će propustiti uzvrat u Barceloni, baš kao i Fabregas, koji je ranije dobio žuti karton zbog kojeg nema pravo nastupa u uzvratu.

No, veliko je pitanje bi li Fabregas zaigrao u uzvratu protiv momčadi u kojoj je ponikao, da i nije dobio taj žuti karton. Naime, izvodeći penal, Fabregas je osjetio veliku bol u desnoj nozi. Njegov snažan udarac bio je neobranjiv za Valdesa. Izjednačio je na konačnih 2-2, ali nakon toga više nije mogao stati na nogu. Stadion Emirata napustio je na štakama...

- Nisam dobro. Točna dijagnoza bit će poznata nakon pregleda magnetskom rezonancom, toplo se nadam da ću moći još ove sezone nositi Arsenalov dres. Nakon izvođenja penala osjećao sam strašnu bol, kao da sam nešto slomio. U pitanju je fibula. Mislim da je stradala kada je moja noga zapela za Puyolove. Dok sam izvodio penal, osjećao sam se sposoban snažno pucati, ali nakon toga više nisam mogao stati na nogu – jadao se Fabregas, koji strahuje da bi zbog ove ozljede mogao propustiti čak i Svjetsko prvenstvo.

Fabregas je, zapravo, bio upitan za dvoboj s Barcelonom zbog udarca u koljeno kojeg je zadobio u prethodnoj prvenstvenoj utakmici protiv Birminghama. No, menadžer ''topnika'' Arsene Wenger odlučio se kockati, te svog kapetana i najboljeg strijelca ove sezone poslati na travnjak...

- Sve do tog penala sam se osjećao prilično dobro. Bez obzira kako završila ova epizoda s mojom ozljedom, igrati protiv Barcelone bilo je sjajno iskustvo koje ću pamtiti do kraja života – zaključio je Fabregas.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by m čet tra 01, 2010 8:59 am

ma mogu biti sretni što se nisu osramotili .......
tu piše da su ih stiskali prvih deset minuta ....
pa kaj di je ovaj sjedio i što je gledao ....... koju tekmu ...
pa u prvih 20 min je moglo biti 15 : 0 ..
samo da su imali malo sreče i da nije onaj tako dobro branio .....

ma super 2 : 2 ....
mogu biti sretni ....

samo mi nije jasno zašto taj maleni ne igra od prve minute .... teo .
pa stvarno je dečko super strašan , zakaj forsira onog banderu kada je taj loš ...... ali ono loš ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 9:05 am

sad se mogu hvalit kak su stigli 2-0....
a onaj plavi stvarno igra loše kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by THUNDER_DINIX čet tra 01, 2010 9:14 am

koji onaj sto je stativu pogodio?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 9:16 am

pa normalno
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by tekilinho čet tra 01, 2010 10:18 am

Bendtner??
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty19 / 99919 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Stevo Largo čet tra 01, 2010 10:19 am

da ota budala
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Arsenal - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Arsenal - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Arsenal - Page 2 Empty Re: Arsenal

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.