Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cristiano Ronaldo

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty Re: Cristiano Ronaldo

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:35 am

Cristiano Ronaldo - Page 3 002zhz.th
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on ned svi 23, 2010 11:57 am

Zakaj je ovo u ovom PDFu?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on ned svi 23, 2010 1:09 pm

gej
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on sri ruj 21, 2011 10:05 am

Cristiano Ronaldo - Page 3 0340007.63

Cristiano Ronaldo - Page 3 0318007.48

Cristiano Ronaldo - Page 3 487421
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri ruj 21, 2011 10:13 am

Nikad mi nije bio lijep i zgodan, uvijek mi je bio preumjetan, i preumišljen, preserava se totalno.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on sri ruj 21, 2011 10:35 am

kata fakin strofa

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on ned tra 29, 2012 4:59 pm

nije on gay, on je obična pederčina!

AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet ruj 06, 2012 8:55 am

Nova sapunica: Ronaldo je tužan i depresivan zbog - Luke Modrića!?

aime, španjolski novinari iskopali su Modrićevu izjavu, nakon što je s Tottenhamom izgubio od Manchester Uniteda, predvođenog upravo Ronaldom, u finalu Liga kupa. Bilo je to početkom ožujka 2009. godine, a Crveni Vragovi slavili su poslije ruleta 11-eraca. Portugalac je u regularnom dijelu pokušao iznuditi kazneni udarac, no dobio je žuti karton zbog simuliranja. Luka je po završetku utakmice bio ogorčen:
„Ronaldo je fantastičan igrač i nemam ništa protiv njega. Međutim, ne mogu podnijeti njegovu teatralnost. U engleskom nogometu igra se čvrsto i muški, a često padanje i pritužbe kvare tu sliku.

Mundo Deportivo se pita je li Modrić u međuvremenu promijenio mišljenje ili samo odlično glumi, a u zaključku otvoreno nagađaju kako se Ronaldo, ugledavši Luku, možda prisjetio tih njegovih riječi otprije tri godine i rastužio se što dijeli svlačionicu s nekim tko ga je, zamislite, kritizirao.

Cristiano Ronaldo slavi pogodak s Modrićem (Screenshot: youtube)
Interesantno je samo kako su ignorirali brojne zajedničke scene Ronalda i Modrića u susretima s Barcelonom i Granadom. Od one prilikom debija u El Clasicu kad ga je po ulasku u terenu baš Ronaldo prvi ohrabrio, do međusobnih zagrljaja, proslave trofeja u Superkupu, slavlja nakon Ronaldovog gola Granadi... Samim time, u Mundo Deportivu zaboravili su postaviti pitanje – je li Ronaldo samo dobar glumac?
Jedno je sigurno, i kad je 'Santa Barbara' na temu transfera Modrića u Real (uspješno) završila, Španjolci su u trenu spremni izmisliti novu sapunicu...

Izvor: gol.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on čet ruj 06, 2012 9:05 am

Cristiano Ronaldo - Page 3 Ronaldovk
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Cristiano Ronaldo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet sij 10, 2013 2:28 pm

CRISTIANO RONALDO na najbolji se mogući način vratio sa zimskih praznika i hat-trickom Celti u Kupu kralja ispucao frustracije zbog neosvojene "Zlatne lopte".

Ronaldo je u 4:0 pobjedi Reala zabio tri gola, a za jedan mu je asistirao Luka Modrić.

Nakon utakmice je Cristiano rekao: "Čast mi je postići toliko golova za ovaj klub".

Novinari ne odustaju od priča o Ronaldovom mogućem povratku u Englesku ili odlasku u neki drugi klub poput PSG-a, koji ga jedini može platiti. Nagađanja su počela nakon serije slabih izdanja "kraljevskog kluba" krajem godine, najviše se spominjao povratak u Manchester, no Ronaldo će na Old Trafford kročiti za dva mjeseca u osmini finala Lige prvaka, ali u dresu Reala.

"Ne želim trenutno razgovarati s drugim klubovima. Imam ugovor i dobro mi je ovdje. No, u svijetu nogometa sve je moguće", dodao je Portugalac, a onda se obratio navijačima i zatražio podršku za Mourinha.

"Najbolje igram kada imam podršku navijača. Molim navijače i da prestanu zviždati i vrijeđati Mourinha, on daje sve od sebe i još smo u igri za dva trofeja. Zvižduci nam ne pomažu, treba nam zajedništvo", dodao je.

Osvrnuo se i na utakmicu: "Dobro smo reagirali nakon što smo ostali bez Ramosa (crveni karton, op.a.), pobijedili smo jer smo dobro odigrali. U drugo poluvrijeme ušli smo opuštenije jer smo imali prolaz u svojim rukama".

"U dobroj sam formi, trenirao sam puno tijekom blagdana i želim nastaviti ovako igrati do kraja sezone. Sada osjećam jaču povezanost sa Santiago Bernabeuom", zaključio je Ronaldo. index.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]