Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

+10
Teo
Amyicha
Stevo Largo
minutus
kici
Love
Hell
bittersweet
Hitman
Neu
14 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Neu pet oľu 30, 2012 5:11 pm

Što je to?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Gost pet oľu 30, 2012 6:27 pm

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Djeram_U_Staroj_Kapeli

Otvoreni bunar koji nema krova.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by THUNDER_DINIX pet oľu 30, 2012 7:59 pm

škripi đeram, škripi đeram, ko je na bunaru, ko je na bunaru... Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Neu pet oľu 30, 2012 8:15 pm

a otvoreni bunar, pa u čem je razlika osim što u ovaj pada kiša direkt
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Gost pet oľu 30, 2012 8:19 pm

Čistija voda,bolja.
Tko će ih znati, valjda ima veliki učinak što pada kiša i snijeg u taj bunar.
Stariji ljudi su puno koristili takve bunare...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Neu pet oľu 30, 2012 8:22 pm

Fora, šteta što nema takav u mojoj blizini da probam vodicu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Gost pet oľu 30, 2012 8:29 pm

Bogme fora je, šteta što nema takvih bunara.
Više ne koriste jer bude svakaki gluposti, ili kokoši, psi, mačke padali u bunar. Pa zato večinom bunari su ograđeni i stavljen krov.

Kada sam išao u osnovnoj školi prvi drugi razred, uvijek sam htio stati kod takvog bunara napunit flašicu i doma.
Nema bolje radosti kada piješ tu vodu, svježa a flaša se odmah magli izvana...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Neu pet oľu 30, 2012 9:33 pm

od hladnoće jel?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Gost pet oľu 30, 2012 9:54 pm

Tako je smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by diabolik. čet svi 10, 2012 7:13 pm

zrine89 je napisao/la:
Nema bolje radosti kada piješ tu vodu, svježa a flaša se odmah magli izvana...

Još je bolje kad u kantu naliješ te vode pa staviš liter i vodu da se lade. Nema boljeg gemišta i nikad si ne moreš grlo prehladiti. Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by britania pet svi 11, 2012 3:22 pm

vozim gradom i vidim jumbo plakat... dolazi neki xy someljer za vodu din ikst
britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti? - Page 2 Empty Re: Istina o vodi - Zašto je voda toliko bitna i koju vodu piti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.