Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Martian (2015)

Go down

The Martian (2015) Empty The Martian (2015)

Postaj by Iron Man sri svi 25, 2016 2:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tijekom misije na Mars, astronauta Marka Watneyja (Matt Damon) posada smatra mrtvim nakon žestoke oluje te ga ostave za sobom. Ali Watney je preživio i zatekne se nasukan i sam na negostoljubivom planetu. S oskudnim zalihama, mora se osloniti na svoju inventivnost, domišljatost i duh kako bi preživio i pronašao način kako na Zemlju poslati signal da je još uvijek živ. Milijunima kilometara dalje, NASA i tim međunarodnih znanstvenika neumorno rade kako bi "Marsovca" vratili kući, dok njegovi kolege iz posade istovremeno kuju plan za odvažnu, a možda i nemoguću misiju spašavanja. Dok se priča o nevjerojatnoj hrabrosti razvija, svijet se ujedini u želji da se Watney sigurno vrati na Zemlju.

The Martian (2015) - IMDb



_____________________________________________________________________________________

Koliko smo samo novaca uložili da se spasi Matt Damon Very Happy

Film je dobar na trenutke i loš na trenutke. Zanimljiva je priča o tome kako pokušava preživjeti ali umorio me predosadan početak i jako loš kraj. Matt Damon je dobar bio ali nekako mi ipak film nije sjeo.

Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
The Martian (2015) Empty336 / 999336 / 999The Martian (2015) Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.