Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upitnik nezadovoljstva tjelesnim izgledom

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty Re: Upitnik nezadovoljstva tjelesnim izgledom

Postaj by Hunnerkongen ned vel 22, 2015 10:21 pm

Da se ljudi ne zapuste, raskvase i pretvore u krme, nebi uopće trebalo takvog upitnika.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty Re: Upitnik nezadovoljstva tjelesnim izgledom

Postaj by RobinUd ned vel 22, 2015 11:33 pm

Pa sad... ni po najliberalnijim kriterijima ne spadam u lijepe muskarce.
Kad je "ljepota" u pitanju (sto god to bilo ?!), nikad nisam pozelio biti lijep.
Niti neznam gdje bih poceo ?!
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1774
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 68
Započeo/la tema :
Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha sri tra 15, 2015 12:55 am

kod mene su sve jedinice, ima možda par odgovora da sam trojku stavila. ja sam jedna od onih koja misli da se ipak treba udebljati još malo.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Upitnik nezadovoljstva  tjelesnim izgledom - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]