Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima,

+7
eva kant
Teo
histrion
Nemo
RobinUd
damfisk
Neu
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty Re: SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima,

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 12:37 pm

tanuki je napisao/la:
zanimljivo je za nekog tko podupire toleranciju ne može shvatiti različitost kultura i religija,

Različitost kultura i religija je nešto sasvim drugačije od kršenja temeljnih ljudskih prava.

tanuki je napisao/la:
Weyland je napisao podržava taj zakon, ali u Saudijskoj Arabiji, koji je po tvojim kriterijima fašistički i po tebi bi trebalo krenuti u "sveti rat" , izbrisati njihov "fašistički" zakon i nametnuti im naš "demokratski" zanemarujući vjeru, odgoj, tradiciju.

Idi po ljekove, jer opet haluciniraš. Ja ništa takvo nisam napisao, lažovčino stara.

tanuki je napisao/la:
Zar nije čudno  kako se u našoj demokratskoj kulturi sam duhovni vođa vjernika Papa izrazio negativno prema satiri?

Zašto bi to bilo čudno? On se ima pravo izjasniti kako god hoće prema bilo čemu. To se zove sloboda govora. Nešto šta u Saudijskoj Arabiji ne postoji.

tanuki je napisao/la:
jest kršćanstvo je pokorilo svijet, ali nakon svih zločina doživjelo i katarzu što tek očekuje islam, a miješanje u njihovu politiku i zakone koji su usko vezani uz  religiju ne možemo provoditi silom, samo što smatramo  da su naši zakoni bolji jer se vraćamo u mračna vremena križarskih ratova i kršćanskom porobljavanju svijeta!

I oept haluciniraš... Brzo! Pravac ljekarna!

tanuki je napisao/la:
proces katarze u islamskim zemljama će proći daleko brže nego u kršćanskim zemljama, mada će žrtve biti brojnije,
kamenovat će se žene koje pokažu lice, ubijat će se ljudi koji pokažu heretičke ideje možda i u većem broju nego što je to činila kršćanska vjera spaljujući najveće mislioce svog vremena, ali to je njihova sudbina u koju se ne smijemo miješati.

I opet - gdje sam ja napisao bilo šta o bilo kakvom miješanju?  \'\'\'\'\'

Ili haluciniraš, ili lažeš. A najvjerovatnije činiš i jedno i drugo. Kao i obično.

tanuki je napisao/la:
mislim da se više moramo brinuti zbog povratka religioznosti i licemjerja, kada su gole sise ukinute nakon 40 godišnje tradicije

O čemu ti baljezgaš budalo stara? Tko je ovdje spomenuo "ukidanje golih sisa"?

Daj se koncentriraj.

tanuki je napisao/la:
ili što ja ne mogu , kao provincijalac, slučajni namjernik u Zagreb, vidjeti instalaciju svjetski poznatog umjetnika na zgradi suvremenog muzeja u čijoj izgradnji, kao porezni obveznik sam i ja sudjelovao, a nekim kokoškama u metropoli smetaju imaginarni bijeli miševi koji trče po fasadi!

Još jednom, budalo stara - SVATKO SE IMA PRAVO ŽALITI pa tako i te "kokoške" kojima smetaju imaginarni bijeli miševi.

Zašto misliš da nečije izražavanje nezadovoljstva automatski znači i zabranjivanje nečega?

To šta se netko žali na nešto (jer ima pravo žaliti se) ne znači da se njegovo žaljenje mora bit uvaženo.

Zašto to ne možeš utuviti u svoju demencijom izmoždenu glavu,starkeljo? Zašto? Zašto? Zašto?

tanuki je napisao/la:
postajemo robovi kvazi demokracije, gdje glasna manjina pobjeđuje većinu!

Nikav veće budalaštine nisam vidio. Nikad.

Smisao demokracije upravo jest u tome da i manjina ima puno pravo izraziti svoje mišljenje, a vrijednost demokracije upravo i jest u tome da većina posluša i uvaži utemeljeno mišljenje manjine.

Samo šta dementna ofucana zadrta starkelja poput tebe to očito ne može shvatiti.

tanuki je napisao/la:

kada sputavanje osobnih sloboda provodi Katolička crkva tu među nama!

Budaletino stara... U Hrvatskoj katolička crkva ne sputava niti jednu jedinu osobnu slobodu.

A u Saudijskoj Arabiji državna vlast sputava neizmjerno mnogo osobnih sloboda, počevši od nečeg tako banalnog kao što je odjevanje pa do nečeg tako ozbiljnog kao šta je preljub.

Uspoređivati osobne slobode u Hrvatskoj sa osobnim slobodama u Saudijskoj Arabiji nije samo glupo, već je toliko kretenski da graniči sa kliničnom definicijom umobolnosti.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty0 / 9990 / 999SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty Re: SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima,

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 1:04 pm

damfisk je napisao/la:

Različitost kultura i religija je nešto sasvim drugačije od kršenja temeljnih ljudskih prava.

Idi po ljekove, jer opet haluciniraš. Ja ništa takvo nisam napisao, lažovčino stara.

Zašto bi to bilo čudno? On se ima pravo izjasniti kako god hoće prema bilo čemu. To se zove sloboda govora. Nešto šta u Saudijskoj Arabiji ne postoji.

I oept haluciniraš... Brzo! Pravac ljekarna!

I opet - gdje sam ja napisao bilo šta o bilo kakvom miješanju?  \'\'\'\'\'

Ili haluciniraš, ili lažeš. A najvjerovatnije činiš i jedno i drugo. Kao i obično.

O čemu ti baljezgaš budalo stara? Tko je ovdje spomenuo "ukidanje golih sisa"?

Daj se koncentriraj.

Još jednom, budalo stara - SVATKO SE IMA PRAVO ŽALITI pa tako i te "kokoške" kojima smetaju imaginarni bijeli miševi.

Zašto misliš da nečije izražavanje nezadovoljstva automatski znači i zabranjivanje nečega?

To šta se netko žali na nešto (jer ima pravo žaliti se) ne znači da se njegovo žaljenje mora bit uvaženo.

Zašto to ne možeš utuviti u svoju demencijom izmoždenu glavu,starkeljo? Zašto? Zašto? Zašto?

Nikav veće budalaštine nisam vidio. Nikad.

Smisao demokracije upravo jest u tome da i manjina ima puno pravo izraziti svoje mišljenje, a vrijednost demokracije upravo i jest u tome da većina posluša i uvaži utemeljeno mišljenje manjine.

Samo šta dementna ofucana zadrta starkelja poput tebe to očito ne može shvatiti.

Budaletino stara... U Hrvatskoj katolička crkva ne sputava niti jednu jedinu osobnu slobodu.

A u Saudijskoj Arabiji državna vlast sputava neizmjerno mnogo osobnih sloboda, počevši od nečeg tako banalnog kao što je odjevanje pa do nečeg tako ozbiljnog kao šta je preljub.

Uspoređivati osobne slobode u Hrvatskoj sa osobnim slobodama u Saudijskoj Arabiji nije samo glupo, već je toliko kretenski da graniči sa kliničnom definicijom umobolnosti.
tipično fiškalski;
obezvrijediti post raščlanjujući ga a pri tome ne svađajući smisao i cjelinu,
da žalim te fiškal jer u svom životnom školovanju nisi apsolutno ništa naučio i tvoje percepcije su blokirane u razumijevanju!
kršenje temeljnih ljudskih prava nisu svjetski univerzalna kategorija, i apsolutno nemaš pravo miješati se u zakone Saudijske Arabije,
ali ti si očito funkcionalno nepismen, jer ne razumiješ smisao mojih napisa,
da fiškal , nisi me pobio ni u jednom slovu i sa svojim čerečenjem mog posta, samo si dokazao da si funkcionalno nepismen, a moju dementnost i lijekove prizivaš kao argument,
pa zašto mi onda odgovaraš i stupidno raščlanjuješ moj post hmm
zašto sereš sam po sebi hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty700 / 999700 / 999SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 1:13 pm

tanuki je napisao/la:
tipično fiškalski;
obezvrijediti post raščlanjujući ga a pri tome ne svađajući smisao i cjelinu,

Tipično tanukijevski, kmečati zbog multiquote-a jer nisi u stanju formulirati repliku.

Stotinu puta sam ti već rekao, pa ću ti reći i opet: NAUČI MULTIQUOTE i prestani srat. Nikome multiquote ne smeta osim tebi.

tanuki je napisao/la:
da žalim te fiškal jer u svom životnom školovanju nisi apsolutno ništa naučio i tvoje percepcije su blokirane u razumijevanju!

Žalim i ja tebe, jer usprkos modernoj farmakologiji apsolutno niti jedan lijek ne uzimaš i tvoje su percepcije blokirane uznapredovalom demencijom.

tanuki je napisao/la:
kršenje temeljnih ljudskih prava nisu svjetski univerzalna kategorija, i apsolutno nemaš pravo miješati se u zakone Saudijske Arabije,

Temeljna ljudska prava jesu svjetska univerzalna kategorija, i svako ljudsko biće u kompletnom svemiru ima ta temeljna prava i nitko mu ih ne smije oduzeti.

tanuki je napisao/la:
ali ti si očito funkcionalno nepismen, jer ne razumiješ smisao mojih napisa,

Tvoji napisi nemaju nikakvog smisla. Razlog tome je vjerovatno uznapredovala demencija u kombinaciji sa izbjegavanjem farmakoterapije.

Iako, osnovano sumnjam da si ti besmisleno baljezgao i prije negoli te demencija dohvatila, naprosto zato šta si takav, dozlaboga naporan, jezivo dosadan i stravično umišljen, pa si uvjeren da svaka jebena riječ koju ti napišeš posjeduje bezvremensku metafizičku vrijednost. A ne posjeduje. Jer ti uglavnom nepovezano sereš.

tanuki je napisao/la:
da fiškal , nisi me pobio ni u jednom slovu i sa svojim čerečenjem mog posta, samo si dokazao da si funkcionalno nepismen, a moju dementnost i lijekove prizivaš kao argument,

Pobio sam svaku tvoju tvrdnju, a tvoje neprestano cmizdrenje oko multiquoeta i pljucanje mojeg posla je jedino šta ti preostaje.

Demecija i lijekovi su samo dodatni bonus. Jer, kao šta sam već napisao, ti bi onako nepovezano srao i da si zdrav ko' drijen.

tanuki je napisao/la:
pa zašto mi onda odgovaraš i stupidno raščlanjuješ moj post hmm

Odgovaram ti zato šta imam vremena a ti pišeš pizdarije.

Jedino ti doživljavaš multiquote stupidnim i jedino tebi multiquote stvara probleme, šta je dodatni dokaz tvojih skromih intelektualnih mogućnosti.

tanuki je napisao/la:
zašto sereš sam po sebi hmm

A sada projiciraš. Ako ti imaš problema sa inkontinencijom, nemoj misliti da i drugi imaju istih takvih problema. Nemaju.

Samo ti imaš taj problem. Wink
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty0 / 9990 / 999SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 3:12 pm

Ttemeljna ljudska prava jesu svjetska univerzalna kategorija, i svako ljudsko biće u kompletnom svemiru ima ta temeljna prava i nitko mu ih ne smije oduzeti.
jedino na ovo ću se osvrnuti,
poprilično djeluje ozbiljno i logično,ali jedni problem jest to što ti na temeljna ljudska prava gledaš iz svoje perspektive,
u Saudijskoj Arabiji su drugi moralni principi i otkuda tebi pravo , da to procjenjuješ?
ja duboko osuđujem, napad i ubojstvo u francuskoj, kao i Americi . jer upravo ti kreteni razmišljaju kao i ti!
kao što su tebi neprihvatljivi zakoni u saudijskoj Arabiji, tako su i njima neprihvatljivi zakoni u Europi,
ali mi ih nismo tražili da dođu u Europu i ne pokušavaju prihvaćaju našu demokraciju i da svoje zakone pokušavaju nametnuti u Europu , ali u Saudijskoj Arabiji su drugi sistemi vrijednosti i nije na nama da to osporavamo!
kažeš još jedanput :
Temeljna ljudska prava jesu svjetska univerzalna kategorija, i svako ljudsko biće u kompletnom svemiru ima ta temeljna prava i nitko mu ih ne smije oduzeti.
temeljna ljudska prava su vrlo rastezljivi pojam, tvoj komentar u svemiru , blago rečeno je patetičan Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty700 / 999700 / 999SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 3:15 pm

Temeljna ljudska prava su (kao šta sam već rekao) univerzalna, a to znači da nisu podložna ničijoj interpretaciji, nikakvom "moralnom principijenom" tumačenju, nikakvim kulturološkim, običajnim ili bilo kakvim drugim tumačenjima.

Ta prava, u istovjetnom opsegu i na istovjetan način, imaju sva ljudska bića u cijelom svemiru.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 3:28 pm

damfisk je napisao/la:Temeljna ljudska prava su (kao šta sam već rekao) univerzalna, a to znači da nisu podložna ničijoj interpretaciji, nikakvom "moralnom principijenom" tumačenju, nikakvim kulturološkim, običajnim ili bilo kakvim drugim tumačenjima.

Ta prava, u istovjetnom opsegu i na istovjetan način, imaju sva ljudska bića u cijelom svemiru.
i da , tko sada ima pravo braniti te vrednote i provoditi ih u praksi u Saudijskoj Arabiji hmm?
kako misliš da bi u Saudijskoj Arabiji uvjerio ljude, kako nemaju temeljna ljudska prava hmm
žena pod burkom, oduzela bi ti život, kada bi joj pokušao nametnuti svoju istinu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 5:25 pm

Zlostavljano dijete također plače i opire se kad ga odvodiš od roditelja zlostavljača. Ali to ipak ne znači da to dijete treba ostavit tim roditeljima zlostavljačima.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 5:27 pm

damfisk je napisao/la:Zlostavljano dijete također plače i opire se kad ga odvodiš od roditelja zlostavljača. Ali to ipak ne znači da to dijete treba ostavit tim roditeljima zlostavljačima.
zanimljiva teza hmm
pobiti roditelje i oduzeti dijete hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 6:30 pm

I opet haluciniraš. Nigdje nisam spominjao nikakvo "pobijanje" roditelja.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihovil sri sij 21, 2015 6:35 pm

Radio sam (kratko) za Aramco, njihovu najveću naftnu kompaniju.

Sve predrasude su istinite.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2142
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty37 / 99937 / 999SAUDIJSKA ARABIJA donijela je zakon kojim je sve ateiste proglasila teroristima, - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 6:42 pm

damfisk je napisao/la:I opet haluciniraš. Nigdje nisam spominjao nikakvo "pobijanje" roditelja.
tipično fiškalski, nisi spominjao, ali samo aludiranje na oduzimanje djeteta od roditelja govori sve;
apsolutno nisam stao iza nekakvog zakona kao poštenog zakona, ali to je zakon u Saudijskoj Arabiji iza kojeg stoji društveno uređenje jedne države, a dali je dobar ili loš, to nije na nama da procjenjujemo!
i Sokrat, popivši otrov je rekao:
zakone treba poštovati iako ne valjaju;
dakle treba poštovati zakone u Saudijskoj Arabiji iako ne valjaju i ne miješati se u njih,
u očima islamista ne valjaju demokratski zakoni u Europi, ali dok se u čudu pitamo, otkud njima pravo da se miješaju u zakone europskih država, otkuda im pravo da ubijaju ljude, guše satiru a istovremeno imamo osjećaj kako bi se trebali miješati i mijenjati zakon Saudijske Arabije!
otkud nama to pravo da sudimo u ime tih ljudi kao da su mala djeca zlostavljanih roditelja?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 7:32 pm

Boli me kurac šta islamisti misle o bilo čemu.

Zakoni u Saudijskoj Arabiji krše elementarna ljudska prava i kao takvi su nehumani, necivilizirani i neljudski.

I da saudijski režim ne uživa potporu SAD-a, sigurno bi već odavno bio izopćen i izoliran iz međunarodne zajednice, poput Sjeverne Koreje.

Pravo da sudimo režimu i zakonima Saudijske Arabije daje nam ljudskost i humanost.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 7:40 pm

damfisk je napisao/la:Boli me kurac šta islamisti misle o bilo čemu.

Zakoni u Saudijskoj Arabiji krše elementarna ljudska prava i kao takvi su nehumani, necivilizirani i neljudski.

I da saudijski režim ne uživa potporu SAD-a, sigueno bi već odavno bio izopćen i izoliran iz međunarodne zajesnice, poput Sjeverne Koreje.

Pravo da sudimo režimu i zakonima Saudijske Arabije daje nam ljudskost i humanost.
a zašto tebe toliko jebe nehumani zakon u Saudijskoj Arabiji?
i tko te je ovlastio u ime ljudskosti i humanosti hmm
Japan, jedna od najrazvijenijih zemalja na svijetu, još uvijek ženu tretira kao osobu drugog reda, ali naravno ti se ne želiš uplitati u uređenje Japana, već te jebe baš Saudijska Arabija, a njihovi zakoni jesu takvi upravo stoga što je vjera i država isto, pa su vjerski zakoni usput i državni zakoni!
bolje se upitaj što je s licemjernim zakonima hrvatske, koja je po ustavu sekularna, a u praksi katolička smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 7:48 pm

Zato jer je tema o Saudijskoj Arabiji, starkeljo olinjala.

O Japanu ću pričat na temi o Japanu.

Već sam ti više puta rekao - koncentriraj se. Ili popij tablete ili idi spavat i ne gnjavi ostale.

Hrvatska je sekularna i po ustavu i u praksi. Već.ti je više puta napisano i objašnjeno da sekularnost ne zmači fizičko odstranjivanje vjere iz javnog života,kenjčino matora dosadna.

Popij lijekove pa nećeš zaboravljat ono šta si pročitao prije par sati.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by RobinUd sri sij 21, 2015 8:11 pm

Postoji rezolucija UN o ljudskim pravima.
Nije bez veze tamo postavljena i donesena. bas zato sto je u UN, rezolucija (zapravo ljudska prava) su/je iznad svih zakona, rasa, drustvenih uredjenja i drzava.
Svijet nije na svim mjestima isto razvijen (nije ni na forumu !!).
Cilj rezolucije je da jednog dana ona svuda vazi.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1785
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 69
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 8:35 pm

damfisk je napisao/la:Zato jer je tema o Saudijskoj Arabiji, starkeljo olinjala.

O Japanu ću pričat na temi o Japanu.

Već sam ti  više puta rekao - koncentriraj se. Ili popij tablete ili idi spavat i ne gnjavi ostale.

Hrvatska je sekularna i po ustavu i u praksi. Već.ti je više puta napisano i objašnjeno da sekularnost ne zmači fizičko odstranjivanje vjere iz javnog života,kenjčino matora dosadna.

Popij lijekove pa nećeš zaboravljat ono šta si pročitao prije par sati.
a zašto te toliko smetaju zakoni u Saudijskoj Arabiji,
pa to je njihov svijet i njihovi zakoni, a oni sami moraju doći do spoznaje da ti zakoni ne valjaju i samo oni ih mogu mjenjati, a ne ti ni amerika s logikom da su ti zakoni neljudski i necivilizirani!
to što ateiste proglašavaju teroristima?
pa to smatraju i evropske duhovne vođe, samo što nemaju muda to javno izreći,
iako su sve crkve na prvu loptu osudile napad eskremista na jedan satirički časopis, koji nije bio popularan i živio je na rubu egzistencije, jer je bio omrznut od svih, jer je kritizirao sve, taj ekstremistićki napad mu je donio globalnu popularnost, ali uz sve sućuti i solidariziranje, upravo su crkvene vođe rekle da se ne smije rugati ničijojim vjerskim osječajima!
ali dali se charlie hebdo ikada ikome rugao ili je samo kritizirao i upučivao na glupost?
nemam ništa protiv zakona u Saudijskoj Arabiji,
neka vješaju ateiste, jer to je principijelno tamo,
ali eto mene u hrvatskoj bi isto najradije objesili jer sam ateist,
ali ne hrvatska ima perfidnije metode, i ja kao ateist moram ubaciti svoje kune u kasu Vatikana, jer to su međudržavni ugovori koji se ne mogu samo tako raskinuti, mada u potpisivanju tih ugovora hrvatski korpus nije imao pojma;
zašto se fiškalu ne osvrneš na hrvatsku, na njen ustav, koji tvrdi da je hrvatska sekularna država, a počevši od samih vrtića, osnovne škole, država, odnosno mi porezni obveznici plaćamo religijsko dresiranje naše djece!
koja je sada to razlika između Saudijske Arabije i prakse u nas Hrvata?
osudit će mo ubojstvo nad redakcijom satiričkog časopisa s figom džepu?
osudit će mo zakone u Saudijskoj Arabiji kao nečovječne, a ne vidimo što se zbiva u našoj vlastitoj sredini!
sekularna država i vjeronauk od vrtića, osnovnih škola do srednjih škola, i svi plaćeni vjeroučitelji na teret poreznih obveznika i još iber uplata Vatikanu s ogromnim sredstvima,
a tebe brinu zakoni u Saudijskoj Arabiji?
no sada će Kolinda lupiti šakom o stol i uvesti hrvatsku u naj razvijenije države Europe,
pretpostavljam da bi prvi potez trebao biti raskidanje vatikanskih ugovora Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 9:02 pm

Popij lijekove starkeljo. Na sve ti je već odgovoreno.

Daviš, dosadan si i naporan.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki sri sij 21, 2015 9:16 pm

damfisk je napisao/la:Popij lijekove starkeljo. Na sve ti je već odgovoreno.

Daviš, dosadan si i naporan.

zar nemaš bolji komentar na moj post?
a stvarno sam se potrudio objasniti svoj stav,
a ti si samo imbecil koji, kada nemaš odgovor, pribjegavaš uvredama!
moj prethodni post ne možeš imbecilno raščlaniti,
ako sam dosadan i naporan, zašto se obazireš na moje upise hmm
starkelja jesam neosporno,
a tko si ti?
iskompleksirani fiškal?
ili možda nisi hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sri sij 21, 2015 9:40 pm

Sve je već odgovoreno. Nisa ti ja kriv šta ti zaboravljaš ono šta si pročitao prije deset minuta.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]