Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda Grabar Kitarović

+21
Mihovil
RobinUd
eva kant
Prop
moremore
histrion
rider331
nikolina
m
Neu
Purgy
WEYLAND-YUTANI
damfisk
Hunnerkongen
igor malteze
Hell
Gabriel
Žužika
diabolik.
Teo
tanuki
25 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by FALKON 2 pet sij 16, 2015 2:05 pm

nikolina je napisao/la:
Zato što je zajedno sa Sanaderom i kopmletnim sada vodstvom HDZ bila rame uz rame kada su uništili Hrvatsku...eto zato...
Kad se promjene kompletno svi ljudi u HDZ Karamarko,Šuker ,Kolinda itd. koji su bili uz Sanadera kada je pljačko skupa s njim(jel da nisu znali,to nek pričaju maloj djeci ,ne nama) onda ću je počet smatrati strankom,a dok se to ne desi za mene je to  zločinaćka organizacija....priča gotova.

Znači ti TVRDIŠ da je ona pokrala Hrvatsku?
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 2:16 pm

eva kant je napisao/la:

možda je mislila na državljanstvo..
kako se zovu hrvatski državljani ako ne hrvati? Very Happy
Kolinda je dobar dio života provela u Americi.
tamo su svi Amerikanci, mada svi vuku porijeklo od nekoga, ne srame se svog porijekla, ali su svi ponosni Amerikanci, zašto to ne bi bili i Hrvati.
Kako netko može biti Srbin samo stoga što je pravoslavne vjeroispovijedi i nema nikoga iz Srbije unazad nekoliko koljena.
Po meni u tome Kolinda ima potpuno pravo Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 2:30 pm

pa ima pravo..
ako imaš hrvatsko državljanstvo onda si hrvat, bez obzira na svoje porijeklo i materinji jezik.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 2:44 pm

eva kant je napisao/la:pa ima pravo..
ako imaš hrvatsko državljanstvo onda si hrvat, bez obzira na svoje porijeklo i materinji jezik.
da ali ta izjava se u Srbiji tumači kao provokacija, eto naslova:
SKANDAL NAD SKANDALIMA: Hrvatska predsednica kopira ideje tvorca USTAŠTVA!
http://www.telegraf.rs/vesti/1393329-skandal-nad-skandalima-hrvatska-predsednica-kopira-ideje-tvorca-ustastva
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 2:51 pm

Ne, nema pravo.

Elementarna je pristojnost i politička kultura poštivat i priznavat različite nacionalne i etničke pripadnosti.

Državljanstvo je nešto potpuno drugačije od nacionalnosti. Netko tko je cijeli svoj radni vijek proveo u diplomaciji ne smije napravit takav gaf.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 2:54 pm

kojom imenicom ćeš nazvati osobu koja ima hrvatsko državljanstvo?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 2:57 pm

Hrvatski državljanin
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 2:59 pm

a skraćeno - hrvat Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 3:00 pm

Ne.

Kokošlinda, kao iskusni diplomat, treba znati da se ti pojmovi ne skraćuju.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by FALKON 2 pet sij 16, 2015 3:01 pm

damfisk je napisao/la:Hrvatski državljanin

Dali to mora biti definirano ako si Hrvatski dežavljanin da si SRBIN, MAĐAR, SLOVAK, MUSLIMAN, ili jedonostavno te osobe koje su Hrvatski državljani su HRVATSKI državljani.

Gaf jeste ali ništa veći niti manji od dosadašnjih gafova Josipovića,Milanovića i ostalih ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 3:05 pm

Te osobe su hrvatski državljani ali nisu Hrvati. A ona ih je proglasila Hrvatima,iako oni to nisu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 3:16 pm

Ovaj Index je stvarno gorozomoran...

http://www.index.hr/black/clanak/srpski-mediji-ne-odustaju-postoje-snimke-seksa-kolinde-i-njezinog-ljubavnika-srbina/795462.aspx

:lol :lol :lol
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 3:21 pm

damfisk je napisao/la:Te osobe su hrvatski državljani ali nisu Hrvati. A ona ih je proglasila Hrvatima,iako oni to nisu.
Znači ni Amerikanci nisu Amerikanci već Američki državljani ako su podrijetlom Hrvati.
to je nakaradno i glupavo.
Zašto toliko protivljenje asimilaciji?
moj jedan od najboljih prijatelja je podrijetlom Pemac, ali se oduvijek deklarirao kao hrvat i čak interesno bio član HSP-a, zašto pravoslavci ne mogu biti Hrvati ako to može Pemac u drugom koljenu hmm
ili recimo moj sin živi u Japanu, oženjen je po katoličkom obredu i sada bi trebalo očekivati da njegova djeca budu Hrvati hmm
malo puknuta logika!
nisam popio lijekove pa ne razumijem kako netko u hrvatskoj može biti Srbin, a nema veze sa Srbijom generacijama, pa čak i ne zna ćirilicu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 3:23 pm

damfisk je napisao/la:Ovaj Index je stvarno gorozomoran...

http://www.index.hr/black/clanak/srpski-mediji-ne-odustaju-postoje-snimke-seksa-kolinde-i-njezinog-ljubavnika-srbina/795462.aspx

:lol :lol :lol

taj seks ne bih htjela gledati..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 3:24 pm

tanuki je napisao/la:
Znači ni Amerikanci nisu Amerikanci već Američki državljani ako su podrijetlom Hrvati.
to je nakaradno i glupavo.
Zašto toliko protivljenje asimilaciji?
moj jedan od najboljih prijatelja je podrijetlom Pemac, ali se oduvijek deklarirao kao hrvat i čak interesno bio član HSP-a, zašto pravoslavci ne mogu biti Hrvati ako to može Pemac u drugom koljenu hmm
ili recimo moj sin živi u Japanu, oženjen je po katoličkom obredu i sada bi trebalo očekivati da njegova djeca budu Hrvati hmm
malo puknuta logika!
nisam popio lijekove pa ne razumijem kako netko u hrvatskoj može biti Srbin, a nema veze sa Srbijom generacijama, pa čak i ne zna ćirilicu Laughing

Zašto si toliko naporan?

Već ti je stotinu puta objašnjeno da je etnogeneza u Sjedinjenim Američkim Državama potpuno drugačija on one u europskim zemljama i da su povijesni uvjeti naseljavanja SAD-a potpuno drugačiji od demografskih kretanja u Europi...


Nitko tvom prijatelju ne brani da se osobno deklarira kako god želi.

Ali predsjednica ne bi trebala proglašavat Hrvatima ljude koji nisu, a niti žele, bit Hrvati.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 4:07 pm

damfisk je napisao/la:

Zašto si toliko naporan?

Već ti je stotinu puta objašnjeno da je etnogeneza u Sjedinjenim Američkim Državama potpuno drugačija on one u europskim zemljama i da su povijesni uvjeti naseljavanja SAD-a potpuno drugačiji od demografskih kretanja u Europi...


Nitko tvom prijatelju ne brani da se osobno deklarira kako god želi.

Ali predsjednica ne bi trebala proglašavat Hrvatima ljude koji nisu, a niti žele, bit Hrvati.
kako to ne žele?
vrlo sam tolerantna osoba, moj prijatelj Momo, pjesnik kršten pravoslavac, ali ateista, poginuo je u obrani Hrvatske,
i bio je totalno otkačen (srpski)-
da je on tu pitao bi te zašto mu negiraš to pravo, zašto on ne bi mogao biti Hrvat?
zar uzrok rata upravo nije bila Miloševićeva teza, gdje živi Srbin tu je i srpska zemlja!
u redu je ako emigriraš, recimo, u njemačku i naravno da nisi nijemac, ali tvoje unuče, praunuče, dali bi ono trebalo i dalje biti hrvat ?
odseliti se u njemačku i množiti se samo sa Hrvatima i nakon tristo godina biti Hrvat u njemačkoj. hmm
Kada je postojala Jugoslavija ja sam se deklarirao kao Jugoslaven, na popisu se sada deklariram kao hrvat, a mogao sam se deklarirati poput nekih kao eskim, marsovac...
ja se ne ponosim s tim što sam Hrvat, ali jednostavno sam to po difoltu, zašto bi netko bio rođen u Hrvatskoj a ne želi biti Hrvat?
što dakle on želi iako su mu djed i pradjed i šukundjed rođeni u hrvatskoj, a pobjegli su od najezde Turaka, u hrvatskoj dobili zemlju za to što su stali u obranu hrvatske i Europe od najezde Turaka i sada bi to trebala biti srpska krajina- dio mašte velike Srbije!
da istina je da je Hrvatska prvi put u svojoj povijesti (koliko toliko) ozbiljna međunarodno priznata država!
ili da skratim na inverziji:
hrvati u Srbiji, Vojvodini koji ne žele biti Srbi, jednostavno ne vole svoju državu!
jedno je poštivanje folklora, a drugo je odbijanje asimilacije Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 4:19 pm

tanuki je napisao/la:
u redu je ako emigriraš, recimo, u njemačku i naravno da nisi nijemac, ali tvoje unuče,  praunuče, dali bi ono trebalo i dalje biti hrvat ?

ma evo, već ni moj sin se ne osjeća hrvatom..za njega je to strana zemlja, koju malo bolje poznaje od ostalih stranih zemlja i čiji jezik zna..ali nikakvu pripadnost ne osjeća, bez obzira što provodimo po 3 mjeseca godišnje u hrvatskoj..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by histrion pet sij 16, 2015 4:28 pm

eva kant je napisao/la:
... ni moj sin se ne osjeća hrvatom ...

Ni moja djeca ne osjećaju se Hrvatima ... ali su željela hrvatsko državljanstvo.
Ni ja se ne osjećam Hrvatom ... ali hrvatsko državljanstvo ne bih promijenio za nijedno drugo.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 4:41 pm

histrion je napisao/la:

Ni moja djeca ne osjećaju se Hrvatima ... ali su željela hrvatsko državljanstvo.
Ni ja se ne osjećam Hrvatom ... ali hrvatsko državljanstvo ne bih promijenio za nijedno drugo.
pa eto ja se osječam Hrvatom, kao što sam se nekada osječao Jugoslavenom, a bilo bi mi daleko draže da sam rođen kao Šveđanin ili Finac.
da, Kažeš:
hrvatsko državljanstvo ne bih promijenio za nijedno drugo.
pa nebi ni ja onako bzvz, ali prodao bi se ko zadnja kurva za bolju ponudu Laughing
"Najjeftiniji oblik ponosa jest nacionalni ponos. On otkriva pomanjkanje individualnih kvaliteta pojednica, kojima bi se dotični mogao ponositi, jer inače ne bi trebao pribjeći onima koje dijeli s milijunima drugih. Onaj koji posjeduje osobne vrline, će najbolje prepozanti pogreške svoje vlastite nacije, jer mu je ona stalno pred očima. Ali svaki jadnik, koji ništa drugo na svijetu ne posjeduje, na što bi mogao biti ponosan, koristi ovo zadnje sredstvo, naciju kojoj pripada, da bi na nešto mogao biti ponosan. Kroz to se osjeća jačim i spreman je s puno zahvalnosti braniti rukama i nogama svaku njezinu pogrešku i glupost.“
Arthur Schopenhauer
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 4:44 pm

tanuki je napisao/la:
kako to ne žele?

Pitaj ih.

tanuki je napisao/la:
vrlo sam tolerantna osoba, moj prijatelj Momo, pjesnik kršten pravoslavac, ali ateista, poginuo je u obrani Hrvatske,
i bio je totalno otkačen (srpski)-

Stotinu si puta tu priču ispričao, jezivo si dosadan. U usporedbi s tobom, proljev je nadasve zanimljiva pojava


tanuki je napisao/la:da je on tu pitao bi te zašto mu negiraš to pravo, zašto on ne bi mogao biti Hrvat?

Da ti nisi dislektičan?

Napisao sam ti u prethodnom postu da ja nikome ne negiram pravo da se smatra bilo čime.

Koncentriraj se i ne postavljaj pitanja na koja ti je već odgovoreno.

tanuki je napisao/la:
zar uzrok rata upravo nije bila Miloševićeva teza, gdje živi Srbin tu je i srpska zemlja!

Da, između ostalog.

A kakve to veze ima sa ovom raspravom?

tanuki je napisao/la:
u redu je ako emigriraš, recimo, u njemačku i naravno da nisi nijemac, ali tvoje unuče,  praunuče, dali bi ono trebalo i dalje biti hrvat ?

odseliti se u njemačku i množiti se samo sa Hrvatima i nakon tristo godina biti Hrvat u njemačkoj. hmm

I opet - to moraš pitat njih. Ja ne znam kako će se oni osjećat...

tanuki je napisao/la:
Kada je postojala Jugoslavija ja sam se deklarirao kao Jugoslaven, na popisu se sada deklariram kao hrvat, a mogao sam se deklarirati poput nekih kao eskim, marsovac...

I ovo si već stotinu puta napisao. Svaki forumaš na ovom forumu naizust zna ovu tvoju priču.

Stravično si dosadan, preko granice boli. U Guantanamu mogu mučit zatvorenike čitajući im tvoje priče.

tanuki je napisao/la:
ja se ne ponosim s tim što sam Hrvat, ali jednostavno sam to po difoltu,

Ni ja se ne ponosim šta si ti Hrvat. Nažalost, taj je problem nerješiv.

tanuki je napisao/la:
zašto bi netko bio rođen u Hrvatskoj a ne želi biti Hrvat?

što dakle on želi iako su mu djed i pradjed i šukundjed rođeni u hrvatskoj, a pobjegli su od najezde Turaka, u hrvatskoj dobili zemlju za to što su stali u obranu hrvatske i Europe od najezde Turaka i sada bi to trebala biti srpska krajina- dio mašte velike Srbije!

Po treći put - ja ne mogu znat zašto netko nešto želi ili ne želi. To moraš pitat te ljude, a ne mene.

tanuki je napisao/la:
da istina je da je Hrvatska prvi put u svojoj povijesti (koliko toliko) ozbiljna međunarodno priznata država!

ili da skratim na inverziji:
hrvati u Srbiji, Vojvodini koji ne žele biti Srbi, jednostavno ne vole svoju državu!
jedno je poštivanje folklora, a drugo je odbijanje asimilacije Wink

Asimilacija ne znač i gubitak nacionalnog identiteta.

Nema apsolutno nikakvih zapreka da osoba po nacionalnosti bude Srbin i da istodobno bude državljanin Republike Hrvatske.


To šta tvoj mozak nije u stanju shvatit razliku između državljanstva i nacionalnosti samo znači da si ekstremno glup.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by eva kant pet sij 16, 2015 4:49 pm

histrion je napisao/la:

Ni moja djeca ne osjećaju se Hrvatima ... ali su željela hrvatsko državljanstvo.
Ni ja se ne osjećam Hrvatom ... ali hrvatsko državljanstvo ne bih promijenio za nijedno drugo.

to je zato jer mogu imati dva (iili više) državljanstva..a da se moraju odlučiti samo na jedno, bi li i onda izabrali hrvatsko?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 5:05 pm



To šta tvoj mozak nije u stanju shvatit razliku između državljanstva i nacionalnosti samo znači da si ekstremno glup. je napisao/la:

rođen sam glup i umrijet ću glup,
ali razjasni mi molim te tu nacionalnost!
zašto su svi pravoslavci u Hrvatskoj po difoltu Srbi i zbog čega ni jedan pravoslavac ne bi mogao biti Hrvat hmm
glup sam u pičku materinu, a ti mi pametan objasni zašto su to nacionalnost i religija toliko usko povezani i zašto nijedan pravoslavac ne može biti hrvat hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 5:11 pm

Nitko ne brani osobi pravoslavne vjere da bude bilo koje nacionalnosti, pa tako i hrvatske.
Nitko ne brani osobi hrvatske nacionalnosti da bude bilo koje vjere, pa tako i pravoslavne.
Nitko ne brani osobi katoličke vjere da bude bilo koje nacionalnosti, pa tako i srpske.
Nitko ne brani osobi srpske nacionalnosti da bude bilo koje vjere, pa tako ni katoličke.

Vjera i nacionalnost su dvije odvojene kategorije.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by tanuki pet sij 16, 2015 5:21 pm

damfisk je napisao/la:Nitko ne brani osobi pravoslavne vjere da bude bilo koje nacionalnosti, pa tako i hrvatske.
Nitko ne brani osobi hrvatske nacionalnosti da bude bilo koje vjere, pa tako i pravoslavne.
Nitko ne brani osobi katoličke vjere da bude bilo koje nacionalnosti, pa tako i srpske.
Nitko ne brani osobi srpske nacionalnosti da bude bilo koje vjere, pa tako ni katoličke.

Vjera i nacionalnost su dvije odvojene kategorije.
e pa jebala te demagogija,
nitko ne brani, kažeš,
ali prethodni vjerski rat je apostrofirao činjenicu da su pravoslavci Srbi, a upravo po tom modelu je i započela balvan revolucija, jer se smatralo i smatra se da su svi pravoslavci u hrvatskoj Srbi!
vjera i nacionalnost bi trebale biti dvije odvojene kategorije, ali u Hrvatskoj u praksi to nisu:
pravoslavac=srbin, katolik=hrvat.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by damfisk pet sij 16, 2015 5:55 pm

To šta ti misliš da je nešto "u praksi" ne znači da tako zaista i jest.

Srbi su u velikoj većini pravoslavne vjere, ali nitko tebi nije kriv šta si ti u svojoj blesavoj glavi zaključio kako je pravoslavlje istoznačnica za srpstvo, ili katolicizam istoznačnica za hrvatstvo. I obrnuto.

A jedini koji prosipa demagodiju ovdje si ti, jer plasiraš isključivo demagoške frazetine kojima maltretiraš sugovornike i siliš ih da se uklope u tvoje stupidne ideje.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kolinda Grabar Kitarović - Page 4 Empty Re: Kolinda Grabar Kitarović

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.