Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popravak CD/DVD

2 posters

Go down

Popravak CD/DVD Empty Popravak CD/DVD

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 7:09 pm

Najjeftiniji način za popravak izgrebanih ili oštečenih CD/DVD medija je obična zubna pasta ili sredstvo za pranje posuđa(čarli,likvi,pur i sl.). Za najbolji čišćenje se preporučuje pasta koja služi za izbjeljivanje zuba. Najbolje bi bilo da koristite mekanu krpu ili još bolje vatu za ovaj proces. Pastu treba utrljati od centra CD/DVD-a ka kraju tj. od rupe u centru ka krajnjim rubovima CD-a i to utrljavati u smjeru suprotnom od smjera okretanja CD-a.


Ukoliko se na CD-u nalaze jako velike i duboke ogrebotine, možete probati nabaviti sredstvo za poliranje stakala koje koriste optičari pri poliranju naočala.


Ne garantira vam se 100% uspjeh ali bi trebalo pomoći!
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Popravak CD/DVD Empty257 / 999257 / 999Popravak CD/DVD Empty

[Vrh] Go down

Popravak CD/DVD Empty površina medija

Postaj by Gost ned svi 03, 2009 10:41 am

koliko vam se puta površina medija oštetila sama od sebe te niste mogli učitati vaš mediji?što raditi kad se to dogodi?postoji li neko rješenje?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popravak CD/DVD Empty Re: Popravak CD/DVD

Postaj by Neu pon lis 10, 2011 7:27 am

Je l' ovo uistinu dobar trik? Radi li? Imam nekih cd-ova koji se više ne žele učitati a na njima su mi pjesme, bi li uz pomoć ovog trika mogla popraviti cd?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Popravak CD/DVD Empty999 / 999999 / 999Popravak CD/DVD Empty

[Vrh] Go down

Popravak CD/DVD Empty Re: Popravak CD/DVD

Postaj by Gost pon lis 10, 2011 9:30 am

Neu je napisao/la:Je l' ovo uistinu dobar trik? Radi li? Imam nekih cd-ova koji se više ne žele učitati a na njima su mi pjesme, bi li uz pomoć ovog trika mogla popraviti cd?
Nisam nikad probao i ne vjerujem da možeš popraviti, možeš samo osposobiti CD za povući ostatak podataka koji nisu oštećeni. Ja svoje CD-ove uredno imam složene, a kada treba posuditi onda rađe spržim pa mu dam jer dosta puta su mi znali vratiti uništene CD-ove, kao na primjer jedan stavi CD u komp i kasnije kada ga je vadio kaže da je bio vruć i ovaj ga stavi u frižider u led kiša i naravno CD dobio ispod neke bubuljice kao žuljevi neznam od tada više ne posuđujem nikome deal
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popravak CD/DVD Empty Re: Popravak CD/DVD

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.