Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvodimo poreze na štednju i nekretnine

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty Re: Uvodimo poreze na štednju i nekretnine

Postaj by FALKON 2 sri ruj 24, 2014 12:18 pm

Komplet ovo dole što odgovaraš odnosno demantiraš me nisi u pravu jednako kako nisi bio niti za isplatu suše o kojoj smo pokušali raspravljati ali tebi je i za sušu HDZ kriv ...

Nemoram ja pričati, sami o tim promjenama stalno pričaju iz ureda vlade te ili raznih institucija vezanih za vladajuće stranke ... ja samo ponavljam ono što oni cijelo vrijeme pričaju i laprdfaju odnosno da skrenu temu sa stvarnih problema i svojih zlouporaba ovlasti. (naravno po tebi je sve po zakonu a pošto znamo tko piše i donosi te zakone i ne čudi me što su vam za sve krivi drugi, pa čak i seljaci iako vi pravnici pišete zakone,provodite ih i kršite u najvećoj mjeri )
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty9 / 9999 / 999Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty Re: Uvodimo poreze na štednju i nekretnine

Postaj by damfisk sri ruj 24, 2014 12:28 pm

FALKON 2 je napisao/la:Komplet ovo dole što odgovaraš odnosno demantiraš me nisi u pravu

Jesam, u pravu sam.

Ti bi vrlo lako mogao dokazati moje netočne tvrdnje. Samo šta dokazi za to ne postoje, jer su moje tvrdnje točne.

A ti si lažov.

FALKON 2 je napisao/la:jednako kako nisi bio niti za isplatu suše o kojoj smo pokušali raspravljati ali tebi je i za sušu HDZ kriv ...

Opet lažeš.

Nigdje nisam rekao da je za sušu kriv HDZ.

I jasno sam (u dva navrata) napisao da ne znam i ne mogu znati isplaćuju li se naknade za sušu u Slavoniji, ali da mogu znati i znam da je prošlo ljeto isplaćena naknada za sušu u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

FALKON 2 je napisao/la:Nemoram ja pričati, sami o tim promjenama stalno pričaju iz ureda vlade  te ili raznih institucija vezanih za vladajuće stranke ... ja samo ponavljam ono što oni cijelo vrijeme pričaju i laprdfaju odnosno da skrenu temu sa stvarnih problema i svojih zlouporaba ovlasti.

I opet lažeš.

Prvo si ustvrdio da "partizani mijenjaju Ustav", a kad sam ti pokazao i dokazao da je SDP mijenjao Ustav jednako često kao i HDZ, sad kao svaka kukavica i lažov mijenjaš priču pa govoriš o tome da "se o promjenama priča".

Odluči se, lažovčino - da li SDP "stalno mijenja" ili pak SDP "priča o tome da će mijenjati"? To su dvije različite stvari.

FALKON 2 je napisao/la:
(naravno po tebi je sve po zakonu a pošto znamo tko piše i donosi te zakone i ne čudi me što su vam za sve krivi drugi, pa čak i seljaci iako vi pravnici pišete zakone,provodite ih i kršite u najvećoj mjeri )

I opet, lažeš.

Nikada, nigdje, na niti jednom mjestu niti u bilo kojoj prigodi ja (a niti bilo tko drugi) nisam ustvrdio da su drugi krivi za sve niti da su seljaci krivi za sve.

Ukoliko sam takvo nešto ustvrdio, ti ćeš bez problema pronaći tu moju tvrdnju i ovdje je citirati.

Zakone pišu saborski odbori zajedno sa stručnim službama Vlade, a donosi ih Sabor.

Kao šta sam već ranije naveo, pravnici su najmanje zastupljeni svih stručnih sprema i u Vladi i u Saboru.

Ako želiš, ja te podatke mogu opet navesti.

Zakone provode apsolutno svi organi izvršne vlasti, u kojima je (opet) najmanji postotak diplomiranih pravnika.

Zakone krše apsolutni svi segmenti društva, a među prekršiteljima zakona daleko najveći postotak je onih sa niskom i srednjom stručnom spremom pa je, posljedično, diplomiranih pravnika procentualno manje.

To šta si ti duboko frustriran manjkom svoje naobrazbe i patološki zavidan svakome tko je obrazovaniji od tebe je isključivo tvoj problem. S druge strane, tvoji kompleksi su potpuno logični i razumljivi, jer da nisi toliko temeljito i žestoko iskompleksiran onda se ne bi niti učlanio u HDZ.

Samo, postavlja se pitanje zašto toliko lažeš? Jer, prevršio si svaku mjeru laganja, prevazišao si čak i HDZ-ovski prosjek.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Započeo/la tema :
Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 sri ruj 24, 2014 2:11 pm

Cijelo vrijeme za sve tvrdiš da su drugi krivi, kada sam ja u temi onda tvrdiš da je kriv "krivousti ljigavac" odnosno HDZ ... i to stoji u svim temema ... to su činjenice a onda ne lažem ja nego TI ... točka na "i"
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :
Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty9 / 9999 / 999Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk čet ruj 25, 2014 12:06 pm

FALKON 2 je napisao/la:Cijelo vrijeme za sve tvrdiš da su drugi krivi,

Lažeš.

Nigdje nisam tvrdio da su "za sve drugi" krivi. Štoviše, nisam uopće upotrijebio riječ "drugi" niti sam bilo koga okrivio "za sve".

Zašto toliko lažeš? Lažete li vi HDZ-ovci na normu, pa ako prebacite zadanu količinu laganja, dobijate bonus?

FALKON 2 je napisao/la:
kada sam ja u temi onda tvrdiš da je kriv "krivousti ljigavac" odnosno HDZ ... i to stoji u svim temema ...

I opet lažeš.

Krivoustog Ljigavca i HDZ krivim samo za one stvari za koje Krivousti Ljigavac i HDZ doista jesu odgovorni. I to stoji samo u onim temama koje se odnose na događaje za koje su odgovorni Krivousti Ljigavac i HDZ, a nipošto to ne stoji u svim temama.

FALKON 2 je napisao/la:
to su činjenice a onda ne lažem ja nego TI ... točka na "i"

I još jednom, lažeš.

To nisu činjenice, već tvoje izmišljotine. Doduše, od člana HDZ-a ne može se očekivat da navede činjenicu, jer bi u tom slučaju momentalno bio izopćen iz HDZ-a.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Uvodimo poreze na štednju i nekretnine - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 čet ruj 25, 2014 3:40 pm

Kriviš za sve u svim tememam ... e sad što nakon fiksa iliti nekih lakših droga neznaš šta i gdje te o kome pišeš to je već malo problem za osobu tvojih godina ...

Upravo za sve što se spomene na forumu tvrdiš da je Dr. Tuđman kriv za sve te HDZ ... povremeno kada ti se da do znanja da ipak nisu svi ovce poput tebe onda se trgneš ali ubrzo opet po starom ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk čet ruj 25, 2014 3:47 pm

FALKON 2 je napisao/la:Kriviš za sve u svim tememam ...

Opet lažeš. Ne krivim nikoga "za sve", niti nekoga krivim "u svim temama".

FALKON 2 je napisao/la:
e sad što nakon fiksa iliti nekih lakših droga neznaš šta i gdje te o kome pišeš to je već malo problem za osobu tvojih godina ...

I opet lažeš. Znam šta pišem i gdje pišem i kome pišem.

A jedina osoba sa problemom si ti, jer toliko laganja je previše čak i za člana HDZ-a.

FALKON 2 je napisao/la:
Upravo za sve što se spomene na forumu tvrdiš da je Dr. Tuđman  kriv za sve te HDZ ...

I još jednom, lažeš.

Nikada, nigdje, u niti jednom trenutku nisam rekao da su "za sve šta se spomene na forumu" krivi Krivousti Ljigavac i HDZ.

FALKON 2 je napisao/la:
povremeno kada ti se da do znanja da ipak nisu svi ovce poput tebe onda se trgneš ali ubrzo opet po starom ...

Ovce mogu biti samo oni poput tebe koji neprekidno lažu, usprkos konstantnim upozorenjima da lažu.

Doduše, takvo nešto može se očekivati od člana HDZ-a, jer da nema takve osobine, nikada ne bi bio primljen u HDZ.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]