Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

+15
Neu
nikolina
FALKON 2
Hunnerkongen
Mihovil
eva kant
Teo
zbracun
Jørgen
Purgy
histrion
m
diabolik.
tanuki
Žužika
19 posters

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by histrion sub svi 17, 2014 10:32 am

Dok pada može ovako


A dok traju poplave ovako



p.s. - znam da nekima nije do zajebancije ... ovo i nije mišljeno kao zajebavanje.
A možda će nekome bar malo uljepšati dan.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by diabolik. sub svi 17, 2014 10:47 am

histrion je napisao/la:


p.s. - znam da nekima nije do zajebancije ... ovo i nije mišljeno kao zajebavanje.
A možda će nekome bar malo uljepšati dan.
Taman sam i tebi htio napisati da si v rožicah Very Happy

Ljudi moji ova voda nije šala.
Šta ne javljaju ovi Slavonke i Slavonci kako je?
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by nikolina sub svi 17, 2014 12:19 pm

Kod slavnki stanje dobro,povlači se voda i kiša je stala....,a dečki ne znam..oni su pored Save...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Žužika sub svi 17, 2014 1:50 pm

tanuki,,,da i sagrade arku,za tebe sigurno ne bi bilo mjesta Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Žužika sub svi 17, 2014 2:07 pm

čula sam se s prijateljicom iz Slavonskog Broda i kaže da je stanje katastrofalno...izlila se Una i potopila dio grada,,,sad neznam kako je oko Županje,ali Sava prijeti,,tko zna kako će biti,,,to najbolje znaju Gabriel i Falkon...iz prve ruke

...čini se da su pjevači s naših prostora stvarno vidoviti...Severina je otpjevala snijeg u maju,,i pao je,ne jednom...
Bešlić kako Miljacka mostove odnosi i nosila je...
još samo da se obistini i Merlinova pjesma...jer
ako krenu čuskije padati,onda smo tek nahebali skroz...
(malo crnog humora)
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Teo sub svi 17, 2014 2:17 pm

ADRA Hrvatska salje pomoc ovim državama u hrani ( ne pokvarljiva i ne ona koja se treba kuhati), pelene, deke, odjeca, svijeće, flaširana voda, sredstva za dezinfekciju, sredstva za higijenu. Kombi će stajati na Prilazu Gjure Dezelica 77, sutra, 18.5.2014, nedjelja od 9h - 13h ujutro. Molimo vas odazovite se i donesite sto možete.


Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 I3b0wn
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by nikolina sub svi 17, 2014 2:49 pm

danas sam pokušala ući u bašču i šok,voda iznad koljena....
sve mi je propalo...ok,nema veliku bašču nekih 100kvadrata,ali ostala sam bez svega od povrca i sada ću morati djeci kupovat kupovno,špricano...a bitno da plačam slivne vode psm...kad sam ja ovoliko ljuta mogu mislit kako je onima koji imaju nekoliko hektara zemlje...
usto živim u ulici koja nema priključak na gradsku vodu,već bunar imam...voda žuta ...nije ni za pranje ,a gdje za piće...
danima ću se ići prati po selu,a kupovat vodu čak i za kuhanje...

samo mogu zamislit kako je onda kod gabija i flokija...

i onda vidim post tanukija kako se ruga i mislim se kako može biti tako bezobrazan..
jednostavno si dno dna...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by FALKON 2 sub svi 17, 2014 3:28 pm

Sava kod Babine Grede je kritično, postavili smo preko 10 000 vreća zečjeg nasipa i na položaj se vraćam oko osam sati ... sada sam došao nahraniti stoku jer im je ovo možda posljedni obrok ... kod račinovaca je sava probial nasip i širini cca 300 metara i tamo je kaos ...

toliko za sada ... slike će biti kada bude bilo više vremena
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel sub svi 17, 2014 4:55 pm

Žužika je napisao/la:čula sam se s prijateljicom iz Slavonskog Broda i kaže da je stanje katastrofalno...izlila se Una i potopila dio grada,,,sad neznam kako je oko Županje,ali Sava prijeti,,tko zna kako će biti,,,to najbolje znaju Gabriel i Falkon...iz prve ruke

...čini se da su pjevači s naših prostora stvarno vidoviti...Severina je otpjevala snijeg u maju,,i pao je,ne jednom...
Bešlić kako Miljacka mostove odnosi i nosila je...
još samo da se obistini i Merlinova pjesma...jer
ako krenu čuskije padati,onda smo tek nahebali skroz...
(malo crnog humora)
u brodu se izlila preko nasipa, u račinovcima je nasip puko, čujem da Gunja, Račinovci i ta još dva tri sela da su ljudi evakuirani u Otok, Cernu i neznam gdje još.

vjeruješ da sam baš i ja razmišljo ovo ovome prorokovanju pjevačkom prije dan-dva Very Happy
nikolina je napisao/la: onda vidim post tanukija kako se ruga i mislim se kako može biti tako bezobrazan..
jednostavno si dno dna...
zar je taj lik uopće vrijedan komentara?

ja gdje vidim njegov nick niti idem niti čitam, što se mene tiče
može crknut nebi nikom falio

što se tiče stanja u Gredi, falk je napisao bitno, moje je mišljenje da ipak, ako ovako nastavi da neće bit strašno, znači ako naleti neki nvi val-najebali smo, ak pukne nasip-najebali smo ali za sada kako izgleda i za vrime par sati koliko sam ja bio tamo je da ili stagnira ili raste do 1 cm na sat, na nekoliko mjesta je prelila nasip ali je to uglavnom sanirano zečjim nasipom/vrećama, a evo jedna "galerija" slika da ne podižem svaku zasebno

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Mps46saskuqu1au7pps7_thumb Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 N17kh5wiineskuk2gkb4_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Vgvtz28x22sqefwwl6g7_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Lc6ux43xol3p66mbo11e_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Igoyfdxha9kcyk6viscg_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Jvdincdxozz20eu8oexk_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 9pc0g9u1quxie70owvzq_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 F66ue1tvv0s626b2udv_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Ht300s6axmytey9is9ln_thumbObilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Ys5tbyiv1pqztw469njs_thumb
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Teo sub svi 17, 2014 8:50 pm

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 S27i4p

U ponedjeljak u hotelu Turist u Varaždinu od 8-19 skupljamo priloge za sve tri države (ako dogovorimo prijevoz za bosnu jer trebaju granični papiri) a kako je dogovoreno s ambasadom republike srbije oni si dolaze ovaj tjedan sami po pomoć s kamionom u Varaždin
pomoć je potrebna doslobno u svemu: hrana (konzerve,dječja hrana,..), odjeća, obuća, potrepštine za osobnu higijenu (sapuni, šamponi, ulošci)...ručnici...čarape..deke...bilo što da možete odvojiti je dobro došlo ako donosite dječje kašice u staklenkama (molim dobro ih omotajte)

molimo ako je moguće dostavljati robu u kutijama radi daljnjeg transporta
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Žužika sub svi 17, 2014 8:53 pm

pročitala sam obavijest da naša župa prima ljude pogođene poplavama,jer je tim ljudima sad stvarno potreban smještaj i hrana dok se situacija ne smiri,,,rado ću pomoći koliko mogu ukoliko bude bilo potrebe...
vidim da su naši mladi aktivni i mnogo njih je otišlo u pomoć Županjcima,,,svaka čast!
Gabriele,čitala sam da se vi još uspijevate obraniti,nadam se da će tako i ostati...
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel sub svi 17, 2014 9:40 pm

Zuzi je primate falka i mene u izbjeglistvo? Razz
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Hunnerkongen sub svi 17, 2014 11:42 pm

Srce mi se lomi kad vidim kako odron i bujica odnosi nečiji dom koji je gradio čitav život i odricao se za njega. Kad ljudima prodire voda u kuću i uništava sve što imaju.

Čitam baš svud uokolo ima ljudi koji i dalje provociraju zlim komentarima i sipaju mržnju samo zato jer im je zabavno.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel sub svi 17, 2014 11:49 pm

žalosno je vidjeti kolika je ljudska zloba i bezobrazluk, ali protiv toga se ne može, žalosno je i ovo što govoriš, ljudi ostaju bez domova, bez ičega...heh
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Neu ned svi 18, 2014 10:17 am

Hunnerkongen je napisao/la:Srce mi se lomi kad vidim kako odron i bujica odnosi nečiji dom koji je gradio čitav život i odricao se za njega. Kad ljudima prodire voda u kuću i uništava sve što imaju.

Čitam baš svud uokolo ima ljudi koji i dalje provociraju zlim komentarima i sipaju mržnju samo zato jer im je zabavno.
Potpis.

Žao mi je zbog svega, i zbog vrta u kojeg je uloženo mnogo truda, kao što napisah nikolina, jer sada ćemo mortai bezobrazne novce davati za nezdravo povrće iz trgovine, i zbog kuća, mostova...

kud se nema novaca, tu još i ove obilne kiše unište ono malo što netko ima.  udri 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by nikolina ned svi 18, 2014 1:34 pm

Žalosno je vidjeti sve to...
Užas..
Kad vidim Gunju i ostale slike ..strašno...
Mi još nismo ugroženi i ne vjerujem da hoćemo,jel nasip u Županji još stoji jako dobro....

Dečki čitam da su kod vas dobro  napraviti zečje nasipe...nisam ni sumnjala u vas Wink


Gunja danas...

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 10305515_661701300545381_754997264977784239_n

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by FALKON 2 ned svi 18, 2014 3:11 pm

Evo upravo se vratio sa dnevne smjene ...

sada patroliramo i saniramo gdje nasap počme popuštati i pucati ...

jučer i noćas je bilo kritično, ali smo uspjeli zasada obraniti ... iako opasnost je još uvijek jako velika ... jer postoji jako velika mogućnost pucanja naspa zbog kiselenja sa vodom i popuštanja
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel ned svi 18, 2014 3:49 pm

Opasnost od pucanja postoji uvijek ali sad nije bas toliko velika jer vodostaj je pao za preko 50 cm i dalje opada cca 4 cm na sat, to je dobra posljedica onoga sto se na zalost dogodilo istocno od nas
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Žužika ned svi 18, 2014 4:25 pm

Gabriel je napisao/la:Zuzi je primate falka i mene u izbjeglistvo? Razz

pa sad....može samo jedan kod mene,,,a kod nikoline drugi,al kad joj muž ode na teren Very Happy

šalu na stranu,,,
tek sam maloprije stigla vidjeti vijesti i baš sam potresena,,,sve se to tako blizu nas odvija,ljudi su ostali bez svega...tuga...
čitam da se Sava povlači?
nadam se da će tako i dalje nastaviti i da ste se uspjeli obraniti od poplave,,,
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by FALKON 2 ned svi 18, 2014 5:05 pm

Danas smo iši u patrole prema Šamcu jer smo dobili informacije da tamo popušta u podnožju naspa ... vojska je uspijela sanirati dva mjesta ... ostala se promatraju šta će se odigrati ...
Prema štitaru isto par problematičnih mjesta ali zasada "pobjeđujemo" ... vidjet ćemo dokraja šta će biti, samo što se nekako jako sporo povlači iako je nasap izbio na dosta mjesta ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel ned svi 18, 2014 5:17 pm

Stanje danas u 15:00 sati, prije 24 sata je na tome djelu se voda prelijevala, prolazila ispod vreća, danas je u opadanju, ovo je slikano kod tzv. Pešine rampe/koljebe, sa druge strane ima na nekoliko mjesta gdje izbija voda ispod nasipa i ukoliko se na vrijeme sanira nebi trebalo biti problema, znači rade se svojevrsni bunarevi od vreća sa pijeskom da se izjednači pritisak vode sa obje strane žile i voda će prestat teći, to su riječi inžinjera iz vodoprivrede, stanje još uvijek nije sjajno, vodostaj je visok ali nije vrijeme za paniku i paničarenje je ono što nam je trenutno najmanje potrebno.

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 10295809_10201922368241785_9073853248452309484_n
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Neu ned svi 18, 2014 8:53 pm

Drž'te se!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Gabriel ned svi 18, 2014 9:08 pm

Otimamo se Wink
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Purgy ned svi 18, 2014 9:09 pm

Čitam ovog tanukija i jednostavno moram reći da nisam mislio da se može izroditi takav kreten koji se sprda sa takvim stvarima.

Zapravo, kreten je preblaga riječ.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Neu ned svi 18, 2014 9:28 pm

šta vi kažete na ovo što se prikuplja lova za ljude putem poziva na koji je stavljen pdv? mater im jebem. kako mogu st aviti pdv na pozive.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji - Page 3 Empty Re: Obilne kiše danima padaju... - POPLAVE U Hrvatskoj, Bosni i Srbiji

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.