Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

+21
z bregov
minutus
rider331
tanuki
Jørgen
Lenica
FALKON 2
zbracun
Teo
m
Purgy
igor malteze
diabolik.
Hunnerkongen
damfisk
nikolina
Neu
Žužika
Gabriel
eva kant
histrion
25 posters

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 12:50 pm

eva kant je napisao/la:pa ti si postavio tu tezu o nepravednosti ili kako ti kažeš nemoralnosti tog čina, a zapravo bi se radilo samo o nepravednom financiranju od strane države koje ide ustvari na trošak poreznih obveznika.

Da nisam začuđen ovom izjavom od srca bih se nasmijao.

Pokušati ću napisati analognu tvrdnju.

Ti pišeš o nepravednom odnosu do homoseksualno usmjerenih, a zapravo se radi samo o doslijednom poštivanju zakona.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 1:21 pm

ostavi se ti analogije...

ti si napisao ovo:
histrion je napisao/la:

Nemoralno bi bilo da država omogući medicinsku pomoć prilikom začeća lezbijkama koje ne žele fukati, a žele dijete i istovremeno ograničiti broj pokušaja umjetne oplodnje ženama koje zbog zdravstvenih razloga ne mogu zanijeti.

a na moje sljedeće pitanje

eva kant je napisao/la:nego, kad država ne bi ograničavala broj pokušaja umjetne oplodnje kod hetero žena, jel bi i dalje smatrao nepoštenim kad bi se umjetna oplodnja dozvolila i lezbama, koje ne žele, a mogle bi začeti dijete i prirodnim putem?

odgovorio ovako:

histrion je napisao/la:

Ne.

p.s. - ne samo lezbijke ... u istom su položaju i ženske koje nisu u vezi, a žele dijete.

iz čega proizlazi zaključak da tebi nije upitna moralnost samog čina umjetne oplodnje, nego samo to što se bračnim parovima ograničava broj pokušaja.
sad kada bi još objasnio zašto je po tebi onaj prvi primjer nemoralan, a ovaj drugi nije, ja možda ne bih dolazila do pogrešnih zaključaka na osnovu nagađanja što si ti mislio.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 1:33 pm

a evo što kaže zakon:

III. KORIŠTENJE PRAVA NA MEDICINSKI POMOGNUTU OPLODNJU

Korisnici prava na medicinski pomognutu oplodnju

Članak 10.

(5) Liječenje neplodnosti postupkom medicinski pomognute oplodnje na teret Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje obuhvaća:

– četiri pokušaja intrauterine inseminacije (IUI),

– šest pokušaja izvantjelesne oplodnje (IVF), uz obvezu da dva pokušaja budu u prirodnome ciklusu.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 1:44 pm

eva kant je napisao/la:
iz čega proizlazi zaključak da tebi nije upitna moralnost samog čina umjetne oplodnje, nego samo to što se bračnim parovima ograničava broj pokušaja.
sad kada bi još objasnio zašto je po tebi onaj prvi primjer nemoralan, a ovaj drugi nije, ja možda ne bih dolazila do pogrešnih zaključaka na osnovu nagađanja što si ti mislio.

Točno.
Medicinska pomoć nije (po mom mišljenju) upitna kod heteroseksualnih ili lezbičnih parova kao ni kod žena koje nisu u vezi ... sve do trenutka kad ponestane novaca za pravu medicinsku pomoć ljudima kojima je ona potrebna.

Umjetna oplodnja spolno zdrave ženske bila bi prihvatljiva tek kad bi sistem zdravsta idealno funkcionirao.


eva kant je napisao/la:
... samo to što se bračnim parovima ograničava broj pokušaja ...

Moralo bi pisati: ... samo to što se heteroseksualnim parovima koji zbog bolesti ne mogu imati djecu prirodnim putem ograničava broj pokušaja ...
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 2:00 pm

histrion je napisao/la:

Točno.
Medicinska pomoć nije (po mom mišljenju) upitna kod heteroseksualnih ili lezbičnih parova kao ni kod žena koje nisu u vezi ... sve do trenutka kad ponestane novaca za pravu medicinsku pomoć ljudima kojima je ona potrebna.

Umjetna oplodnja spolno zdrave ženske bila bi prihvatljiva tek kad bi sistem zdravsta idealno funkcionirao.
dakle, kao što sam rekla, problem ili dilema moralnosti/nemoralnosti je financijske prirode..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Žužika čet svi 22, 2014 5:12 pm

čizus,,ovaj minutus ne može ni jednu temu komentirati da ne spominje Crkvu i vjeru,,,
tanuki br. 2

Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 7:57 pm

eva kant je napisao/la:
... tebi nije upitna moralnost samog čina umjetne oplodnje, nego samo to što se bračnim parovima ograničava broj pokušaja ...

... dakle, kao što sam rekla, problem ili dilema moralnosti/nemoralnosti je financijske prirode ...

Tvoja potreba prikazati me glupljim nego što jesam me zabavlja.
Vjerujem da zabavlja i tebe.
Uživaj i dalje.

p.s. - Tvoj pokušaj prikazati da je moja moralnost uvjetovana financijama je sažaljenja vrijedan.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 8:03 pm

jedino u čemu na forumu uživam je dobra diskusija..što s tobom očito nije moguće, jer se vrijeđaš ko neko dijete ako nije tako kako misliš da je..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 8:10 pm

eva kant je napisao/la:jedino u čemu na forumu uživam je dobra diskusija..što s tobom očito nije moguće, jer se vrijeđaš ko neko dijete ako nije tako kako misliš da je..Very Happy

Kao što rekoh ... uživaj i dalje.

p.s. - prevarila si se ako si očekivala da ću ti odgovoriti uvredama. Ja nisam tanuki ili damfisk.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 8:13 pm

a ne mogu vjerovati da ovo čitam..
ti si taj koji se varaš ako misliš da meni dobra diskusija znači vrijeđati. dobra diskusija je kvalitetna diskusija u kojoj prevladavaju važeći argumenti, u kojoj svaka strana pokušava na najbolji način argumentirati svoje mišljenje.

p.s.
uopće nisam pokušala ocjeniti tvoju moralnost, a kamo li je prikazati ovakvom ili onakvom, ja sam ti odmah rekla da koristiš krivi termin.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 9:14 pm

eva kant je napisao/la:
... ja sam ti odmah rekla da koristiš krivi termin.

Da, svi smo glupi ... samo si ti pametna.

Termin moralnost je koristio spomenuti profesor.
Pošto koristi riječi kojima ne poznaje značenje osjećala si potrebu podučiti me (i ukazati na njegovo neznanje).

Osim toga osjećala si potrebu pokazati da i ja koristim riječi za koje ne znam što znače.

Pa pogledajmo:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Moral
Moral određuje kako ljudsko djelovanje treba biti, a pripadnici zajednice prihvaćaju te principe kao dolične...
Moralna pravila - kada su prekršena - ne donose političke ili ekonomske sankcije. Kao sankcije nemoralnog ponašanja javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline ...

Ponovimo profesorovu izjavu: ne postoji niti jedan argument za ukidanje smrtne kazne osim osjećaja da je u ovom trenutku to moralnije.

Njegove riječi ja razumijem ovako: ljudsko djelovanje trebalo bi težiti ukidanju smrtne kazne da ne bi kasnije imali grižnju savjesti.

Moju moralnost podredila si financijama ... okretanjem mojih riječi.
Iako sam ja napisao da je trošenje novaca na lezbijku koja ne želi fukati nemoralno ako time uskratimo potomstvo nekome tko zbog bolesti ne može imati djecu.
Svi koji dopuste takvo trošenje novaca i doktor koji izvede umjetnu oplodnju morali bi imati grižnju savjesti.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 22, 2014 9:33 pm

histrion je napisao/la:

Da, svi smo glupi ... samo si ti pametna.

Termin moralnost je koristio spomenuti profesor.
Pošto koristi riječi kojima ne poznaje značenje osjećala si potrebu podučiti me (i ukazati na njegovo neznanje).

Osim toga osjećala si potrebu pokazati da i ja koristim riječi za koje ne znam što znače.

Pa pogledajmo:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Moral
Moral određuje kako ljudsko djelovanje treba biti, a pripadnici zajednice prihvaćaju te principe kao dolične...
Moralna pravila - kada su prekršena - ne donose političke ili ekonomske sankcije. Kao sankcije nemoralnog ponašanja javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline ...

Ponovimo profesorovu izjavu: ne postoji niti jedan argument za ukidanje smrtne kazne osim osjećaja da je u ovom trenutku to moralnije.

Njegove riječi ja razumijem ovako: ljudsko djelovanje trebalo bi težiti ukidanju smrtne kazne da ne bi kasnije imali grižnju savjesti.
a zašto si izbacio iz definicije rečenicu prije i rečenicu nakon? jer idu u prilog onome što sam ja tvrdila.

Moral (ćudoređe, ćudorednost) u najširem je smislu oblik društvene svijesti, skup nepisanih pravila, običaja, navika i normi koji su prihvaćeni u životu neke zajednice. Moral određuje kako ljudsko djelovanje treba biti, a pripadnici zajednice prihvaćaju te principe kao dolične i podvrgavaju im se, na taj način regulirajući međuljudske odnose. Moralna pravila nisu apsolutno važeća, već se razlikuju i vremenski i prostorno. Utoliko je pojam morala blizak pojmu etosa.

ja nisam ukazivala na njegovo neznanja, ja sam rekla da se ne slažem s njegovim mišljenjem i da je umjesto prema moralu, po meni bolje djelovati po principu humanosti.

histrion je napisao/la:
Moju moralnost podredila si financijama ... okretanjem mojih riječi.
Iako sam ja napisao da je trošenje novaca na lezbijku koja ne želi fukati nemoralno ako time uskratimo potomstvo nekome tko zbog bolesti ne može imati djecu.
Svi koji dopuste takvo trošenje novaca i doktor koji izvede umjetnu oplodnju morali bi imati grižnju savjesti.

očito si zaboravio da sam se ja složila s tim, pa ako misliš da sam tvoju moralnost pokušala prikazati kao uvjetovanu financijama, onda bi to isto važilo i za mene.

a očito je i da pričamo različitim jezicima.
(nemoj ovo shvatiti doslovno)
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen čet svi 22, 2014 9:37 pm

Nije sve crno-bijelo.
I među lezbijkama ima bolesnih osoba koje ne mogu normalno zanijeti. Takvima bi, samo zato što su deklarirane lezbijke, bio odbijen zahtjev iako njima fuk, kao ni bolesnim heteroseksualkama ništ ne pomaže.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 10:22 pm

Jørgen je napisao/la:
Takvima bi, samo zato što su deklarirane lezbijke, bio odbijen zahtjev iako njima fuk, kao ni bolesnim heteroseksualkama ništ ne pomaže.

Ne.
Zahtjev bi bio odbijen jer nisu dovoljno dugo pokušavale zatrudnijeti.

Parovi koji žele medicinsku pomoć moraju najprije dokazati da su dovoljno dugo pokušavali ... tek tada napraviti će im sve potrebne pretrage da bi otkrili razlog neplodnosti.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen čet svi 22, 2014 10:25 pm

histrion je napisao/la:

Ne.
Zahtjev bi bio odbijen jer nisu dovoljno dugo pokušavale zatrudnijeti.

Parovi koji žele medicinsku pomoć moraju najprije dokazati da su dovoljno dugo pokušavali ... tek tada napraviti će im sve potrebne pretrage da bi otkrili razlog neplodnosti.
4 pokušaja su dostatna i za hetero i za homo. Komu nije uspjelo iz 4 puta, niti neće.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 22, 2014 10:40 pm

Jørgen je napisao/la:
4 pokušaja su dostatna i za hetero i za homo. Komu nije uspjelo iz 4 puta, niti neće.

Osobno znam par koji je godinama pokušavao prirodnim putem - bez uspjeha.
Pa su iskoristili sve mogućnosti oplodnje uz medicinsku pomoć (na račun zdravstvenog osiguranja) - bez uspjeha.
Sami su platili još jedan pokušaj oplodnje u epruveti (6 oplođenih jajnih stanica su joj usadili) - bez uspjeha.
Pa su usvojili napuštenu dvogodišnju curicu.
Tri mjeseca nakon što je mala došla u kuću ona je zatrudnijela (i rodila sina).
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen čet svi 22, 2014 11:09 pm

I moj susjed je tako posvojio curicu nakon što su prestali pokušavati, a onda je zatrudnila i ispalo da nosi blizanke. Nisu mogli nijedno a sad imaju troje, presretni su.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant pet svi 23, 2014 6:07 am

pa nisu takvi slučajevi rijetkost, eto i ja u široj obitelji imam isti takav primjer. vjerojatno nakon što par posvoji dijete popusti i psihološki pritisak i napetost, pa se dogodi i trudnoća prirodnim putem.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by minutus sub svi 24, 2014 8:52 am

Jørgen je napisao/la:Jest i biti će još dugo, no crncima su priznata prava i to je bio velik korak naprijed.
Isto treba omogućiti i homoseksualcima, a da s donošenjem zakona homofobije neće nestati, to je, vjerujem, jasno.
kad sad pišeš o pravima i priznanju crnaca kao ljudima, kao i kod homofoba, razliku su konstruirale judejske bande nasilnih razbojnika i luđaka, koji su osvojili ili se proglasili državama, da bi u slijedu "legalno" zadovoljili svoju pohlepu i koristoljublje Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Zwei_saecke-2
pod ciničnom izlikom dobročinstva, u prvom redu i kao najagresivniji kršćani.
ku klux klan je također nastupao i to potajno čini u stilu pubertirajućih teenagera kao društvo u haljama, s križem kao simbolom pripadnosti kršćanskim razbojnicima, da bi u družini iživljavao psihičke smetnje svojih članova.
također se ne radi o koraku naprijed, nego o koraku natrag, ka predkršćanskom rimskom, persijskom, egipatskom carstvu, gdje roba nije odredila boja kože, nego društveni/privredni status. ovo s degradacijom proizvoljno izabranih skupina ljudi je samo kršćanski vjeronauk, koji sam promovira i za sebe zahtijeva nadležnost, pravo, kontrolu i patent nad istospolnim zajednicama. pa crkva sama manipuliras djecom, što drugim istospolnim zajednicama želi zabraniti. - i to s poznatim metodama (biskup utvrđuje, proglašava i poziva na provođenje božje volje) iz visine crkvene govornice, kojima svoje vjernike pretvara u obične nasilne kriminalce.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by minutus sub svi 24, 2014 9:22 am

propaganda conchite, uostalom, je zakulisni projekt novog pape. on polako priprema teren za nastupanje crkvenih kadrova bez maske.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by m sri svi 28, 2014 10:53 am

ma sve ima veze sa KC ...
pa čak i tamo neki lik koji je samo dobar markentinški trik ..
mislim stvarno ....

da , upravu si to je djelo pape !
i katoličke crkve .......

sveta končita
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty14 / 99914 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Lady with hat sub svi 31, 2014 9:18 pm

Nemam ništa protiv njega,okej je lik.Bole ga dupe šta će reći ostali,gura svoj fazon.Lajk za njega.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Lenica sri lip 04, 2014 12:24 pm

histrion je napisao/la:Kako bi vi nazvali pobjednika ovogodišnjeg Eurosonga?

Ja mislim da je Austrija slanjem umsko hendikepirane osobe na takmičenje učinila korak dalje u uključivanju osoba s invaliditetom u društvo.

Hvale vrijedan potez.

ne znam zasto si toliko strog? Very Happy
meni je Conchito simpatičan, premda je transvestit, ajd o.k to nije
lijepo, al u nikoga se ne dira,
kad smo već kod takmičenja pjevača/ica, ima neloš glas..

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 7:24 pm

Ovaj Wurst je odlican prikaz izopacenog društva i svih njegovih vrijednosti.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Prop čet lip 05, 2014 12:05 pm

Kapetan je napisao/la:Ovaj Wurst je odlican prikaz izopacenog društva i svih njegovih vrijednosti.

Meni su osobno bolji prikazi izopačenog društva persone ko Linić, Karamarko, Bozanić, pa zvjezde i zvjezdice koje se slikaju s litrama vode i porukama "Pomozimo Slavoniji", pa falš umirovljenici koji su radno sposobni, ali radije na prevaru uzimaju pare koje troše na kladionice, pive i puno li ga mozgaju i mozgaju... Pa tek Borasi i slični njemu o kojima se tek litanije mogu pisati.

A ovaj Wurst? Bradonja koji se oblači u haljine i piva malo? Bezopasno čeljade, nit škodi sebi, a bome ni meni.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty108 / 999108 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 22 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.