Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by tanuki on pon sij 06, 2014 10:19 am

jebala vas kristina,
kad sam imao 25  g.
za mene se  nije znalo dva mjeseca gdje sam.
a ova se ne može izgubiti ni na dva dana i odmah  panika!
takva  jebivjetrovka  neće  biti  silovana i ubijena poput one  djevojćice  u  slućaju  paravinja,  prije će ona nekog  silovati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gabriel on pon sij 06, 2014 10:23 am

FALKON 2 je napisao/la:Ne godovorim o ona dva dana, nego o ovme nakon ta dva dana ...
A valda je taj tvoj pouzdani izvor držao sviću dok se ona jebala ...
:lol
vidio ju je sinoć u kući preko puta svoje, u toj kući je kristina provela svo vrijeme od "nestanka" do pojavljivanja u policiji i nakon toga, danas je dečka otpratila na avion i poslje tog ide kod odvjetnika, btw, veli da ima punjač za mobitel sa bežičnim kablom, ko izet fazlinović.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon sij 06, 2014 11:17 am

Tteba sad na fejsbuku pokrenut grupu "Pomozimo Kristini da osuši mobitel".

Sirota naša Kike... To su joj sigurno srbočetnički jugokomunistički udbaši skvasili mobitel
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pon sij 06, 2014 1:43 pm

Samael je napisao/la:
vidio ju je sinoć u kući preko puta svoje, u toj kući je kristina provela svo vrijeme od "nestanka" do pojavljivanja u policiji i nakon toga, danas je dečka otpratila na avion i poslje tog ide kod odvjetnika, btw, veli da ima punjač za mobitel sa bežičnim kablom, ko izet fazlinović.

Pa kako onda nije zvao policiju da javi di se nalazi ista, nego sad se sjetio reći di je bila???

FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon sij 06, 2014 3:21 pm

Ma taj lik je sigurno udbaš, velikosrbin i jugonostalgičar, pa umjesto da je odmah izvjestio hrvatske redarstvene vlasti o lokaciji mlade domoljubne aktivistice i time okončano agoniju u kojoj su dva dana i dvije noći probdjeli svi pravi Hrvati, katolici i domoljubi, on zlonamjerno biznatinski širi okolo sotonske laži o tome da je nevina djeva i simbol čistog hrvatskog domoljublja zgriješila spolno općeći cijelu noć.

Sramota. Tako postupiti može samo jalnuški diletant, soroševski plaćenik i genetski neprijatelj Hrvatske. Taj je lik sigurno fakultetski obrazovan, jer samo zlotvor sa fakultetskom diplomom može toliko mrziti Hrvate a voljeti Srbe.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel on pon sij 06, 2014 3:29 pm

FALKON 2 je napisao/la:

Pa kako onda nije zvao policiju da javi di se nalazi ista, nego sad se sjetio reći di je bila???

možda zato što nije znao, možda nije svaki dan kod istog susjeda u stanu, znaš li ti u svako doba dana tko je kod tvog susjeda u kući?
ja neznam, niti vodim račun o tome, a znam da je i kod tebe tako.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on pon sij 06, 2014 3:35 pm

Ma šta mu se pravdaš, šta ti je...

Šovinistima se pravdaš zbog toga šta je tvoj susjed vidio tu bezobraznu glupaču kako izlazi iz nečije kuće nakon jebačine...

Daj, urazumi se...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pon sij 06, 2014 3:45 pm

Samael je napisao/la:
možda zato što nije znao, možda nije svaki dan kod istog susjeda u stanu, znaš li ti u svako doba dana tko je kod tvog susjeda u kući?
ja neznam, niti vodim račun o tome, a znam da je i kod tebe tako.

hehe nemaš ti pojma tko sma ja i šta sam ja ... veliki um iz Splita damsfik ti je objasnio sve ...  klanjanje 
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel on pon sij 06, 2014 4:11 pm

FALKON 2 je napisao/la:

hehe nemaš ti pojma tko sma ja i šta sam ja ... veliki um iz Splita damsfik ti je objasnio sve ...  klanjanje 
očito
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]