Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motiv fotografiranja: Portreti

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty Re: Motiv fotografiranja: Portreti

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 12:53 pm

Obje su lijepe, šteta da nisi mogao sudjelovati.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty Re: Motiv fotografiranja: Portreti

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 1:06 pm

Jørgen je napisao/la:Obje su lijepe, šteta da nisi mogao sudjelovati.
MENI NIJE ŽAO!
rezonski sam eliminiran sa foruma,
meni nije je žao, ali mi je žao da ti više ne želiš učestvovati na natjecanjima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 1:14 pm

Imaš lijep, velik opus pa se možeš poigravati s amaterima.

Zapravo ne vidim svrhu natjecanja. Sve što ufotkamo, pod uvjetom da vrijedi, postavljamo na teme. Meni je to dostatno.

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 1:37 pm

Jørgen je napisao/la:Imaš lijep, velik opus pa se možeš poigravati s amaterima.

Zapravo ne vidim svrhu natjecanja. Sve što ufotkamo, pod uvjetom da vrijedi, postavljamo na teme. Meni je to dostatno.
ali ako voliš fotografiju barem malo kao i ja onda je moraš podržavati i motivirati!
ako ti više ne želiš učestvovati u natjecanju ondane vidim razlog da bi ja trebao učestvovati!
vidi jorgenu, meni pobjeda nije bitna, jer imam dobar opus i na svaku temu mogu odgoriti i snMiti novu fotku, ali volim fotografiju pa mi je utoliko draže što su e na toj temi pojavili kvalitetni učesnici koje podržavam i klANJAM IM SE!
među ostalima primjetio sam i tebe kao jako dobrog i u očekivanju tog sudjelovanja u unpređenju fotografije na ovom forumu, ti si se javio kao uvređena pićkica sa tvrdnjom da više ne želiš učestvovati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 1:41 pm

tanuki je napisao/la:
ali ako voliš fotografiju barem malo kao i ja onda je moraš podržavati i motivirati!
ako ti više ne želiš učestvovati u natjecanju ondane vidim razlog da bi ja trebao učestvovati!
vidi jorgenu, meni pobjeda nije bitna, jer imam dobar opus i na svaku temu mogu odgoriti i snMiti novu fotku, ali volim fotografiju pa mi je utoliko draže što su e na toj temi pojavili kvalitetni učesnici koje podržavam i klANJAM IM SE!
među ostalima primjetio sam i tebe kao jako dobrog i u očekivanju tog sudjelovanja u unpređenju fotografije na ovom forumu, ti si se javio kao uvređena pićkica sa tvrdnjom da više ne želiš učestvovati!
I ja volim fotografiju, zato sam i odustao.

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 1:57 pm

Jørgen je napisao/la:
I ja volim fotografiju, zato sam i odustao.
zašto i gdje,?
još uvijek nemamo rezultate posljednjeg natjecanja koji opstoji zahvaljujući evinom entuzijazmu!
na žalost ja nisam mogao učestvovati, jer sam bezobrazno eliminiran sa foruma:
bit ću ponovo dosadan:
For the reason : Postanje sadržaja neprimjerenog drugim forumašima,
ali natjecanje je preljepi vid za unapređenje fotografije!
nije mi jasan tvoj rezon i motiv da se povučeš sa natjecanja!
da možeš se strašno uvrijediti ako te ponovo pošaljem u pičku materinu i to ćeš mi natrljati na nos,
ali ako odustaneš,onda si ti taj koji je bezobrazan i ne zavređuješ pomirišati tu pičku u koju sam te poslao!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 2:15 pm

tanuki je napisao/la:
zašto i gdje,?
još uvijek nemamo rezultate posljednjeg natjecanja koji opstoji zahvaljujući evinom entuzijazmu!
na žalost ja nisam mogao učestvovati, jer sam bezobrazno eliminiran sa foruma:
bit ću ponovo dosadan:
For the reason : Postanje sadržaja neprimjerenog drugim forumašima,
ali natjecanje je preljepi vid za unapređenje fotografije!
nije mi jasan tvoj rezon i motiv da se povučeš sa natjecanja!
da možeš se strašno uvrijediti ako te ponovo pošaljem u pičku materinu i to ćeš mi natrljati na nos,
ali ako odustaneš,onda si ti taj koji je bezobrazan i ne zavređuješ pomirišati tu pičku u koju sam te poslao!
Prestani tanuki, rađe postavljaj fotke uz manje priče.
Neću ti natrljati nos, moš me psovati kad god ti se sprdne.

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Mmagtxaorjtyyzvr63a4

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 2:17 pm

jako dobra fotka,
dali smijem napraviti korekcije hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 2:22 pm

Izvoliš.

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 2:40 pm

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 2j499c0
eto izvolio
sam!
što me je prvo zasmetalo na ovoj fotki
nepotrebni  djelovi
ali da puno ne filozofiram, mislim
da bi  fotka  ovako bila puno bolja!
ako misliš da nisam u pravu onda ti obrazloži svoj stav:
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 2:42 pm

ida stavio bi jai okvir, ali to bi bilo previše  bezobrazno i prevše u mom  stilu!
ali sve u svemu fotka je jako dobra i ja ti se zahvaljujem što si je podjelio s nama!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 3:09 pm

Posve si u pravu oko intervencije, oni kablovi su bili suvišni.
Okvir još nigdje nisam stavljao, ne znači da ne budem za neke specifične sadržaje, ovdje ga ne trebam.

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 6:22 pm

osim reza kojeg si prihvatio, ja sam se malo poigrao i sa gamom, pa se liku prepoznaje i faca!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri svi 28, 2014 6:26 pm

i da jesam malo prekurio pozadinu, što bi mi eva jako zamjerila, ali za bolju intervenciju morao bi potrošiti više od 10 sekundi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sri svi 28, 2014 7:09 pm

tanuki je napisao/la:osim reza kojeg si prihvatio, ja sam se malo poigrao i sa gamom, pa se liku prepoznaje i faca!
O da, bolje je ovako, faca je bila u sjeni. Di je moje plavo nebo..?! sw6

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on sub svi 31, 2014 10:32 am

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Xz6j316hjyyvxczftshh

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by GMan on pon lip 02, 2014 7:33 pm

Kewl Jorgen. smajlić

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 14295677546_8c3f0dd3dc_z
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Jørgen on pon lip 02, 2014 8:23 pm

Hvala smajlić

Gdje ti pronađeš sve te leptire i kukce?

Jørgen
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by GMan on pon lip 02, 2014 8:39 pm

Ovaj leptir je stalno dolazio k meni i ostalim frendovima na Jarunu.
A ostale kukce nađem bilo gdje ustvari, imaš ih i u svom vrtu.
Nema tu neke znanosti. Very Happy
GMan
GMan
Junior
Junior

Registriran/a : 29.11.2013
Broj postova : 566
Reputacija Reputacija : 174
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty15 / 99915 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon lip 02, 2014 8:45 pm

odličan portret gman, prijavljuj se na natjecanje, imaš fotki za osvajanje prvih mjesta!

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by phoenixos on ned lis 18, 2015 9:10 pm

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 20906710338_d55e7feeff_c_MG_7360 by Daniel Dobrosavljević, on Flickr
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto lis 20, 2015 7:28 pm

divna slija

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by phoenixos on uto pro 15, 2015 6:05 pm

malo igranja sa blicem i softboxom  doma ...  

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 23764556575_6ed980c22e_c

Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 23383273749_c69fc2472a_c
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: Portreti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by RobinUd on uto pro 15, 2015 9:13 pm

Bijah par puta u iskusenju, da i ja "zalijepim" koju slicicu.
Pa sam svaki puta odustao.
Kod samozvanih "strucnjaka" ne bi vjerojatno prosla ni najveca imena svjetske fotografije.

Moje poimanje uspjesne fotografije je "hvatanje trenutka".
U trenutku, kad zazelim "zamrznuti" taj dogadjaj, vazna mi je dinamika, namjera, izraz lica, misao... sta ja znam sta sve.... a najmanje misljenje (vec spomenutih) "strucnjaka".

Od prikazanih radova, temu (portreti) zadovoljavaju tek dvije zadnje fotografije.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1739
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 67
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto pro 22, 2015 9:27 am

RobinUd je napisao/la:Bijah par puta u iskusenju, da i ja "zalijepim" koju slicicu.
Pa sam svaki puta odustao.
Kod samozvanih "strucnjaka" ne bi vjerojatno prosla ni najveca imena svjetske fotografije.

Moje poimanje uspjesne fotografije je "hvatanje trenutka".
U trenutku, kad zazelim "zamrznuti" taj dogadjaj, vazna mi je dinamika, namjera, izraz lica, misao... sta ja znam sta sve.... a najmanje misljenje (vec spomenutih) "strucnjaka".

Od prikazanih radova, temu (portreti) zadovoljavaju tek dvije zadnje fotografije.
Znam da me cimaš prijatelju, ali zar je moguće da odustaješ zbog samozvanih "stručnjaka" ( a time misliš na mene) i ne stavljaš svoje uratke bojeći se kritike od samozvanih stručnjaka?
moje mišljenje da je svatko stručnjak koji je spreman napraviti analizu fotografije i objasniti svoje stavove a ne samo reći ovo mi se sviđa a ovo ne;
poput tebe:
"zadovoljavaju tek dvije zadnje fotografije"
zanima me po čemu to zadovoljavaju tek dvije zadnje fotografije?
slažem se da bi po mišljenju šalterskog "stručnjaka" mogle biti prihvatljive za osobni dokument, ali po tvom poimanju uspješne fotografije je "hvatanje trenutka" a po tom kriteriju ima daleko boljih fotki od posljednje dvije:
pa me zbunjuje antagonizam tvojih tvrdnji !

imaj muda prijatelju postaj svoj autorski rad bez straha kako će ga tretirati "samozvani" stručnjaci na ovom našem malom forumu jer se može diskutirati samo o nečemu što je pokazano a ne o nečijoj namjeri da nešto pokaže !
na ovom našem malom forumu sa svojim znanjima o fotografiji želio sam samo biti korektiv i potaknuti autore da uče fotografiju.
Na ovom našem malom forumu bilo je autora koje nemam što naučiti, već upravo suprotno; učiti se od njih,ali oni nisu bili predmet mog zanimanja već upravo oni koji postaju dobre fotke a tvrdoglavo odbijaju edukaciju o fotografiji poput Histriona npr.
ali znam ,poput mene , ljudi koji ulaze u godine su vrlo sujetni!
na ovom našem malom forumu pokušavao sam ukazati na fotografiju kao oblik komunikacije, jer kaže se da slika govori više od tisuće riječi i to je bilo poprilično uspješno u zenitu ovog foruma, ali kao što sam predvidio, nositeljica ovog foruma izgubila je interes za vlastiti forum, a počelo je sve onog trenutka kada se zatvorio forum za sve slučajne namjernike!
ovaj forum je definitivno mrtav na kojeg navraćamo definitivno samo iz nostalgije;
i da ništa ne bi promijenilo ni da ti sada izazvan na ovaj naš mali forum "zalijepiš" koju sličicu jer je game over i ovaj post je namijenjen isključivo tebi i moram ti reći da je bilo zanimljivo čitati tvoje postove, bio si zanimljiv forumaš i žao mi je što te gubim, nedostajat ćeš mi poput Eve, Histriona, Gabrijela , Damkiksa, koji su na ovom forumu znali napisati nešto više od prostoproširene rečenice! Nesretan pozdrav
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]