Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty Re: Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista

Postaj by tanuki on čet stu 21, 2013 10:49 am

histrion je napisao/la:Postoji jedno brdo ... dva puta vode na vrh ... jedan strm i opasan preko sjeverne stijene ... i jedan asfaltom zaliven preko južnog obronka kroz polja i šume.
Jednog su se dana ... 20 godina nakon što su zajedno završili školu ... na vrhu sreli nekad dobri prijatelji.
Jedan je krenuo prije svita preko stijene ... drugi je na vrh došao cestom u novom autu.
Izlazeći iz auta onaj drugi reče: 20 se godina nismo vidjeli iako živimo u istom gradu ... i gle ... danas se sretnemo na istom brdu.
Onaj mu prvi odgovori: Ne bih se složio ... sretali smo se mi u gradu ... a danas ti i ja nismo na istom brdu.
+ ovo je lijepa priča;
skoro mi je promaknula
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty Re: Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista

Postaj by histrion on čet stu 21, 2013 11:26 am

tanuki je napisao/la:
... ti si mu preporučio  nekakvu knjigu  o  alpinizmu, a bilo bi bolje da obiđe  nekakvu planinu pa  da  poslje toga ...

... pa si odlučio  opaliti mi pljusku,
ok prihvačam!  Very Happy
Put nije knjiga o alpinizmu!
To je knjiga koju je napisao alpinist. Knjiga o smislu života. Knjiga o strahovima i dilemama s kojima se susreće svaki alpinist.
O drugom dijelu ove tvoje prve rečenice napisati ću kasnije malo više.

Izgleda da je pljuska bila korisna. Ne moraš mi je vratiti. Smile 2
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet stu 21, 2013 12:01 pm

histrion je napisao/la:Put nije knjiga o alpinizmu!
To je knjiga koju je napisao alpinist. Knjiga o smislu života. Knjiga o strahovima i dilemama s kojima se susreće svaki alpinist.
O drugom dijelu ove tvoje prve rečenice napisati ću kasnije malo više.

Izgleda da je pljuska bila korisna. Ne moraš mi je vratiti. Smile 2
niti ne namjeravam, ali često se događaju verbalni nesporazumi, pa čak i u dobroj namjeri!

i rado bi pročitao i tu knjigu koju preporučaš;
eto meni je jedna od boljih knjiga, putopis reinholda messnera:
mount everest! stvarno sam uživao u toj knjizi

ali eto , ma koliko si bio ljut, dati odgovor na temu fotografija i glupo pominjanje zebri? pretpostavljam da ćeš se i ti sam opovrgnuti zbog tih glupavih tvrdnji!
ukazao mi jesi na moju pušionu, ali bio bi šokiran da stojiš iza tih tvrdnji Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet stu 29, 2013 2:34 pm

Googlala sam sada što je alpinizam, više mise sviđa alpinizam nego planinarenje jer djeluje uzbudljivo.

Mislim da za to treba imati muda.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on pet stu 29, 2013 3:09 pm

Neu je napisao/la:
... što je alpinizam ...
Postoji alpinizam i ALPINIZAM

Za ovo (mislim na ovaj film) nije dovoljno imati jaja ... moraš biti prilično lud.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet stu 29, 2013 3:10 pm

To s videa se meni sviđa.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Alpinizam - iskustva forumaša-alpinista - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]