Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na čemu se najviše pada na vozačkom?

+8
Iron Man
nikolina
tanuki
eva kant
histrion
Gabriel
FALKON 2
Neu
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Neu pet stu 08, 2013 7:19 pm

Jel? Zašto?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Gost pet stu 08, 2013 7:19 pm

@Samael

Kako si se uspio provuci toliko godina bez formalnih papira ? sw2

I da, sretnik si.....kako damfisk kaze, nedaj Boze da si imao nesrecu,
instantno bi bio proglasen kriminalcem makar cak i nije nuzno morala biti tvoja krivnja.

Sad si legalan gore 


Zadnja promjena: Kapetan Kirk; pet stu 08, 2013 7:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Neu pet stu 08, 2013 7:22 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:@Samael

Kako si se uspio provuci toliko godina bez formalnih papira ? sw2 
Muger ti je to... kesek 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by damfisk pet stu 08, 2013 7:35 pm

Neu je napisao/la:Jel? Zašto?
Pa zato šta se zbog toga ide u zatvor, zaboga... :faceklanjanje: 
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Gabriel pet stu 08, 2013 9:34 pm

Neu je napisao/la:znam jednog lika iz bakina sela, uopće nam vozačku a svaki dan vozi i na more ide i tak
vozio sam i ja skroz i vozio sam sve, od motora, traktora do auta i kamiona i nikad (srećom) nisam imao problema, ali kao što dečki kažu, da sam imao udes jebo bi ježa u leđa
Kapetan Kirk je napisao/la:@Samael

Kako si se uspio provuci toliko godina bez formalnih papira ? sw2 
malo srećom, malo umjećem Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Prop pet stu 08, 2013 9:47 pm

Neu je napisao/la:Na čemu se najviše pada na vozačkom?
Jeste li vi pali i ako jeste na čemu?

Prošao iz prve, ali iz priče sitnica koja zna zajebati ljude je provjera mrtvog kantuna - tri puta ne baciš oko i najeba si...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by ŠANANA ned pro 01, 2013 6:45 pm

Evo kumić nedavno pao na ispitu, a pazi razlog, previše je provjeravao mrtvi kut...ajme gluposti smajlić

Ja sam sve polagao od prve, neznam kako je to pasti na vozačkom!
ŠANANA
ŠANANA
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 402
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by tanuki ned pro 01, 2013 7:06 pm

ŠANANA je napisao/la:Evo kumić nedavno pao na ispitu, a pazi razlog, previše je provjeravao mrtvi kut...ajme gluposti smajlić

Ja sam sve polagao od prve, neznam kako je to pasti na vozačkom!
e sad što se on opravdavao da je pao zbog provjere mrtvog kuta to vjerojatno ne stoji!
bio je nesiguran!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by rider331 ned pro 01, 2013 10:19 pm

Ja sam prošao iz druge vožnju B kat. A izašao sam na ispit sa negdje 15 školskih sati vožnje. U stvari nisam ni bio na poligonu jer sam već znao vozit auto i to bez po muke. Ali jbg bacilo me jer sam ne znam zasmetao nekoj budali koji je vozio 200 na cesti s prednošću prolaza, a ja sam skretao lijevo i naravno, bio mi je neki ogroman kombi parkiran na trotovaru, i nisam vidio ništa. I kako sam se dao naprijed da vidim ima li koga od lijevo, nije bilo nikoga ni lijevo ni desno, nabijem gas pustim faking kvačilo i prođem a taj kreten od lijevo mrvicu zakoči zbog mene i nastavi. I kažu mi ona dva prasca iza da sam pao. A parkirao u milimetar, vozio savršeno. Čak je moj instruktor poludio na ove za ispit. Mamicu im.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Na čemu se najviše pada na vozačkom? - Page 2 Empty Re: Na čemu se najviše pada na vozačkom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.