Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

+10
Jakovina
zbracun
rider331
THUNDER_DINIX
histrion
duje0203
eva kant
damfisk
nikolina
Neu
14 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by THUNDER_DINIX sri lis 16, 2013 4:01 pm

Malo dijete nema 15 godina Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Neu sri lis 16, 2013 4:01 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:Malo dijete nema 15 godina Very Happy
Bez obzira, ne bih kupila djetetu telefon od 1000 eura, ne bi ni sebi, ne bi ni njemu. To je obično rasipanje lovom.

Radije bih ga za te novce odvela na skijanje, ljetovanje i sl.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by THUNDER_DINIX sri lis 16, 2013 5:07 pm

koji to mobitel košta 1000 eura?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina sri lis 16, 2013 5:24 pm

duje0203 je napisao/la:Nije jednostavan i ti o njemu očito nemaš pojma čim ti je skupa roba i telefon uvjet za ruganje siromašnijima.
ok sad će teta nikolina da ti pojasni može Wink

uzimamo u obzir djecu do 18god., jel starija djeca iliti dečki/cure  koji su punoljetna već bi trebali imati usadite neke stvari u svojoj glavi...
znaći da bi djete postalo snob i da bi se rugalo nekome trbaš mu dati motiv....
znaći ako je  njemu sa 11 god.pa na dalje znaći u pubertet ulazi .... kupim iPhone i nosi hlaće od 500kn,jakna od 500kn majica nije ispod 300kn ,patike od 700kn i tako dalje....
znaći daješ mu poticaj da se iskazuje u školi među djecom..
to je ok, možeš zašto ne mu to priuštit ,ali s time riskiraš da će da se počme doslovno kurčit po školi kako on ima ovo ,ono  znaći stvaraš od njega snoba.....a oni koji nose odjeću jeftiniju smatrat će manje vrijednim i na sebe navuči prijatelje koji ga neće trebati radi njega već radi imovinskog stanja ,znaći radi koristi...to želiš svom djetetu priuštiti?
ok ,ti svom priušti ,ja bogami neću...
ima da nosi hlače od 100kn koje su isto dobre ko one od 500...
a mob može zaboraviti dok ne bude srednja škola,i to neće biti nikakav skupi ,koji će joj klinac da se hvaliti kakav ima mob. i da se slika po wc i kaći svoje slike po fejsu ma da...
prošetaj malo po fejsu,pogledaj te klince ?
jel to tebi normalno?
meni nije ...dok su kod mene mob. skuplji od 1000kn dobiti tek kada zarade svoju plaču,ja im neću kupit,ne zbog toga da tjeram neki nat,već ne želim da misle da ih stvari čine čovjekom,a ne karakter i ponašanje ....
a bogami i tako skupa roba mogu je zaboraviti..
i moj je oramr pun robe ,najskuplja mi je haljina 200kn ,hlaće 100kn ,majice ma ne znam da je koja skuplja od 100kn i opet sam uvijek lijepo obućena...
možda ne znam odgojit djecu,možda sam kreten što neću da im priuštim skupe stvari,glupača,ali jbg neće oni meni biti ti koji će se isticati  materijalno,neka se izdišu iznad drugih po ponašanju i po ocjenama ,neka nešta postanu u životu ...da budu ČOVJEK u pravom smislu rijeći ,a ne da gaze one ispod njih...ja pristajem na to da sam onda sve to što je gore navedeno...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina sri lis 16, 2013 5:32 pm

damfisk je napisao/la:
Šta tebe peče guzica je li ja psujem ili ne?

Ako mi se beštima, ja ću beštimat, i šta tebe boli kurac za moje bore.
koji je tebi klinac damfiks,jebote ti ni za zajebanciju ne znaš....
sorry ja zaboravila da si ti stari ćiko ,pa da samo ozbiljno pričaš Wink


nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by duje0203 sri lis 16, 2013 5:55 pm

nikolina je napisao/la:ok sad će teta nikolina da ti pojasni može Wink

uzimamo u obzir djecu do 18god., ... etc.
Prije svega ću reći da poštujem tvoj stav i način na koji odgajaš djecu.
Imaš pravo na svoj stav kao i ja na svoj.

Tema je pogrešno startana s presudom u naslovu, čemu je neu sklona (ljudi koji bacaju pivo su majmuni, bogati starci rade sranja etc.) Trebala je postaviti pitanje auditoriju, što mislite o ljudima koji...etc, da bi se ostavilo prostora za drugačije mišljenje.

Floskula "bogati snobovi" koju neu koristi, ne drži se. Bogat čovjek nije nužno snob, snob nije nužno bogat. To je jednostrano gledanje, kao kad bi napisala da je silovateljima jedini motiv seksualni užitak.
Stvari nisu tako jednostavne.

Ti svojima ne kupuješ skupu robu i telefone da ne bi sprdali siromašnije od sebe.
Što ćemo s djecom koja sprdaju drugačije od sebe?
Konkretno mojeg klinca zbog nošenja naočala.

Možeš li skužit da je stvar u odgoju, a ne u skupoći odjeće i mobitela?
Dobro odgojeno dijete neće sprdati nikoga, neodgojeno dijete će sprdati svakoga.
Neće ga skupi mobitel potaknut na sprdanje jer je odgojeno u načelu da se ljude ne treba sprdati.
Ako ti je dijete sklono sprdanju i gaženju drugih i ti to odgojem nisi uspjela iskorjenit, on će i u jeftinim kineskim hlačama naći koga će nasprdat i tlačit.

duje0203
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.08.2013
Broj postova : 180
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 105
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina sri lis 16, 2013 6:03 pm

Ok,možda je tema krivo postavljena ,ali ja i dalje tvrdim da djetetu ako daš ama baš sve ,od njega možeš napravit snoba...
A što se tiće tvog sina,vjeruj mi da znam kako ti je i moju su curici se rugali radi zubi i znam šta je prolazila,a i ona sama...tako da vjerujem da neće se rugat nikome,a i kad bi i ja je čula pa dobila bi kaznu samo tako ,da ne bi joj više nikada palo na pamet....ali tu djeca su najmanje kriva ,jel mali su odakle oni znaju šta je šta? oni jednostavno nemaju odgoj...
možda griješim u odgoju ,možda ne ...znat ću za koju godinu kada odrastu.....
a do tada držat ću se svojih stajališta što se tiće nekih stvari....
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by duje0203 sri lis 16, 2013 6:19 pm

Stvar je u tome da će malo tko dati djetetu "ama baš sve", ali da ću ga kao roditelj lijepo obući (i skupo, jer lijepo i kvalitetno je uglavnom skupo), to hoću.

Mobiteli od tisuću eura su nekakva neuina fiksacija; za 150-250 EU mob ima sve što djetetu (a i nama matorima) treba.

Ima još jedan aspekt problema kojeg nitko nije spomenuo: bogati ljudi koji se rastave, ostave dijete kod jedne od baba i odu svojim putom, ili u novi brak, ili u lagodan život bez obveza.
Takvi ljudi su skloni zatrpavanju djeteta skupim nepotrebnim poklonima, ljetovanjima, ogromnim džeparcem etc, a skloni su i takmičenju tko će mu dati više i skuplje (tko potroši više na dijete taj ga više voli).
Oni to rade iz osjećaja krivnje (dao sam mu sve, dao sam mu što malo koje dijete ima, ne može reći da ga ne volim).

To je situacija u kojoj se ljubav/poštovanje kupuje novcima.

Takva djeca su duboko frustrirana i nesretna, ali čak ni ona ne sprdaju druge jer im u biti nije stalo do svega što dobiju, trebaju ljubav koju nažalost ne mogu dobit.

duje0203
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.08.2013
Broj postova : 180
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 105
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by rider331 sri lis 16, 2013 6:49 pm

Neu je napisao/la:Roditelji k oji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja...

Baš gledam, puno djece dobije sve od staraca, hoćete od tehnike i tehnologije, pa do najskuplje odjeće... Čemu to?
Nemam pojma što odgovoriti, ono valjda ovisi kakav je roditelj. Omogućiti djetetu normalan život je valjda dovoljno... :)A ako mu daš skupu oblekicu i najnoviji mobitel... kad odraste htjet će najnoviji audi od 500 konja i stan od 200 m2 smajlić(valjda?!?) Cura kao u prići svako malo druga, jer ona prije su dosadile više...  Onda će sa 20 god imati sve, firmu novac smajlić pa ga neće veseliti ni novi auto ni stan pa će mali izlaziti po klubovima u novom audiu smajlić zamijeniti dan za noć .. odjebat će starce jer.. koj će mu oni k govorit što će on i kako...  i onda će skužit da ga stvarno više ništa ne može iznenaditi ili razveseliti pa će se počet drogirati :)o da.. to iznenadi i problemi samo odoše u papar sve super itd...  i postanu ovisni i teeeeško se skidaju. A vidi mi redosljeda majke ti.. :)koliko para toliko problema.. kažu neki pojedinci sad jel tako ili ne.. nisam nikad imao milijune pa ne znam...

ali ima iznimki iz booogatih obitelji naravno.. žive lagodno i imaju obitelji svi se slažu.. vozaju skupe aute.. zašto ne.. pare su da se troše smajlić super smajlić

Zločesti osmijeh

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by zbracun sri lis 16, 2013 7:17 pm

Bez puno mudrovanja, djetetu treba davati samo ono šta mu je potrebno, ovisno o uzrastu. Stvar je u tome da mu se od tehnikalija da ono šta vrši funkciju kao i neki skupi model, jer davanje novca na nešto šta je nekoliko puta skuplje a zapravo ne vrijedi je inače karakteristika snobova. I kako je rečeno, snobovsko ponašanje nije rezervirano samo za bogate.
Ako djetetu treba mobitel da se može javiti roditeljima kada treba, onda mu je dovoljan i onaj od 150 kn. Natjecanja među djecom, čije je nešto skuplje, nije isprika da se djetetu kupuju skupe stvari. Ni od odjeće i obuće, ni od tehnikalija. Tehnikalije brzo zastarjevaju, tako da će za nekoliko mjeseci djete tražiti novi model za koji se plati preko 5000 kn, a odjeću i obuću prije preraste, nego šta stigne iskoristit.
Primjera ima puno, samo treba razmislit šta u to sve može ući.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Neu sri lis 16, 2013 9:14 pm

Rideru, lijepo napisano. Friends gore Like 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by eva kant sri lis 16, 2013 9:58 pm

ma to je temeljeno na pretpostavkama..može biti, ali i ne mora..
imamo i primjer novopečenih bogataša koji kao djeca nisu imali ništa pa se sada, kada su došli do neke love bahate, ne poštuju druge ljude i snobovi su. tako da ono, ima raznih primjera..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina čet lis 17, 2013 8:03 am

eva kant je napisao/la:
imamo i primjer novopečenih bogataša koji kao djeca nisu imali ništa pa se sada, kada su došli do neke love bahate, ne poštuju druge ljude i snobovi su. tako da ono, ima raznih primjera..
ima milijun primjera ...
jbg svatko misli da on baš radi ispravno,jel nitko ne želi svom djetetu loše...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 11:58 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:I neka im kupuju, ali samo zato ako to zasluže.
Ja sam bio dobar pa su mi patike za košarku bile nogometne, itd... a LEGO kocke koje sam uvijek želio imati sam vidio tek kada sam si ih sam kupio. Ja bi svojoj djeci kupio koliko god da košta, ali samo ako će i oni sami to cijeniti i ako zasluže svojim ponašanjem.
O tome i ja govorim... Ako su djeca pristojna, marljiva, dobra u školi, primjereno se ponašaju i sa odraslima i sa vršnjacima, ako imaju normalne, zdrave vrijednosti... Zašto im roditelji ne bi kupili skupe stvari - ako imaju dovoljno sredstava za to kupiti?

Zašto?

Djecu neće pokvariti skupe stvari, niti će djecu poboljšati jeftine stvari, nego će ih pokvariti ili poboljšati pravilan ili pogrešan odgoj i odnos roditelja prema njima.

nikolina je napisao/la:Ok,možda je tema krivo postavljena ,ali ja i dalje tvrdim da djetetu ako daš ama baš sve ,od njega možeš napravit snoba...
A tko je ovdje rekao da djetetu treba dati AMA BAŠ SVE????

Tko je to rekao? Tko? Gdje? Kada?

Citiraj post u kojem netko kaže da će djetetu dati ama baš sve!!!!!!!!!!!!

rider331 je napisao/la:
...
A ako mu daš skupu oblekicu i najnoviji mobitel... kad odraste htjet će najnoviji audi od 500 konja i stan od 200 m2 smajlić(valjda?!?) Cura kao u prići svako malo druga, jer ona prije su dosadile više... Onda će sa 20 god imati sve, firmu novac smajlić pa ga neće veseliti ni novi auto ni stan pa će mali izlaziti po klubovima u novom audiu smajlić zamijeniti dan za noć .. odjebat će starce jer.. koj će mu oni k govorit što će on i kako... i onda će skužit da ga stvarno više ništa ne može iznenaditi ili razveseliti pa će se počet drogirati :)o da.. to iznenadi i problemi samo odoše u papar sve super itd... i postanu ovisni i teeeeško se skidaju. ...
Ovo je nešto najgluplje šta sam pročitao otkako sam se registrirao na ovaj forum.

Ako djetetu kupiš skupu odjeću i najnoviji mobitel, to djete će se počet drogirat.

Skupe hlače i i-phone vode do heroina.

Brate mili... opss opss
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 12:36 pm

Ja sam riderov post konotirao kao sprdanje teme smajlić ali tko zna..

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 12:39 pm

Neam pojma, meni se učinio ozbiljan... neznam 

Ali, ako sam pogrešno shvatio i riječ je o ironiji, onda moje isprike autoru, i svaka čast klanjanje
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 12:48 pm

Sve može biti ali da te skupe hlače bace u naručaj droge... Laughing

Šalu na stranu, u postovima na temi ima puno zavisti, ima onog stava "ja to ne mogu priuštit djetetu pa ne treba nitko" i "da je to dobro dobio bih i ja kao dijete, a nisam".
Slično mišljenju moje tete o psima: da je cuko dobar i potreban svi bi ga imali.

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina čet lis 17, 2013 1:04 pm

damfisk je napisao/la:

A tko je ovdje rekao da djetetu treba dati AMA BAŠ SVE????

Tko je to rekao? Tko? Gdje? Kada?

Citiraj post u kojem netko kaže da će djetetu dati ama baš sve!!!!!!!!!!!!
ma s tobom ići u rasprave to je gotovo nemoguče...
ti si uvijek u pravu,kakav ego imaš ,to je nevjerovatno....
ja ne znam koji je tebi klinac kada se uhvatiš jedne riječi ne puštaš je..
slušaj me sada pametnjakoviču jedan...
prvo - ne citiraj  mi s velikim slovima na moj post ...jel na mene nitko ne galami ,pa bogami nećeš ni ti...
drugo- s tobom izlazim iz rasprave od djeci ,jel ti si najpametniji ,ti sve znaš...
a djece nemaš(nadam se da bar znaš kako se prave)....
treče - i nemoj meni solit pamet ,nisam ja tvoje djete jel ti jasno...
četvrto - ja znam šta sam s tim napisala a i duje je skužio,samo ti nisi ,šta hoćeš da ti crtam možda?
ma ajde prosipaj pamet dalje,a mene pusti na miriu ....
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina čet lis 17, 2013 1:08 pm

Jakovina je napisao/la:
Šalu na stranu, u postovima na temi ima puno zavisti, ima onog stava "ja to ne mogu priuštit djetetu pa ne treba nitko" i "da je to dobro dobio bih i ja kao dijete, a nisam".
možeš mi ovo pojasniti malo?
ko?
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 1:11 pm

Ništa ti neću pojašnjavati, čitaj temu.
Čak su neki dali sebi truda dokazati da dijete sa skupim mobitelom čekaju pljačkaši iako svi znamo da su stoput gori pljačkaši oni koji ga svaki dan čekaju pred školom i otimaju novce za užinu, a protiv čega možemo malo ili ništa.

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 1:18 pm

nikolina je napisao/la:
ma s tobom ići u rasprave to je gotovo nemoguče...
ti si uvijek u pravu,kakav ego imaš ,to je nevjerovatno....

ja ne znam koji je tebi klinac kada se uhvatiš jedne riječi ne puštaš je..
Ništa nije nemoguće, a osobito nije nemoguće ići sa mnom u rasprave. Niti to ima veze sa bilo čijim egom.

Naime, jedino šta je potrebno jest izražavati svoje misli jasno i razgovjetno.

Nisam ti ja kriv šta ti pišeš jedno a misliš drugo. Ja (niti bilo tko drugi) ne može čitat tvoje misli, mi samo možemo čitati ono šta ti napišeš. Ako tvoje misli ne odgovaraju onome šta si ti napisala, onda je to samo, jedino i isključivo tvoj problem.

nikolina je napisao/la:
slušaj me sada pametnjakoviču jedan...
prvo - ne citiraj  mi s velikim slovima na moj post ...jel na mene nitko ne galami ,pa bogami nećeš ni ti...
Nećeš ni ti meni govorit šta ću i kako ću pisat. Koji si ti penis na ovome svijetu pa da meni određuješ kakvim ću slovima ja pisat?

nikolina je napisao/la:
drugo- s tobom izlazim iz rasprave od djeci ,jel ti si najpametniji ,ti sve znaš...
a djece nemaš(nadam se da bar znaš kako se prave)....
Nitko te nije tjerao da ulaziš u raspravu, nitko te ne tjera da u raspravi ostaneš, radi šta hoćeš, živo me se jebe za tebe i tvoje raspravljanje.

Ali najljepše te molim da svoje histeriziranje ostaviš za nekog drugog. Ako nisi u stanju pričat normalno i suvislno i razmjenjivat mišljenja, onda niti ne moraš pisat po forumu.

nikolina je napisao/la:
treče - i nemoj meni solit pamet ,nisam ja tvoje djete jel ti jasno...
Ponavljam - nećeš mi ti određivat šta ću, kome i kako pisat. Niti ćeš mi se obraćat s tim kvazi-autoritativnim histeričnim tonom majke u raljama PMS-a.

Hoćeš raspravljat ili nećeš, tebi na volju. Ako ti se ne raspravlja, odjebi u skokovima i poštedi me histerije.

nikolina je napisao/la:
četvrto - ja znam šta sam s tim napisala a i duje je skužio,samo ti nisi ,šta hoćeš da ti crtam možda?
Kao šta već rekoh - nije moj problem šta ti misliš jedno a pišeš drugo. Niti mogu, a niti želim čitat tvoje misli.

Izvoli se naučit pisat precizno i jasno, pa neće bit ni problema, niti potrebe za ovakvim histeriziranjem.

nikolina je napisao/la:

ma ajde prosipaj pamet dalje,a mene pusti na miriu ....
I još jednom - nećeš mi ti određivat šta ću, kako i gdje pisat.

Ako ćeš sudjelovat u raspravi, izvoli, ako nećeš, ne moraš.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by nikolina čet lis 17, 2013 1:23 pm

samo jedno te isto pišeš i ponavljaš se ...

očekivala sam od tebe i vece uvrede Wink
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 3:19 pm

Onako kako se ti meni obratiš, takav ćeš i odgovor dobit.

Ako se ti ponavljaš, onda se i moji odgovori ponavljaju.

I nitko te nigdje ne vrijeđa, ne budi paranoična.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Gabriel čet lis 17, 2013 5:10 pm

damfisk je napisao/la:Ako djetetu kupiš skupu odjeću i najnoviji mobitel, to djete će se počet drogirat.

Skupe hlače i i-phone vode do heroina.
pa da, jednako kao i duga kosa...i slično, odnosno ovako nešto

<<"Kad odrasteš bit ćeš bolestan i peder!"

Žena je ispričala kako je njezin nećak, kojemu je svega deset godina, prošlog tjedna pohađao nastavu iz vjeronauka u župnom uredu, kao dio pripreme za Prvu pričest. Mališan ima dugačku kosu, što je očito zasmetalo svećeniku, koji mu je na odlasku doviknuo: "Curo, curo!". Dječak se okrenuo i objasnio mu da on nije "cura", na što mu je ovaj odgovorio: "Kada odrasteš bit ćeš bolestan i peder".

>>
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by rider331 čet lis 17, 2013 5:11 pm

E damfisk ja samo govorim primjer iz susjedstva.. znam da to nisam naveo ali tako je bilo u njegovom slučaju i dan danas se nije ništa promjenilo osim što je izgubio pola kilaže...
ugl ti si u pravu i imaš u potpunosti pravo na svoje mišljenje.
slažem se sa tvojom izjavom... a što ti misliš osobno jeli to ok kupit skupi mob djetetu i ostale skupe stvari bez kojih u biti može živjeti i funkcionirati?

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 4 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.