Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

+10
Jakovina
zbracun
rider331
THUNDER_DINIX
histrion
duje0203
eva kant
damfisk
nikolina
Neu
14 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 5:19 pm

Može se funkcionirati i bez auta, glisera, ljetovanja pa si ih priuštimo, tko može.

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 5:30 pm

Već sam napisao
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Amyicha pon lis 28, 2013 9:24 am

mislim da je glupo djeci kupovati iphone 5 i ostale gluposti, skupa obleka, čemu to? da ne znam koliko plate obleku djete će otić van i ne namjerno će podrapati odjeću, jel igrajući se. a ove gluposti iphone i tehnologija, e oni tako samo zaglupljuju svoju djecu, ta djeca nit imaju djetinjstvno nit išta. totalno su bezveze.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty113 / 999113 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Gost pet stu 01, 2013 9:14 am

Skupo je relativan pojam, stoga ne treba osuđivati tude kupovne navike, ali treba imati na umu da dijete sa skupim smartphoneom ima dobre sanse postati zrtvom nasilnika.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Lenica pet stu 01, 2013 10:11 am

Žele svojoj djeci da imaju ugodan život i da im ništa ne fali, tako ja to nekako gledam, iz te perspektive. Jer tko je razmažen bit će takav da i nema sve to. kofica 

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Gost sub stu 02, 2013 4:52 am

Svaki razuman roditelj nastoji djeci osigurati ugodan zivot i pruzit ce im koliko moze, unutar svojih mogucnosti.

Treba samo paziti da se od djeteta ne napravi idiot, ali to je posve neovisno o tome posjeduje li ono puno skupih ili malo jeftinih stvari.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Josipa sub stu 02, 2013 12:53 pm

Dijete može postati žrtvom nasilnika i bez ikakvog mobitela.

Golema je odgovornost na roditelju u svemu pa i u izboru odjeće, mobitela i uopće svega. Dijete je njihovo, oni imaju viziju kakvo treba biti i u to im se nitko sa strane ne treba miješati.

Također je važno imati sluha za djetetove potrebe.
Moji starci su ispravno shvatili moju želju da se s 13 god. radi preskupog laptopa i kamere odreknem doslovce svega od odjeće, obuće i mobitela i ispunili mi želju.

Josipa
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.10.2013
Broj postova : 384
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty10 / 99910 / 999Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja - Page 5 Empty Re: Roditelji koji djeci kupuju nove Iphone5, skupu obleku i ostala sranja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.