Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interpunkcija - interpunkcijski i pravopisni znakovi

3 posters

Go down

Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty Interpunkcija - interpunkcijski i pravopisni znakovi

Postaj by Neu uto lis 15, 2013 11:31 am

Razgodci ili interpunkcijski znakovi služe za rastavljanje teksta na rečenice i njene dijelove.


Koje pravopisne i interpunkcijske znakove koristite prilikom sastavljanja rečenica?

Znate li gdje treba staviti interpunkcijski i pravopisni znak?

S kojim interpunkcijskim znakom imate najviše problema, ako imate?

Imate li pitanja glede pravopisnih i interpunkcijskih znakova?

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty999 / 999999 / 999Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty

[Vrh] Go down

Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty Re: Interpunkcija - interpunkcijski i pravopisni znakovi

Postaj by zbracun uto lis 15, 2013 2:50 pm

Mislim da nemam problema sa tim. To je u biti jedna od najvažnijih stvari, jer zapravo najviše određuje smisao teksta.
Tko pjeva, zlo ne misli.
Tko pjeva zlo, ne misli.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty3 / 9993 / 999Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty

[Vrh] Go down

Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty Re: Interpunkcija - interpunkcijski i pravopisni znakovi

Postaj by Amyicha sri lis 16, 2013 11:19 am

nemam problema sa znakovima. na internetu kad sam ne koristim ih puno jer mi se neda nikako, ali u školi i općenito znam kad koji ide i gdje smajlić
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty113 / 999113 / 999Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty

[Vrh] Go down

Interpunkcija -  interpunkcijski i pravopisni znakovi Empty Re: Interpunkcija - interpunkcijski i pravopisni znakovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.