Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

+3
histrion
tanuki
Neu
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by tanuki uto lis 15, 2013 1:57 pm

[/quote]Zavidno trollanje o autoru i njegovom pranju zubi nikako ne može biti validni argument.

Ova fotka bi bila zanimljiva i da je snimljena u mojem kvartu, a takozvani prepaljeni horizont u ovom slučaju je kvaliteta a ne mana.

Ukratko, lijepo ono što se sviđa.Meni se sviđa, tebi ne.[/quote]
nisam zavidan, pače ostale slike istog autora su predivne,ali ova je smeče
recimo da je napravljen rez poput ovog:
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 9fqk
onda bi to bila korektna snimka, ali opet  ništa posebna!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by eva kant uto lis 15, 2013 2:57 pm

originalna fotografija je također korektna, a ovako kako si je ti izrezao zaista i nije nešto.
za razliku od tebe koji si htio naglasiti stazu, autor je naglasio tamne stare krovove, i još u kontrastu sa svjetlim nebom i odsjajem popločene uličice, veoma dobro mu je to i uspjelo.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by tanuki sri lis 16, 2013 7:36 am

eva kant je napisao/la:originalna fotografija je također korektna, a ovako kako si je ti izrezao zaista i nije nešto.
za razliku od tebe koji si htio naglasiti stazu, autor je naglasio tamne stare krovove, i još u kontrastu sa svjetlim nebom i odsjajem popločene uličice, veoma dobro mu je to i uspjelo.
ma nema veze

fotografija je prosječna u bilo kojoj varijanti, ništa posebno u svakom slučaju!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by eva kant sri lis 16, 2013 9:30 am

tanuki je napisao/la:
ma nema veze

fotografija je  prosječna u bilo kojoj  varijanti, ništa posebno u svakom  slučaju!
kaže amater za profića..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by sunce sri lis 16, 2013 9:32 am

Eva,

samo da te pozdravim Very Happy
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by eva kant sri lis 16, 2013 9:49 am

histrion je napisao/la:

p.s. - u tvoj kutak stavio sam dvije monokromatske slike (jednu sa i jednu bez razbijanja monotonosti)

prva mi se jako sviđa, samo jednu malo zamjerku imam na desnoj strani fotke gdje onaj kut zida stvara kao nekakvu okomitu crtu, pa odvlači pažnju od mačke. po meni, fotka bi bolja bila kada bi taj dio izrezao..

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 7fys8e5p156rsmztkto_thumb

ovoj drugoj nemam nikakve zamjerke, odlična je..smajlić
(jel to tvoj pas?)

pozdrav sunce..papa 
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by histrion sri lis 16, 2013 10:38 am

eva kant je napisao/la:
... zamjerku imam na desnoj strani fotke gdje ...


... (jel to tvoj pas?) ...
I ja imam istu zamjerku. Ali ...
Nije da se izmotavam ... to je ulični mačak i nije bio oduševljen kad sam mu predložio da se pomakne od zida pa da bude (više ili manje) na sredini slike. I eto ... je što je.

Da. Ime joj je Jevgenija.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by m sri lis 16, 2013 11:59 am

histrion je napisao/la:to je ulični mačak i nije bio oduševljen kad sam mu predložio da se pomakne od zida pa da bude (više ili manje) na sredini slike. I eto ... je što je.

.
    LaughingLaughingLaughingLaughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by eva kant sri lis 16, 2013 12:13 pm

histrion je napisao/la:

I ja imam istu zamjerku. Ali ...
Nije da se izmotavam ... to je ulični mačak i nije bio oduševljen kad sam mu predložio da se pomakne od zida pa da bude (više ili manje) na sredini slike. I eto ... je što je.

tek tada bi pogriješio, bolje je ovako da nije u sredini..
inače, tek sad sam skužila da mačak stoji na vrhu škalina..možda bi fotka bila još zanimljivija da si mačka fotkao iz drugog ugla pa da se u pozadini vidi taj spust koji bi fotki dao dubinu, pod pretpostavkom da je i ta uličica zanimljiva i nekako skladna..


histrion je napisao/la:
Da. Ime joj je Jevgenija.
pristaje joj to rusko ime..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by m sri lis 16, 2013 1:33 pm

što nisu Samojedi neki narod u rusiji , pitam , ne znam ...........

da su se psi dobili naziv po njima ......
jel zna tko !?
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by histrion sri lis 16, 2013 1:57 pm

marko je napisao/la:što nisu Samojedi neki narod u rusiji , pitam , ne znam ...........

da su se psi dobili  naziv po njima ......
jel zna tko !?
Je, istina je.
Samojedi ili Nenci - skupno ime za više plemena nastanjenih u jednom dijelu Sibira.
Po njima je (kao kod nas dalmatinac) i pas dobio ime.
Samojed je radni pas. Samojedi su ga koristili za vuči saonice, za lov i za "vunu" za rukavice.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije? - Page 2 Empty Re: Što je to kvalitetna fotka i koji su elementi kvalitetnog fotografiranja i fotografije?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.