Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi?

Go down

Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi?

Postaj by tanuki on čet ruj 05, 2013 11:48 am

dal itko nešto zna o nogometu!
skidam kapu rekreativcima koji se skupe i aktivno konzumiraju nogomet?
ali sjediti pred tv-om 90 min i gledati profesionalce koji vrte ogromnu lovu da bi igrom sreće ugurali loptu u protivničku mrežu jedamput ili dvaput u sat i pol vremena na opću euforiju svojih navijaća ili očaj protivničkih navijaća?
i žene i muškarci, invalidi i antisportaši, svi su zaluđeni nogometom, a večina nikada nije i neće potrčati za loptom!
u čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty700 / 999700 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty Re: Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi?

Postaj by Neu on čet ruj 05, 2013 12:12 pm

Meni nisu jasne plaće nogometaša, masno zarađuju, masno, brutalno nešto.

Da netko može primati plaću za svoje trčkaranje i zabijanje golova je fantastičan posao. Igraš a još ti i plate.

Jebeno. Very Happy

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty999 / 999999 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty Re: Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi?

Postaj by prenosivi Samsung on čet ruj 05, 2013 12:14 pm

Nije to trčkaranje, neu.
Svaki sport je ozbiljan i težak posao, bio to nogomet, tenis, skijanje. Masno zarađuju samo najbolji.

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Registriran/a : 01.08.2013
Broj postova : 454
Reputacija Reputacija : 264
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty0 / 9990 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet ruj 05, 2013 12:34 pm

prenosivi Samsung je napisao/la:Nije to trčkaranje, neu.
Svaki sport je ozbiljan i težak posao, bio to nogomet, tenis, skijanje. Masno zarađuju samo najbolji.
ali nitko tako masno kao nogometaši zbog masovne histerije i obožavanje nogometa kao kulta, a ne kao sporta!
dvoranski nogomet je sport, a ovaj dosadan gdje se navijaći indentificiraju sa klubom mada su totalni antisportaši je totalna patologija !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty700 / 999700 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on čet ruj 05, 2013 12:40 pm

Neu je napisao/la:Meni nisu jasne plaće nogometaša, masno zarađuju, masno, brutalno nešto.

Da netko može primati plaću za svoje trčkaranje i zabijanje golova je fantastičan posao. Igraš a još ti i plate.

Jebeno. Very Happy
Profesionalni nogometaši su ti danas isključivo posvećeni nogometu, sve daju njemu i zato ih ljudi masno plaćaju.

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty336 / 999336 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on čet ruj 05, 2013 12:41 pm

prenosivi Samsung je napisao/la:Nije to trčkaranje, neu.
da, i jako puno truda i odricanja je iza toga

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty889 / 999889 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by prenosivi Samsung on čet ruj 05, 2013 12:42 pm

Za igrače je nogomet sport poput svih.

Euforija i ludilo na utakmicama, navijači, simboli klubova, ljubitelji i mrzitelji, to je posve druga priča.

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty0 / 9990 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet ruj 05, 2013 1:26 pm

znam težak je to sport, moraš otrćati 90 min sa 12 suigraća, nije to ko blesavi tenis u kojem igraš dok ne pobjediš Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on čet ruj 05, 2013 1:34 pm

Par pitanja:
- Koji je rat započet zbog nogometa?
- Ne luduju li navijači diljem svijeta zbog košarke, hokeja? Nema li navijača na tenisu? Nema li preko 100 tisuća ljudi na pojedinim utrkama formule 1? Ne luduje li cijela država zbog uspjeha Janice, Ivice, rukometaša, vaterpolista?
- Odkad se nogomet igra sa 13 igrača? (Ili navijaš za Manchester pa uvijek uz svojih 11 imas i dva suca, ili navijaš za Hajduk pa smatraš da su uvijek protiv tebe suci? misa)

I kad si se dotakao tenisa, vrhunski tenisači imaju veću godišnju zaradu nego većina vrhunskih nogometaša.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty142 / 999142 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet ruj 05, 2013 1:38 pm

neću se sporiti, ali kao poznavatelj nogometa morao bi znati da je jedan rat u južnoj americi nastao zbog nogometa Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on čet ruj 05, 2013 1:52 pm

Možeš li mi odgovoriti na moja sva pitanja ili nemaš odgovora?

Koji to rat?
Kada?
Koji su klubovi u igri?
Koliko je taj rat trajao?

Nisam informiran, ne pratim nogomet od 0-24, ali gugl jedino izbacuje ovo.

14. juli - Fudbalski rat - Nakon što je El Salvador porazio Honduras u fudbalskoj utakmici, izbijaju nemiri u Hondurasu upereni protiv Salvadorskih radnika emigranata. Od 300 000 radnika desetine hiljada je izbačeno iz Hondurasa što je uzrokovalo kratku invaziju Salvadora na Honduras. OAS je posredovao primirje koje je potpisano 18. jula i stupilo na snagu 20. jula.

Dakle, rat koji je trajao puna 4 dana.
I neredi su na utakmici bili zbog nečeg drugog.

Da, i utakmica Dinamo- Zvezda se smatra kao neslužbeni početak rata.
Pa jel' nogomet bio kriv za rat?
Daj, molim te.

To što ti ne voliš nogomet, to je tvoj problem.

Ne moraš se praviti pametan bezveze, a nikakvih argumenata nemaš, osim svoje antipatije protiv nogometa.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty142 / 999142 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on čet ruj 05, 2013 1:54 pm

Nemoj tako Purgy, rat se desio misa

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty336 / 999336 / 999Čemu je taj fenomen nogometa koji prate milijuni, zbog kojeg započinju i ratovi? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by prenosivi Samsung on čet ruj 05, 2013 1:56 pm

tanuki je napisao/la:znam težak je to sport, moraš otrćati 90 min sa 12 suigraća, nije to ko blesavi tenis u kojem igraš dok ne pobjediš Laughing
Ne vidim zašto degradiraš nogometaša, a ne recimo hokejaša, vaterpolista ili skakača u dalj?

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet ruj 05, 2013 2:25 pm

ne degradiram,
jednostavno ne volim sportove koji mogu završiti nerješenim rezultatom, a nogomet je egzemplar,
ne volim gledati ni skijanje mada sam ljubitelj skijanja ( neki kažu da sam i jako dobar) i aktivni sam biciklist, ali mi ne pada na pametprovesti nekoliko sati pred tv-om gledajući npr. tour de france i apsolutno nikada neću razumijeti fanatike koji konzumiraju sport iskljućivo kao drukeri Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on čet ruj 05, 2013 2:29 pm

Ne volim ni ja čitati tvoje kretenske zaključke, tvoje prostačke aluzije na seks, tvoja poremećena uvaljivanja djevojkama dvaput mlađim od tebe, tvoja patološka repetivitna referiranja na Crkvu u svakoj jebenoj temi, tvoje STRAVIČNO neznanje svake teme koju gnjojiš tvojim dozlaboga dosadnim i bolno glupim postovima.

Ali, usprkos mojem nevoljenju, ti si i dalje tu.

E, pa tako je i nogomet i dalje tu. Pomiri se s tim.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by prenosivi Samsung on čet ruj 05, 2013 2:36 pm

tanuki je napisao/la:ne degradiram,
jednostavno ne volim sportove koji mogu završiti nerješenim rezultatom, a nogomet je egzemplar,
ne volim gledati ni skijanje mada sam ljubitelj skijanja ( neki kažu da sam i jako dobar) i aktivni sam biciklist, ali mi ne pada na pametprovesti nekoliko sati pred tv-om gledajući npr. tour de france i apsolutno nikada neću razumijeti fanatike koji konzumiraju sport iskljućivo kao drukeri Wink
Damfisk ima pravo, ali moram ti odgovoriti.

Gledam Tour de France i i skijanje i ne bih sebe zbog toga okrstio fanatikom.
Amaterski se bavim tenisom, čisto rekreativno,a biciklizmom i skijanjem ne, no volim ih gledati, kao i formulu. U čemu ti vidiš fanatizam?

prenosivi Samsung
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on čet ruj 05, 2013 2:39 pm

Nema nigdje fanatizma.

Nego je "tančiju" dosadno, pa je odlučio po tko zna koji put doć na forum i svojim pokvarenim, iritantnim, bezobraznim, neodgojenim, BESKRAJNO IDIOTSKIM komentarima zlostavljat sve ostale forumaše, ogadit im forum, pokvarit im dan, zagorčat im život.

Jer u njegovoj bijednoj egzistenciji, zagorčavanje života drugim ljudima predstavlja jedino preostalo zadovoljstvo.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]