Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

+15
FALKON 2
rider331
eva kant
Gabriel
histrion
fosforica
igor malteze
tanuki
damfisk
Žužika
zbracun
Mihovil
Neu
Teo
Dr. Hannibal Lecter
19 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion sri ruj 17, 2014 8:00 am

FALKON 2 je napisao/la:
... nebih baš se složio da je predsjenik svih građana, jer se ne postavlja tako, čak je i javno podržavao određene skupine dok je po drugim doslovno pljuvao ... (što je malo iznenađujuće za visokoškolovanog profesora prava )

Predsjednik je svima ... čak i onima koje se svaki normalan predsjednik srami.

Mene to ne iznenađuje ... i mene je sram da živim u državi u kojoj žive ustaše.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Žužika sri ruj 17, 2014 8:39 am

nije mi jasno kako netko ima pravo drugoga nazvati ustašom ili homofobom a zapravo je i sam takav,,,puna mi je kapa glumaca,,,sve intelektualci i borci za ljudska prava,a kad zagrebeš ispod površine-mućak...

oj,budi svoj Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by FALKON 2 sri ruj 17, 2014 9:36 am

histrion je napisao/la:

Predsjednik je svima ... čak i onima koje se svaki normalan predsjednik srami.

Mene to ne iznenađuje ... i mene je sram da živim u državi u kojoj žive ustaše.

Pa iskreno meni nije, jer predsjednik koji naziva 220 000 građana države kojoj je on sam predsjednik lopovima i to samo zato što neistomišljenici njega i njegove svojte. Znači takav čovjek nije svima predsjenik nego smao svojim istomišljenicima, iako sada pokušava pucati na jeftine bodove da bi i dalje živio na grbači građana a štitio svoju svojtu.

Nazivati ustašom i šovinistom nekoga zbog onga što je vidio,doživio ( a sam to nisi vidio,doživio niti živiš u uvjetima po kojim živi taj tvoj ustaša) govori više o tebi nego o tome koga nazivaš ustašom.
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty9 / 9999 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by igor malteze sri ruj 17, 2014 10:18 am

FALKON 2 je napisao/la:

Pa iskreno meni nije, jer predsjednik koji naziva 220 000 građana države kojoj je on sam predsjednik lopovima i to samo zato što neistomišljenici njega i njegove svojte. Znači takav čovjek nije svima predsjenik nego smao svojim istomišljenicima, iako sada pokušava pucati na jeftine bodove da bi i dalje živio na grbači građana a štitio svoju svojtu.

Nazivati ustašom i šovinistom nekoga zbog onga što je vidio,doživio ( a sam to nisi vidio,doživio niti živiš u uvjetima po kojim živi taj tvoj ustaša) govori više o tebi nego o tome koga nazivaš ustašom.

rekao bi ustaša;ako ti se ne sviđa država hrvatska u kojoj živiš a ni hrvatski predsjednik te ne poštuješ institucije hrvatske državnost otiđi iz te države - sada smo u EU možeš se odseliti u mnogim pravcima a ako ne idi komšijama u srbiju. okretocima
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:26 am

igor malteze je napisao/la:

rekao bi ustaša;ako ti se ne sviđa država hrvatska u kojoj živiš a ni hrvatski predsjednik te ne poštuješ institucije hrvatske državnost otiđi iz te države - sada smo u EU možeš se odseliti u mnogim pravcima a ako ne idi komšijama u srbiju. okretocima
Zasto ustasa, a ne posten covjek?
Vi komunisti i vasa komunisticka bagra donosite iskljucivo pausalne sudove o drugima, a sebe i svoj crveni fasizam smatrate zadnjim cinom ljudske povjesti. Ogavnije ne ide!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:27 am

Žužika je napisao/la:nije mi jasno kako netko ima pravo drugoga nazvati ustašom ili homofobom a zapravo je i sam takav,,,puna  mi je kapa glumaca,,,sve intelektualci i borci za ljudska prava,a kad zagrebeš ispod površine-mućak...

oj,budi svoj Very Happy
Potpis! oj

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:31 am

histrion je napisao/la:

Predsjednik je svima ... čak i onima koje se svaki normalan predsjednik srami.

Mene to ne iznenađuje ... i mene je sram da živim u državi u kojoj žive ustaše.
Ustase? Da li znas sto pises?
Gdje su ustase?
Mene bi bilo sram, da zivim u drzavi u kojoj vladaju crveni fasisti, dakle komunisti, ciji ocevi nisu odgovarali za svoja nedjela, koja su ucinii hrvatskom narodu. Ja,ja, lustracije nije bilo, zalosno po Hrvate i Hrvatsku.
FUJ!!! cici

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 11:55 am

Mihael12 je napisao/la:
Zasto ustasa, a ne posten covjek?
Vi komunisti i vasa komunisticka bagra donosite iskljucivo pausalne sudove o drugima, a sebe i svoj crveni fasizam smatrate zadnjim cinom ljudske povjesti. Ogavnije ne ide!

Lažeš.

Vi zadrigli desničari i katolibanski manijaci donosite paušalne sudove o drugima, dok sebe i svoj pomahnitali vjerski ekstremizam smatrate jedinom istinom.

Odvratno da odvratnije ne može bit.

Mihael12 je napisao/la:
Ustase? Da li znas sto pises?
Gdje su ustase?

Ustaše su po nedjeljnim misama, po Thompsonovim koncertima, po iseljeničkim klubovima, bratskim zajednicama i katoličkim misijama.

Mihael12 je napisao/la:
Mene bi bilo sram, da zivim u drzavi u kojoj vladaju crveni fasisti, dakle komunisti, ciji ocevi nisu odgovarali za svoja nedjela, koja su ucinii hrvatskom narodu. Ja,ja, lustracije nije bilo, zalosno po Hrvate i Hrvatsku.
FUJ!!! cici

Mene bi bilo sram da ne živim u državi u kojoj su na demokratskim izborima i voljom većine glasača koji su pristupili izborima izabrana legalna i zakonita politička opcija.

Jednako tako bi me bilo sram da sam pobjegao iz vlastite zemlje, u strahu od zaslužene kazne za zločine koje su ustaški zlotvori, koljači i krvoloci počinili protiv nedužnog naroda.

Ustaška gamad nije sva kažnenja, žalosto po Hrvate i Hrvatsku. Fuj.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 12:20 pm

damfisk je napisao/la:

Lažeš.

Vi zadrigli desničari i katolibanski manijaci donosite paušalne sudove o drugima, dok sebe i svoj pomahnitali vjerski ekstremizam smatrate jedinom istinom.

Odvratno da odvratnije ne može bit.



Ustaše su po nedjeljnim misama, po Thompsonovim koncertima, po iseljeničkim klubovima, bratskim zajednicama i katoličkim misijama.



Mene bi bilo sram da ne živim u državi u kojoj su na demokratskim izborima i voljom većine glasača koji su pristupili izborima izabrana legalna i zakonita politička opcija.

Jednako tako bi me bilo sram da sam pobjegao iz vlastite zemlje, u strahu od zaslužene kazne za zločine koje su ustaški zlotvori, koljači i krvoloci počinili protiv nedužnog naroda.

Ustaška gamad nije sva kažnenja, žalosto po Hrvate i Hrvatsku. Fuj.
Toliko zlo, Koje su pocinili tvoji crveni fasisti, dakle komunisti, Ustase, koje nikad nisam branio, nisu mogli pociniti.
Tebe i tebi slicne bi trebalo izvesti pred sud, da dokazete ono sto tvrdite.

A glede izbora, zelim primjetiti, da se radilo o obicnoj farsi. Ako na izbore izidje tek kojih 45% biraca od ukupnog birackog korpusa, onda se tu ne moze govoriti o volji naroda ili demokratskoj vecini.

Ti izgleda nisi u stanju ispravno misliti, jos manje racunati a najmanje donositi ispravne sudove, o bilo cemu.
Cisto mi se gadi odgovarati na tvoj naprasni, militantni i ogresivni sljam.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 12:30 pm

Mihael12 je napisao/la:
Toliko zlo, Koje su pocinili tvoji crveni fasisti, dakle komunisti, Ustase, koje nikad nisam branio, nisu mogli pociniti.
Tebe i tebi slicne bi trebalo izvesti pred sud, da dokazete ono sto tvrdite.

Toliko zlo koje su počinili nacisti i ustaše, komunisti (koje nikada nisam branio) nisu mogli počiniti.

Tebe i tebi slične trebalo bi izvesti pred sud, da dokažete ono šta tvrdite.

Mihael12 je napisao/la:
A glede izbora, zelim primjetiti, da se radilo o obicnoj farsi. Ako na izbore izidje tek kojih 45%  biraca od ukupnog birackog korpusa, onda se tu ne moze govoriti o volji naroda ili demokratskoj vecini.

A glede izbora, želim primijetiti, da se radilo o demokratskom procesu provedenom po svim Ustavom i zakonom propisanim pravilima i u skladu sa svim standardima demokratskog društva.

Prema tome, sa punim se pravom govori o volji naroda i demokratskoj većini.

Mihael12 je napisao/la:
Ti izgleda nisi u stanju ispravno misliti, jos manje racunati a najmanje donositi ispravne sudove, o bilo cemu.
Cisto mi se gadi odgovarati na tvoj naprasni, militantni i ogresivni sljam.

Vjerski fanatik poput tebe nije u stanju ispravno misliti a još manje računati i donositi ispravne sudove o bilo čemu.

Čisto mi se gadi odgovarati na tvoje dosadne, ekstremne katolibanske bljuvotine.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 12:30 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 1:13 pm

damfisk je napisao/la:

Toliko zlo koje su počinili nacisti i ustaše, komunisti (koje nikada nisam branio) nisu mogli počiniti.

Tebe i tebi slične trebalo bi izvesti pred sud, da dokažete ono šta tvrdite.

Naciste i Ustase i njihove zlocine, koje nikada nisam branio, moze se svesti na oko 25 milijuna.
Oko 15 milijuna zrtava u porobljenim zemljama Europe. Oko 5,1 milijun Zidova. Oko 3, 3 milijuna ruskih zarobljenika, oko 1, 1 milijun Sinti i Roma, te logorskih radnika, oko 80 tisuca zarobljenika u Jasenovcu.
Dakle oko 25 milijuna zrtava Nacista i Ustasa.
Dokumentacija se moze evidentirati kod povjesnicara S. Courtois et al. u knjizi "CRNA KNJIGA KOMUNIZMA".
Kako nebi ispalo da se ovdje licitira zrtvama, zelim prinmjetiti, da se o tome ne radi, nego se iskljucivo zeli pogledati omjer zrtava Nacizma i komunizma, koju su donijeli povjesnicari S. Courtois et al.
Zrtve komunizma:
-Zrtve u ondasnjem Sovjetskom Savezu definirane su sa 20 milijuna, ali znanstvenici nisu imali prilaz dokumentaciji koja se nalazi u Moskvi, nego iskljucivo u satelitskim drzavama ondasnjeg Sovjetskog Saveza. Danasnjim pristupom tim dokumentima se utvrdilo, da se radi o zrtvama oko 45 milijuna zrtava do godine 1989.
-Zrtve u Kini: oko 65 milijuna. Danas se misli, da je taj broj premalen, jer jos ni danas nisu dostupni svi povjesni izvori u Kini.
-Vijetnam 1 milijun mrtvih.
-Sjeverna Koreja: 2 milijuna. Ni ovdje nisu dostupni svi izvori.
-Istocna Europa, ukljucujuci i Hrvatsku, odnosno nekadasnju Jugoslaviju: 1 milijun.
-Kambodza: oko 2 milijuna mrtvih. Ni ovdje nisu dostupni svi tajni izviori.
-Afrika: oko 2 milijuna zrtava.
-Latinska Amerika: oko 500 000
-Afganistan: oko 2 milijuna mrtvih. Ni ovdje nisu dostupni svi tajni izvori.
-Komunisticka internacionala i komunisticke partije diljem svijeta, Koje nisu bile na vladi, pocinile su zlocine nad 10 000 ljudi.
Dakle, ovdje postaje evidentno, mi imamo oko 100 ili 150 milijuna nevinih zrtava komunizma, uz napomenu, da se ne radi o cjelokupnoj povjesnoj argumentaciji, nego iskljucivo onoj, koja je bila povjesnicarima dostupna. Broj zrtava je daleko veci, tako da neki povjesnicari misle, da bi na bazi svih tajnih dokumenata broj zrtava mogao porasti na oko 300 milijuna.
Povjesna dokumentacija kao i gore: S. Courtois et al. "CRNA KNJIGA KOMUNIZMA."

Dakle, vec po ovim povjesnim dokumentima mozemo zakljuciti, da se sa komunistickim sustavima zla ne moze usporediti niti jedan politicki sustav u povjesti.


Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 1:26 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 3:55 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 3:58 pm

Ti donosis ove glupe video-zapise, Koje sam ja vec davno degradirao i opovrgnuo.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 4:02 pm

bravo, degradirao i opovrgnuo samo sebi,
pa to je bilo za očekivati Wink

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:03 pm

tanuki je napisao/la:bravo, degradirao i opovrgnuo samo sebi,
pa to je bilo za očekivati Wink

Sve opovrgnuo na Youtube!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 4:06 pm

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pet ruj 26, 2014 4:21 pm

Mihael12 je napisao/la:
Oko 15 milijuna zrtava u porobljenim zemljama Europe. Oko 5,1 milijun Zidova. Oko 3, 3 milijuna ruskih zarobljenika, oko 1, 1 milijun Sinti i Roma, te logorskih radnika, oko 80 tisuca zarobljenika u Jasenovcu.
Dakle oko 25 milijuna zrtava Nacista i Ustasa.


Tipično za katolibana.
Zločine koje je RKC izvodila sve do 60-ih godina prošlog stoljeće (do prije 50 godina !!!) nisi ni spomenuo.

Spomenuti ću ih ja.
Genocid nad indijancima.
U prosjeku svako je pleme ostalo bez 60% ljudi ... neka plemena su jednostavno izumrla.

Da su Kinezi slijedili tradiciju RKC broj žrtava iznosio bi 500 milijuna samo u Kini.
Drugim riječima .... Kinezi su u pobijanju bili amateri.

Pročitaj što o zločinima RKC u Kanadi piše bivši župnik Kevin Annett ... pročitaj o operaciji Paperclip (medicinskim pokusima na Indijancima koje je vodila RKC ) ...

Evo ti i slika ... 50 000 djece u Kanadi ubijeno je od 1900. do 1960. godine ... genocid je vodila RKC.

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Indijanciintervju_kevin_annett
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 5:08 pm

histrion je napisao/la:

Tipično za katolibana.
Zločine koje je RKC izvodila sve do 60-ih godina prošlog stoljeće (do prije 50 godina !!!) nisi ni spomenuo.

Spomenuti ću ih ja.
Genocid nad indijancima.
U prosjeku svako je pleme ostalo bez 60% ljudi ... neka plemena su jednostavno izumrla.

Da su Kinezi slijedili tradiciju RKC broj žrtava iznosio bi 500 milijuna samo u Kini.
Drugim riječima .... Kinezi su u pobijanju bili amateri.

Pročitaj što o zločinima RKC u Kanadi piše bivši župnik Kevin Annett ... pročitaj o operaciji Paperclip (medicinskim pokusima na Indijancima koje je vodila RKC ) ...

Evo ti i slika ... 50 000 djece u Kanadi ubijeno je od 1900. do 1960. godine ... genocid je vodila RKC.

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Indijanciintervju_kevin_annett
Daj mi dokumentaciju, debilu, a ne price pokvarenih kretena, koji sve zlocine pripisuju RKC-, a mozda ih je pocinio netko drugi.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 5:17 pm

Katolička Genocid od Indijanaca u Kanadi
Kanadski genocid nad više desetaka tisuća djece u školama & nbsp; Kanada je jedna od najsramotnijih stranica Rimokatoličke crkve i njegove hijerarhije vlasti truo. Sramota da se, kao i obično, & nbsp; su pokušali sakriti pod tepih. No, odličan rad & nbsp; Istraživači kao što su Kevin Annet je iznijela na vidjelo zločine protiv čovječnosti Crkve u posljednje vrijeme. - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
U nastavku donosimo dva članka i video koji se bave temom. I 'Zanimljivo je napomenuti korelaciju između tih katoličke prakse genocida i projekata depopulacija i sterilizacija Preneseni malo svugdje.Možda najjasniji sažetak prirodu i svrhu takvog sadizma je izrađena od riječi Bill Stewart iz Nanaimo, koji je preživio škole Kuper Island: - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
"Bilo je ljudi iz crkve obožavati vraga, ne za nas. Oni su htjeli zlato, ugljen, zemlju koju smo živjeli, pa smo consegnassimo da terorizira sve od njih. Kakav je čovjek koji je u dobi od sedam godina bila silovana na dnevnoj bazi napraviti nešto u životu? Stambene škole su postavili uništiti naše živote, i uspjeli u svom cilju. Bijelci su teroristi, čista i jednostavna. (Svjedočenje Bill Stewart napravio Kevinu Annet i promatrači IHRAAM, Duncan, BC, 13. kolovoz 1998 Izvor - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
Kaje: Kevin Annett i kanadskih genocida blog Daniele Barbieri & Altr * ekstrakt članak povodu pete pod nazivom kanadski genocid - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
Seksualno zlostavljanje, masovna sterilizacija i desetke tisuća djece koja su umrla u katoličkim školama u Kanadi stambenih 1922-1984. Intervju s Kevinom Annet, bivšeg svećenika Sjedinjenih Crkve Kanade, koji će biti u Rimu je u srijedu 7., u Saboru, s dva svjedoka aboridžinske Stambeno školama. - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
Uz dopuštenje autora, ova javna upit Marco Pet izlaz na novinskom "manifestu" od 4. travnja 2010. U online verziji novinama mogu pročitati i komentare čitatelja i čitatelja. - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
Već nekoliko godina da je Kevin Annet prokazuje zloupotrebe i masakre Indijanaca Kanađana u takozvanim "stambenih školama" katoličkih. Prvo s knjigom Kanadski holokausta, a zatim s dokumentarnim filmom kaje, u režiji Louie Lawless, Annet pokušava uzdrmati međunarodno javno mišljenje o sustavnom fizičkom nasilju, seksualnom zlostavljanju, šokova, masovne sterilizacije i ubojstva počinjeno protiv autohtonih naroda u drugoj polovici dvadesetog stoljeća. "Moramo svijet znati što se dogodilo", stoji izvorni ženu u suzama na početku kaje, ali morate vidjeti ako svijet koji se suočava ovaj dramatičan apel stvarno želim znati. - See more at: http://apocalisselaica.net/hr/varie/eventi-storici/il-genocidio-cattolico-dei-nativi-americani-in-canada#sthash.NFhOwViL.dpuf
http://www.crofriends.com/t17677p120-mislite-li-da-je-ateizam-cvrsto-znanje-ili-cvrsta-vjera
**************************************************************************
Mislis li na ovu vrstu argumentacije, pokvarena debilna kretencino?

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 5:27 pm

Genocidni kreteni ateizma, ubiju na godinu najmanje 50 milijuna nerodjene nevine djece.

Ovo je zlo nad svim drugim zlima, i nitko se ne usudi prosvjedovati protiv ovih zlocinaca i njihovih zlocinackih zakona. Dakle, oni jednostavno legaliziraju svoje zlocine i nikom nista.

Medjutim, iz ateistickog aspekta i mi ljudi smo zivotinje, pa ipak ne mogu vjerovati, da ne posjeduju ni morala ni savjesti, kako bi se sazalili nad tim zivim bicima, kojima uzimaju zivot, jer ih jednostavno ne toleriraju i ne zele.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by igor malteze pet ruj 26, 2014 5:55 pm

Mihael12 je napisao/la:Genocidni kreteni ateizma, ubiju na godinu najmanje 50 milijuna nerodjene nevine djece.

Ovo je zlo nad svim drugim zlima, i nitko se ne usudi prosvjedovati protiv ovih zlocinaca i njihovih zlocinackih zakona. Dakle, oni jednostavno legaliziraju svoje zlocine i nikom nista.

Medjutim, iz ateistickog aspekta i mi ljudi smo zivotinje, pa ipak ne mogu vjerovati, da ne posjeduju ni morala ni savjesti, kako bi se sazalili nad tim zivim bicima, kojima uzimaju zivot, jer ih jednostavno ne toleriraju i ne zele.

mislim da ovo ne stoji jer najviše umorstava nerođene djece čine vjernici koje crkva nije obrazovala o neophodnoj upotrebi kondoma prilikom neobaveznog seksa.
ponekad je lakše sažaljevati nerođeno nego rođenog čovjeka...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Mihael12 sub ruj 27, 2014 12:04 pm

igor malteze je napisao/la:

mislim da ovo ne stoji jer najviše umorstava nerođene djece čine vjernici koje crkva nije obrazovala o neophodnoj upotrebi kondoma prilikom neobaveznog seksa.
ponekad je lakše sažaljevati nerođeno nego rođenog čovjeka...
Ti izgleda jos uvjek nisi shvatio, da u diskusiji trebas svoje tvrdnje podkrijepiti valjanom i validnom argumentacijom. Ti to ne cinis i lupetas na pamet. Ateisticki obrazac ubijanja ljudi po dekretu, jedinstven je slucaj u povjesti svijeta.

Donio sam ti na drugoj temi dokumentaciju koju pravi UNO o abortusima u svijetu. Vise od 50 milijuna nerodjene djece se abortira na godinu, a to cine ateisticki lijecnici i osobe koje nemaju veze sa Bogom i religijom. Skoro svako cetvrto dijete u svijetu se abortira.

Ovi tvoji relativisti i zlocinci su misljenja, da je zemlja prenapucena, pa bi trebalo dvije trecine ljudi na zemlji likvidirati, jer ih zemlja nije u stanju prehraniti. Na koji bi to nacin ucinili, to nam nisu objavili, ali sudeci po uzurpacijama u svijetu i ratovima, te abortusima, njihov "modus operandi" je vec poznat. Plase ljude i javnost svojim predvidjanjem, da bi broj ljudi u godini 2020 mogao biti 12 milijardi i traze da se abortusi povecaju.

Umjesto da preporuce kontracepciju i zdrav odnos prema prirodi, ovi debili znaju iskljucivo ubijati, jer im je to bio i ostao jedini zanat.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by igor malteze ned ruj 28, 2014 6:25 am

Mihael12 je napisao/la:
Ti izgleda jos uvjek nisi shvatio, da u diskusiji trebas svoje tvrdnje podkrijepiti valjanom i validnom argumentacijom. Ti to ne cinis i lupetas na pamet. Ateisticki obrazac ubijanja ljudi po dekretu, jedinstven je slucaj u povjesti svijeta.

Donio sam ti na drugoj temi dokumentaciju koju pravi UNO o abortusima u svijetu. Vise od 50 milijuna nerodjene djece se abortira na godinu, a to cine ateisticki lijecnici i osobe koje nemaju veze sa Bogom i religijom. Skoro svako cetvrto dijete u svijetu se abortira.

Ovi tvoji relativisti i zlocinci su misljenja, da je zemlja prenapucena, pa bi trebalo dvije trecine ljudi na zemlji likvidirati, jer ih zemlja nije u stanju prehraniti. Na koji bi to nacin ucinili, to nam nisu objavili, ali sudeci po uzurpacijama u svijetu i ratovima, te abortusima,  njihov "modus operandi"  je vec poznat. Plase ljude i javnost svojim predvidjanjem, da bi broj ljudi u godini 2020 mogao biti 12 milijardi i traze da se abortusi povecaju.

Umjesto da preporuce kontracepciju i zdrav odnos prema prirodi, ovi debili znaju iskljucivo ubijati, jer im je to bio i ostao jedini zanat.
ako su svi doktori koji vrše abortuse ateisti to sigurno nisu sve žene ili muškarci koji dolaskom u kliniku daju pristanak na abortus..
doktori ateisti ne bi imali posla da im ga ne pribavljaju vjernici svojim nesavjesnim ponašanjem.
npr u hrvatskoj 99% stanovnika jesu vjernici ili se tako određuju
znači u hrvatskoj uopće ne bi trebalo biti abortusa ili ga zakonodavci katolici trebali i po vjeri morali zabraniti u HR.
nisu krivi ateisti već vjernici koji ne žive vjeru kao i većina klera u HR.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 5 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.