Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezanje mirovina

Go down

Rezanje mirovina Empty Rezanje mirovina

Postaj by Neu on pet kol 23, 2013 7:01 am

Ministar pomorstva, prometa i infrastrukture Siniša Hajdaš Dončić odgovarao je u Dnevniku Nove TV na pitanja Mislava Bage o monetizaciji autocesta i privatizaciji Croatia Airlinesa
Hajdaš Dončić: Ili monetizacija i privatizacija ili rezanje plaća, mirovina i socijalnih prava. Izvor: dnevnik.hr

------------------------------------------------------------------------------

Što vi velite na igre riječi oko rezanja mirovina? Jebo im ja mater, mirovine su i ovako male, cijeli život se radi za bruto i neto plaću, da bi na koncu, dobio neku minimalnu mirovinu s kojom ne možeš dostojno živjeti u starim danima, na pomolu izmoglosti.

I onda ti još dođe, neki draki ministar i kaže kako će rezati mirovine. Pa reži sebi plaću, majmune, ne diraj mirovine onima koji najmanje imaju.

Kakva je to politika države? Uzimaju od onih koji nemaju, a davaju onima koj idu na krstarenje na račun državna proračuna i sl.

Prema tome, najisplativije je ni ne raditi za bruto i neto plaću, jer ako bi taj novac mjesečni stavljao na stranu koji ti država uzima, bio bi u starim danima bogat čovjek.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty999 / 999999 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Rezanje mirovina Empty Re: Rezanje mirovina

Postaj by Teo on pon svi 04, 2015 8:04 am

Može in pričat što želi ali neće dirati u mirovine u predizborno vrijeme.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty0 / 9990 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Postaj by zbracun on pon svi 04, 2015 6:05 pm

Neka režu, ali samo one povlaštene koje su 10 puta veće od radničkih. Ali, aku i budu rezali, rezat će upravo one male, jer povlaštene su, povlaštene.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 65
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty3 / 9993 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon svi 04, 2015 7:40 pm

zbracun je napisao/la:Neka režu, ali samo one povlaštene koje su 10 puta veće od radničkih. Ali, aku i budu rezali, rezat će upravo one male, jer povlaštene su, povlaštene.
da volim kvizove, ali eto gotovo da puknem, kada se na potjeri pojavi osoba do 50 godina koja je penzioner!
i bilo bi to možda i dobro da ta osoba koja je fizički zdrava i koja je u mirovini ima znanja, i da je taj život koji joj je omogučen, posvetila učenju, ali rezultati su u pravilu katastrofalni!
jednostavno me šokira ta činjenica; kako i zašto se na kviz prijavljiuje osoba od 50 godina koja je u mirovini i koje ne znaju što bi sa svojim životom, a nema elemetarnih znnja da se pojavi na takvom natjecanju hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty700 / 999700 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Teo on pon svi 04, 2015 8:15 pm

Npr. Šeks će sad imati mirovinu 12 500 kn. Da mu se smanji za 50% uštedilo bi se za dvije prosječne mirovine u Hrvatskoj.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty0 / 9990 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon svi 04, 2015 9:28 pm

Teo je napisao/la:Npr. Šeks će sad imati mirovinu 12 500 kn.  Da mu se smanji za 50% uštedilo bi se za dvije prosječne mirovine u Hrvatskoj.
i da usput napomenemo da je pod sumnjom kao ratni zločinac kao i osuđeni- neosuđeni Gavaš, osoba kojoj su dokazani zločini,
ali nema veze,
sretan sam da je moj sin pobjegao iz ove neperspektivne države, nadam se da će to uskoro napraviti i moja kći!
jebo Hrvatsku koja nema nikakve perspektive!
12 500 za jednog pijanduru od kojeg je sin pobjegao i izgubio život,
a ta kretenčina nema morala da se nakon smrti vlastitog sina povuče iz bezobrazne politike, već se ponaša kao da sina nikada nije imao!
sin se odrekao njega davno jer je shvatio da mu je otac amoralna osoba, i to je shvatio njegov sin, ali to ova država ne shvaća!
i u krajnjem slučaju i nisu bitni ti novci, jer bzvz gurači lopte primaju deseterostruko veće iznose, ali šokantno je da takva amoralna osoba bude savjetnik predsjednice!
što će dakle Šeks napraviti s tim prihodima?
hoće li možda napraviti mauzolej za svog sina ili se praviti nisi pametan kao da nikada nije imao sina koji mu se suprotstavio, koji je shvatio kakvo mu je govno otac !
degenerik koji je vlastitog sina otjerao u smrt, jer ga se sin sramio i pobjegao od njega sada ostaje ključna osoba na vrhu piramide ove države; žalosno ali istinito!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty700 / 999700 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on uto svi 05, 2015 6:21 pm

Radničke mirovine treba ukinuti i onda će biti dosta novaca za ostale mirovine.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Rezanje mirovina Empty74 / 99974 / 999Rezanje mirovina Empty

[Vrh] Go down