Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty Re: Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Postaj by Prop on čet lip 06, 2013 10:06 am

damfisk je napisao/la:

Ako pod pojmom "normanih ljudi" podrazumijevaš zadrte mrzilačke netolerantne neobrazovane homofobe, onda si u pravu. Takvi "normalni ljudi" (navodni znakovi stavljeni namjerno) najteže podnose homoseksualnost.

Nisu oni homofobi, oni samo ne vole gledati muške kako se ljube. Žene su ok Zločesti osmijeh
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty Re: Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Postaj by valentino on čet lip 06, 2013 10:44 am

Korni je napisao/la:Najteze podnose normalni ljudi.
Sta reci deci ako tri matora, brkata homoseksualca dodju ispred skole i pocnu da se ljube sa jezikom u usta?
Treba li da ga ispisem iz skole i odem da zivim na selo?
Cak ni profesori ne smeju da reaguju jer mogu da ih tuze za ugrozavanje prava.
...ma sve ok, kužim. Problem je u godinama i brkovima. Znači da ja i moj dečko ovak mladi šesni i glatko obriti ko bebina guza dođemo ispred škole i počnemo se ljubit s jezikom, problema ne bi bilo?

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 10
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on čet lip 06, 2013 11:03 am

Korni je napisao/la:
Sta reci deci ako ...

Koliko sam shvatio nitko ovdje nije homofob. Neke samo brine kakve će posljedice pogled na dva muškarca koji se javno ljube pustiti djeci.

Brine li vas i što reći djeci kad vide istučene matere prijatelja jer ih je muž (pijan) istukao? (Upotrijebio sam treće lice množine da se ne bi slučajno tko pronašao u mojim riječima)
Brine li vas što reći djeci kad im prijatelji kažu da su vidjeli oca drkati na film u kojem su se ljubile dvije žene? (Uh, opet treće lice množine)
Brine li vas što reći djeci kad vide ispred škole kako psi seru po travi, a vlasnici se pretvaraju da ne vide? (Klasika, treće lice ...)
Brine li vas što reći djeci kad im se prijatelji ne prijave na školski izlet jer nemaju novaca?

To bi vas moralo brinuti, a ne pogled na dvoje ljudi koji se vole.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on čet lip 06, 2013 11:19 am

Ne, naravno da ih ne brine, kad se mlati žene to je normalno!!!

sw3

Neka dica od malena uče kako svit funkcionira!!! sw3
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on čet lip 06, 2013 1:12 pm

zato mi je drago što više nećemo ugađati "normalnim"ljudima i skrivati se . Ako se ja želim poljubiti vani, poljubit ću se, i ne znam zašto vam je prva asocijacija na ljubljenje pedera, žvaljenje s jezikom.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet lip 06, 2013 1:24 pm

histrion je napisao/la:
Možda nisi imao namjeru - ali ti je uspjelo.
Samo netko sa iskrivljenom slikom vrijednosti može usporediti ljubljenje ljudi koji se vole sa zlostavljanjem ovce.

Imam utisak da od vas pojedine vredja sam pomen necega protiv..... Mozda bi ove druge moglo vredjati pomen vas......
Ni ako sam nekoga uvredio, izvinjavam se jer mi to nije namera, samo iznosim moje misljenje....

Ljubljenje sa ovcom ili psom je karikiranje stvari da bi pokusao docarati neprijatnost nekoga ko se toga gadi.....

I za seksualno opredeljenje gresis.... I te kako su ljudi svesni svoje zastranjenosti i poremecaja samo sto sebi tolerisu......

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by valentino on čet lip 06, 2013 1:42 pm

bokaso1 je napisao/la:

Imam utisak da od vas pojedine vredja sam pomen necega protiv..... Mozda bi ove druge moglo vredjati pomen vas......
Ni ako sam nekoga uvredio, izvinjavam se jer mi to nije namera, samo iznosim moje misljenje....

Ljubljenje sa ovcom ili psom je karikiranje stvari da bi pokusao docarati neprijatnost nekoga ko se toga gadi.....

I za seksualno opredeljenje gresis.... I te kako su ljudi svesni svoje zastranjenosti i poremecaja samo sto sebi tolerisu......

Seksualna orijentacija, ne opredjeljenje jer nitko se nije OPREDIJELIO za gay varijantu nego smo je dobili rođenjem.
Seksualna orijentacija nije ni zastranjenost ni poremećaj. Jedini poremećaj je u tvojoj glavi.

BTW, ja se gadim ljubljenja na javnom mjestu, bez obzira tko se ljubi. I što ćemo s tim?
Imaš pravo na svoje gađenje i ništa više od toga.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 10
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on čet lip 06, 2013 2:46 pm

valentino je napisao/la:
... nitko se nije OPREDIJELIO za gay varijantu nego smo je dobili rođenjem.
Seksualna orijentacija nije ni zastranjenost ni poremećaj. Jedini poremećaj je u tvojoj glavi...

U potpunosti se slažem.
Dok sam bio bez djece mislio sam da odgoj i okolina određuju karakter djeteta i kasnije odrasle osobe.
Imao sam sreću da sam odgajao blizance (koji su već odrasli ljudi).
Unatoč identičnom odgoju, financijskom stanju, utjecaju okoline etc od prvog su dana života bili (i još su uvijek) različiti.

Ne poznajem niti jednog pedera***.
Nikada nisam ni pomislio da su poremećeni - iako mi nije jasno kako je moguće da ne vole nešto tako lijepo kao što je pička***.

*** - vjerujem da je jezik živ organizam koji se mijenja u veoma dugim razdobljima. Uvjeren sam da ne postoje ružne riječi (čak i ako im je ružno značenje).
Govno je govno - ma kako ga mi zvali.
Isto vrijedi (u mojoj glavi) i za pičku - čak i ako je nazovemo ženski spolni organ.
I ako mi se ne digne kurac zvao ja to erektilnom disfunkcijom ili ne - učinak je isti.
Cigani su ista populacija čak i ako ih zovemo Romi.
I tako su pederi jednostavno pederi - značenje je isto čak i ako ih (trenutno popularno) nazivamo gej (gay ???).
Ali da ne bude zabune. Riječ peder u mojoj glavi nema negativan prizvuk. Jer je samo oznaka neke osobine - kao (naprimjer) visok, mršav, blijed, mlad ....
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 57
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 12:51 pm

[quote="valentino"
Seksualna orijentacija, ne opredjeljenje jer nitko se nije OPREDIJELIO za gay varijantu nego smo je dobili rođenjem.
Seksualna orijentacija nije ni zastranjenost ni poremećaj. Jedini poremećaj je u tvojoj glavi.

BTW, ja se gadim ljubljenja na javnom mjestu, bez obzira tko se ljubi. I što ćemo s tim?
Imaš pravo na svoje gađenje i ništa više od toga.[/quote]

Ne seksualna orjentacija je posledica raznih stvari koje formiraju se u nama i tako cesto nastaju devijacije..... Jedna od devijacija je homoskesualizam....... No sve jedno se to zove seksualna orjentacija..... Nije to po meni nista ruzno, jer smatram da se bolesnoj osobo netreba rugati niti omalovazavati.......

A sa drugim deleom se slazem... Ruzno je ljubiti se na javnom mestu i da je moje gadjenje moja licna stvar i da NIKADA nebi nazao ucinio nikome da vidim da se ljube ili imaju odnos... Okreno bi glavu i zgrozen prosao.....
Mada na srecu medju homoseksualcima ima mnogo vise pristojnih ljudi i to retko rade na ulici pred nekim......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty120 / 999120 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet lip 07, 2013 2:19 pm

Bolesnoj osobi? Od cega bolesnoj, od homoseksualnosti?
Majko Bozja..
Balkane moj...

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 5:07 pm

Chulpan je napisao/la:
Bolesnoj osobi? Od cega bolesnoj, od homoseksualnosti?
Majko Bozja..
Balkane moj...

Pre nego lupim pokusam shvatiti sta neko zeli reci.... Ne desava se uvek ali vecinom shvatim....

Da Homoseksualizam je psihicki poremecaj a psihicki poremeceni ljudi su BOLESNI ljudi i na Helmu i svugde u svetu.....

Da se ne upistamo u to jer je nije tema da li je poremecaj ili ne.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on pet lip 07, 2013 5:20 pm

Belgija ima premijera! I to ponosnog homoseksualca

To je naslov u novinama od prije dvije godine.

Jel to znači da su Belgijanci zaostali i primitivni seljaci, a Belgija zaostala i primitivna država i da bi se ti isti Belgijanci trebali ogledati na samostalnu, suverenu i neovisnu Republiku Hrvatsku i na Hrvate, na Srbiju i Srbe, Tursku i Turke, a da nam svima mora uzor biti Ahmadineđad i Iran?

Diskriminaciju nitko ne podnosi lakše, niti teže. Diskriminacija je neprihvatljiva za svako civilizirano društvo.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 5:49 pm

Mislim da nisi nasao adekvatno poredjenje.....
To da li je premijer Belgije homoseksualac je sasvim nebitno za njegovo premijersko mesto a tek sto nema veze da li su Belgijanci zaostali ili primitivni sa time ko im je premijer nema previse veze.... On je tamo zbog strucnosti i nekih drugih vrlina a to sto je Gey je njegovo seksualno opredeljenje koje NEMA NIKAKVE VEZE SA ZANIMANJEM....

Sa druge trane se slazem da preterivanje i raspirivanje mrznje protiv Gey populacije je u naj manju ruku glupo.....
Ti si uzeo ekstremne primere ali gde je homoseksualizam javna tajna i dosta njih blagonaklono gleda na to u tim zemljama....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet lip 07, 2013 6:01 pm

Najlakse je razlicito proglasiti za mentalno bolesno. Tukne malo na fasizam taj tvoj stav

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 6:19 pm

Chulpan je napisao/la:Najlakse je razlicito proglasiti za mentalno bolesno. Tukne malo na fasizam taj tvoj stav

Daleko od toga da sam fasita a i zbog cega u mom stavu vidis fasizam... (ili ne znas sta je fasizam ili ne razumes moj stav....) No nije stvar za svadju vec diskutujemo....

Razlicito u ovom slucaju znaci psihicki poremeceno jer pricamo o seksualnim orjentacijama a one su plod mozdanih radnji koje se mogu devijantne napraviti iz milijon i jednog razloga......

Da ponovim, nemam nista protiv Gey populacije i u njima gledam ljude ali i te kako imam protiv paradiranja i glorigikovanja seksualne orjentacije.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet lip 07, 2013 6:24 pm

Ne, ti si taj koji je sve pomesao. Homoseksualnost nije oboljenje nit su homoseksualci poremeceni na koji bilo nacin.

Parade nemaju veze, to je marketing
Ne radi se o glorifikaciji nego o ravnopravnosti, jednakim pravima za sve bez obzira na seksualnu orijentaciju.

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 6:51 pm

Chulpan je napisao/la:Ne, ti si taj koji je sve pomesao. Homoseksualnost nije oboljenje nit su homoseksualci poremeceni na koji bilo nacin.

Parade nemaju veze, to je marketing
Ne radi se o glorifikaciji nego o ravnopravnosti, jednakim pravima za sve bez obzira na seksualnu orijentaciju.

Koliko sam ja upucen nisam pogresio... Ne ljutim se ja sto ti imasas drugaciji stav o tome.... Da, ja mislim da je homoseksualizam psihicki poremecaj sto su dokazivali daleko veci umovi od mene pa ih ja nebi demantovao.... Shvatam ja da pod pritiskom Gey lobija je WHO skinula sa liste oboljenja ali nije se izjanila da to nije e onda su se nasli mudrijasi da to proglase za normalno i pametno.....
Nemoj zaboraviti da je i o EUGENICI napravljen citav niz stavova i dokazivanja ali sa normalnog ljudskog stanovista je to idiotizam.... (cega je svesno 95% ljudi)

Razumem ja koliko je to tesko prihvatiti i u opste ne insistiram da iko to shvati....
Tacno, parada je skretanje paznje sa necega drugoga i obicna glupost protiv koje sam ako je rec o seksualnoj orjentaciji biklo kojoj....

O toj ravnopravnosti o kojoj pricas je samo smisljeno nesto sto je mnogo opasno za svako drustvo pa i za Hrvatsko....
Prvi homoseksualci gde se docepaju vazbih pozicija ne pustaju hetero (kao u modnoj industriji.... Zar ne postoji uspesan frizer a da nije Gey... Asve je vise i u drugim profesijama....)
Pri tome zbog cega je bilo koja druga orjentacija manje vazna od Gey...?

Inace ja sam prvi za jednakost svakog homoseksualca kao coveka i osobe dok kao seksualne oprjentacice sam protivnik.... (bilo koje seksualne orjentacije....)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by minutus on pet lip 07, 2013 7:52 pm

Korni je napisao/la:Najteze podnose normalni ljudi.
Sta reci deci ako tri matora, brkata homoseksualca dodju ispred skole i pocnu da se ljube sa jezikom u usta?
Treba li da ga ispisem iz skole i odem da zivim na selo?
Cak ni profesori ne smeju da reaguju jer mogu da ih tuze za ugrozavanje prava.
više mi je dosta slušati/čitati: ...dodju ispred škole
toga sam se također naslušao/-čitao u vezi s drogom.
pušim takve u luli prije doručka - pred školom.
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 3 Image
šta ako se tobože normalni ljudi napiju i poševe pred školom? ili tati ne isplate plaću?
ili, ili, ... mogao bi svašta navesti što je normalnim ljudima posve normalno, kad to mogu napraviti drugima. najbolje da se normalni i abnormalni brinu za svoja posla, budu sretni da to mogu činiti, da su živi i zdravi, da ih nitko ne dira i ne rasipava njihov porezni novac.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 66
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by sunce on pet lip 07, 2013 8:06 pm

bokaso1 je napisao/la:

Koliko sam ja upucen nisam pogresio... Ne ljutim se ja sto ti imasas drugaciji stav o tome.... Da, ja je WHO skinula sa liste oboljenja ali nije se izjanila da to nije e onda su se nasli mudrijasi da to proglase za normalno i pametno..... mislim da je homoseksualizam psihicki poremecaj sto su dokazivali daleko veci umovi od mene pa ih ja nebi demantovao.... Shvatam ja da pod pritiskom Gey lobija
Nemoj zaboraviti da je i o EUGENICI napravljen citav niz stavova i dokazivanja ali sa normalnog ljudskog stanovista je to idiotizam.... (cega je svesno 95% ljudi)

Razumem ja koliko je to tesko prihvatiti i u opste ne insistiram da iko to shvati....
Tacno, parada je skretanje paznje sa necega drugoga i obicna glupost protiv koje sam ako je rec o seksualnoj orjentaciji biklo kojoj....

O toj ravnopravnosti o kojoj pricas je samo smisljeno nesto sto je mnogo opasno za svako drustvo pa i za Hrvatsko....
Prvi homoseksualci gde se docepaju vazbih pozicija ne pustaju hetero (kao u modnoj industriji.... Zar ne postoji uspesan frizer a da nije Gey... Asve je vise i u drugim profesijama....)
Pri tome zbog cega je bilo koja druga orjentacija manje vazna od Gey...?

Inace ja sam prvi za jednakost svakog homoseksualca kao coveka i osobe dok kao seksualne oprjentacice sam protivnik.... (bilo koje seksualne orjentacije....)

Evo njega i teorija zavjere u svemu Laughing
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on pet lip 07, 2013 8:30 pm

Ti se sigurno sećaš Bokasa kad su pred beogradski gay pride protivnici i mrzitelji dan ranije organizovali svoju paradu za zaštitu Porodičnih Vrednosti?

Marširali su ispred skupštine urlajući, na čelu povorke su bili popovi, u povorci majke s malim bebama u kolicima, a na kolicima transparenti s mrtvačkim glavama i tekstom UBI, UBI PEDERA!

Uzgred, ja znam samo za gay i hetero. Koje su ti to druge orijentacije?

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on pet lip 07, 2013 8:53 pm

Sad kad je boki malo bolje pojasnija kako su ovi pederi zapravo opasni i ja san kontra njih...

Oni će meni frizerskom idustrijom vladati, pizda im materina!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on pet lip 07, 2013 8:58 pm

Kad je frizer u pitanju uvek biram pedera gore

svejedno
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on pet lip 07, 2013 9:04 pm

Pretpostavljam da je to ženama ipak važnije pitanje nego muškarcima. Zanimljivo je, opet, kako boki zna toliko o frizerskoj industriji...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on pet lip 07, 2013 9:16 pm

Boki je glasnogovornik homofoba, znam ga s drugih foruma.
A frizeraj? hmm Zločesti osmijeh Ima tu nešto...

svejedno
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet lip 07, 2013 10:04 pm

svejedno je napisao/la:Ti se sigurno sećaš Bokasa kad su pred beogradski gay pride protivnici i mrzitelji dan ranije organizovali svoju paradu za zaštitu Porodičnih Vrednosti?

Marširali su ispred skupštine urlajući, na čelu povorke su bili popovi, u povorci majke s malim bebama u kolicima, a na kolicima transparenti s mrtvačkim glavama i tekstom UBI, UBI PEDERA!

Uzgred, ja znam samo za gay i hetero. Koje su ti to druge orijentacije?

Da znam za taj pokusaj ali je to milicija rasterala pod izgovorom da nije dobio dozvolu skup....
Naravno protiv sam svega toga i osudjujem skoro kao i Gej paradu....

Sunce moje drago, pa da li si nekad posumnjala u svoje kvalitete i nacin razmisljanja pa da se i zapitas da li si ti kompetentna da nekoga dikreditujes , ismevas ili osudjujes.... kao

Lepote ti ne nedostaje ali ni mrznje prema svemu iz Srbije... Nego mene zanima gde ti u svemu vidis teoriju zavere od ovoga sto sam napisao.....
Ja sam se dosada vise puta razveselio kad sam citao neke tvoje postove ali oces mi pojasniti, molim te..... kavica

Prop je napisao/la:Sad kad je boki malo bolje pojasnija kako su ovi pederi zapravo opasni i ja san kontra njih...

Oni će meni frizerskom idustrijom vladati, pizda im materina!!!

Jeste Sensei, pa zamisli samo ..... A tek modnim pistama.... Pa dokle ce oni meni praviti sta je moderno ovoga leta.....?

Eeeeej, pa jel to moze tako.....?

Opasni su oni vama jer se broj homoseksualaca povecava jer je to valjda tekovina 21 veka....
Nemam nista protiv samo d ali vase cure imaju ne znam....
znam Senseio da ides logikom :
Sto vise homica, to vise slobodnih pici###a......

Laughing Laughing Laughing

svejedno je napisao/la:Boki je glasnogovornik homofoba, znam ga s drugih foruma.
A frizeraj? hmm Zločesti osmijeh Ima tu nešto...

Pa kad dobro placaju.... Narocito navijaci i crkva..... kavica Laughing

A sa frizerima sam u pregovorima, ali do sad nista nismo dogovorili.... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]