Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty Re: Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Postaj by valentino on sri lip 05, 2013 11:30 am

Ne radi se o vokabularu nego o netrpeljivosti.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 10
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty Re: Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci?

Postaj by drGspot on sri lip 05, 2013 11:33 am

...ma kakav TV1ooo...
...HustlerTV i PrajvtSpajs... :-D
Šalu na stranu, potrebno je samo malo tolerance, i dopustit drugom različito... smajlić
Okolina koja osuđuje, može nekad bit pogubna...

Stidi se i srami op op ples zelenko
drGspot
drGspot
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 78
Reputacija Reputacija : 30
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by minutus on sri lip 05, 2013 11:34 am

muškarci koji obožavaju lezbe, ne poznaju ih. samo si nešto predstavljaju. ja sam lezbe doživio kao pretežno agresivnim prema muškarcima i ženama u braku i tradicionalnim ulogama, dok homoseksualne muškarce još nikad nisam doživio agresivne prema bilo kome. osim onih zaređenih, koje sam već spomenuo; isti kršćanski odgoj kao i heteroseksualni teroristi. oni moraju nekog proglasiti zlikovcem, koga mogu gaziti i kažnjavati, da bi sami ispali dobri, zaslužni i nadmoćni osvetnici, poput anđela gabriela (gavri-el = muškarac, snaga, božji heroj; hebr. גַּבְרִיאֵל ).
dakako sam svoja iskustva stekao u vremenima, kad su se žene borile za ravnopravnost. znakovito za ono vrijeme su npr. "pjevačice" kao nina hagen (imućna kćer) i slične, koje su svoju agresiju "pjevale" Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 5150 preko zvučnika, 2 x većih od mog stana.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 66
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sri lip 05, 2013 11:49 am

ma jebeš lezbe, muškići koji te zaljubljenp gedaju su face Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on sri lip 05, 2013 12:03 pm

Neu je napisao/la:Sklon si osuđivanju komentara a sam ne prihvaćaš osuđivanje čina.

Zanimljiva taktika, no u krajnjem slučaju nedovoljno zanimljiva da bih se pravdala za vokabular.

Kao što rekoh.

Ne osuđujem tvoj komentar (kao ni komentare ostalih). Samo sam napisao činjenice.
Jer stara si dovoljno da bi morala znati kako koristiti riječi.

Napisala si: .... a sam ne prihvaćaš osuđivanje čina ...
Osuđivanje čina??? Ljubljena ljudi koji se vole?
Ne! Taj čin ne osuđujem.
Osuđujem ljude koji ga osuđuju.

Tvoje pravdanje nisam ni očekivao.

histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 57
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on sri lip 05, 2013 12:04 pm

vlentino je napisao/la:Ne radi se o vokabularu nego o netrpeljivosti.

Moj poklon.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by minutus on sri lip 05, 2013 12:26 pm

tanuki je napisao/la:ma jebeš lezbe, muškići koji te zaljubljenp gedaju su face Laughing
ne znam za slučaj da se homoseksualac, osim spomenutih zaređenih, agresivno ponašao prema ženi.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 05, 2013 3:37 pm

valentino je napisao/la:
Dobro odgojena osoba se ne žvali na javnom mjestu, koje god orijentacije bila.

Da, slazem se......

Moje misljenje je da se iza te mrznje prema homoseksualcima cesto krije doza homoseksualizma.....

Videti dva geja da se ljube na javnom mestu mi je gadno i smatram to njihovim nevaspitanjem i bezobrazlukom.... Ja smatram opasnim njihovo glorifikovanje i eksponiranje.... Bilo koje seksualne orjentacije.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Melgirl on sri lip 05, 2013 4:59 pm

Nije me briga jeli neko homo orientacije ako to ne radi baš javno da ga svi gledaju. Šta će oni ili one radit u svoja 4 zida, njihova stvar.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 31
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by valentino on sri lip 05, 2013 6:14 pm

[quote="bokaso1"]

Videti dva geja da se ljube na javnom mestu mi je gadno i smatram to njihovim nevaspitanjem i bezobrazlukom.... quote]
Kao i curu kad zažvališ isto je.

valentino
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on sri lip 05, 2013 6:45 pm

Ako sam pravilno shvatio ... između redova ste (ne svi) napisali: ružno je gledati istospolno usmjerene te ih je potrebno maknuti iz javnosti.

Pa nekako razmišljam ... znači da je potrebno maknuti sve koje je ružno gledati.
Nekome je ružno gledati osobe sa invaliditetom ... pa ih maknimo.
Nekome je ružno gledati debele ... nekome mršave ... nekome dlakave ... nekome ćelave ... nekome stare ...
Sve ih maknimo da mogu pojedinci (koji su nažalost većina) sretni i zadovoljni hodati ulicama.

Ali prije ili kasnije i ti će pojedinci postati nekome ružni.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by minutus on sri lip 05, 2013 6:56 pm

SVI ZNAJU DA JE LIJEPO LIJEPO
TAKO POSTOJI I RUŽNO
SVI ZNAJU DA JE DOBRO DOBRO
TAKO POSTOJI I ZLO
JER
PUNO I PRAZNO JEDNO DRUGOG RAĐA
LAGANO I TEŠKO JEDNO DRUGOG STVARA
DUGAČKO I KRATKO SE UVJETUJU
VISOKO I NISKO JEDNO DRUGOG NADVLADA
ZVUK I TON MEĐUSOBNO SE USKLAĐUJU
PRIJE I POSLIJE JEDNO DRUGOM SLIJEDI

STOGA MUDRAC DJELUJE, A (NIŠTA) NE ČINI
PODUČAVA, A NE GOVORI
TAKO STVARI USPIJEVAJU BEZ OTPORA
ON IH PUŠTA RASTI A NE POSJEDUJE
NE ČINI I NE TRAŽI NIŠTA ZA SEBE
ŠTO JE DOKONČAO NE UZIMA (ZA SEBE)
I KAKO NIŠTA NE UZIMA
NIŠTA NE GUBI

Prvi dio teksta tumači proturječnost u ljudskoj svijesti, što je posljedica odvajanja od jednog, od dau-a, kao razlikovanje estetskih kategorija lijepo i ružno, te etičkih kategorija dobro i zlo. Tome slijedi nabrajanje suprotnosti u materijalnom svijetu.
U prepoznavanju suprotnosti, a nepoznavanju jedinstva krije se opasnost o kojoj je riječ u 32. poglavlju: ali kada se stvari počelo dijeliti imenom, imena postadoše samovoljna.
Drugi dio pokazuje funkciju mudraca. On nadilazi suprotnosti, prilagođavajući se djelovanju dau-a. To znači da pušta stvari samostalno djelovati u skladu sa svojom prirodom/biti. Kako ovo poglavlje opisuje mudraca, tako 34. poglavlje opisuje dau. Ali to vrijedi samo za dau neba. Ljudski dau vezan je za suprotnosti koje se u socijalnom vrednovanju najsurovije izražavaju u razlici između siromašnog i bogatog. Odnos mudraca prema nebeskom dau-u opisan je i u poglavlju 77.
Ovdje, u 2. poglavlju Dau De Đing-a pojavljuje se dauistički termin vu ve, što doslovno znači ne-djelovanje. To ne znači da se mudrac bez učešća i djelovanja suočava sa stvarima, nego da ne djeluje protiv njihove biti, da ne krši prirodne zakone.
Kao antiteza vu ve-u suprotstavljeno je yo ve, što doslovno znači činiti/djelovati. U 15. poglavlju ovim terminom se djelovanju mudraca suprotstavlja djelovanje gospodara. Gospodar čini previše i tako "smeta" život. Mudrac ne čini ništa suvišnog – tako potpomaže život.
U ovom poglavlju Lao Dse govori o pitanju, osjetljivom za sve religije i filozofske sisteme: podrijetlo zla. Prve četiri izjave poglavlja kao i slijedeće nabrajanje suprotnosti trijezno potvrđuju da određene osobine, dakle ni ljepota ni dobrota kao samostalne pojave ne mogu postojati. Tako ni najviše biće ili princip ne mogu biti isključivo dobri. Ili u sebi sadrže zlo, ili su tako reći bez kvalitete – ni dobri, ni zli; ravnodušni ili nepristrani (usporedi 5. poglavlje). U pojmovima lijepo i dobro Lao Dse je očigledno vidio početne točke pohlepe i zbunjenosti društva. Oba pojma vezana su za društvenu egzistenciju čovjeka. Dobro je čovjeku sve što koristi društvu, državi ili pojedincu te što služi održavanju ili potpomaganju ljudske egzistencije. Pojam lijepo isto je vezan za sveopće društvene norme. Što su ovi pojmovi jače ukorijenjeni u svijest pojedinca ili društva kao poštovani i poželjni, toliko lakše za-/vode do želje za posjedovanjem i prisvajanjem, što obično završava nasilnim djelovanjem.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on sri lip 05, 2013 7:02 pm

I riječ dvije o izrazu "žvaliti".

Ljudi se ljube da bi poput drugih životinja nekome iskazali pripadnost.
Pretpostavljam da postoji dobar razlog što su za tu radnju upotrijebili isti korijen kao u riječi ljubav.
Hrvatski jezik poznaje još jedan izraz za tu radnju ... cjelov ... riječ koja ima isti korijen kao cjelovit i kao zacjeliti.
Veliki je pjesnik napisao pjesmu: Cjeloviti cjelov i ti

I o nečemu tako lijepom, nečemu što nas ispunjava i liječi pišete tako ružno?

Meni je nešto prelijepo vidjeti kako se dvoje ljube. Pa bile to ribe, ptice, psi ... ili ljudi.
I nevažno je ljube li djeca mame, ljubi li netko nekome ruku, ljube li se prijatelji što su se sreli nakon dugo vremena, ljube li se na rastanku ... ili se ljube ljubavnici.

Recite što vas je volja ... za vas mi je svejedno ... meni je lijepo gledati kako se netko ljubi.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on sri lip 05, 2013 7:10 pm

Ako je riječ "žvaliti" vama prihvatljiva i ne izražava neku averziju pretpostavljam da je koristite i u svojoj vezi.

Pa neka mi netko odgovori koliko puta je svom partneru rekao
... lijepo je žvaliti se sa tobom ...
... požvali me ...
... želim se žvaliti cijelu noć ...
...
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 05, 2013 10:23 pm

Koliko je meni poznato jedno je seksualna orjentacija, od nje se mozes uzdrzati na javnom mestu a drugo su fizicki ili bilo kakvi drugi hendikepi tako da Histrion, nemas potrebe mesati babe i zebe...... (kad je rec o lepom....)

Znaci nije isto kad ne zelis gledati dva tipa kad se ljube i kad je neko dlakav, debeo, mrsav, ruzan.....

Recimo da sam ja Zoofil smem li ja raditi radnju na ulici i ugrozavamo li mi onda moje pravo na slobodno izrazavanje.....?
Ne razumem samo poriv da se seksualna orjentacija mora na javnom mestu izrazavati.... U intimi radi sta zelis (ako nije protiv necije volje) kavica

Zadnja promjena: bokaso1; sri lip 05, 2013 10:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sri lip 05, 2013 10:25 pm

Recimo da sam ja Zoofil smem li ja raditi radnju na ulici i ugrozavamo li mi onda moje pravo na slobodno izrazavanje.....?

Je ta životinja dala pristanak na te radnje? Ako jest, slobodno vi...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sri lip 05, 2013 10:26 pm

Imaj, boki, na umu da je pitanje retoričko. Usporedba homoseksualaca i zoofila svakako je jasni pokazatelj da nema potrebe za daljnom raspravom.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju - žene ili muškarci? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri lip 05, 2013 10:29 pm

Prop je napisao/la:

Je ta životinja dala pristanak na te radnje? Ako jest, slobodno vi...
Pa kod mene te zivotinje uvek daju pristanak, cak me inekad napadnu same..... Laughing

Znas koliko volim guske, kokoske, zdrebice a i kravama sve teze odolim..... Znas da obozavam i vestice i azdaje ali su to mitska bica pa da se samo zadrzimo na zivotinjama..... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by valentino on sri lip 05, 2013 10:40 pm

bokaso1 je napisao/la:Koliko je meni poznato jedno je seksualna orjentacija, od nje se mozes uzdrzati na javnom mestu a drugo su fizicki ili bilo kakvi drugi hendikepi tako da Histrion, nemas potrebe mesati babe i zebe...... (kad je rec o lepom....)

Znaci nije isto kad ne zelis gledati dva tipa kad se ljube i kad je neko dlakav, debeo, mrsav, ruzan.....

Ne razumem samo poriv da se seksualna orjentacija mora na javnom mestu izrazavati.... U intimi radi sta zelis (ako nije protiv necije volje) kavica
Gledati dva tipa koji se ljube isto je što i gledati tipa i curu koji se ljube. Ako se jedni ne povlače u intimu zašto bi drugi?

A sad evo i na ovom forumu dugoočekivanih homofobnih floskula: zoofili.
Hoćeš li nastaviti niz s pedofilima i nekrofilima?

valentino
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Korni on čet lip 06, 2013 1:04 am

Najteze podnose normalni ljudi.
Sta reci deci ako tri matora, brkata homoseksualca dodju ispred skole i pocnu da se ljube sa jezikom u usta?
Treba li da ga ispisem iz skole i odem da zivim na selo?
Cak ni profesori ne smeju da reaguju jer mogu da ih tuze za ugrozavanje prava.

Korni
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.01.2013
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 50
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet lip 06, 2013 2:38 am

valentino je napisao/la:
Gledati dva tipa koji se ljube isto je što i gledati tipa i curu koji se ljube. Ako se jedni ne povlače u intimu zašto bi drugi?

A sad evo i na ovom forumu dugoočekivanih homofobnih floskula: zoofili.
Hoćeš li nastaviti niz s pedofilima i nekrofilima?

U opste nisam imao nameru ponizavati niti ismejavati....

To sto ti gledas da je isto kad se ljube musko-zensko i musko-musko je jedno a kako to utice na vecini punoletnih i maloletnih je drugo.... Tako da po tebi je isto kad neko se ljubi sa ovcom, kerom, ili (da ne nabrajam ekstremnije sekualne orjentacije)....

Slazem se sa tobom da je ljubljenje na javnom mestu nepristojino ali mi se GADI da gledam dva muskarca kao se ljube....
Pri tome nisam homofob i sasvim normalno komuniciram sa muskarcima koji to jesu samo ne mogu gledati njihovu intimu jer mi to odvratno...

Retorika o kojoj pricas je sasvim na mestu... To sto tebi ona smeta je drugo... Onda kad budete mogli (kao orjentacija) da odgovorite na te kako kazes floskule verovatno vam ih niko nece ni postavljati.....

Da se odma razumemo nema nista protiv Gej populacije ali i te kako imam da se eksponirate i glorifikujete..... Za mene je to devijacija ili psihicki poremecaj i stvarno nemam nista protiv samo ako je u intimi ....

Korni je napisao/la:Najteze podnose normalni ljudi.
Sta reci deci ako tri matora, brkata homoseksualca dodju ispred skole i pocnu da se ljube sa jezikom u usta?

Mislim da malo karikiras... Moguca je situacija ali bi se oni mogli odatle oterati po drugim osnovama.... No slazem se da je to problem koji moras sa decom da resavas jer ja upravo zato sam protiv javnog eksponiranja i glorifikovanja....

Na odraslu , formiranu licnost tesko mogu da uticu dok na mlade daleko lakse pogotovo tamo gde nije porodica stabilna i jaka.... Mislim da je stabilna porodica osnovna prevencija takvim devijacijama....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on čet lip 06, 2013 6:05 am

bokaso1 je napisao/la:
... nisam imao nameru ponizavati niti ismejavati....
... po tebi je isto kad neko se ljubi sa ovcom, kerom, ili (da ne nabrajam ekstremnije sekualne orjentacije)....
... ali mi se GADI da gledam dva muskarca kao se ljube....
... nisam homofob ... samo ne mogu gledati njihovu intimu jer mi to odvratno...
... kad budete mogli (kao orjentacija) da odgovorite na te kako kazes floskule verovatno vam ih niko nece ni postavljati.....
... stvarno nemam nista protiv samo ako je u intimi ....

Možda nisi imao namjeru - ali ti je uspjelo.
Samo netko sa iskrivljenom slikom vrijednosti može usporediti ljubljenje ljudi koji se vole sa zlostavljanjem ovce.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by histrion on čet lip 06, 2013 6:15 am

Sam naziv teme odražava homofobnost.

Tko teže podnosi homoseksualnu orijentaciju ...
Autor teme kao ishodište uzima breme spolne orijentacije.

Uvjeren sam da svoju orijentaciju nitko ne uzima kao breme.
Ali sam istovremeno uvjeren da većinu opterećuje spolna orijentacija drugih.

I kao što je napisao Korni ... najteže podnose normalni ljudi (Korni je naravno normalan homofob) .
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on čet lip 06, 2013 8:57 am

Korni je napisao/la:Najteze podnose normalni ljudi.

Ako pod pojmom "normanih ljudi" podrazumijevaš zadrte mrzilačke netolerantne neobrazovane homofobe, onda si u pravu. Takvi "normalni ljudi" (navodni znakovi stavljeni namjerno) najteže podnose homoseksualnost.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Lenica on čet lip 06, 2013 10:01 am

meni se čini da se vise hetero muškima ježi dlaka na rukama na muške homiće.
jesam u pravu? Very Happy

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2612
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 31
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]