Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje?

Go down

Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje?

Postaj by Neu on uto svi 28, 2013 6:06 pm

Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Kakva osoba mora bit da bi se vi pristali udat ili oženit?

Kakva situejšn mora bit? Što bi vas 'natjeralo' da se vjenčate?

Ako ste se već vjenčali, što vas je natjeralo i jeste se pokajali?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty999 / 999999 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty Re: Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje?

Postaj by svejedno on uto svi 28, 2013 6:09 pm

Mora biti kao moj sadašnji dečko samo što on ne vidi venčanje kao opciju.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty0 / 9990 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty Re: Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje?

Postaj by Neu on uto svi 28, 2013 6:11 pm

A kakav ti je dečko? I zašto ne vidi?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty999 / 999999 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on uto svi 28, 2013 6:14 pm

Pa sad glavna opcija danas je dijete.

Ali od drugih jednostavno ljubav.

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty336 / 999336 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on uto svi 28, 2013 6:16 pm

Neu je napisao/la:A kakav ti je dečko? I zašto ne vidi?
Dobar mi je dečko ali veliki broj mladića ne vidi brak kao opciju. To ti je ono

ostaću slobodan, neću se vezati, važno je samo dobro se zezati

svejedno
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty0 / 9990 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on uto svi 28, 2013 6:58 pm

svejedno je napisao/la:Mora biti kao moj sadašnji dečko samo što on ne vidi venčanje kao opciju.

Pametan čovik.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty108 / 999108 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on uto svi 28, 2013 7:14 pm

Prop je napisao/la:

Pametan čovik.
Hmm hmm

svejedno
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on uto svi 28, 2013 7:19 pm

Nije do tebe, nego je mudro to, pogotovo što ste mlado čeljade još..
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty108 / 999108 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet vel 13, 2014 6:34 pm

Neu je napisao/la:Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Kakva osoba mora bit da bi se vi pristali udat ili oženit?

Kakva situejšn mora bit? Što bi vas 'natjeralo' da se vjenčate?

Ako ste se već vjenčali, što vas je natjeralo i jeste se pokajali?
Nisam se pokajala, a "natjerali" su nas moji i njegovi starci na foru sto cekate, vec je drugo na putu, zar cete se tako razmnazat ko cigani..?  opss 

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet vel 13, 2014 6:37 pm

Više nikada, probao sam jedamput, i svatio da mi to ne leži Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty700 / 999700 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet vel 13, 2014 6:51 pm

Sve pogreske se placaju, ali vjerujem da ti nije zao sto si probao..?

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet vel 13, 2014 6:56 pm

Chulpan je napisao/la:Sve pogreske se placaju, ali vjerujem da ti nije zao sto si probao..?
moje dvoje prekrasne djece bi ionako postojala, nije mi žao ( za ništa u životu nije mi žao), ali nije bilo ni potrebno! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty700 / 999700 / 999Zašto bi se vi vjenčali? Kada bi pristali na vjenčanje? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]