Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski ili Srpski filmovi

+5
Jørgen
Teo
Prop
ursula radwanska
Neu
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Preferiram

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_lcap0% Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_lcap50% Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_lcap0% Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_lcap50% Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 4
 
 

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by Jørgen pet svi 16, 2014 6:25 am

Muslimanstvo se ne skida promjenom imena.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty9 / 9999 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by Teo pet svi 16, 2014 7:15 am

"Dom za vješanje", "Sjećaš li se Dolly Bell", "Otac na službenom putu" to su mi super filmovi od Kusturice.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty0 / 9990 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by tanuki pet svi 16, 2014 7:17 am

Jørgen je napisao/la:Muslimanstvo se ne skida promjenom imena.
naravno da se ne skida,ali  ono što je razbilo  yugu jest upravo ta potisnuta vjera,
da su komunjare uvažili vjeru kao tradiciju, dozvolili svojim  članovima da  upražnjavaju istu  nikada ne bi došlo do raspada juge,  ovako se desilo  ono što se desilo,  nakon smrti tita na kormilo je zasjeo milošević, koji je uz potporu pravoslavne  crkve pokušao napraviti veliku srbiju!
sve ono što je tito htio napraviti u sloganu  bratsvo i jedinstvo sjebano je u kratkom  periodu,
ponovo su se vratili  aveti rata, ustaše i četnici i iz 40 g vremenskim strojem smo prebačeni u 90 g,
kao da se u tom intervalu ništa nije događalo,
zaboravljeno je bratstvo i jedinstvo na mah,
ponovo su se počele iskapati  kosti u jasenovcu i u  beogradu  ( draže mihajloviča)
tito je postao  zločinac, partizani  fašisti  a četnici i ustaše antifašisti!
da potpuno sam svjestan da je moje učenje povijesti bilo nabildano i imao sam pristup arhivi u mom kraju, pa znam  da su ratni heroji iz mog  kraja  bili banda lopova koja su iskoristila krizno vrijeme, da opljačkaju policijsku postaju, a ulovljeni su  kao  zadnji amateri, osuđeni i streljani, pa samim tim proglašeni herojima!
ali  moje djetinjstvo jest iz te  bivše yuge, kada sam slušao radio luxsemburg,  naručivao   vinile po kompliciranom postupku i švercao traperice sa ponte rosa u mađarsku, čehoslovačku, bugarsku ( gdje sam se i zaljubio u jednu preljepu curu kći jednog visokokotiranog  političara  kojoj sam prodao farmerice iz trsta ipoklonio joj  još   dvoje)
da znam da vi mladi ne možete shvatiti  ni malo ta vremena!
totalno vam je neshvatljiva priča  da  dođete u mađarsku u  hotelu u jutro na krevet stavite  cezar ili trenk, najlon  čarape, vegetu i farmerice i napišete cijenu, i kad se nakon tuluma , a ponekad i sa kojom mađaricom vratite u sobu, na krevetu vas čeka hrpica forinti!
i eto tamađarska je ušla u eu i bugarska koji su bili stvarno jadni, a  eto yuga se sjebala sa groznim  ratom, slovenci  su  se povukli  dogovorno sa miloševičem,  hrvatska koja je u  kurcu, ponizno je upuzala u europu, a  bosna srbija, makedonija, crna gora , morat će dati svoju guzu maksimalno da bi upuzali u tu fantastičnu  zajednicu  EU poput hrvatske kojoj se nije bog nasmješio kada je upuzala  u  EU  u nato pakt, pa osim  vatikanu , dužni smo  americi,
dužni i tužni, robovi sistema ! Laughing
ali da se vratimo na film,
hrvatski filmski opus jest dobar pa ni jedan forumaški prdonja ne može neargumentirano tvrditi da hrvatska nema dobrih filmova!


Zadnja promjena: tanuki; pet svi 16, 2014 7:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty700 / 999700 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by eva kant pet svi 16, 2014 7:21 am

stvarno si patetičan..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty92 / 99992 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by tanuki pet svi 16, 2014 7:22 am

eva kant je napisao/la:stvarno si patetičan..Very Happy
daj reci jadan da te svi razumju !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty700 / 999700 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by Jørgen pet svi 16, 2014 7:35 am

Postovima poput ovog razjebavaš temu, tanuki.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty9 / 9999 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by tanuki pet svi 16, 2014 8:13 am

Jørgen je napisao/la:Postovima poput ovog razjebavaš temu, tanuki.
da i to mi je namjera, jer sama tema je debilna!
srpski vs hrvatski film,
ja jesam filmofil i zbog toga ne mogu prihvatiti tvrdnje da hrvatska nema dobre filmove , jer hrvati nemaju jaja napraviti dobar film!
pa je tako donešen ad hock komentar da je film lepa sela lepo gore nekakav egzeplar dobrog filma!
da tesna koža koja se prikazuje trenutno i u hrvatskoj jest primjer lošeg filma
krsto papić je crnogorac, ali je stvarao filmove u hrvatskoj ili lordan zafranovič,sa svojim genijanim filmovima koje je popljuvala politička kritika!
a lordan je za mene bolji autor od nemanje
pad italije i okupacija u 26 slika !
a pogledaj malo filmove nemanje, i tko je stajao iza njega? sječaš li se doli bel ili otac na službenom putu;
upitaj se dali su to remek djela nemanje ili sidrana!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty700 / 999700 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by igor malteze pet svi 16, 2014 8:57 am

tanuki je napisao/la:
da i to mi je namjera, jer sama tema je debilna!
srpski vs hrvatski film,
ja jesam filmofil i zbog toga ne mogu prihvatiti tvrdnje da hrvatska nema dobre  filmove , jer  hrvati nemaju jaja  napraviti dobar  film!
pa je tako donešen  ad hock komentar  da je  film  lepa sela  lepo  gore nekakav egzeplar  dobrog  filma!
  da  tesna koža koja se prikazuje trenutno i u hrvatskoj jest primjer lošeg filma
krsto papić je crnogorac, ali je stvarao filmove u hrvatskoj ili lordan zafranovič,sa svojim genijanim filmovima koje je popljuvala politička kritika!
a lordan je za mene bolji autor od nemanje
pad italije i okupacija u 26 slika !
a pogledaj  malo filmove nemanje, i tko je stajao iza njega? sječaš li se doli  bel ili otac na službenom putu;
upitaj se  dali su to remek djela  nemanje ili  sidrana!
...sve filmove koje si naveo pripadaju jugoslovenskoj kinoteci a ne hrvatskoj niti srpskoj...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty0 / 9990 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by diabolik. pet svi 16, 2014 9:08 am

tanuki je napisao/la:
naravno da se ne skida,ali  ono što je razbilo  yugu jest upravo ta potisnuta vjera,
da su komunjare uvažili vjeru kao tradiciju, dozvolili svojim  članovima da  upražnjavaju istu  nikada ne bi došlo do raspada juge,  ovako se desilo  ono što se desilo,

Vjera je opijum za narod!
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty74 / 99974 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by tanuki pet svi 16, 2014 9:26 am

diabolik. je napisao/la:

Vjera je opijum za narod!
jest to je rekao marx, i to i dalje stoji, ali marx nije u toj filozofiji rekao da se vjera mora istrgnuti, ugušit , nasilno maknuti iz stvarnog svijeta!
šokantno jest što dsnas u hrvatdkoj kao novoj čanici nije i dalje pstoje tenzije u osnovi vjere
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty700 / 999700 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by Jørgen pet svi 16, 2014 12:00 pm

tanuki je napisao/la:
da i to mi je namjera, jer sama tema je debilna!
srpski vs hrvatski film,
ja jesam filmofil i zbog toga ne mogu prihvatiti tvrdnje da hrvatska nema dobre filmove , jer hrvati nemaju jaja napraviti dobar film!
pa je tako donešen ad hock komentar da je film lepa sela lepo gore nekakav egzeplar dobrog filma!
da tesna koža koja se prikazuje trenutno i u hrvatskoj jest primjer lošeg filma
krsto papić je crnogorac, ali je stvarao filmove u hrvatskoj ili lordan zafranovič,sa svojim genijanim filmovima koje je popljuvala politička kritika!
a lordan je za mene bolji autor od nemanje
pad italije i okupacija u 26 slika !
a pogledaj malo filmove nemanje, i tko je stajao iza njega? sječaš li se doli bel ili otac na službenom putu;
upitaj se dali su to remek djela nemanje ili sidrana!
To "Nemanja" si pobrao s raznih šovinističkih portala. Svi mi koji smo kršteni imamo srednje ime ali nas nitko ne zna po njemu. Samo za tebe, u tvojoj ateističkoj pomami i sljepilu religija određuje sve segmente jedne osobe, pa i njena umjetnička djela.
On nosi svoje autorsko ime Emir i stoji iza svojih djela, a ta djela kao ni Lordanova, kao ni Sidranova nisu bog zna što. Oni su veliki umjetnici za malu sredinu, balkansku, koja ne pozna originale.
Pravi umjetnici stvaraju, a balkanske "legende" njihova djela prekrajaju i bojaju u photoshopu.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty9 / 9999 / 999 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

 Hrvatski ili Srpski filmovi - Page 2 Empty Re: Hrvatski ili Srpski filmovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.