Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

+3
otpisani
Iron Man
Teo
7 posters

Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Teo pon sij 14, 2013 12:44 pm

Na temelju međunarodnih ekspertiza, ruski stručnjaci sastavili su projekciju Europe u 2035. godini, piše ruski Ekspres, najavljujući, između ostalog, podjelu BiH i novu islamsku državu na jugu Francuske. Prema tom scenariju, osim novih granica na Balkanu, ozbiljne promjene potrest će i Italiju, Španjolsku, Francusku i Veliku Britaniju, prenosi Radiotelevizija Srbije (RTS)

Europu u idućih dvadesetak godina čekaju ogromne promjene, smatraju ruski stručnjaci, koji su na osnovu analiza dokumenata američke CIA-e, ruske vojnoobavještajne službe GRU i stručnih skupina na čelu sa Zbigniewom Brzezinskim i pokojnim Samuelom Huntingtonom sastavili mapu 'Nove Europe', piše RTS.

Niz velikih teritorijalnih promjena započet će u Ujedinjenom Kraljevstvu: Škotska će proglasiti nezavisnost, što će potaknuti ujedinjenje Irske, piše ruski Ekspres.

Katalonci i Baski će proglasiti nezavisnost od Španjolske, što će imati posljedice i po susjednu Francusku, gdje će po navodima ruskih stručnjaka početi 'raspad multikulturalizma'. Na jugu Francuske nastat će islamska država, a pokrajina Lorraine priključit će se Njemačkoj.

Raspast će se i Belgija - Flamanci će se priključiti Nizozemskoj - dok će se Italija raspasti na bogati sjever i siromašni jug, a Sardinija i Sicilija će proglasiti nezavisnost.

Srbija i Hrvatska podijelit će BiH, a nastat će Velika Albanija, sastavljena od sadašnje Albanije, Kosova i dijela Makedonije.

Tužna sudbina, smatraju ruski analitičari, očekuje Poljsku, koja će se nakon niza novih sporazuma između Rusije i Njemačke morati odreći dijelova teritorija.

Bjelorusija će nestati i postat će dio Rusije, kao i dijelovi baltičkih država i Ukrajine. Velike promjene očekuju se i na Kavkazu, jer se smatra da Rusija neće moći zadržati Čečeniju i Dagestan.

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi 141781

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi 141782

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi 141783

tportal.hr (izvor)

Što mislite na ove ruske analize?
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Iron Man pon sij 14, 2013 2:20 pm

Ne bi me nimalo čudilo da se ovakvo i ostvari za 20-30 godina, svijet ide kvragu...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty336 / 999336 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by otpisani pon sij 14, 2013 4:24 pm

Podjele /ujedinjenja zabole me kurac ..
Pitanje Koje mene zanima je kako misle podjeliti teret viška čovječanstva ?
POmalo se čini da svijet priželjkuje novog hitlera ..vide ga pomalo iza svake sjene .
Čak ga je i tu na forumu više od potrebe
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi P3szpm6x1t0h5p2sc5fv

otpisani
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.12.2012
Broj postova : 166
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Teo pon sij 14, 2013 4:29 pm

Mislim da je ova analiza pretjerana.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by diabolik. pon sij 14, 2013 4:56 pm

Nikad u Rusa pameti ne bješe, pa im zato vako karta ispade. Zločesti osmijeh
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty74 / 99974 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Teo pon sij 14, 2013 5:14 pm

diabolik. je napisao/la:Nikad u Rusa pameti ne bješe, pa im zato vako karta ispade. Zločesti osmijeh

Vjerojatno previše im vodke u organizmu.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by minutus pon sij 21, 2013 11:14 am

do promijene dolazi, kad drukčije više ne ide.
nisam baš previše upućen u stvarni odnos sila, ali imam neke dojmove.
u islamsku državu na jugu francuske ne mogu vjerovati. pa francuzi imaju dovoljno snage spriječiti nastanak mnogo veće islamske države u africi – šta ne bi mogli doma!
za elsass-lothringen ne vidim prednost priključiti se njemačkoj. alemanima nije ništa bolje od ove pozicije koju sad imaju: upucavaju im se obje strane. a njemačka ne postaje jača, bogatija i slobodnija nego restriktivnija i siromašnija.
također ne znam kako bi se poljske granice bez rata, samo silom sporazuma rusije i njemačke mogle pomaknuti. to bi među ostalom pokrenulo pitanje pravednosti i legalnosti mnogih državnih poteza, zakona, time i obeštećenja nakon 2. svjetskog rata. kome bi to nešto donijelo?
priključujem se pretpostavci da se kod ove vizije radi o alkoholnoj maglici, možda nekakvoj humoreski koju ne razumijem.
uostalom, mnogi su svašta crtali na salvete, nakon što su se dobro najeli i napili.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by bokaso1 sri lip 26, 2013 8:26 pm

Teo, nisi sve video... Imaju i vojn3e formacije koje se prave od dobrovoljaca a to rade neke organizacije i vezbaju od d4ece pa nadalje...

Rusija je jako ojacala i sve vise jaca zahvaljujuci ogromnim resursima....

Jedan od planovqa je daleko mracniji po Europu....
Iza toga stoji organizacija koja se zove MOZAK i koju gura deo Ruske crkve i deo mocnika koji stoje iza Putina.....

Mislim da je to preuvelicana stvar ali za mnoge stvari ideja je pocetak a posle se sprovodi u delo ostalo....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty120 / 999120 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Lady with hat sri lip 26, 2013 9:34 pm

Isto sranje drugo pakovanje.
Sasvim je svejedno da li će Evropom vladati Rusi ili Amerikanci.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty0 / 9990 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by bokaso1 čet lip 27, 2013 1:34 am

Lady with hat je napisao/la:Isto sranje drugo pakovanje.
Sasvim je svejedno da li će Evropom vladati Rusi ili Amerikanci.

Mislim da se slazem u sustini jedino sto mislim da Europom kao i sveto blada krupan kapital koji je mnogo iznad nacije i drzave.......kavica

A sto se ovoga tice mislim da Rusi nemaju tu moc trenutno da sprovode takve stvari mada Rusi imaju 67% svih svetskih rudnih bogatstava u svom posedu a onaj ko ima resurse ce vladati....

Sto se tice Ukrajine tu ima 25% Rusa vec sada a ostalo su Ukrainska pravoslavna grupacija i Unijati.... Verujem da se lako moze sprovesti scenario da se napravi karambol izmedju polu katolika i pravoslavaca a onda udje kao resenje i okupita Ukrajinu, sto je Rusima strateski cilj....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty120 / 999120 / 999Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty

[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Gost ned sij 19, 2014 4:32 am

Sta bi bilo kad bi bilo smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi Empty Re: Šokantna karta Europe u ruskoj izvedbi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.