Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banned µFUCK3R

2 posters

Go down

Banned µFUCK3R Empty Banned µFUCK3R

Postaj by Mozgojeb sub kol 18, 2012 1:12 pm

Neu, hvala ti na banu, iako sam ga i sam mislio "zatražiti" jer forum je jadan. Svi misle da su bolji od drugih samo zato što su duže na forumu. Nije tako. Ja se bavim forumima, torrentima i ostalim računalnim sranjima, kao QBasic, VB, PS, C++, Java etc etc od prije 5 godina. Bio ti je lijepo uručen poziv da pređeš na plaćeni host, kojeg ti NE TREBAŠ plaćati, da primaš "plaću" dok sjediš za računalom. Ali ti nisi htjela. To nek čuju svi forumaši. Bila je ponuda od strane mojeg "suradnika" tikse da CroFriends pređe na plaćeni host, svim bi ostali statusi, samo ne bi bilo postova. Ali, Neu je odbila, jer, kako kaže, njoj je bolji free host. Adresa foruma je: Zahvaljujem onima koji će se registrirati ili već jesu (evitaa). I još samo jedna stvar, ako je Purgy žensko, zašto priča i govori u "muškom" licu? Pozdrav onima koji su mi pomogli, Turricane, tanuki i Dinix (respect), pozdrav svoj gamadi, koja je sve ovo "zasrala": Neu, Purgy i Amy. Eto, nadam se da se više nikada neću ovdje vratiti. Još jednom ponavljam. Ukoliko odlučite doći na , javite se meni, i dobit ćete isti status kao što ste i ovdje imali. Pozdrav.

* = :
_ = izbrisati
Anonymous
Mozgojeb
Gost


[Vrh] Go down

Banned µFUCK3R Empty Re: Banned µFUCK3R

Postaj by Iron Man sub kol 18, 2012 1:15 pm

Purgy žensko Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned µFUCK3R Empty336 / 999336 / 999Banned µFUCK3R Empty

[Vrh] Go down

Banned µFUCK3R Empty Re: Banned µFUCK3R

Postaj by Neu sub kol 18, 2012 1:18 pm

Trajni ban poradi reklamiranja stranih foruma i vrijeđanja korisnika.

U startu odjebem bilo kakvu suradnju s drugim forumima, bilo kakvu selidbu i ostala sranja. Nama je ovdje i više nego dobro a ti laganica teraj kod sebe i okani se lajanja.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned µFUCK3R Empty999 / 999999 / 999Banned µFUCK3R Empty

[Vrh] Go down

Banned µFUCK3R Empty Re: Banned µFUCK3R

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.