Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

+7
Mass
Teo
ne_zna_se
pustinja
m
HESTIJA__
tanuki
11 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by diabolik. sub lip 02, 2012 5:36 am

damfisk je napisao/la:

Nije točno. Naslov četničkog vojvode dao mu je tadašnji predsjednik registrirane političke stranke i parlamentarni zastupnik, na višesatnoj ceremoniji na Ravnoj Gori, uz izravan TV-prijenos, pred više tisuća gledatelja.

Sva ta predstava meni najblaže liči na pijanku u Blakanskoj krčmi di se ne zna ko pije, a ko plaća, samo se zna kome će biti glava krvava.
I s takvim stvarima (bio TV prenos, ili ne) si ne razbijam glavu.
Nikolić je predsednik Srbije i Srbija će od njega imati najviše koristi, ili štete, a i oni su ga sami izabrali.
Smeta me što se Hrvati više bave Nikolićem i njegovim glupavim izjavama, te reagiraju čak i s najviše razine na svako njegovo "sranje" i time mu daju još veći publicitet.
Hrvatska je u NATO savezu i nikakve bojazni od ponavljanja 90tih apsolutno nema. Nikolića će najprije EU "izolirati" ukoliko će provoditi politiku primjerenu 90tim, a potom i ostatak svijeta (pa tako i silom prilika HR), te pošto Srbi imaju dovoljno iskustva sa izolacijama i sankcijama,na njima je i na Nikoliću da razmišljaju o tome.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 56
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by evitaa čet srp 12, 2012 6:56 pm

HESTIJA__ je napisao/la:On jeste proglasen za cetnickog vojvodu, Seselj ga je "ustolicio", ali sada su druga vremena, kakvi vise cetnici i ostale gluposti.

Ako je glupost zasto se nije odrekao te titule?

Ja sam dojma da se u Srbiji cetnicki pokret ne smatra zlocinom.

Da se nadovezem na ovo sto je Marko napisao kako je Nikolic izjavio da je Vukovar srpski

grad, kao i to da se njegov san o velikoj Srbiiji nazalost nece ostvariti , da je Vukovar bio srpski grad , da je drzava Kosovo ustavnio dio Srbije ....Svakom iole normalnom covjeku je sokantna i ne prihvatljiva takva izjava koja ima ozbiljne politicke konotacije i dovoljan razlog da svaka zdrava Vlada povuce veleposlanstvo iz te drzave jer je nezamislivo imati veleposlanstvo u drzavi ciji predsjednik ne skriva uopce reci u javnosti da prisvaja teritorij druge drzave.Radi ovakve politike, volje gradana mi je jedino prihvatljiv ulazak u Eu ali opet ne treba znaciti da ne trebamo imati stav i ignorirati takve izjave visokog drzavnog duznosnika , domahujuci rukom , "ma sta nam moze Toma Grobar".

HESTIJA__ je napisao/la:Nije Toma pobijedio zato sto je cetnik nego je njegovom pobjedom kaznjen DS sa Tadicem na celu i to prvenstveno zbog ekonomije. Po nekim naketma samo 3,4 eventualno 5% ljudi interesuje spoljna politika, Kosovo, susjedski odnosi...preko 80% interesuje samo standard i zaposljavanje. I da je neko bio drugi opet bi Tadic izgubio, poceo je da se ponasa kao diktator i to je morao da plati.

Mislim da je tocnije reci da je Nikolic isplivao kao posljedica loseg zivotnog standarda u Srbiji, pa da svojim vekilosrpskim idejama zadovoljava dusu naroda kada vec ne moze njihov dep.Na kraju standard nije temelj da bi se izabrala osoba takve proslosti i obrazovanosti tj.bolje reci neobrazovanosti na tako bitnu funkciju.

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki pet srp 13, 2012 7:19 am

Srpskom vodstvu je nacionalizam i širenje istog jedini način opstanka na vlasti, oni balansiraju i koketiraju sa europom, s druge strane u medijima i dalje šire nacionalizam, mržnju prema drugim narodima, nakon toliko godina izručenje Mladića je očigledna igra, a u medijima isti je i dalje heroj, o godišnjici srebrenice samo šturo pisanje i s apostrofom na tezu:
a što su oni nama činili!
postojanje republike srpske i negiranje bosne od političkih predstavnika iste je još jedan dokaz!
ponašanje prema kosovu je igra iz dječjeg vrtića!
neznam, i naši političari su patetični, ali smo se valjda barem riješili ekstremnog nacionalizma !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa ned srp 15, 2012 10:56 pm

tanuki je napisao/la: postojanje republike srpske i negiranje bosne od političkih predstavnika iste je još jedan dokaz!
ponašanje prema kosovu je igra iz dječjeg vrtića!

To je volja svjetske politike.Dayton je sucesnik genocida.

Da su htjeli amerikanci bi sigurno zaustavili genocid i bez Daytona.

Rep. Srpska je nastala na nevidenom teroru i etnickim ciscenjima, i na gomili zlocina, a Srbi su poceli rat.Negiranje tih cinjenica je nemoralno.Međutim ono sto nam je svima tesko pojmljivo jest da medunarodna politika u svojim ciljevima nije nista plemenitija i bolja od velikosrpske.

Medutim, doci ce vrijeme kada ce Srbija prestat mastat o Kosovu vec se odreci Republike srpske.

Zbog Eu.Osjetiti nemilosrdnost medunarodne politike.Cak se i sam Dodig slaze da ovakva ne moze opstati.

Prije par mjeseci Cedomir Jovanović, predsjednik Liberalno - demokratske partije je izjavio "

Točno je - Republika Srpska je nastala na genocidu. Na srebreničkom genocidu. Na etničkom čišćenju nezabilježenom u Europi nakon Drugog svjetskog rata"

sto je izazvalo reagiranje Ureda predsjednika RS Milorada Dodika.No ja takoder ne mogu vjerovati da se moze u miru raspasti na sastavne dijelove kao Ceska i Slovacka.

Tko bi to podjelio. Very Happy

Razgovor Jovanovica i Dodiga nakon Jovanoviceve izjave.

Steta da nasa bivsa premijerka umjesto sto je pila kavu sa srpskim nacionalistima nije pila sa Jovanovicem. Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]