Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

+7
Mass
Teo
ne_zna_se
pustinja
m
HESTIJA__
tanuki
11 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Teo pet svi 25, 2012 9:46 am

koji idiot
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pet svi 25, 2012 9:52 am

ma nekako si mislim da nije lik idiot , samo ima malo čudne ideje , ma on ti je kao naš jedan pjevač ..........
u tom smislu da je skužio kaj narod pali , pa to i izvozi ........

on če sa tim nekim svojim izjavama pokupiti velike simpatije jednog dijela naroda , žalosno ali je tako
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pet svi 25, 2012 10:05 am

Nije Toma pobijedio zato sto je cetnik nego je njegovom pobjedom kaznjen DS sa Tadicem na celu i to prvenstveno zbog ekonomije. Po nekim naketma samo 3,4 eventualno 5% ljudi interesuje spoljna politika, Kosovo, susjedski odnosi...preko 80% interesuje samo standard i zaposljavanje. I da je neko bio drugi opet bi Tadic izgubio, poceo je da se ponasa kao diktator i to je morao da plati.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by tanuki pet svi 25, 2012 10:15 am

ma sve 5 hesi, tvoja analiza je dobra, ali meni se jebe i piški mi se kad večini građana srbje koji se nisu odlučili glasovati između dva ponuđena sranj ,lol;
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pet svi 25, 2012 10:59 am

Neko je morao pobijediti. Neizlazak na izbore je najgora opcija. Niko nije vjecan pa tako ni Toma, i on ce otici kao i Tadic, mozda i brze nego sto mislimo. Od bivse Juge do danas mnogi su gazdovali ovom zemljom, sa raznim ideologijama, opcijama, zaokretanjem ulijevo, udesno...nama je svejedno...ja vidim da su plate mizerne, nezaposlenost katastrofalna, standard na jako niskim granama i da se u ovoj drzavi jedino dobro zivi od politike, kriminala i Grand muzike...
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pet svi 25, 2012 11:21 am

HESTIJA__ je napisao/la:Neko je morao pobijediti. Neizlazak na izbore je najgora opcija....

upravu si , to je najgora opcija koja postoji , ne izači , nedati glas .....
obično poslje najviše i drobe o izborima oni koji ne izlaze na birališta ....


HESTIJA__ je napisao/la: ...ja vidim da su plate mizerne, nezaposlenost katastrofalna, standard na jako niskim granama i da se u ovoj drzavi jedino dobro zivi od politike, kriminala i Grand muzike...

ništa drugačije nije kod nas , čak ljudi sa fakultetima jedva najdu job , ako ga i najdu , rade za siću , vani bi bili troduplo plačeniji za isti posao ....
da ne pišem da ljudi koji imaju sss spremu nemaju skoro pa nikakve šanse za pošteno plačen job .....

i kod nas je najunosnij biznis biti stranački poslušnik, dupelizac ...
ili okorjeli , pravi kimos , mafijaš ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pet svi 25, 2012 11:49 am

Znam Marko, ja sam malo ovdje malo kod vas, ista nam je politika, isti problemi...ako i ima razlike one su u nijansama. Razliku vidis tek kad odes negdje dalje s ovih prostora. A i kako da bude drugacije kad su jedne te iste face godinama na politickoj sceni? Samo se rotiraju, iz jedne stranke u drugu, iz jedne ideologije u drugu, zaokrecu kurs a ustvari sve je isto...Evo ti primjer Micunovica, on je jos sa Prvom proleterskom umarsirao u Beograd i dan danas je na politickoj sceni i sad ja da ocekujem neke bolje dane...s njim i ostalima koje vise ne mogu pohvatati kome pravcu i kojoj stranci pripadaju...
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Mass pet svi 25, 2012 11:59 am

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/195906/Kad-ce-drzavni-vrh-RH-reagirati-na-Nikoliceve-provokacije.html
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pet svi 25, 2012 12:02 pm

ma neče mass reagirati , jel im je jasno sa kime imaju posla ......


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pet svi 25, 2012 12:18 pm

Citala sam jutros da je Josipovic rekao kako se mora pomiriti i sa Nikolicem. To je politika, mozda kreirana negdje drugo, na nama je samo da je sto lakse sazvacemo. Moze HR prekinuti diplomatske odnose, moze Nikolica predati Hagu narocito ako ima dokaze o njegovim zlocinama po Slavoniji, ali i o tome ce opet da odluce drugi. Lako je srpsko-hrvatske odnose poremetiti, tu ne treba ni par mjeseci...malo portali, malo TV, malo novine, malo emisije na tu temu u gledanom terminu i...eto nas u devedesetim za tili cas.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pet svi 25, 2012 12:20 pm

a ne nikad više devedesete ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pet svi 25, 2012 12:26 pm

To niko ne zeli, ali nije nemoguce. Zato kazem, nama treba pedeset godina da se pomirimo a par mjeseci da zaratimo. I tako ce biti do sudjeg dana.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pet svi 25, 2012 12:31 pm

čuj tako če biti sve dok ima takvih munjza kao što je vaš novi el presidente koji drobi nebuloza javno ....
i onda te nebuloze prenesu svi , ali apsolutno si mediji u okolici ......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by pustinja pet svi 25, 2012 4:49 pm

A za koj kurac da se uopče mirimo, mi imamo svoju državu, vi imate svoju koju bi vaš precednik želio malo veču (neka proba i drugi su probali više puta), biznismeni neka gonjaju biznis, lopovi neka gonjaju kriminal a mene zaboli pimpek za srbiju i četničkog vojvodu od precednika, svaka budala ima svoje veselje pa tako i srbi. I nije točno da je politika ista vaš precednik je barem priznao dxa je četnik ovaj naš ne priznaje da je partizan i yugonostalgičar
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by diabolik. pet svi 25, 2012 6:35 pm

pustinja je napisao/la: neka se javno odrekne četničke titule putem medija

Jebote čovjek ne more vjerovati za kaj se sve ljudi ne hvataju???
Dala mu neka pijana budala v birtiji titulu vojvode, precjednika i cara, direktora svemira i sad se mora javno putem medija toga odricati...
Pa zar samio odricanje putem medija ne bi dalo više važnosti toj budalaštini od samog čina davanje te nazovititule?!?!
Nikolić ima čvrst nacionalistički stav, nema blistavu prošlost po pitanju demokracije i ljudskih prava i tek je izabran za predsjednika.
Nezahvalno je nagađati kakav će biti. Dajmo mu vremena, pa onda donosimo neke sudove o njemu.
Biti predsjednik države Srbije ne znači biti direktor svemira.
Međunarodna zajednica i veliki svjetski igrači kreiraju politiku, a Nikolići, Tadići, Josipovići, Mesići, Milanovići, Sanaderi, Kosorice i ine sitne ribe plešu kak ovi sviraju, pa će tak biti najvjerojatnije i s Nikolićem.
Njemu je sad tek zora svanula i vrijeme mu je da zakukuriče.
A oće li i dalje kukurikati, ili u loncu završiti, to mu od kukurikanja ovisi. Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by pustinja sub svi 26, 2012 6:15 am

Veliš dala mu neka pijana budala, pa kaj je onda uzel, da tebi netko daje zvanje ustaškog poglavnika jel bi ga prihvatio i svečano se obvezao
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pon svi 28, 2012 12:39 pm

ne bih , nikada .....

ma da se razmemo , bio je on svjestan što radi , na što priseže , on još uvijek ima te ideje iz 90_tih godina , kako on kaže neostvareni san ....
pravi , pravcati bradonja kokardaš ....

ali što mi je digol živce kod naših šupleka , kod naših vrlih političara ..
što nakon njegove izjave nitko nije reagirao na adekvatan način ...
šupci , počevši od predsjedika josipoviča kako je vukovar hrvatski i srpski grad , ne nije , ako on ne zna zemljopis neka ide u kurac .....
isto nešto slično je izajvio i pupavac , ili kako več , kako je vukovar hrvatski i srpski grad , ne nije , niti njemu baš zemljopis ne leži ....

vuhovar je čisto hrvatski grad na hrvatskom teritoriju , unutar hrvatski granica .......
a ne hrvatski i srpski .....
jel ako bi ta forumlacija stajala da je i hrvatski i srpski onda bi bio kao srajevo , ono pola grada federacija a pola srpska šumadija ....
dakle vukovar je čisto hrvatski grad ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Mass pon svi 28, 2012 12:53 pm

Vukovar je grad u Hrvatskoj sa 30%-tnim stanonvištvom srpske nacionalnosti
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pon svi 28, 2012 1:01 pm

e pa to je nešto drugo mass , ali nikako hrvatski i srpski grad kako su neki naši političari javno u dnevniku rekli , počevši od našeg predsjednika .......
isto tako se može reči da je vukovar i mađarski , poljski , češki , židovski grada jel ima neki postotak tih nacionalnosti naseljenih u ili oko grada .......
to je hrvatski grad .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Neu pon svi 28, 2012 1:05 pm

Mass je napisao/la:Vukovar je grad u Hrvatskoj sa 30%-tnim stanonvištvom srpske nacionalnosti
ja sam mislila da ih ima i više, oko 50% srba, 50% hrvata
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pon svi 28, 2012 1:08 pm

ako u soijeku npr. ima 50 % srba , dali je to srpski i hrvatsi grad ........
ili i dalje samo i jedno hrvatski grad ..........

osijek nikad neče biti ocek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Neu pon svi 28, 2012 1:10 pm

slažem se
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by m pon svi 28, 2012 1:13 pm

gore
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by HESTIJA__ pon svi 28, 2012 4:28 pm

pustinja je napisao/la:A za koj kurac da se uopče mirimo, mi imamo svoju državu, vi imate svoju koju bi vaš precednik želio malo veču (neka proba i drugi su probali više puta), biznismeni neka gonjaju biznis, lopovi neka gonjaju kriminal a mene zaboli pimpek za srbiju i četničkog vojvodu od precednika, svaka budala ima svoje veselje pa tako i srbi. I nije točno da je politika ista vaš precednik je barem priznao dxa je četnik ovaj naš ne priznaje da je partizan i yugonostalgičar
Ma ko nas za sta pita? Bice onako kako odluce velike sile i tu je kraj price. Ako njima odgovaraju dobri odnosi izmedju SRB i Hrvtaske ima da nam se predsjednici ljube da sve prsti, ako im bude potrebno neko zariste opet ce nas zavaditi.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by damfisk pon svi 28, 2012 4:48 pm

diabolik. je napisao/la:

Dala mu neka pijana budala v birtiji titulu vojvode, precjednika i cara, direktora svemira i sad se mora javno putem medija toga odricati...
Pa zar samio odricanje putem medija ne bi dalo više važnosti toj budalaštini od samog čina davanje te nazovititule?!?!

Nije točno. Naslov četničkog vojvode dao mu je tadašnji predsjednik registrirane političke stranke i parlamentarni zastupnik, na višesatnoj ceremoniji na Ravnoj Gori, uz izravan TV-prijenos, pred više tisuća gledatelja.

I on je tu i takvu titulu primio. Titulu vojvode u pokretu koji ne priznaje postojanje hrvatske države, hrvatske nacije i hrvatskog teritorija.


I dok god je Srbima smeta karirani bijelo-crveni dres, Lijepa Naša i kuna kao valuta, dotle će i meni (i svakom normalnom) smetat titula četničkog vojvode koju nosi izabrani predsjednik (nažalost) susjedne države.

diabolik. je napisao/la:
Nikolić ima čvrst nacionalistički stav, nema blistavu prošlost po pitanju demokracije i ljudskih prava i tek je izabran za predsjednika.
Nezahvalno je nagađati kakav će biti. Dajmo mu vremena, pa onda donosimo neke sudove o njemu.

Nije točno. Nikolić ima jasan četnički stav, u više navrata je izrekao svoje želje o Velikoj Srbiji, o teritorijalnoj ekspanziji preko granica moje (i tvoje) zemlje, negirao postojanje hrvatske nacije i pravo hrvatskog naroda na suverenitet i teritorijalni integritet.

Ukoliko to zaista misli, onda je četnik najgore vrste. Ukoliko to ne misli, onda je lažov najgore vrste. U svakom slučaju, ne treba mu dati vremena, ne treba mu vjetrovati, ne treba mu pružati priliku.

Sud o njemu je svatko normalan već donio.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić - Page 2 Empty Re: Novi predsjednik Srbije - Tomislav Nikolić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.