Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty Re: Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo

Postaj by damfisk on sri vel 18, 2015 10:24 am

To kaže jedna savezna država. Ali pet drugih saveznih država, kao i Vrhovni sud, kažu nešto potpuno suprotno.

Kao šta rekoh - tipično desničarska priča. Nemaš pojma o čemu raspravljaš alii svejedno seruckaš...

Samo nastavi...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty Re: Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo

Postaj by Mihovil on sri vel 18, 2015 11:24 am

Neću , pametnom dosta jer tko nije dosad shvatio , nikad ni neće.

Da si napisao - pa avatar mi je lip, dalmacija= jug, baca na hajduk,super su mi boje ili nesto u takvom stilu razumio bih, ali ići lamentirati o njoj i tvrditi sa nije simbol stoljetnog rasnog ugnjetavanja i KKKa je bas bezveze.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Damfi , tvoj je avatar jednak ako ne i gori od svastike!!!

Nije da nisi znao....ostavi ga kad ti je drag.

Pobjednički se povlačim - jer znaš da si u krivu.

Samo jedno sam sebi zamjeram - isprovocirao si me da se ponašam gore od tebe, a od toga nikakve koristi,
pa cu ti se javno ispričati za sve gadosti koje sam ti napisao.

To ne znaci da nisam bio u pravu, i to za apsolutno sve jer jesam, vec da si nisam smio dozvoliti spustanje na takav nivo.

PS: Damfiks je sarkazam a ne disleksija, no to je trebalo prepoznati - promijeni baterije u detektoru

Dakle

Izvini.

Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2141
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty37 / 99937 / 999Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on sri vel 18, 2015 11:31 am

Mihovil je napisao/la:Neću , pametnom dosta jer tko nije dosad shvatio , nikad ni neće.

Slažem se, Ako do sada nisi shvatio onda doista nema nade...

Mihovil je napisao/la:
Da si napisao - pa avatar mi je lip, dalmacija = jug, baca na hajduk, ima lipe boje  ili bilo šta razumio bih, ali ići lamentirati o njoj i tvrditi sa nije simbol rasnog ugnjetavanja i KKK a je bas bezveze.

Ne. Ono šta jest bezveze je tvoje jalovo upiranje po nečemu šta nema nikakve veze sa činjenicama i o čemu nemaš nikakvog znanja...

Mihovil je napisao/la:
Damfi , tvoj je avatar jednak ako ne i gori od svastike!!!

Mihovile, tvoje neznanje je jednako ako ne i gore od tvojeg avatara!!!

Mihovil je napisao/la:
Pobjednički se povlačim - jer znaš da si u krivu!

Ne, nego kukavički bježiš jer znaš da nisi u pravu.

Mihovil je napisao/la:
PS: Damfiks je sarkazam a ne disleksija, no to je trebalo prepoznati - promijeni baterije u detektoru

P.S. To je bila nisi pametan pokušaj uvrede, a ovo je sad jeftin pokušaj eskivaže. Sve u skladu sa desničarskim stereotipom u koji se savršeno uklapaš, i to činiš spontano.

Mihovil je napisao/la:
Samo jedno sam sebi zamjeram - isprovocirao si me da se ponašam gore od tebe, a od toga nikakve koristi, pa cu ti se javno ispričati za sve gadosti koje sam ti napisao.

Izvini.

LaughingLaughing

Zadnja promjena: damfisk; sri vel 18, 2015 11:34 am; ukupno mijenjano 1 put.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mihovil on sri vel 18, 2015 11:34 am

Neka smo se mi pomirili Very Happy

PS:

Frfljas

damfisk je napisao/la:
P.S. To je bila nisi pametan pokušaj uvrede, a ovo je sad jeftin pokušaj eskivaže.

kao

Zadnja promjena: Mihovil; sri vel 18, 2015 11:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :
Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty37 / 99937 / 999Od 2013. posjedovanje droga za osobne potrebe neće biti kazneno djelo - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on sri vel 18, 2015 11:38 am

big kes
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mihovil on sri vel 18, 2015 11:41 am

Zivija Damfi....
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk on sri vel 18, 2015 11:45 am

Cheers!
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]