Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

+19
Hell
evitaa
Nocturnal
jozefk
Prop
Hate
Mass
Teo
Lenica
makaj
m
scorpio57
lilly2004
Apolo
Amyicha
pustinja
zbracun
tanuki
Neu
23 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa sri kol 01, 2012 8:23 pm

Teo je napisao/la:Stvara psihičku ovisnost što je isto ovisnost iza toga stojim, ne vidim da dematiram samog sebe jer nigdje nisam ni tvrdio da poslije prestanka uzimanja marihuane stavra se aptinencijsku kriza neznam di si to pročitala da sam rekao.

Fizicku ovisnost ne izaziva a psihicku moze kod osoba sklonih ovisnostima bilo koje vrste (kao npr. internet).


Znanstvenici su dokazali da marihuana liječi, ili pozitivno utječe na liječenje multiple skleroze, raka, , glaukoma, epilepsije, smirenje grčeva, depresije, epilepsije, migrene, astme, pruritusa, nesanice, bolova i smirenje kašlja, te mnogih drugih bolesti. Nasuprot tome, niti jedno istraživanje nikada u povijesti nije zabilježilo niti jedan štetan učinak marihuane na mozak, odumiranje moždanih stanica ili slično, što joj stalno pripisuju njezini protivnici. Dokazano je da marihuana, za razliku od duhana ili kave, ne stvara nikakvu fizičku ovisnost. Također nikada nije zabilježeno da je netko obolio od raka pluća zbog konzumacije isključivo marihuane, što je još jedna od laži koje često čujemo od raznih kvazi znanstvenika i šarlatana.
Godišnje od duhana umire 435 tisuća ljudi, od alkohola oko 85 tisuća ljudi. Od negativnih nuspojava aspirina godišnje umre 7 500 ljudi

Nisam jos cula da je netko umro od marihuane.

-->>Be wise, legalize<<--


Izvor:Drugacije.hr
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by Mass sri kol 01, 2012 8:34 pm

Dokazano je da se biljka upotrebljavala 4000 g. Pr. Kr. u Kini i 3000 g. Pr.Kr. u Turkmenistanu. Biljka je imala snažan utjecaj na kulturu mnogih naroda i civilizacija. Grčki povjesničar Herodot, prozvan ocem povijesti u svojim zapisima navodi kako su mnogi antički narodi koristili marihuanu u razne svrhe, među ostalim i radi postizanja sreće.

Very Happy

Prvi poznati zakon vezan uz marihuanu donesen je u američkoj saveznoj državi Virginia. Od 1763. do 1769 godine u toj državi mogli ste biti kažnjeni zbog ne uzgajanja marihuane.

Laughing

Kanabis je nesumnjivo najkorisnija biljka poznata čovječanstvu. Mogućnosti njene upotrebe u medicini, tekstilnoj i prehrambenoj industriji i proizvodnji bio-dizela su gotovo neograničene. Njen značaj u umjetnosti i kulturi nemoguće je dokazati, ali je evidentan. Neki od konzumenata marihuane koji su značajno doprinijeli čovječanstvu su : Friedrich Nietzsche, William Shakespeare, Abraham Lincoln, Bill Gates, Vincent van Gogh, Rembrandt, perzijski prorok Zaratustra, kao i gotovo svi popularni glazbenici novijeg doba. Nažalost Aslingerova propaganda zadržala se do današnjih dana. I danas ćete na HTV-u čuti razne mediokritete kako tumače da nema države u svijetu koja razlikuje lake i teške droge, i danas će razni kvazi stručnjaci iz ureda za suzbijanje droge djeci u srednjoj školi dijeliti knjižice u kojima stoji kako marihuana trajno oštećuje možda stanice. I danas će političke stranke ubirati jeftine poene optužujući svoje suparnike da su za legalizaciju droge, busajući se u prsa kako su oni protiv. Nemoguće je izračunati koliko bi Hrvatskoj donijela legalizacija trave, ali je vrlo jasno da bismo uz obalu kakvu imamo i legalnu travu bili mjesto koje bi svatko želio posjetiti. I platiti koliko treba.


(dobro da nisam kopiro cijeli tekst kiša misa )
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa sri kol 01, 2012 9:25 pm

Mass je napisao/la:(dobro da nisam kopiro cijeli tekst kiša misa )

Trebao si Very Happy jer doista je cudno kako ljudi ne pokusavaju zanemariti istupe i nastupe Crkve i kojekakvih dusebriznika , procitati nesto , imati vlastita saznanja i stavove vec ukazivati na stetnost i ovisnost konkretno marihuane a dosada ni sluzbena medicina nije uspijela dokazati da marihuana stvara ovisnost.

[You must be registered and logged in to see this image.]
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by Mass sri kol 01, 2012 9:27 pm

evitaa je napisao/la:Trebao si jer doista je cudno kako ljudi ne pokusavaju zanemariti istupe i nastupe Crkve i kojekakvih dusebriznika , procitati nesto , imati vlastita saznanja i stavove vec ukazivati na stetnost i ovisnost konkretno marihuane a dosada ni sluzbena medicina nije uspijela dokazati da marihuana stvara ovisnost.

Vidiš, ja sam te stvari saznao u praksi stidljivko misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa sri kol 01, 2012 9:44 pm

Mass je napisao/la:Vidiš, ja sam te stvari saznao u praksi stidljivko misa

Onda si mogao stogod i svojim rijecima napisat a ne copipejstat Very Happy

Mada znam da je to je isto kao i spoznaja cigareta.

Stetnost za organizam sigurno nije veca od stetnosti cigareta

a posljedice sto se tice stetnosti za organizam i ponasanje

manje od konzumiranja alkohola .

Mada nisam probala , ljudi su oko mene pusili

i nitko od njih nije niti ovisnik, niti je poceo halucinirat , ili

sve ovo sta se navodi u postovima, zato mi je interesantan

takav stav i razmisljanje ljudi.









evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by Mass sri kol 01, 2012 9:51 pm

Ne mogu svojim riječima, marihuana mi pojela mozak leti
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by pustinja čet kol 02, 2012 4:13 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 6:18 am

Ne slazem se sa ovom slikom gore smajlić
Od kanabisa postanes zavistan, ne verujem da leci rak Razz i da, tacno je da ne mozes umreti od njega direktno ali te ne vodi ni u zivot. Nazalost cesto se dogadja da je kanabis pocetak a heroin kraj... A da unistava mozdane celije to sam licno doziveo smajlić
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 7:31 am

jozefk je napisao/la:A da unistava mozdane celije to sam licno doziveo smajlić

Sta ih je sprzilo ? Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 7:35 am

THC verovatno ili ko zna sta smajlić Ako hoces, probaj pa ces videti smajlić)
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 7:49 am

jozefk je napisao/la:THC verovatno ili ko zna sta smajlić Ako hoces, probaj pa ces videti smajlić)

Pa da se okrenem Bogu i Bibliji , ko ti.Necu. Very Happy

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 7:56 am

Pa neces se od THC-a valjda okrenuti Bogu i Bibliji?
Gledaj ovo:
Kod:

Rimljanima 10,4   Jer je Hristos svršetak zakona: koji ga god vjeruje opravdan je.

Rimljanima 10,8   Ali šta govori pismo? Blizu ti je rijec u ustima tvojima i u srcu tvojemu, to jest rijec vjere koju propovjedamo.
Rimljanima 10,9   Jer ako priznaješ ustima svojima da je Isus Gospod, i vjeruješ u srcu svojemu da ga Bog podiže iz mrtvijeh, biceš spasen.
Rimljanima 10,10   Jer se srcem vjeruje za pravdu a ustima se priznaje za spasenije.
Rimljanima 10,11   Jer pismo govori: koji ga god vjeruje nece se postidjeti.
Rimljanima 10,12   Jer nema razlike medu Jevrejinom i Grkom: jer je on Bog sviju, i bogat za sve koji ga prizivlju.
Rimljanima 10,13   Jer koji god prizove ime Gospodnje spašce se.
Rimljanima 10,14   Kako ce dakle prizvati koga ne vjerovaše? A kako ce vjerovati koga ne cuše? A kako ce cuti bez propovjednika?
Rimljanima 10,15   A kako ce propovijedati ako ne budu poslani? Kao što stoji napisano: kako su krasne noge onijeh koji donose glas za mir, koji donose glas za dobro!

Rimljanima 10,17   Tako dakle vjera biva od propovijedanja, a propovijedanje rijecju Božijom.

Ljudi se obracaju propovedanjem a ne THC-om. Tako da nema zime smajlić
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 8:07 am

jozefk je napisao/la:Pa neces se od THC-a valjda okrenuti Bogu i Bibliji?
Gledaj ovo:
Kod:

Rimljanima 10,4   Jer je Hristos svršetak zakona: koji ga god vjeruje opravdan je.

Rimljanima 10,8   Ali šta govori pismo? Blizu ti je rijec u ustima tvojima i u srcu tvojemu, to jest rijec vjere koju propovjedamo.
Rimljanima 10,9   Jer ako priznaješ ustima svojima da je Isus Gospod, i vjeruješ u srcu svojemu da ga Bog podiže iz mrtvijeh, biceš spasen.
Rimljanima 10,10   Jer se srcem vjeruje za pravdu a ustima se priznaje za spasenije.
Rimljanima 10,11   Jer pismo govori: koji ga god vjeruje nece se postidjeti.
Rimljanima 10,12   Jer nema razlike medu Jevrejinom i Grkom: jer je on Bog sviju, i bogat za sve koji ga prizivlju.
Rimljanima 10,13   Jer koji god prizove ime Gospodnje spašce se.
Rimljanima 10,14   Kako ce dakle prizvati koga ne vjerovaše? A kako ce vjerovati koga ne cuše? A kako ce cuti bez propovjednika?
Rimljanima 10,15   A kako ce propovijedati ako ne budu poslani? Kao što stoji napisano: kako su krasne noge onijeh koji donose glas za mir, koji donose glas za dobro!

Rimljanima 10,17   Tako dakle vjera biva od propovijedanja, a propovijedanje rijecju Božijom.

Ljudi se obracaju propovedanjem a ne THC-om. Tako da nema zime smajlić

Nemoj samo citate Very Happy

Nisi shvatio sto sam htjela reci.

Ljudi se u nekim teskim zivotnim situacijama okrecu Bogu ,

u ljecenju ovisnika , to je postala praksa

i tamo potraze utjehu jer u takvim trenutcima

naprosto godi ideja da"negdje tamo gore" postoi netko tko nas vidi,

i kome je stalo do nas kada nikome drugom nije.

Kako god , ako pomaze , zasto.

Zato ja necu probat ni Thc , marihuanu....

Cuj Jozefk , zanimljiv si ti lik Very Happy

Bome se Tanuki zeznuo u procjeni , daleko si od kafkinog Joze

Bivsi ateista , sprzenog mozga thc-om , jesi ti probao marihuanu?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 8:13 am

Pa mozda si u pravu. Verovatno ima i takvih slucajeva. U svakom slucaju bolje je i to nego da umiru od droge. Zar ne?
Pa nego kako sam sprzio mozak THC-om ako ne koristeci marihuanu? Dobro, ima THC-a i u hasisu haha Ali on se dobija od marihuane. Tako da... Eto. Sve je jasno.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 8:24 am

jozefk je napisao/la:Pa mozda si u pravu. Verovatno ima i takvih slucajeva. U svakom slucaju bolje je i to nego da umiru od droge. Zar ne?

Ja sam to vec napisala ako vjera u Boga ,
zapravo vjera u bilo sto covjeku pomaze , dapace!
Sto vise ocenasa , to bolje Very Happy

jozefk je napisao/la:
Pa nego kako sam sprzio mozak THC-om ako ne koristeci marihuanu? Dobro, ima THC-a i u hasisu haha Ali on se dobija od marihuane. Tako da... Eto. Sve je jasno.

Jozefk a sada ova prica da si sprzio mozak marihuanom

ti je ista o prici o Bogu.

Nisi pusio cijeli dan marihuanu.

Koliko ja znam da marihuana nema tolike koncentracije THC

vec sinteticke droge koje prze mozak.

Sada bi me osim da si vjernik Very Happy

jos htio ubjedit da ti je marihuana sprzila mozak.E nes! Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 8:40 am

Pusio sam cijeli dan Razz I ne pokusavam te ubediti. Zar ti nisam vec rekao da probas ako ne verujes? Sto bih te ubedjivao? Kakve ima koristi od toga?
Nece nikome pomoci. A mozda nekome i hoce. Recimo ako neko razmislja o tome da proba pa procita i ove informacije, mozda se predomisli. A to je svakako pozitivno.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 8:47 am

jozefk je napisao/la:Pusio sam cijeli dan Razz I ne pokusavam te ubediti. Zar ti nisam vec rekao da probas ako ne verujes? Sto bih te ubedjivao? Kakve ima koristi od toga?
Nece nikome pomoci. A mozda nekome i hoce. Recimo ako neko razmislja o tome da proba pa procita i ove informacije, mozda se predomisli. A to je svakako pozitivno.

Znam mnogo ljudi koju su pusili , puse marihuanu

ali nijedom mozak nije ostecen njome tj HTC

stoga znam da nije samo marihuana bila u pitanju.

Mene , nemoj ubjedivat , velika je stvar sto si sebe ubjedio Very Happy

Jesi se okrenuo Biblji nakon sto ti se mozak sprzio ili prije? Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 8:55 am

nije HTC nego THC Very Happy HTC je marka mobilnih telefona smajlić)
Obratio sam se Bogu u jednom trenutku tokom przenja mozga smajlić Znaci: nakon.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 9:08 am

jozefk je napisao/la:nije HTC nego THC Very Happy HTC je marka mobilnih telefona smajlić)

Znam, imam HTC , vidis cemu ti pricam, kako covjek nesvjesno

govori o sebi vise nego misli

tako i ovo tvoje dole napisano Very Happy

jozefk je napisao/la:
Obratio sam se Bogu u jednom trenutku tokom przenja mozga smajlić Znaci: nakon.

Sjecas se kada sam ti jednom rekla

da ima dubok razlog

jer prije nego si postao ateista si bio vjernik ili jednostavno

nisi imao velika dodira sa vjerom ali postat ateista pa ici

traziti Boga , tesko.I za tebe. Very Happy

Zato citiras ? nisi jos Bibliju uspio apsolvirat ili ?

Teze pamtis?



evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by Mass čet kol 02, 2012 9:36 am

jozefk je napisao/la:Od kanabisa postanes zavistan


Oho, počeo si pričat bajke i na temama koje nemaju veze sa religijom, svaka čast! Samo piši, nek se skupljaju, možda jednog dana netko objavu zbirku bajki pod tvojim imenom
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 9:52 am

jozefk je napisao/la:
Obratio sam se Bogu u jednom trenutku tokom przenja mozga smajlić Znaci: nakon.

Jednom prilikom si rekao da si razgovarao s Bogom .

U kojoj je to fazi bilo ? Very Happy

Znas sve vise mjenjam sliku o tebi i sada sam doista sigurna

da nisi lik koji sjedi i proucava Bibliju , ma nisi ti nju ni procitao, vidim ja Very Happy

vec ateista, bogate mladosti -ludosti , rocker u dusi ,jedan sasvim cool lik Very Happy



evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by pustinja čet kol 02, 2012 10:03 am

jozefk je napisao/la:Ne slazem se sa ovom slikom gore smajlić
Od kanabisa postanes zavistan, ne verujem da leci rak Razz i da, tacno je da ne mozes umreti od njega direktno ali te ne vodi ni u zivot. Nazalost cesto se dogadja da je kanabis pocetak a heroin kraj... A da unistava mozdane celije to sam licno doziveo smajlić

Samo za jožu-k

[You must be registered and logged in to see this link.]

Edukuj se čovječe, prošlo je vreme mračnog srednjeg veka, uzmi jednu kombinovanu pizzu (ako ti bog dozvoljava) jedno pivo i polako čitaj znanstvene članke, potom pogledaj popis zemalja koje opetovano (ponovljeno) uvode marihuanu u medicinske svrhe.

Nadalje ti predlažem da proučiš sastav ljudskog tijela i količinu THC-a koje ljudski organizam ima prirodno u svojem sastavu uključujući i majčino mlijeko a prije svega koliko ima i koja je funkcija THC-a u ljudskom mozgu.

Potom možeš pogledati neka istraživanja u medicinskim stručnim časopisima vezanim uz antioksidativna svojstva THC-a i istraživanja kako isti djeluje na stanicu/ce raka.

I toplo ti preporučujem da batališ sve što su ti razne prote uvalili u tintaru (glavu) jer je 95% toga netočno i neistinito, a to dokazujem i činjenicom da je 95% srpskih dragovoljaca u domovinskom ratu bilo ubjeđeno da se bore na teritoriju srbije i za srpsku stvar dok im nismo morali nedvojbeno pokazati i dokazati da to nije tako. Večina njih je bilo instruirana od srpske pravoslavne crkve i krenuli su u gaženje tuđe zemlje pod vodstvom tamo nekog boga koji ih se odrekao i završilo je tako kako je završilo (iako bi ja najradije da do toga sranja nije niti došlo).

Dakle ili je naš bog jači od vašeg boga (u kaj osobno ne vjerujem jer niti postoji naš niti vaš bog) ili tu nešto opako ne štima.

Dakle edukacija je način stjecanja novih saznanja a ponavljanje je majka mudrosti stoga navali na stručna izvješća oko tetrahidrokanabiola nakon čega možemo raspravljati i oko predatorske uloga trčaka u suzbijanju krumpirove zlatice , ali i to prije prouči a ne lupaj ono što ti je netko drugi ubacio u glavu.

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 10:10 am

evitaa je napisao/la:

U kojoj je to fazi bilo ? Very Happy

Znas sve vise mjenjam sliku o tebi i sada sam doista sigurna

da nisi lik koji sjedi i proucava Bibliju , ma nisi ti nju ni procitao, vidim ja Very Happy

vec ateista, bogate mladosti -ludosti , rocker u dusi ,jedan sasvim cool lik Very Happy
Kada sam upoznao Boga prestao sam se raditi, naravno. Bibliju citam svaki dan u zadnjih 10-ak pa i vise godina.
Da mladost je bila na nivou Razz Rok nekad pustim i danas. Kad imam vremena.


pustinja je napisao/la:

Edukuj se čovječe, prošlo je vreme mračnog srednjeg veka, uzmi jednu kombinovanu pizzu (ako ti bog dozvoljava)
Bog nista ne brani.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by m čet kol 02, 2012 10:14 am

a da joža probaš zapaiti jednu , možda ne bi sve što piše tako doslovno shvačao ...
kaj misliš , probaj
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by jozefk čet kol 02, 2012 10:20 am

mozda i ti treba da se pogledas u ogledalo i zapitas da li to sto vidis zaista postoji. sta mislis?
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?  - Page 4 Empty Re: Marihuana ljekovita? Liječenje marihuanom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.