Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

+12
evitaa
Amyicha
The Guardian
Hunnerkongen
diabolik.
Purgy
boudicca
THUNDER_DINIX
Love
Lu.
Teo
Neu
16 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Neu pon stu 07, 2011 9:21 am

Što mislite o ukrašavanju gradova za božićne i novogodišnje blagdane?
Sviđa li Vam se to?
Je l' Vaš grad bude ukrašen?
Je li ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane počne prerano ili u taman vrijeme?
Kad bi se po Vašme mišljenju trebalo početi s ukrašavanjem gradova?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty999 / 999999 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Teo pon stu 07, 2011 9:38 am

Ne sviđa mi se kad se ukrašavaju posječena stabla.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Lu. pon stu 07, 2011 9:54 am

Mislim da se time iskazuje nekakva radost blagdana i dobivanje tog "bozicnog ugodaja".. Meni je to osobno odlicno jer svake godine nesto malo promjene te mi to ponekad promjeni raspolozenje. Obozavam kicenje (naravno ne nesto previse), ali lijepo je kad idete glavnom cestom i gledate kucne pune ukrasa. smajlić
Lu.
Lu.
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.11.2011
Broj postova : 324
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Love pon stu 07, 2011 10:34 am

Sve je to super al nekako oni to prerano pocinju kititi!
U mom gradu je stvarno prelijepo okiceno,svakako morate doc posjetiti i vidjeti rose
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty672 / 999672 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by THUNDER_DINIX pon stu 07, 2011 11:42 am

slabo nekako bude okicen, volio bi da je vise
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty889 / 999889 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by boudicca pon stu 07, 2011 12:56 pm

meni je to lijepo, ali kad je s mjerom i ukusom...kad netko nakiti kuću i ogradu kao da je cirkus, to je bezveze.
isto tako i u gradu. bezveze mi je kad je...bez nekog reda i ukusa. štajaznam.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty3 / 9993 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Neu sub stu 12, 2011 8:58 am

moj grad uvijek bude ukrašen, to mi je okej, ali htjela bi da je još više ukrašen, da se sve sjaji i svjetluca. sviđa mi se kako zagreb bude okićen. klanjanje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty999 / 999999 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Gost sub stu 12, 2011 9:49 am

Moj grad je ljepši od tvog Laughing

Lijepo je to što okite grad, osim što naprave poveći račun za struju, naprave i dobar ugođaj Razz
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by THUNDER_DINIX sub stu 12, 2011 12:40 pm

Neu je napisao/la:moj grad uvijek bude ukrašen, to mi je okej, ali htjela bi da je još više ukrašen, da se sve sjaji i svjetluca. sviđa mi se kako zagreb bude okićen. klanjanje

pa i ne bas, bude ko i Os
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty889 / 999889 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Purgy sub stu 12, 2011 12:56 pm

Love je napisao/la:Sve je to super al nekako oni to prerano pocinju kititi!
U mom gradu je stvarno prelijepo okiceno,svakako morate doc posjetiti i vidjeti rose

Istina.
misa


Nego, meni to već na živce ide.
Hodam po dućanu i reli vozim da ne pogodim jedan od mnogobrojnih ukrasa.
Shvatili smo. Božić je skoro. Dovoljne su lampice.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty142 / 999142 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by boudicca sri stu 30, 2011 3:39 pm

počelo je, počelo....jutros vidim, neke zgrade u gradu okićene...
došašće je.... :bornaforumu:

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty3 / 9993 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Gost sri stu 30, 2011 6:31 pm

Jes jes! Very Happy I prosvijetlio je naš gradić! smajlić Čekam kad će muzej i zgrada preko zabljesnuti! Nisam primijetila jesu advent opet na trgu napravili! .. smajlić Ma samo snijeg još fali! maza
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by boudicca sri stu 30, 2011 7:50 pm

nisu advent, bar koliko sam ja vidjela kad sam na posao išla.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty3 / 9993 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by diabolik. sub pro 03, 2011 7:42 am

I moje selo malo bude ukrašeno svake godine, pa će tako i ove. Još nije počelo, ali ima se vremena.


A i nešto priča seoski birtaš da bi za blagdane moglo biti nekijeh popusta na cugu, pa bi se shodno tome moglo nać "okićenih" i "ukrašenih" ljudi više od prosjeka... Very Happy Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty74 / 99974 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Hunnerkongen sub pro 03, 2011 8:06 am

božić je 25.12. a kićenje je počelo već 20.11. Iduće godine očekujem za sve svete prve ukrase.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty39 / 99939 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by The Guardian sub pro 03, 2011 10:17 am

ociti zivis u krivom gradu, jer negdje stave i tako rano sw7
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Amyicha sub pro 03, 2011 12:30 pm

meni je to lijepo, stvarno pogotovo kada padne snijeg i onda po lapama bude snijega, a ono lijepo svijetli taj ukras. ali inače mrzim šta su svake godine isti ukrasi mislim da bi ipak nekada mogli promijeniti. ne znam koji im je Bog svake godine isto. malo je isfurano -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty113 / 999113 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Love ned pro 25, 2011 11:22 am

Evo mog najdrazeg grada Boji se, mazi, stidi

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane 38368234680016200367510

Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty672 / 999672 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Teo ned pro 25, 2011 12:29 pm

Kod nas su okitili jednu veliku jelku al to tako jadno izgleda da bi bilo bolje da nisu ni stavili.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by THUNDER_DINIX ned pro 25, 2011 3:47 pm

odlicna fotka L
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty889 / 999889 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by evitaa ned pro 25, 2011 8:26 pm

Volim bozicni kic , ukrasene ulice , trgove ..jos samo kako je vec napisano snijeg fali za potpuni dojam ali ovi standovi na glavnom trgu u Zg , ostavljaju dojam kao da je slika sajmista ili nesto slicno.

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Zagreb1
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by THUNDER_DINIX ned pro 25, 2011 9:11 pm

steta sto sto OS nema
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty889 / 999889 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Neu sub pro 21, 2013 2:38 pm

kod nas je slabo okićeno, nemaš filing da je božić uopće
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty999 / 999999 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Gost sub pro 21, 2013 5:18 pm

Split i Kaštela takoder ništa posebno...još je riva u Splitu u svoj toj bijedi i najluksuznija....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Chulpan sub pro 21, 2013 5:30 pm

Kriza s novcima, sve slabije se kiti i uglavnom samo centar

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty0 / 9990 / 999Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty

[Vrh] Go down

Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane Empty Re: Ukrašavanje gradova za božićne i novogodišnje blagdane

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.