Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon za bicikliste

+11
Hunnerkongen
m
tanuki
diabolik.
zagi988
Teo
The Guardian
eva kant
THUNDER_DINIX
Iron Man
Neu
15 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Mass sri ruj 28, 2011 5:50 pm

Ali ne bi smijela voziti pločnikom
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu sri ruj 28, 2011 5:51 pm

pa ne volim vozit po cesti jel divljaju. zašt ne smijem po pločniku vozit polako? jebo te koji glupi zakon
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by zagi988 sri ruj 28, 2011 5:51 pm

a zašto ne? kaj da se vozim cestom pa da me neki manijak satre? de zajebite to...
zagi988
zagi988
Junior
Junior

Registriran/a : 24.08.2009
Broj postova : 570
Reputacija Reputacija : 173
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Mass sri ruj 28, 2011 5:52 pm

Zato što se zna tko ide pločnikom. Misliš da je šetačima ugodno kad čuju zvuk bicikla sebi iza leđa?
Vi ste sudionici u prometu i tako bi se trebali i ponašati, sva prometna pravila i za vas vrijede
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu sri ruj 28, 2011 5:54 pm

Mass je napisao/la:Zato što se zna tko ide pločnikom. Misliš da je šetačima ugodno kad čuju zvuk bicikla sebi iza leđa?
Vi ste sudionici u prometu i tako bi se trebali i ponašati, sva prometna pravila i za vas vrijede
čuju? jebo te pa ne kočim i ne divljam, samo ih zaobiđem. nikad ne vozim po cesti jel divljaju ko manijaci, i samo bi mi trebalo da me neka budala zatepe.

nema teorije da bi ja platila kaznu zato što sam polako vozila po pločniku.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Mass sri ruj 28, 2011 5:57 pm

Svatko tko krši bilo koji od zakona ove države ima svoje razloge i objašnjenja, tako i ti. Eto, onda nemoj voziti cestom (ili biciklističkom) i pričaj na mobitel i oblači si šta te volja dok voziš
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Gost sri ruj 28, 2011 6:07 pm

Sviđa mi se zakon i treba da bude takav.
Svi ste vi sudionici... Bez obzira biciklist ili vozač...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by THUNDER_DINIX čet ruj 29, 2011 9:43 am

zagi988 je napisao/la:kad meni pajkan maše da stanem dok sam na bike-u, samo ga obiđem u širokom luku...pih nek mi se naduvaju

to bi i ja napravio, pa nek me vijaju. nabijem ih
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by diabolik. čet ruj 29, 2011 5:23 pm

Ne kužim čemu protivljenje ovom zakonu koji nastoji zaštiti ljude koji se voze biciklom, ali i pješake i vozače automobila.
Neka i zakon nije savršen, nek je manjkav, ali još ga nismo ni počeli provoditi, a već smo mu pronašli milijun zamjerki i unaprijed zaključili da je uperen protiv nas, jer propisuje novčane kazne za nepoštivanje.
Tipično hrvatski.
U razvijenome svijetu svi vozači kamiona (pa i hrvatski) koji ulaze u tvornicu papira tovariti toaletni papir moraju imati reflektirajući prsluk, kacigu, zaštitne naočale i cipele s čeličnom kapicom na vrhu, a sve radi provođenja zaštite na radu. I nitko se ne buni.
Kod nas da se donese takav zakon raja bi popizdila. Ismijavali bi ga, a i nitko ga nebi provodio.
Isto ko i s ovim zakonom o biciklistima.
Mi uvijek i svugdje prikazujemo i uzdižemo svoj primitivizam, a da nismo ni svjesni toga.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by tanuki čet ruj 29, 2011 5:52 pm

diabolik. je napisao/la:Ne kužim čemu protivljenje ovom zakonu koji nastoji zaštiti ljude koji se voze biciklom, ali i pješake i vozače automobila.
Neka i zakon nije savršen, nek je manjkav, ali još ga nismo ni počeli provoditi, a već smo mu pronašli milijun zamjerki i unaprijed zaključili da je uperen protiv nas, jer propisuje novčane kazne za nepoštivanje.
Tipično hrvatski.
U razvijenome svijetu svi vozači kamiona (pa i hrvatski) koji ulaze u tvornicu papira tovariti toaletni papir moraju imati reflektirajući prsluk, kacigu, zaštitne naočale i cipele s čeličnom kapicom na vrhu, a sve radi provođenja zaštite na radu. I nitko se ne buni.
Kod nas da se donese takav zakon raja bi popizdila. Ismijavali bi ga, a i nitko ga nebi provodio.
Isto ko i s ovim zakonom o biciklistima.
Mi uvijek i svugdje prikazujemo i uzdižemo svoj primitivizam, a da nismo ni svjesni toga.
kao prvo nije problem u zakonu, veću razumijevanju zakona i osnovnim uvijetima za donošenje zakona-
npr- biciklističke staze u gradovima su zamišljene da se biciklisti maknu sa kolnika,
sve ljepo zamišljeno a u praksi koma-
u zagrebu, ako se voziš po biciklistićkoj stazi svakih 100 m moraš silaziti s bicikla, jer pješaci ne poštuju biciklističku stazu- da ne govorim o nizu drugih pizdarija,
po uzoru na zg i drugi gradovi su napravili biciklističke staze i nastao je kolaps!
biciklisti misle da su dobili veća prava, jer se i dalje voze i po stazama i po cesti,
voze se po nogostupu i gdje nije oznaćena biciklistićka staza-
voze se preko zebre-
da budući da sam i biciklist i vozać- vidim da je nastao totalni kaos-
jer tu jebe lud zbunjenog-
da vidim da s ti poput sokrata:
zakone treba poštovati, iako ne valjaju-
jes to je možda ok-
ali da bi se zakon poštovao, on mora biti jasan i precizan!
čemu biciklističke staze koje su nefunkcionalne, čemu zakoni koji se ne mogu uspješno provesti?
prije desetak g. donešen je zakon da biciklisti mlađi od 16 g. trebaju nositi kacigu-

moj mali nećak od 10 g kaže da je to pederski-
naravno kada je u školama važniji vjeronauk od saobračajnog odgoja-
stanujem blizu škole i izbjegavam voziti se između 7.30- 8. h jer klinci ko ovce hodaju po prometnici!
pitam se dali je to stvar "balkanskog mentaliteta" ili odgoja hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by diabolik. čet ruj 29, 2011 6:07 pm

tanuki je napisao/la:
ali da bi se zakon poštovao, on mora biti jasan i precizan!
čemu biciklističke staze koje su nefunkcionalne, čemu zakoni koji se ne mogu uspješno provesti?


S biciklističkim stazama i s prometom biciklista pretjeruješ, zapravo karikiraš.

Napisati jasan i precizan zakon je nemoguće, jer će se uvijek naći onih kojima će biti nejasan, nerazumljiv i neprecizan. Narodski naziv za takve koji ne razumiju i kojima nije baš jasno je - bedak.
U tu kategoriju se ubrajaju i oni koji uvijek i na sve gledaju prekritički, tj. svi oni koji svemu traže dlaku u jajetu Very Happy .
Varaždin i okolica su poznati po biciklistima i ja sam se nedavno ugodno iznenadio kad sam rano ujutro, u vrijeme kad ljudi idu na posao zapazio na cesti da gotovo svi (99%) biciklisti i biciklistkinje imaju na sebi reflektirajuće prsluke.
Dali je u pitanju strah od novčane kazne, ili ljudi jednostavno poštuju zakon- neznam, ali da se time povećava njihova uočljivost, a s tim i njihova sigurnost na cesti- to sam 100% siguran.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by tanuki čet ruj 29, 2011 6:32 pm

da poznato je da varaždin ima biciklistićku kulturu-

podravina takođe-

ali zašto prsluci- aj mi objasni?

ako bic ima svjetlo odzada koje treperi i vidi se na kilometar?

reflektirajući prsluk ima ulogu tek kad ga osvjetli auto- dakle u neposrednoj blizini-
vožnja u gradu je ograničena na 50 km- a gradovi su osvjetljeni-
kojem kurcu služe ti reflektirajući prsluci--
osim ako proizvođać nije blizak vlasti pa je prsluke ugurao u zakon-

bicikl kao i auto mora biti tehnički ispravan-
da ja se vozim noću i imam i napred i odozada svijetlo koje se jako dobro vidi-
za koji kurac bi se trebao još glupirati sa reflektirajućim prslukom-
da, da ti možda napomenem da moja biciklistićka jakna ima reflektirajuće djelove, kao i biciklistićke hlaće-
ali znaći papan od policajca će mi nabiti kaznu zato što nemam propisani reflektirajući prsluk kojeg proizvodi firma nekog hrvatskog tajkuna hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu čet ruj 29, 2011 8:19 pm

diabolik. je napisao/la:Ne kužim čemu protivljenje ovom zakonu koji nastoji zaštiti ljude koji se voze biciklom
Zaštitit?

Na način da nas tjeraju da vozimo cestom.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by diabolik. pet ruj 30, 2011 1:47 pm

tanuki je napisao/la:

ali zašto prsluci- aj mi objasni?

ako bic ima svjetlo odzada koje treperi i vidi se na kilometar?

reflektirajući prsluk ima ulogu tek kad ga osvjetli auto- dakle u neposrednoj blizini-

kojem kurcu služe ti reflektirajući prsluci--

Iskustvo govori da je svjetlosna signalizacija na biciklima vrlo nepouzdana, pa je shodno tome propisan reflektirajući prsluk.
Nije propisan samo za bicikliste, već i za vozače koji uslijed više sile moraju zaustaviti i napustiti vozilo na cesti, te se kretati kao pješaci.
Obavezu nošenja prsluka za policiju i radnike na održavanju ceste neću niti spominjati.
Prsluk ne služi samo za reflektiranje po mraku, već da i po danu biciklisti, radnici, policajci, čistači ulica i slični budu uočljiviji vozačima.
Njegov reflektirajući dio noću je uočljiv čak na daljini preko 200 metara.
Nisi li vidio da i pružni radnici na željeznici nose reflektirajuće prsluke??
Za radnike

Neu je napisao/la:
diabolik. je napisao/la:Ne kužim čemu protivljenje ovom zakonu koji nastoji zaštiti ljude koji se voze biciklom
Zaštitit?

Na način da nas tjeraju da vozimo cestom.


Niko te ne tjera.
Ti lijepo skreni u šumarak, polje, kukuruz, sjenokošu, šaš...
Tam je sigurno.
Od bijesnih automobila.
I neželjenih pogleda.
Moreš se vozit gola ko od majke rođena.
Ali se moreš i ubost, zapravo nabost na nešto.
To bi katkad malo nezgodno.
Ili te more nešto ubosti.
Pčela, ili osa... Very Happy Very Happy
Ili da ti se guma probuši. Neki bi tome odma rekli-drugo stanje.
Bolje je ipak cestom, zar ne? Very Happy Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu pet ruj 30, 2011 4:35 pm

Da berem jagode i da me nešto ubode, ha? Very Happy

Diabolik, Diabolik, tako predvidljiv... a tako ugrožen. Pokazuje guzu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Purgy pet ruj 30, 2011 4:48 pm

Neu je napisao/la:
između ostaloga i vožnja bez ruku na upravljaču,

Ja se bez ruku vozim uvijek kad imam priliku.
Dvije ruke neznam kad sam zadnji put stavio na volan.

Na čemu oni novce zarađuju! sw7




Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu sub tra 14, 2012 10:11 am

Zakon za bicikliste - Page 4 A14

1. KOČNICE NA BICIKLU
Na biciklima mora biti ugrađena i izvedena za svaki kotač najmanje po jedna kočnica tako da su međusobno neovisne, s tim što kočnica na prednjem kotaču mora biti ručna.

2. PREDNJE BIJELO SVJETLO NA BICIKLU
Bicikl mora imati jedno ili dva simetrično postavljena svjetla za osvjetljavanje ceste, a moraju biti izvedena i pričvršćena na prednjoj strani bicikla. Svjetlost koju daje svjetlo mora biti bijele boje, a udaljenost svjetleće površine toga svjetla od površine ceste ne smije biti veća od 1,2 m ni manja od 0,4 m kod bicikla. Svjetlo na biciklu mora biti izvedeno i podešeno tako da osvijetljeni dio ravne ceste nije dulji od 50 m ni kraći od 10 m.

3. STRAŽNJE CRVENO SVJETLONA BICIKLU
Bicikl mora imati jedno ili dva simetrično raspoređena prema uzdužnoj okomitoj ravnini vozila postavljena stražnja pozicijska svjetla crvene boje te moraju biti izvedena i pričvršćena na zadnjoj strani vozila. Udaljenost svjetleće površine svjetla od površine ceste ne smije biti manja od 0,25 m ni veća od 0,9 m. Ovo svjetlo može biti izvedeno zajedno s katadiopterima.

4. KATADIOPTER STRAGA
Bicikl mora imati jedan ili dva simetrično raspoređena prema uzdužnoj okomitoj ravnini vozila i netrokutasta katadioptera crvene boje koji moraju biti ugrađena i izvedena na stražnjoj strani bicikla. Udaljenost reflektirajuće površine stražnjega crvenog katadioptera od površine ceste ne smije biti manja od 0,25 m ni veća od 0,9 m. Reflektirajuća površina stražnjega crvenog katadioptera mora iznositi najmanje 8 cm.

5. KATADIOPTERI NA PEDALAMA
Bicikl mora imati po jedan katadiopter žute ili narančaste boje – na svakoj strani pedale (s prednje i stražnje strane)

6. KATADIOPTERI U KOTAČIMA
Bicikl mora imati na bočnim stranicama prednjega i stražnjeg kotača bicikla reflektirajuća tijela koja reflektiraju svjetlost bijele ili žute boje.

7. ZVONCE/TRUBA
Na biciklu mora postojati uređaj za davanje zvučnih znakova. Uređaj za davanje zvučnih znakova na biciklu mora biti ugrađen i izveden kao najmanje jedan uređaj tako da daje jednolične zvukove nepromjenljiva intenziteta. Komanda uređaja za davanje zvučnih znakova mora biti postavljena tako da je pristupačna vozaču s njegova sjedala.

Dakle, ako Vaš bicikl nema ovih sedam uređaja s popisa, odmah ih kupite i pripazite da su odgovarajućih specifikacija, te ih ugradite na bicikl prema propisanom mjestu. izvor:bicikliprodaja.com
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by THUNDER_DINIX sub tra 14, 2012 10:53 am

a jbt pa ja svoj ne mogu ni vozit onda
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Neu uto ruj 11, 2012 12:53 pm

Mene danas na biciklističkoj stazi zaustavila murija. Ja zbunjeno gledala zašto a na kraju zato jer sam jednu ruku maknula s volana i držala se s tom rukom za drugu ruku za lakat. MISLIM WTF. Što se ne smijem ni primit za lakat ako me zaboli? Nisam dobila kaznu ali i da jesam, ne bih ju platila.

I dadu mi pravilnik vožnje biciklom a u njemu ne piše da ne smijem jednu ruku maknuti s volana, pa koga oni zajebavaju?! Pu! Pu! sw6
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Hunnerkongen čet sij 09, 2014 8:04 pm

Najviše mrzim kad mi biciklist uleti na zebru bez da se zaustav i siđe s istog. Mrzim kad se voze jedan pokraj drugog. Mrzim kad se voze po krivoj strani ceste. Mrzim kad se voze cik cak da ih ne znaš s koje strane obići.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Gost čet sij 09, 2014 8:42 pm

+1

A neosvijetljene kamikaze noću ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Hunnerkongen čet sij 09, 2014 10:02 pm

To mi je čak opasnije kad se vozim biciklom pa ne uočim pješaka/biciklistu koji je neosvjetljen.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Chulpan čet sij 09, 2014 10:05 pm

Nemam nista od nabrojanog, samo zvonce i kocnice.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Hunnerkongen čet sij 09, 2014 10:08 pm

Ja sam okićen ko jelka. Imam prsluk i prednje i stražnje svjetlo.

Ovdje je skroz normalno da biciklisti i pješaci, pa čak i oni na skuterima imaju prsluk.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Chulpan čet sij 09, 2014 10:11 pm

Imamo nekakav prsluk ali ga nitko ne nosi. Rijetko se vozimo po noci..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Zakon za bicikliste - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zakon za bicikliste - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zakon za bicikliste - Page 4 Empty Re: Zakon za bicikliste

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.