Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen Ratko Mladić

+12
Amyicha
Dawor
Stevo Largo
m
Mass
bokaso1
Ly
Teo
tanuki
Neu
pustinja
scorpio57
16 posters

Stranica 12 / 19. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 12:05 pm

si vidio ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 12:07 pm

zrine89 je napisao/la:Nakon svega žalosno je što imamo takve teme na ovom forumu...
I još uvijek se svađaju i vrijeđaju. kiša

Jooooj Zrine, to je prokletstvo ovih krajeva......... Previse je rana i ne rasciscenih racuna da ce na zalost to trajati jos jako dugo i uvek ce se na tu kartu ovde moci da napravi Belaj....... Na nasu zalost Srbi i Hrvati su vecina na ovim prostorima i oni su nosioci tog tereta........

(Bojim se da cemo u bliskoj buducnosti imati vecih problema od nacionalnih medjusobno, mozda nas to i zblizi da malo normalnije pocnemo da razmisljamo....).

marko je napisao/la:si vidio ........

Ma ja sam tek sad nazreo grandioznost njegovog dela i pored jako pametnih reci sa kojima sam se odusevio privatno shvatio da takva pamer nije za dve noge vec najmanje za cetiri, odnosno pametan je za dvojicu prosecnih........ Stvarno ga sad gledam drugim ocima........ Cestitam....

Blue Bane je napisao/la:zasto ne priznamo vec jednom, svi politicari su krivi i tacka. Slusao sam svasta sta su svedoci preziveli na Kosovu, u Hrvatskoj i u Bosni...izgubili sam imovinu u Hrvatskoj, imali smo vinograd i sve bogatstvo je nestalo. Moj deda je ubijen od albanskih terorista na granici jer je bio vojnik pre nego sto se moja mama rodila...imao je 25 god. No treba da zivimo normalno, radimo i pravimo decu...na kraju cemo umreti na miru.

Bane, jako tuzno ali bojim se da nas niko nista ne pita sta bi mi...... Vlast je jako ozbiljna stvar da bi je narod birao pa zato ima ko o tome da brine...... Nase je da posluzimo svrsi i odradimo posao dok se kupi kajmak...........

(Ako ce ti biti lakse idu nam malo bolja vremena bar na tu temu........ Bice mnogo gora nego sada ali ce kod nas biti jos dobro kako ce biti kod drugih......... Daj boze da sam se prevario u proceni..............).
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk uto srp 05, 2011 12:42 pm

Svašta.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 12:50 pm

Nemoj neu, sacekaj poceo sam da ga muvam, mozd mi se i posreci...... Daj da se ogrebem........ wee

Jooooooj sto sam cuo odlicnu foru......... AAAAAAAAAAAAAA koja fora.......

Dolazi tip sa prelepom devojkom kod zlatara u petak predvece...... ( Pred zatvaranje......).
Izabere ogrlicu, mindjuse, narukvicu sa brilijantima........ Izvadi cek i poce da popunjava.......
Zlatar poce da se snebiva pa covek primeti i pita ga.....
-Brinete da li cek ima pokrice jer je kasno da se proveri.....? Nista zato, evo ostavljam vam popunjen cek do ponedeljka i kad proverite molim vas posaljite dami na ovu adresu............. Evo vam moj i damin telefon da se cujemo.......

U ponedeljak zlatar proveri cek kad cek bez pokrica........ Nazove coveka kad mu covek rece.......

-Baci cek, jebo sam je ceo vikend.......... Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 12:54 pm

Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane uto srp 05, 2011 12:56 pm

Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 12:57 pm

damfisk je napisao/la:Svašta.

Da znas da si izgleda u pravu......... (mada mogu za sada samo da nagadjam.........) Jer ako ti mislis na isto ono sto i ja, odnosno ako mislimo isto oda obojica i morao bi se sloziti sa tobom odnosno ti samnom oko toga........ Tako da tu nema mesta razilazenju u misljenju i svadji sto je dobra stvar i korak u pravom smeru u komunikaciji i ophodjenju izmedju nas dvojice.......

(Osim ako ne mislis drugacije......)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 12:59 pm

idi u kurac Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk uto srp 05, 2011 1:03 pm

Blue Bane je napisao/la:Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.

Da.


bokaso1 je napisao/la:

Da znas da si izgleda u pravu......... (mada mogu za sada samo da nagadjam.........) Jer ako ti mislis na isto ono sto i ja, odnosno ako mislimo isto oda obojica i morao bi se sloziti sa tobom odnosno ti samnom oko toga........ Tako da tu nema mesta razilazenju u misljenju i svadji sto je dobra stvar i korak u pravom smeru u komunikaciji i ophodjenju izmedju nas dvojice.......

(Osim ako ne mislis drugacije......)


Ili.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:05 pm

Blue Bane je napisao/la:Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.

Cekaj samo da ti Damfisk odgovori pa ces videti Bane....... Pa mi se vredjali toliko strana a ti da nas pomiris....... Pa o cemu ti razmisljas.....?
Cekaj da vidimo za Ratka jeli priv ili nije........ A ne ti da nas tu pomiris....... Stvarno si cudan.......fiju

(Morao sam o R. M da me Neu ne zlostavi.......) fiju
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 1:07 pm

nisam ja skužil , kaj je normalno da se mrzimo ........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:09 pm

damfisk je napisao/la:




Ili.

Bojim se i da pomislim drugacije jer posle onog krucijalnog odgovora Banetu ko zna sta bi meni sve odgovorio...... Bolje da se ti sam izrazis da ti ja nebi stavljo usta, mislim reci tudje, i mozda ne pogodim sta ti mislis.................... kavica
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:18 pm

marko je napisao/la:nisam ja skužil , kaj je normalno da se mrzimo ........


Pa vidi Marko nije ali bojim se da protivrecim jednom Forumasu ( da ga ne imenujem jer nije tu prisutan i treba mu malo vremena da procita a onda i da shvati, jebiga godine stisle nije to lako......) Covek ceo svoj vek ulozio u pravljenje razlike izmedju nas i njih, bori se da dokaze da nasi nisu isti sto i njihovi.......... Nemam srca da mu kazem da je ta podela samo u glavi ali shvatice vremenom....... Very Happy
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by damfisk uto srp 05, 2011 1:31 pm

Šta je, ponestalo četničkiš pamfleta, pa pokušavaš logičkim doskočicama?

Jebi ga, ne ide ti baš...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 1:34 pm

Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by m uto srp 05, 2011 1:36 pm

damfisk je napisao/la:
Blue Bane je napisao/la:Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.

Da.


kaj da .........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty14 / 99914 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:39 pm

Blue Bane je napisao/la:Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.

Treba da se konsultujem sa jednim ekspertom sa foruma ( cim se otrezni) da se tacno utvrdi koliki je procenat te krvi u tebi..... I to ako moze sa sigurnoscu od stote jer od toga zavisi i stav prema tebi...............

Sto se tice mrznje prema Muslimanima i Hrvatima i Srbim i naravno ostalima (da se ne osete zapostavljenima) to treba da vezbas....... Covek se sa time ne radja, vec se stice i vezba vremenom........ Trebao si na vreme da pocnes, sad ti je malo i kasno........ Ali probaj, mozda i uspes.......

Za sve sto ne razumes slobodno pitaj...... Nisam neki ekspert ali sam shvatio osnovu i dok se ne pojave eksperti mogu i ja da pojasnim.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:51 pm

marko je napisao/la:
damfisk je napisao/la:
Blue Bane je napisao/la:Damfisk, kako ti kazes, to je u redu. pa jesam covek kao i ti.
ipak imam Hrvatsku krv i rodjen sam u Srbiji. ne mrzim Hrvate i Muslimane jer nisam nacionalist, fasist i rasist...ako ti kazes, da si covek, da li je normalno i prirodno da mrzimo druge osobe ko nije rodjen u Srbiji ili Hrvatskoj? ne razumem... mn svi smo mi isti, obicni ljudi.

Da.


kaj da .........


Kako Marko Sta....? Sta tu tebi nije jasno.......? Ti samo provociras i siris medju etnicku netrpeljivost pa sa tim zlonamernim podpitanjima ne samo da vredjas vec i omalovazavas i podstices na mrznju i netrpeljivost...... Ja mislim da bi se takvim forumasima trebalo uskratiti pristum temama poput ove gde se ljudi normalno svadjaju i vredjaju bez ustrucavanja....... Sta sad hoces da to sve srusis.......?

Stvarno si Marko Cudan........

Evo ovaj Bane recimo....... Zamisli molimte koliko je to podmukao covek...... On bi da smiri situaciju...... On bi se pomirio....... ejjjj....... Vidis li koliko je to podmuklo....... Ne da nam ono osnovno sto dusu hrani nasem coveku, mrznja prema njima i krivica za sve sto sto mi se desava u zivotu.......

Stvarno neka te bude sramora Bane.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 1:59 pm

damfisk je napisao/la:Šta je, ponestalo četničkiš pamfleta, pa pokušavaš logičkim doskočicama?

Jebi ga, ne ide ti baš...

Ako ti kazes tako ja to postujem..... Ti si u mojim ocima sada sasvim druga licnost...... Ja sam se o tebe izgleda ogresio i sad se kajem........ Zamerio sam ti da si me vredjao ali sad sam shvatio bolje tvoju licnost, sasvim drugim ocima gledam na to.......

(Jel znas neki pamflet ( mada sma mislio da je ro papir sa necim) ili neku parolu stvarno se ne mogu setiti ni jedne Četničke...... Daj brzo, jos ce nas i pomiriti ovi ovde.......)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Blue Bane uto srp 05, 2011 2:08 pm

dobro je da nemam sluh iako sam osoba sa ostecenim sluhom i ja sam
miran covek. znam sta mi je najbolje u zivotu. jednostavno miran covek smajlić
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 2:20 pm

Pa si sada ovde nama dosao siriti propagandu o bratstvu i jedinstvu....... Stvarno pa jel imas ti i malo ljudkosti kad mozes da miris ovakve ljude kao mi...... Toliko truda da se posvadjamo, izvrdjamo, napljujemo i ti bi to sve srusio u dva posta.....? E pa ne moze Bane.......

Sram te bilo....... Mad
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto srp 05, 2011 2:32 pm

Ratko Mladić sramota za celo belosvetski napaceni srpski narod.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty133 / 999133 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 2:36 pm

Evo ga, lepo sam rekao da ce doci i on........

Ej, WY, jel ti vidis ovog Baneta i Marka.....?

A sto se tice tvoje konstatacije nebi se svi slozili sa tobom, narocito u komsiluku.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto srp 05, 2011 2:45 pm

Naravno da nebi,jednom heroj,drugom zlocinac...ali po svemu kad se zbroji ljigavac i cin generala bi mu trebalo oduzet...pa laganica na vjesala.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty133 / 999133 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by bokaso1 uto srp 05, 2011 2:57 pm

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:Naravno da nebi,jednom heroj,drugom zlocinac...ali po svemu kad se zbroji ljigavac i cin generala bi mu trebalo oduzet...pa laganica na vjesala.

Aaaa pa to je jako lepo od tebe sto si iskazao misljenje svoje ali nesto mi nije jasno, zasto bi ga vesao....? Logicnije bi mi bilo da bi ga klao, udario maljem ili nekim metalnim predmetom, bo bajonetom, palio, sekao testerom glavu, derao kozu, ubijao bez hrane ili vode, zivog palio...... Cudan si mi WY, sta tije....? A nije valjda na tebe uticao ovaj Bane ili Marko.......?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Uhićen Ratko Mladić - Page 12 Empty Re: Uhićen Ratko Mladić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 19. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.