Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Gotovina i Mladen Markač

+27
tanuki
vector
bokaso1
m
BAGIRA
crofriends
walter
Stevo Largo
Hunnerkongen
pustinja
Prop
Dawor
Purgy
Ly
Iron Man
evitaa
scorpio57
Hell
AryMan
Amante
Neu
ager
WEYLAND-YUTANI
Mass
FALKON 2
House
THUNDER_DINIX
31 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu sub tra 16, 2011 2:24 pm

I OPET ĆE NEKI SLUŠATI CECU,BAJU MALOG KNINĐU, MILE DELIJU I SL...
baš mi je bez veze kad ljudi miješaju glazbu u politiku.

nisu gotovinu osudili srbi, već hrvati, kako bi ušli u EU.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by walter sub tra 16, 2011 2:33 pm

Neu je napisao/la:
I OPET ĆE NEKI SLUŠATI CECU,BAJU MALOG KNINĐU, MILE DELIJU I SL...
baš mi je bez veze kad ljudi miješaju glazbu u politiku.

nisu gotovinu osudili srbi, već hrvati, kako bi ušli u EU.

Neu ja se slažem s tvojom izjavom..jer je Gotovina ispao žrtveno janje za nečije više političke ciljeve, a zna se tko je podmetnuo...meni osobno glazba ne smeta i sam osobno slušam svu glazbu..

svojim postom u temi želio sam samo skrenuti pažnju na veoma šture postove, bez argumenata, koji se komentiraju reda radi..da bi se nešto napisalo.....ako se nekome želi dati podrška..neka se to učini srcem, iskrenim mišljenjem..bez da se nekoga vrijeđa...
i omalovažava...
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty80 / 99980 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu sub tra 16, 2011 3:11 pm

Slažem se.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Dawor sub tra 16, 2011 4:55 pm

walter je napisao/la:ako se nekome želi dati podrška..neka se to učini srcem, iskrenim mišljenjem..bez da se nekoga vrijeđa...
i omalovažava...

Slažem se, pa si zato objektivno pročitaj svoj post.

walter je napisao/la:Uvažavajući svakog forumaša ovdje moram nešto primjetiti;

1. Najviše komentara na presudu generalima Gotovini i Markaču daju osobe kojima u profilu piše da imaju od 20-25 godina, znači u vrijeme Oluje su bili ili bebe ili dječica koja su negdje bezbrižno trčkarala i igrala se...ako su im godine u profilu istinite.....
2. Svaki sudionik Domovinskog rata bilo da se radi o dragovoljcu, branitelju ili osobi pod radnom obvezom dajem potpunu i bezrezervnu podršku u komentarima.

Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Mass sub tra 16, 2011 5:26 pm

Purgy je napisao/la:I da... Žalba na presudu, jedna, druga, treća, i nikada neće zapravo završiti u "zatvoru".

I onda se još čeka odgovor na odgovor
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by pustinja sub tra 16, 2011 7:09 pm

Sad mi još više fali ono iz odgovora na temu fali li vam rat ili nikad više rat (tako nekako), korumpirani političari bezobzirno žrtvuju generale da bi u uniji imali 10-tak tisuća eura plače.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by crofriends ned tra 17, 2011 6:48 pm

Necu da komentarise presudu da li je pravedna ili ne ali dugogodisnje kazne se ne daju po sopstvenom uverenju suda vec zbog stvarnih dokaza...

@Mass odgovori mi na ovu temu
http://www.crofriends.com/t12961p20-broj-33

crofriends
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.04.2011
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by pustinja ned tra 17, 2011 8:30 pm

Sve osude u hagu nisu donesene na temelju dokaza i činjenica več temeljem političkih odluka pojedinaca i korporacija koje taj sud i financiraju.
Ne znam koliko ste upoznati ali rad suda UN financiraju sa nula (0) kuna, oni su da formirali a plačaju ga korporacije i neke druge udruge.
Dakle, tko plača taj i donosi odluke a suci su samo produžene ruke.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by scorpio57 pon tra 18, 2011 5:25 pm

crofriends je napisao/la:Necu da komentarise presudu da li je pravedna ili ne ali dugogodisnje kazne se ne daju po sopstvenom uverenju suda vec zbog stvarnih dokaza...

@Mass odgovori mi na ovu temu
http://www.crofriends.com/t12961p20-broj-33

koji biser si ti-koji jebeni stvarni dokazi kao

dawor ima walt.pravo-šta ti uopće znaš o D.R.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by scorpio57 pon tra 18, 2011 5:30 pm

Neu je napisao/la:Na mladima svijet ostaje.

jel na takovima koji imaju mišljenje kao dawor i ti-jebali smo ježe u leđa
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by scorpio57 pon tra 18, 2011 6:23 pm

scorpio57 je napisao/la:
Neu je napisao/la:Na mladima svijet ostaje.

jel na takovima koji imaju mišljenje kao dawor i ti-jebali smo ježe u leđa

Da Neu na mladima svijet ostaje u Brodu je poginulo 33 djece,mnogi su teški invalidi
a tko je granatirao Brod?tako da dawor i ti i ostali bolje šutite
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA pon tra 18, 2011 8:14 pm

Des bre Scorpi? Nigde ne mogu da te nadjem pa moram ovde da te pitam kao starijeg i pametnijeg...

Idem ja juce gradom i snimim novu Alfu 159. Znaci, otkinuo sam! Makina je u full-u ! Znaju zabari iz Pinifarine kako se to radi, sportska linija, sexy obline, sjajni lak, motor prede k'o Monika Beluci...ma mozes i Anu Ivanovic da napecas s takvom makinom.

Odem ja u Alfin salon al' me o'ladi salterusa, cena - prava sitnica. Kosta k'o bubreg bre! A ja ne bih da prodajem ni bubrege ni stan..i pazi sad.
Odem u banku da se raspitam za kredu i kazu mi :
" Dajemo gotovinu sa grejs periodom od 24 godine"

Sta ti mislis, da li je to dobra ponuda? Very Happy
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 5:49 am

Purgy je napisao/la:Ja sam čitao da Hrvatska svoj plin prodaje Italiji...
Jbg...
Very Happy

dobro si pročitao ....
sve recimo iz sjevernog jadrana putuje za italiju , nešto malo prema puli , ali to je poradi ugovora , talijani su sve manje više financirali , pa imaju pravo na veče količine dok ne povrae svoj keš ........

ovo kaj franco piše ne stoji , ovo oko 60 % - 40 % ..
malo spama
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 5:50 am

Prop je napisao/la:Da se razumimo, ne virujem da je Gotovina radio zločine, ali nismo ni mi čistih ruku i nedvojbeno smo radili zločine kontra civila - problem je taj što je samo Hrvatsko pravosuđe trebalo to riješiti još prije 10ak godina i nikad se ne bismo našli u ovakvim govnima.

Dakako, smatram kako će nakon par žalbi ove kazne pasti na odslužene godine, slično kao i Blaškiću...


gore
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 6:04 am

scorpio57 je napisao/la:
Neu je napisao/la:Na mladima svijet ostaje.

jel na takovima koji imaju mišljenje kao dawor i ti-jebali smo ježe u leđa

eh kao sreče da je više takvih ljudi , država nam ne bi bila toliko u kurcu , koliko čitam dečka na ovo forumu ima prave stavove , neke malo radiklane ali na zdravim nogama ....

ovako , bilo je ubijanja dedica i babica nekon oluje , za to netko treba odgovarati , dali po zapovijednoj odgovornosti ,onda je to glavni zapovijednik , ili po osobnoj , vojnik koji je ppucao .....
netko ljudi dragi mora ...

žao mi je kaj je dobio toliko godina ali nazvati takvu jednu operaciju koje je izvedena u par dana u kojoj je OSLOBOĐEN veliki dio hrvatske , nazvati zločinom mi je katastrofa , sramota , mada je bilo sporadničnih zločina ,,,,,
za mene je operacija OLUJA sve samo ne zločin ..........
i svak čast i slava svima onima koji su išli boriti se , svak čast i slava onome tko je dao život u toj operaciji , i baš si mislim da bi zbog tih ljudi koji su izgubili život trebalo neke stvari rasvijetiliti , a ne da se isprlja i njihov obraz .......

i kaj nije glupo da je agresijna i protijerivanje , pokolj hrvata iz vukovara okarakteriziran kao puki incidente , sramota opet .....

ovako mao o mladima koji komentiraju ovakve teme , pa kaj onda , zakaj ooni ne bi imali pravo na to , i tko si uopče dozvoli davati pavno na mišljenje !!????????
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Prop uto tra 19, 2011 7:43 am

Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 7:56 am

keum je ljudina
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 10:08 am

kakav ti je to graf ........


ha hah državni zavod za statistiku , eh , treba i znati kaj piše u tom grafu , taj graf je nebuloza , kao i dosta stvari kod tog zavoda , nema neke veze sa realnom situacijom .....


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Gost uto tra 19, 2011 10:47 am

Ne razumijem što ti nije jasno kod tog grafa. Osi su jasno označene. Graf je normiran da se vide udjeli, a ne apsolutne vrijednosti pošto smo pričali o odjelima a ne apsolutnim vrijednostima. Ako dovodiš u pitanje istinitost podataka DZS-a, onda daj relevantni izvor. U suprotnom nema smisla govoriti o nečemu na temelju nonšalantnog odbacivanja podataka po principu svi oni lažu, istina je posve obrnuta. K tome, ovaj graf ide u prilog tvojoj tezi, a ne mojoj, prema tome ne znam otkud takav odgovor na moj post.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m uto tra 19, 2011 10:51 am

ne , ovaj graf je nebuloza ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by scorpio57 uto tra 19, 2011 1:47 pm

BAGIRA je napisao/la:Des bre Scorpi? Nigde ne mogu da te nadjem pa moram ovde da te pitam kao starijeg i pametnijeg...

Idem ja juce gradom i snimim novu Alfu 159. Znaci, otkinuo sam! Makina je u full-u ! Znaju zabari iz Pinifarine kako se to radi, sportska linija, sexy obline, sjajni lak, motor prede k'o Monika Beluci...ma mozes i Anu Ivanovic da napecas s takvom makinom.

Odem ja u Alfin salon al' me o'ladi salterusa, cena - prava sitnica. Kosta k'o bubreg bre! A ja ne bih da prodajem ni bubrege ni stan..i pazi sad.
Odem u banku da se raspitam za kredu i kazu mi :
" Dajemo gotovinu sa grejs periodom od 24 godine"

Sta ti mislis, da li je to dobra ponuda? Very Happy

Mrš
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Dawor uto tra 19, 2011 3:13 pm

scorpio57 je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
Neu je napisao/la:Na mladima svijet ostaje.

jel na takovima koji imaju mišljenje kao dawor i ti-jebali smo ježe u leđa

Da Neu na mladima svijet ostaje u Brodu je poginulo 33 djece,mnogi su teški invalidi
a tko je granatirao Brod?tako da dawor i ti i ostali bolje šutite

A što fali mojem mišljenju?

Dawor je napisao/la:Politički sud, političke presude. No

Jel sam nešto krivo rekao? Jesam nešto slagao? Jesam možda rekao da je kazna pravedna?

Priznaj da ti smetam samo zato što smatram da radno sposoban muškarac nema što raditi u mirovini, koju plačaju ljudi poput mog oca koji nema bubreg, ima šečer i ima sve diskove kralježaka nepopravljivo potrošene (medicinski dokazano i dokumentirano) ali nema mirovine za njega jer treba netko zaraditi tvoju mirovinu. Priznaj da ti to ustvari smeta. kavica
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA uto tra 19, 2011 5:57 pm

scorpio57 je napisao/la:
Mrš

Neki ljudi nikad zadovoljni.
Ja njemu sve fino a on tako... kavica


Nego, priznaj da si ovo ti pisao:


Šok i nevjerica

Ona učiteljica Smilja je nacalila se isprid ploče. Ona je imala velike kolombare ispod očiju. Plus je kosa joj bila raščupana. Plus je šminka joj bila razlitana. Plus je hulahopka na livoj nogi joj bila probužana. Plus je ona stiskala prste i grickala je usnu. Onda je učiteljica Smilja pogledala prema nama i pitala je: „Jel možda ima neko u razredu da ne osjeća šok i nevjericu?“

Mi smo svi zamavali sa glavušama i govorili smo da nema. Uča Smilja je rekla: „Odlično! Znala sam da je ovo pravi hrvatski razred!“ Mi smo svi klimali sa glavušama kao da je. Uča je rekla: „Sad onda možemo preć na pojedinačne slučajeve, da malo proradimo gradivo iz domovinskog odgoja! Kane, aj ti!“ Onda je onaj Kane Šteta ustao iz klupe. Uča Smilja je njega pitala: „Kane, zašto ti osjećaš šok i nevjericu?“ Kane je počeškao se iza desnog uva i rekao je: „Onako, baš je osjećam… Mislim, šokiran sam, ono, do nevjerovatnosti…“ Uča je šetala između klupa i pitala je: „Da, ali zašto?“ Kane Šteta je cupkao sa noge na nogu i dumao je. Onda je on rekao: „Zato šta mi je mama rekla!“

Učiteljica Smilja je zaustavila se sa hodalom. Ona je rekla: „Zanimljiv odgovor! A šta ti je tačno mama rekla?“ Kane je rekao: „Rekla mi je da danas obavezno moram osjećat šok i nevjericu!“ Uča je pitala: „Dobro, ali zašto? Zar ti mama nije spomenula presude našim generalima?“ Kane Šteta je slegnijo sa ramenima i rekao je: „Pa nije… Mislim, možda i je, al je ja nisam dobro čuja…“ Uča je rekla: „Nisi je čuja?! Pa za koji klinac onda osjećaš šok i nevjericu?“ Kane je rekao: „Mama je rekla da su danas svi u šoku i nevjerici, pa onda moram bit i ja, ako me neko slučajno bude provjerava!“ Uči je uletilo čudilo: „Ko bi te moga provjeravat?“ Kane je rekao: „Mama je rekla da učiteljica će sigurno u školi pitat – jel možda ima neko u razredu da ne osjeća šok i nevjericu?“

Učiteljica Smilja je pogledala Kanu Štetu koljački. Onda je ona njemu sa prstom pokazala da sjedne nazad u klupu. Onda je ona šetala između klupa i rekla je: „Kanina mama je imala dobru namjeru, al se malo bezveze izrazila! Da ne kažem da je pinku glupasta!“ Mi rulja smo šutili i piljili smo predase. Uča je zakočila se isprid ploče i dignila je prst u zrak. Ona je rekla: „Mi smo svi u šoku i nevjerici zato šta je presuda protiv naših generala presuda protiv cile Hrvacke! Jel to svima jasno?“ Mi smo klimali sa glavušama kao da je. Uča je rekla: „Ko ne razumi, bolje da sad pita, nego da posli ne zna!“ Onda je moj drug Dino dignijo dva prsta. Kad je uča klimnila Dino je pitao: „Jel to uključiva prirodu ili društvo?“ Uča Smilja je pitala: „Kako to misliš?“ Dino je rekao: „Ako je presuda protiv cile Hrvacke, jel se to odnosi na šume, kuće i planine, ili se odnosi na ljude?“

Učiteljica Smilja je raširila ruke i podviknila je: „Kakve kuće i planine, jebaga dragi irud?! Naravski da se odnosi na ljude!“ Onda je ona još jače dignila prst u zrak i rekla je: „Presuda protiv naših generala je presuda protiv svih nas!“ Dino je pitao: „Znači i protiv vas?“ Uča je rekla: „Pa i protiv mene, ako to tako gledaš!“ Dino je rekao: „A u kua! To je strava i užas!“ Ja sam uletijo: „To je totalni šit!“ Uča Smilja je rekla: „Ovkors da je totalni šit! O tome se i radi!“ Dino je rekao: „Sori, al meni je horor film da nam nastavu drži osuđena zločimka!“ Ja sam uletijo: „I meni je! Jerbo ako nam je učiteljica zločimka, onda su velike šanse da i mi kroz nastavu postanemo zločimci!“ Kane Šteta je rekao: „Da meni mama zna da mi je učiteljica zločimka odma bi me upisala u drugi razred!“

Samo učiteljica Smilja je mavala sa prstom isprid ploče i rekla je: „A ne, ne… nećete vi mene izbacit iz taktike! Niks bejbi, ne dam se ja navuć na te baze! Ja sam lipo rekla da je to presuda protiv svih nas, a ne samo protiv mene!“ Onda je mala Teica ustala i pitala je: „Znači da je i protiv mene?“ Uča je rekla: „Naravski da je i protiv tebe!“ Teica je cijuknila: „Ali ja nisam ništa kriva!“ Uča je rekla: „Pa šta da nisi? Nisu ni naši generali, u tome je baza! Ali si svejedno osuđena skupa sa njima!“ Teica je cijuknila: „Kako, jebate? Pa ja o tome nisam imala blage!“ Uča je zarežala: „E pa sad imaš!“ Teica je u komatozi skljokala se na katrigu. Onda je moj drug Dino uletijo: „A stvarno, čoviče, koja je to umobolna spika da sude generalima, a osude malu Teicu!“ Ja sam rekao: „Meni to pari neka greška, jebate! Možda nisu skužili da Teica nema ni pišu ni uniformu!“ Onda je učiteljica Smilja viknila isprid ploče: „Svi imamo pišu i uniformu kad je u pitanju sudbina hrvacke države! Jel to jasno?!“

Tu je u razredu uletila mrkla tišinčuga. Učiteljica Smilja je hodala između klupa i šibala nas je sa očima. Ona balibanica Lidija je utiho šapnila onoj pederici Sandri: „Jel ti imaš pišu?“ Pederica Sandra je njoj utiho odšapnila: „Imam kurac!“ Uča je podviknila da dosta kikoćanja u zadnjim klupama. Svi su opet začepili lambrnje. Onda sam ja dignijo dva prsta i pitao sam: „Jel mogu ja nešto pitat?“ Uča Smilja je zakolutačila sa očima i rekla je: „Pitaj, al da nije tu mač glupo!“ Ja sam rekao: „Recimo, naprimjer primjera, da ja obijem trafiku! I ulovi me pandurija! I pandurija me odvede na sud! Jel može onda sudac osudit i mene i Rina Sajlu?“ Uči je uletila zbunjoza: „Zašto bi Rina Sajlu osudili ako si ti obija trafiku?“ Ja sam rekao: „Eto, to ni ja ne kužim!“

Uča Smilja je rekla: „Jel se ti to malo praviš blentav, a? Kakvi ti je to ludaški primjer?“ Ja sam pitao: „Zašto je ludaški?“ Uča je dreknila: „Pa nisu naši generali obijali trafiku, majmune, nego su oslobađali Hrvacku!“ Ja sam rekao: „Al nisam ni ja oslobađa Hrvacku, nego sam obija trafiku!“ Učiteljica je najprvo objesila usta od iznereda. Onda je ona unjela se meni u facu i rekla je: „Slušaj me dobro, pantagano mala! Jel ti to oš reć da je obijanje trafike i oslobađanje Hrvacke ista stvar? Jel ti uopće moš prepostavit šta bi se dogodilo da generali nisu oslobodili našu zemlju?“ Ja sam rekao: „Prepostavljam da ja ne bi bijo nevino osuđen!“

Samo onda je ona Nela Svinjogojstvo podviknila: „A ruljo, a ako smo svi osuđeni, šta sad gubimo vrime na nastavi umisto da idemo doma pisat žalbe?“ Onda je ona tuljanica Niveska uletila: „Ja mislim da bi bilo poštenije da svi odemo u zatvor!“ Učiteljica Smilja je okrenila se prema njoj i rekla je: „Kako to misliš, Niveska? Pa na šta bi to sličilo?“ Niveska je rekla: „Sličilo bi na pravdu! Ako je ovo presuda protiv svih nas, onda je najnormalnija stvar da ne trunu samo neki u ćuzi, nego da se svi prijavimo u zatvor! Na čelu sa učiteljicama!“ Mi smo svi zaklapali sa rukama po klupama i vikali smo: „Tako je! Svi za bajbuk, bajbuk za sve!“ Uča Smilja je ukipala se nasrid razreda. Onda je ona počeškala se po frizuri i rekla je: „Ima tu mali zajeb glede nacijonalnih interesa!“ Niveska je pitala: „Kakvih nacijonalnih interesa?“ Uča je rekla: „Ako svi odemo u zatvor, ko će onda podržavat naše generale?“

Robi K. (IIIa)
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by crofriends sri tra 20, 2011 8:10 am

scorpio57 je napisao/la:
koji biser si ti-koji jebeni stvarni dokazi kao

dawor ima walt.pravo-šta ti uopće znaš o D.R.

ovo je trebalo da bude satiricno citiranjem jedne izjave hrvatske izjave pre par godina koju sam zapamtio... kakav crni hag i pravda...

ako te bas zanima moje licno misljenje je da je ovaj zlocinac zajedno sa ostalima trebo trebao da dobije smrtnu kaznu al nije steta pa su ukinuli jbg. toliko...

crofriends
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.04.2011
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 8:33 am

koji zločinac , misliš na gospona Antu Gotovvinu , ah treba mu dignuti spomenik na trgu ..

ako je tko trebao dobiti smrtnu onda su to četnici koju su napravili pokolj u vukovaru .


antiša nije zločinac nikad bio , svaka mu čast i slava ............

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 4 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.