Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

+33
Davor27
John Kimble
Mahidevran 97
Lenica
tomtomy
britania
nikolina
Nocturnal
AryMan
saturnia
Hate
morbuss
_zloduh_
flashhh
eva kant
tanuki
The Guardian
Purgy
Ira
De Jerriais
damfisk
Stevo Largo
Iron Man
Amyicha
Ly
scorpio57
Prop
m
bokaso1
Teo
Hell
Hunnerkongen
Neu
37 posters

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Neu čet oľu 10, 2011 2:48 pm

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može... Very Happy

Znači što mislite o tipovima koji obriju cijele noge i cijele ruke i uz to i pazuh? Meni je to turbo pederski i uvijek se rugam takvima, ne direktno u facu ali u sebi se smijem. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty999 / 999999 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hunnerkongen čet oľu 10, 2011 4:26 pm

Moj frend je dlakav i to jako. Skužio sam dok smo bili na moru da je i po leđima i srami se svoje dlakavosti jer se na poslu uvijek presvlači sam i izbjegava se presvlačiti pred ljudima. Al prije tri jedna sam skužio da je obrijao ruke. Pitao sam ga indirektno kaj je radio da nema dlake, pa mi se na smiješan način izmotao. Al ok. Njegova stvar, mislim da nije to radio iz mode već zbog toga jer ga ljudi zezaju, pa vjerojatno ima komplekse zbog toga.

Osobno su i meni turbosmiješni likovi koji izgledaju ko bebina guza i koji su više opsjednuti time od žena.

Pravi muškarac mora biti dlakav!
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty39 / 99939 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hell čet oľu 10, 2011 7:26 pm

noge nebi obrijao za ništa, ajme to je zločin...XD
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty497 / 999497 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Teo čet oľu 10, 2011 8:29 pm

ko voli nek se brije nemam neke predrasude glede toga
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Neu čet oľu 10, 2011 9:21 pm

Hell je napisao/la:noge nebi obrijao za ništa, ajme to je zločin...XD
A ruke bi? Znala sam da ti imaš te tople skolonosti. kes
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty999 / 999999 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 čet oľu 17, 2011 8:51 am

Jednom sam podstaknut raspravom ovde na forumu probao na svojoj ruci depilaciju, cisto da vidim sta se desava i koliko je to bolno...... Jeb..... pa to boli..... Od tada drugim ocima gledam na to......

Mada imam dva drugara koji se depiliraju...... Ni jedan nije gej vec je jedan maneken ( glumi u spotovima) a drugi je sportista i smetaju mu dlake zbog svakodnevnog znojenja i pri treningu...... ( bavi se bildingom)..... Meni je previse bolna stvar da bi je radio ali ako bi radio bilo bi zbog higijene i sto ne volim dlake.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by m čet oľu 17, 2011 2:37 pm

ma mislim ako njemu to paše , zašto ne ....
pa koliko znam plivači se redovito briju , od prsa pa nadalje ..........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty14 / 99914 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Teo čet oľu 17, 2011 8:03 pm

Hell je napisao/la:noge nebi obrijao za ništa, ajme to je zločin...XD

plivači, biciklisti briju tijelo tako i noge zar su oni zločinci onda Dignuta obrva
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Prop čet oľu 17, 2011 8:35 pm

Gorit će svi u paklu.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty108 / 999108 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Neu čet oľu 17, 2011 9:36 pm

Teo je napisao/la:

plivači, biciklisti briju tijelo tako i noge zar su oni zločinci onda Dignuta obrva
Peškani?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty999 / 999999 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hunnerkongen čet oľu 17, 2011 9:55 pm

Nekužim Neu sad čuđenje. Pa mislim, to je došlo od vas - žena.

Nevolite dlake, volite glatke izbrijane muškarce, još da koristi i malo šminkice - prezakon. Onda kad se to dogodi i kad počinje više misliti na to od vas onda su turbopederi.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty39 / 99939 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hell čet oľu 17, 2011 9:59 pm

Teo je napisao/la:
Hell je napisao/la:noge nebi obrijao za ništa, ajme to je zločin...XD

plivači, biciklisti briju tijelo tako i noge zar su oni zločinci onda Dignuta obrva
a to rade zbog sporta i karijere, ako žele to raditi MORAJU obrijati, na to se da progledati, ostali idu u HELL!!!!! devil pila
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty497 / 999497 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Teo pet oľu 18, 2011 8:10 am

kako znaš da tamo idu misa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty0 / 9990 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hell pet oľu 18, 2011 10:32 am

kavica ... pa znam..i ti češ... sw5
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty497 / 999497 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Prop pet oľu 18, 2011 10:42 am

Koliko se meni čini, ti uopće nemaš dlaka Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može 787171
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty108 / 999108 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Hell pet oľu 18, 2011 10:57 am

na jeziku da... Laughing .
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty497 / 999497 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 pet oľu 18, 2011 1:16 pm

E pa Hell, predji na depilirane ili klinke, onda neces imati dlake na jeziku........... Very Happy
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 pet oľu 18, 2011 1:17 pm

Sta se cuje pre nego stidna dlaka padne na pod.......?


Pljuc....... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 pet oľu 18, 2011 1:27 pm

Hell je napisao/la: kavica ... pa znam..i ti češ... sw5



Umre student i ode u pakao....... Kuka, kuka kad neki momci koji su u paklu pocnu ga tesiti......

Jesi pusio....?

-Pa ne nesto aktivno, tu i tamo po neku.....
Aaaaa pa Ponedeljkom je ovde za tebe super.... Cigara svih vrsta kolko hoces.....

Jesi pio......?

-Pa nisam mnogo, na zurkama ponekad......
Aaaaaa, pa ovde je za tebe Utorkom super.... Pica kojeg hoces i koliko hoces......

Jesi se drogirao.......?

-Pa po nekad sam malo dunuo, nista specijalno......

Aaaaa,, pa Sreda je za tebe super.... Droge kolko hoces i kakve hoces, ludilo......

Jesi jurio zenske......?

-Pa jesam, bilo ih je na studiju mnogo......
Aaaaaa, ovde je Cetvrtkom za tebe super, 10 zena na jednog tipa pa udri kolko hoces i kako hoces.......

-Jesi jurio muske.....?

-Ne to nisam nikad.....

Aaaaaaaaaa, pa Petak je za tebe pravi pakao........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by scorpio57 pet oľu 18, 2011 1:46 pm

ja ništa ne brijem osim brade i brkova-ostalo je šuma kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty65 / 99965 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 pet oľu 18, 2011 2:02 pm

Pa daaaa Skorpio, moras se razlikovati od neprijtelja....... Iskusno je to...... Very Happy
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by scorpio57 pet oľu 18, 2011 2:42 pm

kojeg neprijatelja kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty65 / 99965 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by bokaso1 pet oľu 18, 2011 3:40 pm

Tebi mrskog....... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty120 / 999120 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Ly čet tra 28, 2011 4:15 pm

Ajde bokaso, budi bar ti pametan i popravi prosjek. Wink

Izbrijani muški bljak. Nije muževno.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty61 / 99961 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Amyicha čet tra 28, 2011 5:26 pm

moj profesor iz tjelesnog brije noge ahahaha. a briga me za njima ni ne mislim na njih. ak to vole nek izvole hahaha xD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty113 / 999113 / 999Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty

[Vrh] Go down

Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može Empty Re: Tipovi koji briju noge, ruke, pazuh, prsa i sve što se obrijat može

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.