Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena)

2 posters

Go down

Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena)

Postaj by AryMan sub oľu 05, 2011 1:27 pm

Doima se da Valentina Villalba vodi savršen život. Sve joj u životu ide kako samo može poželjeti. Ljepota, golem roditeljski imetak, uspješna karijera i muškarac kojega obožava. Živi u luksuznoj vili u Méxicu s tetom Isabel, dadiljom Benitom, te zavidnom sestričnom Ivanom. Valentina misli da će njezina sreća biti potpuna nakon udaje za Alonsa, svoga zaručnika. Međutim, njezini snovi bit će poljuljani realnošću jer Alonsa zanima samo njezino bogatstvo, a pritom je i Ivanin ljubavnik. Njih dvoje je iskovalo plan kako će se domoći Valentinina imetka, no stvari izmiču kontroli te Alonso odluči nestati. Uvjerio je Ivanu da će pobjeći zajedno, no on ne dolazi u zračnu luku, a Valentinu ostavlja pred oltarom. Toga dana Valentina postaje druga žena. Mila, iskrena i osjećajna djevojka preko noći postaje hladna, arogantna i netolerantna žena, ogorčena i puna mržnje.

Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Gospodarica-tvoga-srca

Uloge: Lucero (Valentina Villalba Rangel), Fernando Colunga (José Miguel Montesinos), Gabriela Spanic (Ivana Dorantes Rangel), Sergio Goyri (Rosendo Gavilán), David Zepeda (Alonso Peñalvert)

...
tipična sapunjara No
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty405 / 999405 / 999Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty

[Vrh] Go down

Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty Re: Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena)

Postaj by Neu sub oľu 05, 2011 1:29 pm

ne izgleda mi baš nešt. tebi?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty999 / 999999 / 999Gospodarica tvoga srca (Soy tu duena) Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.