Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroji među nama (Vatrogasci)

2 posters

Go down

Heroji među nama (Vatrogasci) Empty Heroji među nama (Vatrogasci)

Postaj by Neu čet pro 02, 2010 11:58 am

Heroji među nama (Vatrogasci) 80e3ebc1-58fa-4cc7-9661-f43fca457ed3
'Heroji među nama' - novi akcijski reality o vatrogascima

Kada katastrofa iznenada zaprijeti, naši životi ovise isključivo o njihovoj brzini, snalažljivosti, iskustvu i znanju

Pilot novog akcijskog reality showa 'Heroji među nama' prikazuje uobičajeni dan vatrogasaca, koji ni po čemu nije prosječan, jer svaka je intervencija opasna.Eksplozije, plameni jezici koji gutaju kuće, urušavanja domova nakonpožara, automobili u plamenu, smrskana vozila i poplave - dio susvakodnevnih drama u koje zagrebački vatrogasci iz Savske, ulazeriskirajući vlastite živote kako bi spasili naše. Šokantni prizori,preopasni da bi ih zabilježili filmski snimatelji, snimljeni su pomoćukamera instaliranih na kacigama vatrogasaca. Na taj način, omogućenonam je vidjeti dramatične događaje iz same blizine, iz perspektivegasitelja požara.Heroji među nama (Vatrogasci) Heroji-2Upoznat ćemo voditelja smjene Sinišu Jembriha i njegove dečke, koje veže neraskidivo prijateljstvo - Mrvicu, Danijela, Tihomira, Branka, Luku, Hrvoja, Mišela, Denisai druge u akciji, na zadatku, ali i kroz život u stanici, u kojojodržavaju kondiciju i izvode opasne vježbe. Kada nisu na intervencijiili na vježbama, dečki se opuštaju smišljajući šale i igrajući pikadote na taj način pokušavaju smanjiti stres i potisnuti iz sjećanja slikerazaranja i ranjavanja, slike koje ih uvijek iznova čekaju pri svakomodlasku na teren. A tada znaju da ovise jedan o drugome i da svakagreška može biti i posljednja.Heroji među nama (Vatrogasci) Heroji-3

Javna vatrogasna postrojba 'Centar', smještena u Savskoj ulici,najstarija je vatrogasna postaja u Zagrebu i ima najviše vatrogasaca ivatrogasnih vozila u Hrvatskoj. Iako godišnje broji najvišeintervencija, između 1000 i 1400, ovim ljudima statistički podaci neznače ništa. Ljudski životi su neprocjenjivi, a psihološka imaterijalna šteta nastala u nesreći ponekad je nenadoknadiva. Oni ćeučiniti sve kako bi nas spasili od tragedije. Niti jedna intervencijana koju odlaze iz dana u dan nije jednaka, a u trenutku katastrofe,naši životi ovise o njihovoj brzini, snalažljivosti, iskustvu i znanju.Biti vatrogasac nije običan posao - vatrogasci imaju zadatak spasitiono do čega nam je najviše stalo.

Oni su ljudi koji riskiraju vlastite živote kako bi spasili naše i iakoizgledaju poput nas, ipak su drugačiji – oni su heroji među nama.Pilot epizoda novog realitya 'Heroji među nama', u produkcijiFremantle Medije, RTL Televizija prikazat će u utorak, 30. studenog, u22.30 sati. Repriza je na rasporedu u subotu 4. prosinca u 19 sati.

L.M./MojTV

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Heroji među nama (Vatrogasci) Empty999 / 999999 / 999Heroji među nama (Vatrogasci) Empty

[Vrh] Go down

Heroji među nama (Vatrogasci) Empty Re: Heroji među nama (Vatrogasci)

Postaj by AryMan uto sij 25, 2011 4:16 pm

Prikazan je pilot, hoće biti nešto od toga kasnije?
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Heroji među nama (Vatrogasci) Empty405 / 999405 / 999Heroji među nama (Vatrogasci) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu uto sij 25, 2011 4:17 pm

Nemam pojma, jesi ti gledo pilot?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Heroji među nama (Vatrogasci) Empty999 / 999999 / 999Heroji među nama (Vatrogasci) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan uto sij 25, 2011 4:19 pm

Jesam ovu reprizu što je bila ali ne ispočetka, ubacio se ne znam ni ja u koliko sati. Ti?
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Heroji među nama (Vatrogasci) Empty405 / 999405 / 999Heroji među nama (Vatrogasci) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu uto sij 25, 2011 4:20 pm

Nisam, ne volim takve emisije, kontala sam da to zrine gleda. Nisam očekivala da ćeš i ti pogledat. Very Happy

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan uto sij 25, 2011 4:23 pm

Nisam pogledao s namjerom nego slučajno prebacio, u prolazu Very Happy Nije bilo loše s obzirom da je domaća produkcija. Ali ne znam tko bi pratio puno epizoda te emisije, jedna je dosta.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]