Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

+10
Teo
Purgy
Lu.
pustinja
Neu
Stevo Largo
tanuki
Mass
Prop
scorpio57
14 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by scorpio57 sri stu 17, 2010 8:01 pm

Evo ja sam sada došao,održana je misa pred spomenikom poginuloj djeci
u SL.Brodu-poslije Vukovara najviše je kod nas poginulo djece.Bila je misa kod
spomenika,potom smo u koloni otišli do Vukovarske ulice i zapalili lampione
za Vukovar
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty65 / 99965 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Prop sri stu 17, 2010 8:13 pm

Vidija san po Splitu par komada.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty108 / 999108 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Mass sri stu 17, 2010 8:18 pm

Nisam siguran da takva ulica postoji u mom mjestu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty200 / 999200 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Gost sri stu 17, 2010 8:24 pm

Ima ima... Nekad je znala biti puna ulica... kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by scorpio57 sri stu 17, 2010 8:55 pm

Zašto nekada?bit će vjerovatno neka fotka ali kod mene
cijelom ulicom su lampioni

zlocesti-ivek je napisao/la:Ima ima... Nekad je znala biti puna ulica... kao

Da baš za razmišljanje
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty65 / 99965 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by tanuki sri stu 17, 2010 9:13 pm

nažalost da!
novo uvedeni običaj koji prisiljava građane
da ga prate, kako nebi ispali crne ovce!
ako netko ne upali svijeću, odmah postaje sumnjivo lice i neprijatelj!

mrtvi su mrtvi, a oni koji tuguju, trebali bi tugovati u intimi, a ne od svoje tuge raditi javni cirkus!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty700 / 999700 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Stevo Largo sri stu 17, 2010 9:33 pm

No
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty20 / 99920 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu sri stu 17, 2010 9:52 pm

Da, to je za svaku pohvalu! + za super temu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Mass sri stu 17, 2010 9:52 pm

Trebo sam se bacit u biznis - prodaja lampiona misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty200 / 999200 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu sri stu 17, 2010 9:53 pm

^^Dobro bi zaradio. Uvezeš ih izvana, i prodaš duplo skuplje, i da vidiš love. Very Happy

Odmah meni možeš kupiti osobno kino. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu pet stu 18, 2011 3:57 pm

Kod nas je sve puno svijeća danas, cijeli grad,....
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by pustinja pet stu 18, 2011 5:33 pm

Pale se i u drugim ulicama, iz mojega grada je bilo vukovarskih branitelja
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty0 / 9990 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Lu. pet stu 18, 2011 10:05 pm

Nemamo takvu ulicu koliko ja znam, ali u strossmayer-ovoj ulici su uz ceste lampijoni, nesto zaista lijepo.
Lu.
Lu.
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.11.2011
Broj postova : 324
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty0 / 9990 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Purgy pet stu 18, 2011 10:07 pm

Da.
Milijardu ih ima.
Na nekim mjestima je i ispisano svjećama VUKOVAR.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty142 / 999142 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Teo sub stu 19, 2011 11:21 am

Da i ne samo Vukovarskom ulicom nego bilo je svijeća i u drugim ulica
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty0 / 9990 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Prop sub stu 19, 2011 12:17 pm

tanuki je napisao/la:nažalost da!
novo uvedeni običaj koji prisiljava građane
da ga prate, kako nebi ispali crne ovce!
ako netko ne upali svijeću, odmah postaje sumnjivo lice i neprijatelj!

Ja ga ne pratim i nikad ne palim svijeću, pa nisam prijetija da san komu sumnjiv il' da san neprijatelj Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni 2256478697
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty108 / 999108 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 1:50 pm

Prop je napisao/la:
tanuki je napisao/la:nažalost da!
novo uvedeni običaj koji prisiljava građane
da ga prate, kako nebi ispali crne ovce!
ako netko ne upali svijeću, odmah postaje sumnjivo lice i neprijatelj!

Ja ga ne pratim i nikad ne palim svijeću, pa nisam prijetija da san komu sumnjiv il' da san neprijatelj Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni 2256478697
pa naravno da ti ne,
ali ajde pretpostavi da si vlasnik kuće u vukovarskoj- recimo u vinkovcima
pa nemoj ti onda zapaliti svijeću!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty700 / 999700 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by pustinja sub stu 19, 2011 3:48 pm

Tanuki- rijetko te kritiziram ali sa ovakvim komentarom ti mogu samo reči da odjebeš u troskoku i da prestaneš srati i tovariti gdje to nije potrebno, idi pa zapali sviječu majoru kojega izuzetno cijeniš i poštuješ.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty0 / 9990 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 4:15 pm

pustinja je napisao/la:Tanuki- rijetko te kritiziram ali sa ovakvim komentarom ti mogu samo reči da odjebeš u troskoku i da prestaneš srati i tovariti gdje to nije potrebno, idi pa zapali sviječu majoru kojega izuzetno cijeniš i poštuješ.
apsolutno neznam o kojem majru govoriš hmm ( ne poštujem ni titule ni činove, a bilo bi fer da imeni i ostalim forumašima kažeš kojeg to ja majora izuzetno cijenim ? )
ja govorim o paljenju svijeća kao nametnuti običaj!
na grobu svojih roditelja ne palim svijeće, jer neznam što bi to trebalo značiti i predstavljati-.
da nisam normalan jer ne povinujem se uobičajenim normama-
poštovanje prema nekome je individualno!
ja svoje roditelje izuzetno poštujem i kada su bili živi i sada kad ih više nema-
paljenje svijeća ne bi bio znak poštovanja prema njima, već egzibicionizam prema drugima!
što uopće znaći to paljenje svijeća?
pravoslavni obred je koliko znam još jaći u tom ritualu!
odbijam učestvovati u tom ritualu paljenja svijeća kada ne razumijem ni smisao ni svrhu, osim vlastitog egzibicionizma i slanja poruke kako za nekim žalimo!
moja intimna stvar je koliko za nekim žalim i ne pada mi na pamet da to pokazujem drugima na bilo koji način!
uostalom i meni je kraj blizo i kada me više ne bude- ne želim da mi itko pali svijeće-
ako moji nasljednici budu poštovali moju želju, kremirat će me i pepeo baciti u rijeku! Wink

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty700 / 999700 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu sub stu 19, 2011 4:19 pm

nije ti blizu kraj, ne pričaj gluposti, živjet ćeš ti još to'ko i družiti se s nama. belj-belj
moraš i moju dječicu prosvijetliti o ateizmu i tako to... Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 4:29 pm

Neu je napisao/la:nije ti blizu kraj, ne pričaj gluposti, živjet ćeš ti još to'ko i družiti se s nama. belj-belj
moraš i moju dječicu prosvijetliti o ateizmu i tako to... Very Happy
da neu- nisam mislio doslovno- ali period od recimo 20 g je relativno kratak period-
ali ja sam svjestan svoje konačnosti, pa upravo zbog toga ovaj ostatak svog života želim proživjeti kvalitetnije i ostvariti što više dana koji ostaju u sječanju!
a što se tiće ateizma- tu ja ne mogu nikoga naućti ni prosvjetliti-
u toj oblasti svatko bira svoj put!
i ti i tvoj buduća djeca!
ateizam nije religija koja se nameće-
ateizam je stanje svijesti!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty700 / 999700 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu ned stu 18, 2012 10:14 pm

i ove godine se palilo na tisću svijeća. gore
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Purgy ned stu 18, 2012 10:14 pm

Ne.

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty142 / 999142 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Iron Man ned stu 18, 2012 10:20 pm

Da, bilo je pedesetak ljudi koji su palili duž vukovarske danas...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty336 / 999336 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Neu sri stu 19, 2014 8:20 am

jučer je sve sjajilo od svijeća
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty999 / 999999 / 999Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty

[Vrh] Go down

Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni Empty Re: Dali se u vašem gradu u Vukovarskoj ulici pale lampioni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.