Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlatan Ibrahimović

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pet stu 05, 2010 7:05 pm

A ti se kužiš u nogomet ko ja u štrikanje Wink




























Wink
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pet stu 05, 2010 7:13 pm

onda znaš veoma dobro štrikat Wink
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pet stu 05, 2010 7:18 pm

rasturam
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by WEYLAND-YUTANI on pet stu 05, 2010 9:55 pm

Prop je napisao/la:Cristiano Ronaldo pere Ibrahimovića u svim aspektima nogometne igre.

...ma da!? a tek etto i pipicazagica...
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Prop on pet stu 05, 2010 9:59 pm

Ronalda sam spomenuo čisto poradi toga što ga je bella prva ubacila u priču.
Mada, recimo da je jedan krilo, a drugi čisti centarfor.
Eto, Eto'o je korisniji igrač od njega!

A Pippo je zasebna priča... O njemu će film snimati kad se nogometa ostavi!

Samo Pippo može biti 2 metra u zaleđu i da to pomoćni ne vidi Zlatan Ibrahimović - Page 2 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by m on pon stu 08, 2010 7:58 am

i to skoro svaki drugi , treči gol koji da ..........
je gol iz zaleđa ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by scorpio57 on pon stu 08, 2010 12:58 pm

samo 4 sa ove liste cijenim kao prave nog.znalce ostalo napuvano
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sinister on ned stu 14, 2010 12:21 pm

Prop je napisao/la:Cristiano Ronaldo pere Ibrahimovića u svim aspektima nogometne igre.

Malo mi je mrzak, al' nema se ovdje šta više dodati. Ibra nikad neće ni prismrditi najvećima!

Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 3:31 pm

^^ već i je među najboljima.... jest da mrzim inter, ali kaj je on napravio za njih - a o ajaxu da ni ne pričam Wink
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sinister on pon stu 15, 2010 3:44 pm

Samo za 2 igrača danas mogu reći da danas zaslužuju taj epitet, a to su Ronaldo i Messi. Svi ostali su stepenica niže. Ibrahimović nema europski trofej, nema rezultat s repkom i nikad nije bio ni blizu nagrade za najboljeg igrača svijeta. Ukoliko se ne varam, u završnim fazama lige prvaka ima samo 2-3 gola, pa ti gledaj! Ne može se uopće uspoređivati s gore navedenima.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pon stu 15, 2010 4:31 pm

Kuži njega misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sinister on pon stu 15, 2010 4:42 pm

Zar smetam? Very Happy
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pon stu 15, 2010 4:46 pm

Ma neeee, nego mi je čudno.. Prvo sam stao i gledo 2 minute ko je ovaj.. I onda se sjetih da si mijenjo nick kad je hell stavio cylon..

Nego Ibro mi je prije bio drag, sad mi se nekako prokurčio.. U Ajaxu je čuda izvodio s loptom..


Sinister je napisao/la:Samo za 2 igrača danas mogu reći da danas zaslužuju taj epitet, a to su Ronaldo i Messi. Svi ostali su stepenica niže. Ibrahimović nema europski trofej, nema rezultat s repkom i nikad nije bio ni blizu nagrade za najboljeg igrača svijeta. Ukoliko se ne varam, u završnim fazama lige prvaka ima samo 2-3 gola, pa ti gledaj! Ne može se uopće uspoređivati s gore navedenima.

Ja bi tu još dodo Xavija i Iniestu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:18 pm

Ja i dalje Ronalda ne smatram nikakvim nogometašem.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 536122

A Ibrahimović kakvav god da je sad je sigurno jedan od najboljih nogometaša..... Bla Bla Bla.... Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pon stu 15, 2010 5:19 pm

Žene+nogomet=ubitačna kombinacija kiša
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:23 pm

masiello88+nogomet=ubitačna kombinacija Zlatan Ibrahimović - Page 2 272762
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:26 pm








2010/11 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
SwedenInternational Friendly1010111300
SwedenEuropean Championship Qualifying3020534100
AC MilanItalian Serie A100544223221210
AC MilanUEFA Champions League40308613410
2010/11 Season Totals1801145633402020
2009/10 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
BarcelonaSpanish Primera División23616710044593461
BarcelonaUEFA Champions League9142371721910
BarcelonaFIFA Club World Cup2000715310
BarcelonaUEFA Super Cup1000000000
BarcelonaSpanish Copa del Rey1110000000
SwedenWorld Cup Qualifying - UEFA6020000000
InternazionaleWorld Football Challenge0200111200
2009/10 Season Totals421023914563864881
2008/09 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
InternazionaleCoppa Italia3030000010
SwedenWorld Cup Qualifying - UEFA3000000020
SwedenEuropean Championship3020756300
SwedenEuropean Championship Qualifying610114411420
SwedenInternational Friendly2000000000
InternazionaleItalian Serie A35025715868817380
InternazionaleUEFA Champions League7112368171100
2008/09 Season Totals59231102158511591130
2007/08 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
InternazionaleUEFA Champions League7050247262120
InternazionaleItalian Serie A2241799040694240
2007/08 Season Totals29422911447956360
2006/07 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
SwedenWorld Cup30001045300
InternazionaleCoppa Italia1001000000
InternazionaleItalian Serie A252153501935062
SwedenInternational Friendly2000000000
InternazionaleUEFA Champions League700116712021
2006/07 Season Totals382154763052383
2005/06 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
JuventusUEFA Champions League903028918011
JuventusItalian Serie A28670000050
2005/06 Season Totals37610028918061
2004/05 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
SwedenEuropean Championship400000161220
SwedenEuropean Championship Qualifying2200000010
JuventusItalian Serie A314160000040
Ajax AmsterdamDutch Eredivisie3030000010
JuventusUEFA Champions League91001326020
SwedenInternational Friendly2020000000
2004/05 Season Totals5172111322212100
2003/04 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
SwedenInternational Friendly1010000000
Ajax AmsterdamUEFA Champions League7120000020
Ajax AmsterdamDutch Eredivisie166130000020
2003/04 Season Totals247160000040
2002/03 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
SwedenWorld Cup0000112100
Ajax AmsterdamDutch Eredivisie214130000000
Ajax AmsterdamUEFA Champions League12150000020
SwedenInternational Friendly1010000000
2002/03 Season Totals345190112120

2001/02 Statistics
TEAMCompetitionGSSBGASHSGFCFSYCRC
Ajax AmsterdamUEFA Cup1010000000
Ajax AmsterdamUEFA Champions League0200000000
Ajax AmsterdamDutch Eredivisie91260000010
Glossary
GS: Games Started, SB: Used as Substitute, G: Goals, A: Assists, SH: Shots, SG: Shots on goal, YC: Yellow Cards, RC: Red Cards, FC: Fouls Committed, FS: Fouls Suffered, SV: Saves, OF: Offsides, W: Wins, D: Draws, L: Losses
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sinister on pon stu 15, 2010 5:27 pm

masiello88 je napisao/la:Ma neeee, nego mi je čudno.. Prvo sam stao i gledo 2 minute ko je ovaj.. I onda se sjetih da si mijenjo nick kad je hell stavio cylon..

A kad mi je već maknut ban, mogu ostaviti i pokoji post - a i Neu je prilično uporna Very Happy



Izvodi on i sada čuda s loptom i svatko normalan će ti reći da je riječ o vrlo dobrom igraču. Ali zakazao je u skoro svakoj europskoj utakmici kad se klub oslonio na njega. Golovi protiv Palerma i Bologne te ne čine najboljim, a Inter je uzeo prvenstvo i bez njega, najviše zbog toga što su maksimalno iskoristili situaciju nakon skandala u Italiji, koji je oslabio konkurenciju. Prije toga ih uopće nije bilo na mapi. Povijest će sigurno pamtiti Pippa, a po čemu će pamtiti Ibru? Po pljuvanju i udaranju protivničkih igrača, pa čak i vlastitih suigrača? kao

Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pon stu 15, 2010 5:30 pm

Pae, a to što se jedna djevojčica s foruma pali na Ibru ne znači da je najbolji.. Recimo da bi bez po prozora mogo napisat 20 igrača koji su bolji od Ibre..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Gost on pon stu 15, 2010 5:34 pm

Prošli su dani za njega... kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:34 pm

Pali? Wtf? Zlatan Ibrahimović - Page 2 761643

Ako si ti normalan.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 675682
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Mass on pon stu 15, 2010 5:38 pm

Pae pali pali.. Ne znam razlog zašto toliko hvalit jednog sasvim prosječnog igrača.. Osim što si žensko i znaš o nogometu ko ja o ragbiju
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:39 pm

Sinister je napisao/la:
masiello88 je napisao/la:Ma neeee, nego mi je čudno.. Prvo sam stao i gledo 2 minute ko je ovaj.. I onda se sjetih da si mijenjo nick kad je hell stavio cylon..

A kad mi je već maknut ban, mogu ostaviti i pokoji post - a i Neu je prilično uporna Zlatan Ibrahimović - Page 2 91798



Izvodi on i sada čuda s loptom i svatko normalan će ti reći da je riječ o vrlo dobrom igraču. Ali zakazao je u skoro svakoj europskoj utakmici kad se klub oslonio na njega. Golovi protiv Palerma i Bologne te ne čine najboljim, a Inter je uzeo prvenstvo i bez njega, najviše zbog toga što su maksimalno iskoristili situaciju nakon skandala u Italiji, koji je oslabio konkurenciju. Prije toga ih uopće nije bilo na mapi. Povijest će sigurno pamtiti Pippa, a po čemu će pamtiti Ibru? Po pljuvanju i udaranju protivničkih igrača, pa čak i vlastitih suigrača? Zlatan Ibrahimović - Page 2 66628


Inter je osvojio Ligu Prvaka, ali definitivno nije trebao Serie A.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 802941
Niti prošle - niti pretprošle sezone.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 802941

A pretprošle sezone definitivno je spomenuti krivac za osvajanje.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 816645
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Hate on pon stu 15, 2010 5:42 pm

masiello88 je napisao/la:Pae pali pali.. Ne znam razlog zašto toliko hvalit jednog sasvim prosječnog igrača.. Osim što si žensko i znaš o nogometu ko ja o ragbiju

Zato jer je to moje mišljenje - zato jer ja tako kažem.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 675682

A ako te zanima moje mišljenje o njegovom izgledu - Zlatan je gabor nad gaborima.... Zlatan Ibrahimović - Page 2 675682
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sinister on pon stu 15, 2010 5:48 pm

Messi, Ronaldo i Xavi mogu pojačati svaki klub, neovisno o formaciji i načinu igre, Ibra je pokazao da to ne može. I to je razlika između njega i ovih najboljih. Ne možeš biti među najboljima i istovremeno biti najveći promašaj kluba u povijesti, na transfer listi.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1009
Započeo/la tema :
Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlatan Ibrahimović - Page 2 Empty Re: Zlatan Ibrahimović

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.