Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

+3
tanuki
m
Mass
7 posters

Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Mass uto stu 02, 2010 12:45 pm

"Kad je panika, svi radimo instinktivno, što je u pravilu krivo", objasnio je za Večernji list Ivo Markanović, instruktor u AMC Centru za sigurnu vožnju u Mičevcu kraj Plesa u Zagrebu.

"Stisnuti kvačilo, brzinom munje smotati volan u stranu na koju je stražnji kraj kliznuo, pa ekspresno vrtiti u kontra smjeru", objasnio je Markanović.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty200 / 999200 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by m uto stu 02, 2010 1:44 pm

je sve to stoj ali neki ljudi se jednostavno zblokiraju kad bi trebali napraviti takvu reakciju za volanom i ne naprave ništa .......

nisam siguran da bih i ja znao dobro reagirati u takvoj situaciji ...

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty14 / 99914 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost uto stu 02, 2010 2:24 pm

Ako znaš driftat onda nema frke Very Happy Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by tanuki uto stu 02, 2010 8:19 pm

naravno da znam!
prepustiti volan ženi, jer u meni je previše alkohola Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty700 / 999700 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost uto stu 02, 2010 8:23 pm

tanuki je napisao/la:naravno da znam!
prepustiti volan ženi, jer u meni je previše alkohola Laughing
ha ha Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost uto stu 02, 2010 8:56 pm

povuci ručnu i opizdi po gasu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by tanuki uto stu 02, 2010 9:12 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:
tanuki je napisao/la:naravno da znam!
prepustiti volan ženi, jer u meni je previše alkohola Laughing
ha ha Laughing
nije ha ha, to je lično iskustvo- i ja sam nekad vrtio auto sa ručnom 360 stupnjeva i zatukao 2 auta, sada mi je draže volan prepustiti u ženske ruke i definitivno mislim da žene bolje voze od muškaraca, jer nemaju potrebe za dokazivanjem!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty700 / 999700 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Purgy uto stu 02, 2010 10:09 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:Ako znaš driftat onda nema frke Very Happy Laughing

Ti si se dokazao.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty142 / 999142 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost uto stu 02, 2010 10:20 pm

A hvala sto nam je to rekao. Pokušat cu to napravit. kao
E da. Jel to isto pravilo sa autom sa prednjim i zadnjim pogonom ? hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Mass uto stu 02, 2010 11:05 pm

Ako imaš auto sa zadnjim pogonom onda ručnu možeš bacit u smeće Very Happy
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty200 / 999200 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost uto stu 02, 2010 11:06 pm

Purgy je napisao/la:
zlocesti-ivek je napisao/la:Ako znaš driftat onda nema frke Very Happy Laughing

Ti si se dokazao.
Very Happy
Laughing i to više puta Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 7:32 am

masiello88 je napisao/la:Ako imaš auto sa zadnjim pogonom onda ručnu možeš bacit u smeće Very Happy
ili recimo ako ručna koči prednje kotače Very Happy ali svi ti auti dobro funkcioniraju u normalnom prometu,
za egzibicije i natjecanja postoji sportska grana automobilizma Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty700 / 999700 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Gost sri stu 03, 2010 7:46 am

masiello88 je napisao/la:Ako imaš auto sa zadnjim pogonom onda ručnu možeš bacit u smeće Very Happy

Hehe Very Happy rep+
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 8:03 am

zrine89 je napisao/la:
masiello88 je napisao/la:Ako imaš auto sa zadnjim pogonom onda ručnu možeš bacit u smeće Very Happy

Hehe Very Happy rep+
e dečki nije baš tako!
imao sam ford eskot
sa pogonom na zadnje kotaće,
ako rukneš na volan stisneš kvačilo i pvučeš ručnu,auto će se isto tako zarotirati- ali ja sam imao i dijanu-
e jbga taj auto ne možeš zarotirati ru
čnom, jer ručna je bila na prednje kotače!
ali ti auti su predviđeni za normalnu vožnju-
da se sigurno dođe od točke A do B -nonsens je prolaziti zavoje gdje je ograničenje 40 sa brzinom 120

moguće je- ali kome se dokazujete?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty700 / 999700 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Mass sri stu 03, 2010 12:09 pm

Ili možeš auto sa prednjim pogonom vozit u rikverc i tako u biti dobijaš auto sa zadnjim pogonom. Predobro kad napada malo snijega Very Happy
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty200 / 999200 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by rider331 pet tra 18, 2014 11:34 am

A što napraviti kad je brzina kretanja recimo 200 km na sat? i prokliže vozilo? Very Happy
obično kad auto klizne nema baš vremena za popiti kafetogo... ili ukloniti komadić bifteka između zuba gledajući se na retrovizor... obično to bude.. ono... u jbt klizim.. 2 što sada da 1...0  BUM!!
 Nesretan pozdrav

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty0 / 9990 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by nikolina pet tra 18, 2014 11:38 am

rider331 je napisao/la:A što napraviti kad je brzina kretanja recimo 200 km na sat? i prokliže vozilo? Very Happy
ništa,molit Boga da preživiš Very Happy

bilo je par proklizavanja na mokroj cesti,ali ništa strašno bez posljedica ...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty0 / 9990 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by ŠANANA pon ruj 08, 2014 6:55 pm

Samo netreba kočiti i vi žene nemojte vrištati, to me tak nervira....uhhh!
ŠANANA
ŠANANA
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 402
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty0 / 9990 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by nikolina pon ruj 08, 2014 7:34 pm

Ti stavi vatu u uši Razz
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty0 / 9990 / 999Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty

[Vrh] Go down

Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava? Empty Re: Znate li zaista što treba učiniti ako auto proklizava?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.