Narkomafija

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Narkomafija - Page 5 Empty Re: Narkomafija

Postaj by m on pet svi 06, 2011 10:38 am

ma ne daleko smo mi boki od oličenja poštenja i dobrote ,p a premijer nam je u prdekani , kod nas kriminal usko vezan uz neku političku funkciju , ali to je jedna druga vrsta kriminalla , ona papirnata , od imovine , dionice , nabijanja cijena , i da ne nadrajam ..

ali ne i šverc drogice .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Narkomafija - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Narkomafija - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pet svi 06, 2011 11:29 am

kako me boki luti , odmah sam dobio potrebu spičiti m hrpu minusa , jel se ne slaže samnom , da nisi ti iskompleksiran boki ....

šalim se druže , šala mala , pa ti si jedan od boljih ljudi vamo , svaki put se stvarno potrudiš napisati kaj i mako misliš .......
kako kažu crnje ...... respekt
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Narkomafija - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Narkomafija - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pet svi 06, 2011 12:01 pm

Kolega Marko, takodje rispekt........ Stvarno i ja tebe veoma cenim (jer si kolega po maketi) a i postujem tvoje misljenje...... Sto se tice minusa da budem iskren( ne znam ni cemu sluze a ni kako se daju)....... Tako da sam verovatno dobio gomilu minusa do sada a da ni ne znam..... Odnosno nisu mi vazni....... Ako to nekoga cini sretnim neka mi daje...... Pa vidis kako se ja ponasam ovde i za cega sam ovde...... Meni je ovde razbibriga i ubijanje vremena dok dezuram i posto mi zivot nije ni malo opusten ovde bi da se zezam i da se oputim........ ( inace sad trenutno stan nesto renoviram pa sam u poslu u narednih nekoliko meseci i ne radim makete ali kad zavrsim ako Bog da imam odlicne ideje.......). Very Happy

A sto se tice teme Marko naglasavam da ne pratim situaciju i Hr. ali ne mislim da je situacija drugacija nego u regionu........ Postujem tvoje misljenje ali mislim onako kako sam napisao..... Bez uvrede...... Ja zivim ovde i informacije koje dobijam su odavde...... Vi imate drugacije i normalno je da su nam gledista suprotstavljena i razlicita ali takodje treba uvazavati i tudje misljenje ako nista drugo bar ga salusati........ Treba biti posten i realan pa potisnutu emocije i relativno smireno sagledati situaciju...... Jos su sveze rane i velike podele da se tako lako predje preko toga...... Ovakav vid komunikacije je fenomenalna stvar da se preskoce barijere jer hteli mi to ili ne osudjeni smo jedni na druge......... Opet kazem posten covek je uvek posten bio non Hrvat ili Srbin ili Slovenac ili Katolik ili Pravoslavac ili Musliman...... A za budale i olos sve jedno je i za veru i naciju...... Ja imam jedno misljenje da smo ovde na Balkanu svi isti narod, od istog porekla samo.... Nas vera deli pa bili mi Hrvati ili Srbi ili Mormoni ili Marsovci......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Narkomafija - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Narkomafija - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content