Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homoseksualci, gay, biseksualci

+34
scorpio57
Teo
m
eva kant
Hunnerkongen
Baka Slavica
Prop
Melinda
Mr.Cooly
H[a]D
mmmdanny
Amyicha
mala_lutkica
Sanela
diabolik.
Hell
Purgy
Ancksunamun
bittersweet
tanuki
WEYLAND-YUTANI
Shtiriputanac
Sinister
ivanna
THUNDER_DINIX
Love
Arkannen
Hitman
ylangylang
franja
House
Grof Vuger
Neu
mrkyblu
38 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by mmmdanny sub ruj 05, 2009 10:07 pm

Ancksunamun je napisao/la:Ovi pederi na friendshipu neće te, ne brini..Nisi njihov tip, vjeruj mi :=U:

:crkavam: :crkavam: :crkavam: ! gore !
mmmdanny
mmmdanny
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.02.2009
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Hell ned ruj 06, 2009 3:20 am

Laughing ..turri rep+ hh

ja imam par gay frendova, naravno prikriveni su, ex školarci... nemam kaj protiv njih, niti su me ikad ugrožavali... hihih
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 5:08 am

Uzimajući u obzir činjenicu da danas sve više mladih cura koketira sa svojim spolom, tj da se sve češće i lakše odlučuju na strasno međusobno ljubljenje, često i u javnosti, me navodi na zaključak da su žene sklonije svojem spolu od muškaraca i da im je to prihvatljivije.
Nerijetko se hetero žene koje su bile u ženskim internatima, ili nečem sličnom vole pohvaliti svojim lesbijskim iskustvima, a da su nakon toga hetero i dalje žive u vanila vezama.
Neki hetero parovi bez problema prihvaćaju još jednu ženu u svoj stvarni seksualni svijet, jer je to nekako prihvatljivije muškarcu, dok za obrnutu situaciju treba puno puno više truda i razumijevanja i to samo zato jer muškarac teško prihvaća muškarca u svoju intimu.
S druge strane muškarci su ili hetero ili pederi. Nisam nikad primijetio da bi muški bili malo pederi, a malo ne. Ili jesu, ili nisu, dok je to kod žena dosta varijabilno.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Mr.Cooly ned ruj 06, 2009 5:51 am

Cylon je napisao/la:Laughing ..turri rep+ hh

ja imam par gay frendova, naravno prikriveni su, ex školarci... nemam kaj protiv njih, niti su me ikad ugrožavali... hihih
i ti si jedan od njih hh
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Ancksunamun ned ruj 06, 2009 8:44 am

skofik je napisao/la:Uzimajući u obzir činjenicu da danas sve više mladih cura koketira sa svojim spolom, tj da se sve češće i lakše odlučuju na strasno međusobno ljubljenje, često i u javnosti, me navodi na zaključak da su žene sklonije svojem spolu od muškaraca i da im je to prihvatljivije.
Nerijetko se hetero žene koje su bile u ženskim internatima, ili nečem sličnom vole pohvaliti svojim lesbijskim iskustvima, a da su nakon toga hetero i dalje žive u vanila vezama.
Neki hetero parovi bez problema prihvaćaju još jednu ženu u svoj stvarni seksualni svijet, jer je to nekako prihvatljivije muškarcu, dok za obrnutu situaciju treba puno puno više truda i razumijevanja i to samo zato jer muškarac teško prihvaća muškarca u svoju intimu.
S druge strane muškarci su ili hetero ili pederi. Nisam nikad primijetio da bi muški bili malo pederi, a malo ne. Ili jesu, ili nisu, dok je to kod žena dosta varijabilno.

Wrong!!

Često djevojke u fazi istraživanja svoje sexualnosti, a tako i dečki, probaju sa svojim spolom.Ali ti ne znači da su gay ili bi..
zato Ja stalno pokušavam objasniti da su sexualna orjentacija i sexualno ponašanje dva različita pojma..
Prema nekim znanstvenim istraživanjima govore da smo svi bisex, ali da kod nekih prevagne ili jedan ili drugi spol ili oba..Kažem, to je jedno od istraživanja..

Žene to više pričaju, kao nešto što je in..dok muškarci radi svog nekog fake ega i fake muškosti, koje nameće društvo i patrijarhat ne upušta se u takve razgovore sa drugim muškarcima, niti tako lako priznaje svoja gay iskustva.
I parovi prihvaćaju i muškarca i Ženu podjednako..samo ti kažem da je opet to razlog ono što sam gore napisala.
Muškarci su biSEX KOLIKO I žENE..PA ČAK I VIŠE MOŽDA..masu ih poznam koji su u brakovima, a sa strane su u vezama sa muškarcima..ovdje govorim o muškarcima koji su u hetero brakovima..
Ancksunamun
Ancksunamun
Junior
Junior

Registriran/a : 31.01.2009
Broj postova : 668
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Melinda ned ruj 06, 2009 8:46 am

Ancksunamun je napisao/la:Ovi pederi na friendshipu neće te, ne brini..Nisi njihov tip, vjeruj mi :=U:

hahahahahahaha hammer

ja osobno nemam niš protiv nikoga. ja na sve to gledam tako da je sve to za ljude, a homosexualci i svi ostali "sexualci" su prije svega ljudi i mogu raditi šta i s kim žele. još nisam imala gay frenda /frendicu, ali i da jednom upoznam takvu osobu, vjerujem da bi se prema njoj odnosila isto kao i prema svakoj drugoj osobi, s poštovanjem.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty10 / 99910 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by H[a]D ned ruj 06, 2009 9:30 am

Joj e, ne bih lika nikad pa ni onda...
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 10:27 am

Ancksunamun je napisao/la:[
Muškarci su biSEX KOLIKO I žENE..PA ČAK I VIŠE MOŽDA..masu ih poznam koji su u brakovima, a sa strane su u vezama sa muškarcima..ovdje govorim o muškarcima koji su u hetero brakovima..

Uh! Sad si me totalno zbunila. affraid

Ja ih poznajem ogromnu masu hetero muškića koji se ježe na samu pomisao o nečem što prevazilazi nešto više od običnog i najbezazlenijeg tapšanja po ramenu istog spola, a kamoli o nekim malo"jačim" aktinostima.
Naravno, tu se ne broji iskazivanje osjećaja izazvanih proizvedenom euforijom u nekim izvanrednim sportskim dostignućem istog (ili drugog) spola.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Sanela ned ruj 06, 2009 11:21 am

skofik je napisao/la:Kako je onda moguće da se Dominic transformirao?

Ja sam homoseksualac i volim muškarce. Ali mogla sam i svršiti na određene žene koje su zračile mačkastim izgledom i privlačnošću, no rijetko.

Sve je to imala Ancksunamun.
A prije toga, kada sam mislila da volim isključivo samo muškarce, privlačile su me ženske stvari poput lakiranja noktiju, nošenja haljinica i šminkanje.

A BDSM svijet sam postepeno upoznavala i počela lagano razmišljati o njemu zajedno sa Mužicom.
Sanela
Sanela
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.02.2009
Broj postova : 210
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Melinda ned ruj 06, 2009 11:31 am

Dominic je napisao/la:
skofik je napisao/la:Kako je onda moguće da se Dominic transformirao?

Ja sam homoseksualac i volim muškarce. Ali mogla sam i svršiti na određene žene koje su zračile mačkastim izgledom i privlačnošću, no rijetko.

Sve je to imala Ancksunamun.
A prije toga, kada sam mislila da volim isključivo samo muškarce, privlačile su me ženske stvari poput lakiranja noktiju, nošenja haljinica i šminkanje.

A BDSM svijet sam postepeno upoznavala i počela lagano razmišljati o njemu zajedno sa Mužicom.

Oprosti, al ja sam sad izgubljena tu malo. Kojeg si spola i koje sexualne orijentacije?
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty10 / 99910 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Sanela ned ruj 06, 2009 11:34 am

Ja sam biološki muškarac, ali se unutar 4 zida odijevam kao žena i reagiram u skladu s tim spolom koji mi nije bio suđen od rođenja.

Dakle, skraćeno - CD curica.
A orijentacija je upitna, rekla bih da sam većinom homoseksualne orijentacije s malo biseksualnog začina.
Sanela
Sanela
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.02.2009
Broj postova : 210
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Melinda ned ruj 06, 2009 11:41 am

da li se to onda naziva transvestitom (kak mi je nekako gruba ta riječ) ili postoji neki drugi termin za to?
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty10 / 99910 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Sanela ned ruj 06, 2009 11:45 am

Ja se volim odijevati kao Žena i taj pojam se zove Crossdress.
A transvetiti su vjerojatno oni koji se stalno oblače kao Žena cijeli život što ja ne radim.

Ja se odijevam samo jer volim uživati u tom osjećaju, ali dakako da volim i biti muškarac (kada idem raditi, u trgovinu i sl.).
Sanela
Sanela
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.02.2009
Broj postova : 210
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned ruj 06, 2009 11:48 am

Dominic je napisao/la:Ja se volim odijevati kao Žena i taj pojam se zove Crossdress.
A transvetiti su vjerojatno oni koji se stalno oblače kao Žena cijeli život što ja ne radim.

Ja se odijevam samo jer volim uživati u tom osjećaju, ali dakako da volim i biti muškarac (kada idem raditi, u trgovinu i sl.).

... Laughing fascinantno..za krepat.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty133 / 999133 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Melinda ned ruj 06, 2009 11:50 am

Dominic je napisao/la:Ja se volim odijevati kao Žena i taj pojam se zove Crossdress.
A transvetiti su vjerojatno oni koji se stalno oblače kao Žena cijeli život što ja ne radim.

Ja se odijevam samo jer volim uživati u tom osjećaju, ali dakako da volim i biti muškarac (kada idem raditi, u trgovinu i sl.).

hvala na objašnjenju smajlić
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty10 / 99910 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Hell ned ruj 06, 2009 12:05 pm

hahha..cool.. sanjaj mokre snove da te muškarac prči... ja ti nisam gay...rep-

ugl.. dominic kaj ti to ne komplicira život?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Sanela ned ruj 06, 2009 12:48 pm

Cylon je napisao/la:hahha..cool.. sanjaj mokre snove da te muškarac prči... ja ti nisam gay...rep-

ugl.. dominic kaj ti to ne komplicira život?

Ne, nimalo mi ne komplicira. Izvana sam normalna, a iznutra sam ono što mogu ili želim biti.
Sanela
Sanela
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.02.2009
Broj postova : 210
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Ancksunamun ned ruj 06, 2009 1:34 pm

skofik je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:[
Muškarci su biSEX KOLIKO I žENE..PA ČAK I VIŠE MOŽDA..masu ih poznam koji su u brakovima, a sa strane su u vezama sa muškarcima..ovdje govorim o muškarcima koji su u hetero brakovima..

Uh! Sad si me totalno zbunila. affraid

Ja ih poznajem ogromnu masu hetero muškića koji se ježe na samu pomisao o nečem što prevazilazi nešto više od običnog i najbezazlenijeg tapšanja po ramenu istog spola, a kamoli o nekim malo"jačim" aktinostima.
Naravno, tu se ne broji iskazivanje osjećaja izazvanih proizvedenom euforijom u nekim izvanrednim sportskim dostignućem istog (ili drugog) spola.

Kad sam započela pisati knjigu..cilj mi je bio pored ostaloga razgovarati sa osobama svih orjentacija i rodnih identiteta, kako bi došla do što objektivnijih podataka..Proizišlo je da su bisexualni muškarci najčešće u braku, ali imaju stalne ili povremen izlete sa muškarcima, kako bi nadopunili svoju bisex stranu, svoj drugi sebe..Najčešće su to osobe koje sexualno privlači muškarac, ali s njima ne mogu ostvariti emocionalnu veze..
Isto tako ti muškarci u društvu su neke extra muškarčine, koji najčešće pljuju po gay osobama..laentni su i prekrivenoi bisex ili gay muškarci..najčešće su posjetitelji gay parada, ali protivnika sa druge strane..Dakle sve je to samoobrana i prikaz vanjskom svijetu kao nešto što nisu, kako ne bi izašli i iznevjerili okvire patrijahalnog društava..Ja bi to nazvalai svojevrsnom autohomofobijom

Dominic je napisao/la:Ja se volim odijevati kao Žena i taj pojam se zove Crossdress.
A transvetiti su vjerojatno oni koji se stalno oblače kao Žena cijeli život što ja ne radim.

Ja se odijevam samo jer volim uživati u tom osjećaju, ali dakako da volim i biti muškarac (kada idem raditi, u trgovinu i sl.).

Ja voli Kad izgledaš kao Žena..jer si tako tako prekrasna :love-:
Ancksunamun
Ancksunamun
Junior
Junior

Registriran/a : 31.01.2009
Broj postova : 668
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 2:25 pm

Ancksunamun je napisao/la:[Proizišlo je da su bisexualni muškarci najčešće u braku, ali imaju stalne ili povremen izlete sa muškarcima, kako bi nadopunili svoju bisex stranu, svoj drugi sebe....
-:

Oprosti, moj lapsus..
Ovo o biseksualnim muškarcinma stoji ( ti si istraživala), a ja sam mislio na klasične hetero muškiće.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 2:44 pm

[quote="Dominic

A BDSM svijet sam postepeno upoznavala i počela lagano razmišljati o njemu zajedno sa Mužicom.[/quote]

Ma daj, očarala te njezina ljepota, šarm i intelegencija , te si se zaljubio poput svakog drugog muškarca. smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Prop ned ruj 06, 2009 2:45 pm

Kako je ovaj skofik zaljubljen u Anči!? Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 2:50 pm

prop_ovednik je napisao/la:Kako je ovaj skofik zaljubljen u Anči!? Laughing

Nisam zaljubljen, već cijenim Nju kao osobu, naročitu transrodnu osobu, koja radi toga ne plače, niti ne cvili, ne povija se, niti ne puzi, već jasno, uspravno i stojički prkosi i bori se, sama protiv svih, na svakom ternu, u svako doba i na svakome mjestu
To je osobitost, iliti vrlina koju ima malo ljudi i koju treba prepoznati u čovjeku, a onda mu zavirit ispod pokrivača u krevetu, pa presudit.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Prop ned ruj 06, 2009 2:52 pm

skofik je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:Kako je ovaj skofik zaljubljen u Anči!? Laughing

Nisam zaljubljen, već cijenim Nju kao osobu, naročitu transrodnu osobu, koja radi toga ne plače, niti ne cvili, ne povija se, niti ne puzi, već jasno, uspravno i stojički prkosi i bori se, sama protiv svih, na svakom ternu, u svako doba i na svakome mjestu
To je osobitost, iliti vrlina koju ima malo ljudi i koju treba prepoznati u čovjeku, a onda mu zavirit ispod pokrivača u krevetu, pa presudit.

A zašto bi uopće trebala plakati i cviliti?! Zar je to loše?! Ako nad ikim treba plakati i cviliti, to su oni na drugoj strani barikade, da sad ne pišem udugo i naširoko, jer mi se ne da Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by diabolik. ned ruj 06, 2009 2:56 pm

prop_ovednik je napisao/la:[
A zašto bi uopće trebala plakati i cviliti?! Zar je to loše?! Ako nad ikim treba plakati i cviliti, to su oni na drugoj strani barikade, da sad ne pišem udugo i naširoko, jer mi se ne da Laughing

Neda se ni meni naširoko i nadugačko, no većina homoseksualaca i onih "drukčijih" se boji to priznati čak i anonimno na nekom forumu, a kamoli javno u realnome svijetu to izreći, ili se ponašati potpuno u skladu sa svojom seksualnošću.
Pitaj Ancks dali se ona boji pokazat javno svoju transrodnost.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Prop ned ruj 06, 2009 3:00 pm

Ponavljam, zaljubljen si u nju i želiš biti njen rob Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Homoseksualci, gay, biseksualci - Page 4 Empty Re: Homoseksualci, gay, biseksualci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.