Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bear Grills - Ultimate Survival (Preživjeti divljinu)

+2
Dawor
House
6 posters

Go down

Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty Bear Grills - Ultimate Survival (Preživjeti divljinu)

Postaj by House sri ruj 15, 2010 12:00 pm

Bear Grills - Ultimate Survival (Preživjeti divljinu)

“Preživjeti divljinu” je TV serija snimljena na lokacijama širom svijeta. U njoj autor Bear Grylls iz emisije u emisiju biva “ubačen” na neka od najnegostoljubivijih mjesta na Zemlji u kojima gledateljima pokazuje kako preživjeti.

Bear Grylls je engleski televizijski autor, pisac i avanturist. Rođen je 07. lipnja 1974. g. kao Edward Michael Grylls, ali je poznat po nadimku Bear (Medvjed). Rođen je u Bembridgeu na otoku Wight gdje je i odrastao. Živi na jednoj teglenici

Serija je survival, pa sam staviou reality

Ultimate Survival
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) 70d9e85cbbae

Man vs Wilde
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Man_vs._Wild_title_screenshot

Worst Case Scenario
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Worst_Case_Scenario_Title_Card

Sve su to dokumentarci kojima nas Bear Grills uči preživjeti, a sve su varijante super napravljene

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty390 / 999390 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty Re: Bear Grills - Ultimate Survival (Preživjeti divljinu)

Postaj by Dawor sri ruj 15, 2010 2:16 pm

Sve su to dokumentarci gdje vas Bear uči kako što prije stradati u ionako lošoj situaciji. fiju
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty0 / 9990 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty Re: Bear Grills - Ultimate Survival (Preživjeti divljinu)

Postaj by House sri ruj 15, 2010 5:13 pm

stradat ćeš jedino ak počneš paničarit, a čovjek objasni šta se treba radit da bi preživio u divljini

House
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty390 / 999390 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor sri ruj 15, 2010 5:20 pm

To što on objašnjava bolje zaboravi, to je samo šou. A za prave savjete iz preživljavanja i bushcrafta si gledaj Ray Mearsa i Les Strouda.

Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Daily_picdump_485_640_49
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty0 / 9990 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by House sri ruj 15, 2010 5:28 pm

Pa gle, ja se nadam da se nikad neću naći u takvoj situaciji u kojoj on bude, al kad se nađeš negdje "zaboravljen" kao neki turisti, a imaš hrane . . . ono za jedno popodne, moraš se snači, sad i da on tamo na tom putu i jede sendviće zapravo kako bi preživio svejedno jede sirove životinjice, pauke, gliste, i ostalo . . . a to je ono očajna situacija zahtjeva očajne poteze, snađi se i preživi, a i bacio sam pogled na Ray Mearsa, nije ni on tolko drukčiji po tome što radi od Bear-a, ili suprotno, ovisi tko je prvi krenio snimat taj "survivor"

House
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor sri ruj 15, 2010 6:10 pm

House je napisao/la:svejedno jede sirove životinjice, pauke, gliste, i ostalo . . . a to je ono očajna situacija zahtjeva očajne poteze, snađi se i preživi,

E vidiš to ti je šou, to nema veze sa preživljavanjem, to privlači neuku publiku kao što si ti. Žderanje svega i svađega od čega možeš dobit parazite, proljev ili jednostavno povratiti nespada u preživljavanje. Skakanje sa stijene u vodu za koju neznaš koliko je duboka i što je u njoj je šou. U preživljavanju se svodi na to da trošiš što manje kalorija i jaaako se paziš jer iskrenut zglob te može koštati života. Pijenje vlastite pišake nije preporučljivo jer to je tekučina koja je nastala filtriranjem štetnosti iz krvi, a pogotovo pijenje vode koju je dobio cijeđenjem slonovskog govna.
Jedenje sirovog mesa i pijenje vlastite pišake te ne čini stručnjakom za preživljavanje.

House je napisao/la: a i bacio sam pogled na Ray Mearsa, nije ni on tolko drukčiji po tome što radi od Bear-a, ili suprotno, ovisi tko je prvi krenio snimat taj "survivor"

Nisi dobro bacio pogled, jer to što uči Ray je 100 puta drugačije. I Ray je bio prvi i to godinama prije Beara, razlika je u tome što Ray pokušava nešto i naučiti ljude dok Bear pokušava stvoriti gledanost.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by House sri ruj 15, 2010 6:55 pm

Dawor je napisao/la:
E vidiš to ti je šou, to nema veze sa preživljavanjem, to privlači neuku publiku kao što si ti.

To što volim pogledat kako se on snalazi u divljini neznači da je to jedino što gledam, to preživljavanje gledam zato što mi je zanimljivivo, a ne zato što mislim da je TO ono što moram znati da bi preživio. A ovo što si reko za štititi zglobove, to je istina, Bear je profesionalac, nije da ga sad nešt hvalim, moš i sam na wikipediji vidit, on vidi u divljini ono što drugi nevide.
I sad nekažem da onaj kojeg si ti spomenuo, Ray da nezna, vjerujem da zna, al eto ovaj mi je na telki i odgledam ga, da ulovim odgledat Ray-a odgledo bi i njega.

Dawor je napisao/la:Pijenje vlastite pišake nije preporučljivo jer to je tekučina koja je nastala filtriranjem štetnosti iz krvi, a pogotovo pijenje vode koju je dobio cijeđenjem slonovskog govna.
Jedenje sirovog mesa i pijenje vlastite pišake te ne čini stručnjakom za preživljavanje.

Znam da nije preporučljivo, nije zdravo, ipak je to višak iz ljudskog i životinjskog tijela koji je odbačen. Ali da preživiš, s naglaskom da nemaš neku poštenu hranu, moraš se snač, njemu vjerovatno ni netreba tolko toga, da pije, izdržo bi on možda čak cijeli dan, ali "obični" čovjek nebi, zato on pokazuje. Nekažem ja da je to istina, i da to tako mora bit, zadnja stvar na svjetu mi je da pijem urin, a kamoli tekučinu koja je probavila neka životinja, ali kad si žedan, a nemaš za pit, a moraš, onda moraš nač alternativni način.

House
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor sri ruj 15, 2010 7:23 pm

U redu, samo neželim da ljudi misle da on radi nešto pametno. Jer jednog dana bi nekoga njegovi savjeti mogli koštati života.

Pravilo trice ti je za preživljavanje. Tri sata izložen elementima prirode, extremna vručina ili hladnoča bez zaklona. Tri dana bez vode i tri tjedna bez hrane. Prioriteti su zaklon pa voda pa tek onda hrana.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by m čet ruj 16, 2010 9:33 am

najbolje mi je kod ovog lika bilo kad u jednoj epizodi objašnjava ljudima kako se preko drveta popesti na neku stijenu ....
sve klizavo i morko , puno mahovine ...
ej zagarantirana smrt sa te visine ..

onak ok za pogledati ali neke stvari su bedaste ....

trebalo bi lika stavit u kavez sa nekoliko divljih međeda , da nam objasni , pokaže kako preživjeti ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty14 / 99914 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu pet ruj 02, 2011 7:59 am

Mora da bi se onda omotao bodljikavom žicom. Very Happy

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty999 / 999999 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX pet ruj 02, 2011 11:54 am

lik je car i pljunuti je Frank Lampard Very Happy

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty889 / 999889 / 999Bear Grills -  Ultimate Survival (Preživjeti divljinu) Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa sub kol 04, 2012 3:56 pm

Bear je totalni freak, koji me ispocetka odusevljavao u svakoj novoj seriji.Sto sve nije izvodio. Genijalan je i stvarno zanimljiv. Sto je sve tokom vremena stavio u sebe a opet sto se tice nekih situacija mislim da ih je dosta bilo namjesteno .Unatoc tome i dalje ga pogledam. Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 49
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]